Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assassin's creed

Hozzászólások

(#1851) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

Visszaolvastam a topikban és valahol láttam, hogy cca. 20 óra játékidejű a cucc. Nos ez milyen formában igaz?

Értem arra:
- nehézségi fokozat
- emberi tényező (értsd ki mennyire ügyes)
- elsőre v többszöri játék után.

A válaszokat előre is köszi! :R

UI: csak azért kérdezem ezeket a dolgokat, mert holnap szeretnék belefogni és mire számítsak, mennyi időmet fogja elb@szni. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1852) <cafat> válasza Johnny Cage (#1840) üzenetére


<cafat>
senior tag

hát igen, a pop azért jobb volt sztem is :) ennek, csak a grafja jobb, meg több benne a lehetőség... és talán nem olyan lineális
még nem játszottam végig, épphogy csak elkezdtem, most vmi tornyok tetjén kell körülnézni....
a pop-pal én is játszottam, de csak a 2 és 3-mal, azokat ki is vittem, de az 1-hez nem volt türelmem :D azokba sokkal tobbet kell ügyeskedni, meg abba tetszett az idő visszaforgatása, ha vmit elcsesztem, még volt lehetőség korrigálni, itt nincs, csak a futás, v ha megölnek, jó messzire visszatöltés... :(

asszem találkoztam is egy buggal: nemtom a város melyik részén vok, mert még nemnon igazodom ki rajta, de közeledtem az 1ik torony felé, és 1xcsak kilépett a game :((
azt olvastam korábban, hogy a játék jeruzsálemes részénél mindig kifagy/kilép, de 1 orosz pöccsel műxik :) csakhát elég idegölő állandóan pöcsöket felrakni/letörölni, attól függően, h épp hol járok... :(((

szerk.: (#1841) illusiON: teljesen egyetértek, nekem is ez jött le :)

[ Szerkesztve ]

(#1853) <cafat> válasza Kareszovics (#1851) üzenetére


<cafat>
senior tag

Szia!

sztem arra értik, h kb 20 óra alatt végig lehet játszani... :)

szerk.: (#1843) Johnny Cage: jaja, ez is igaz :)

[ Szerkesztve ]

(#1854) mad1 válasza <cafat> (#1853) üzenetére


mad1
veterán

10oratol akar 50oraig is el lehet jatszani vele,ha a zaszlokra is megyunk,de sajna nem eri meg,mert nem ad semmit 100%nal :(

Ne szemetelj ! = Steam

(#1855) <cafat> válasza illusiON (#1850) üzenetére


<cafat>
senior tag

"vagy, mekkora poén lenne ha elszabadulnánk a kutatólaborból a 'jelen'ben és a modern városi utcákon szaladgálhatnánk így :DDD"

hát azon jót szakadénk :D

(#1856) <cafat> válasza mad1 (#1854) üzenetére


<cafat>
senior tag

tom, ne nekem mond, én is csak válaszolok :D
gondoltam h semmi extra nincs ha megvan a 100 zászló, hiszen megvan mindened :) , én csak menteni használom őket :)

(#1857) <cafat>


<cafat>
senior tag

*** sztem az lesz a bajom :(
Ne kérj warezlinket! :(((

[ Módosította: Thrawn ]

(#1858) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Köszi mindenkinek a válaszokat. :R

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1862) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Még egy warez hozzászólás és nem csak a postok fognak eltűnni!! Kezd elegem lenni ebből! :(((

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1863) fpeter07 válasza Gyusz (#1846) üzenetére


fpeter07
veterán

nekem is pont az utolsó volt :D csak nekem nemlógott meg

(#1864) fpeter07 válasza illusiON (#1850) üzenetére


fpeter07
veterán

vissza a nomád életmódba :DDD az lenne az igazi :DDD
Kareszovics: 1. a történet előrehaladtával kapsz új képességeket/ ügyesebb leszel
2. az emberek ugyan azokat tudják mint mi csak nemtudnak falon futni, ez lehetett a divat akkoriban :)
3. elsőre hoszabb

[ Szerkesztve ]

(#1865) mad1 válasza Racecam (#1862) üzenetére


mad1
veterán

hogy utalom az ilyeneket :W elnezest a lamak neveben ;)

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#1866) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

Egy kérdés: a játék súgója utal arra, hogy "tagbaszakadt" fickóktól lehet tőröket (amit eldobsz) szerezni. Sikerült valakinek beazonosítani, melyik nagydarab tagokra utalt a női súgóhang?

(#1867) fpeter07 válasza Johnny Cage (#1866) üzenetére


fpeter07
veterán

nagy darabtagokra/ machyafban ilyen csuklyás emberektől, melyeket kitudsz jelölni

(#1868) <cafat>


<cafat>
senior tag

hupp, sorry :F
nem tudtam, hogy ha patch linket kérek az is warez, tényleg sajnálom, azt hittem hogy az egy teljesen normális megoldás, igaz kicsit furcsa módon, merthogy alapból hibás a játék :F
szóval tényleg bocsi

(#1869) Kareszovics válasza fpeter07 (#1864) üzenetére


Kareszovics
addikt

Köszi Neked is. :R

Warezt meg tényleg ne; kár lenne akkor bezáratni a topikot amikor elkezdek játszani ezzel a nagyszabású cuccal. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1870) fpeter07 válasza <cafat> (#1868) üzenetére


fpeter07
veterán

Na: A rendes/teljes verzió nálam nem vagyott ki egyszer se, nekem az a ß sz.r lehet, az orosz patch meg élvezhetetlenné teszi a game-t, kivéve ha tudsz oroszul, a repack a rendes, de ne menjünk bele...

(#1871) fpeter07 válasza fpeter07 (#1870) üzenetére


fpeter07
veterán

vki tud németül? ;)

(#1872) Johnny Cage válasza fpeter07 (#1870) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Nálam időnként csinál olyat, hogy elkezd recsegni a hang, majd kékhalál, s közvetlenül utána újraindul a gép.

(#1873) Skyer


Skyer
senior tag

Mivel ez az egyetlen egy Játék amim megvan DX10 el, nemtudom hogy miért nem futtatja a DX10 es VGA. Amúgy noti VGA rol beszélek. Sajnos a drivere is őskövület valami 2007 es Catalyst, nem is találni hozzá ujabbat, Mobility Radeon HD2600. Szerettem volna kiprobálni a demot DX10 be de most nemtudom mért nem megy. Mindenki átlátszó és csak 1-2 textura tölt be ami villog is. Dx9 jó. Assassin is átlátszó. A menü jól bejön. Szeretném valahogy kideríteni mit tud a gép Dx10 be, vagyhogy nem e a Dx10 es kártya szar a gépbembe...Vista van fenn természetesen, sp1 nélkül

[ Szerkesztve ]

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#1874) Johnny Cage válasza fpeter07 (#1867) üzenetére


Johnny Cage
addikt

No de Masyaf-ban szükséged sincs rá, mert egyrészt az csak a HQ, ott nincs küldetésed (nincs kit likvidálni), másrészt meg minden küldetés elején "feltöltődik". De ha küldetés közben akarok tőröket szerezni, na azt kitől lehet... biztos, hogy lehet...

(#1875) fpeter07 válasza Johnny Cage (#1874) üzenetére


fpeter07
veterán

minden sarkon ott egy ilyen ember, 2 nagy zseb van a seggükön, f-el kijelölöd, shiftel elcsórod
amúgy tudom miaz a mashiaf ;]

[ Szerkesztve ]

(#1876) kem


kem
addikt

Sziasztok!

Hogyan lehet elmenteni a játékot?
Össze akarom szedni azelső faluban a 20 zászlót, de 17után átlovagoltam a kilátóhoz.
Itt asszem elmentette, de utána még találtam záászlót, mert visszamentem.
Nem szeretném elvesziteni ezekett miután kilépek.

Valakinek van tippje, hogy melyik 2 zászlót hagyhattam ki?

Köszi!

(#1877) Johnny Cage válasza fpeter07 (#1875) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Na ezt a választ vártam az előbb is. :U
(Akkor azt a hibát követtem el mindig, hogy nem jelöltem ki őket...)

[ Szerkesztve ]

(#1878) Ősgyík válasza kem (#1876) üzenetére


Ősgyík
tag

Minden zászló után ment.

(#1879) Skyer


Skyer
senior tag

Senki semmit arról mértnem fut a játék DX 10 be nekem??:( :F :O

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#1880) Johnny Cage válasza Skyer (#1879) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Valószínűleg a régi driver az oka. De felesleges erőltetni, ugyanolyan, mint dx9-ben.

[ Szerkesztve ]

(#1881) mad1 válasza Skyer (#1879) üzenetére


mad1
veterán

ha csak nem dx10.1en nyomod,nem lesz csak szinarnyalatnyi kulombseg.

Ne szemetelj ! = Steam

(#1882) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Üdv!

Egy kérdés, van-e valami konkrét taktika a Silent Assassination küldetésekhez?
Ez a nyírd ki de ne vegyenek észre jellegű móka...
Egy alkalommal bejött, hogy hidden blade-el kinyír majd, imádkózó módban elsétálok, de most két célpontom is van akik, tömegben mászkálnak, katonai őrjárat a közelben stb.

Szal van valami bevált módszer, vagy csak szerencse?
Tomi

u.i.:próbálkóztam dobókéses módszerrel de azzal lebukok akármilyen magasan vagyok

[ Szerkesztve ]

(#1883) aya válasza tomi_mod (#1882) üzenetére


aya
addikt

Ne legyen járör a közelben, + szerencse.
A tömeggel ne foglalkoz.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#1884) Janoska26 válasza aya (#1883) üzenetére


Janoska26
addikt

És ha előtte legyilkolja a járőröket? :U

(#1885) tomi_mod válasza aya (#1883) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Aha, akkor igazából várjak míg a katonák minél messzebb vannak, a pórnép meg had jajgasson :)
Próbálkozom!

Sajna úgy vettem észre h a katonák újratermelődnek, nemrég egy ötfős járőrcsapatot tüntettem el, végül menekülni kellett..elbújtam, majd visszatérve a helyszínre újra ott voltak :O

[ Szerkesztve ]

(#1886) Janoska26 válasza tomi_mod (#1885) üzenetére


Janoska26
addikt

akkor az Én lehetőségem máris kiesett :U

(#1887) Johnny Cage válasza tomi_mod (#1885) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Nem mindegyik termelődik újra. Az egy helyben álló öröket akár el is lehet csalni a helyükről (pl. ha be akarsz menni egy kapun, a tetőről kilősz valakit a tömegben, azok meg odamennek megnézni, mi történt), de a tetőn álló íjászok sem termelődnek újra (úgy vettem észre, hogy ha meghalsz és visszatölt, akkor sem).

(#1888) illusiON válasza Johnny Cage (#1887) üzenetére


illusiON
őstag

igazából, azt próbáltad hogy leböksz egy őrt, és odébbmész gyorsan? mert, van olyan nálam hogy hidden blade-del leszurok egy őrt, elmegyek imádkozva, és a többi őr odamegy megnézni hgoy mi történt...

( : no woman no cry : )

(#1889) mad1 válasza illusiON (#1888) üzenetére


mad1
veterán

ha imadkozol is van hogy kiszurnak,hcsaknem papok kozott hagyod el a hejszint.
akkor kizart,soot meg utat is adnak...csak ez nem mindenhol van...

Ne szemetelj ! = Steam

(#1890) tomi_mod válasza Johnny Cage (#1887) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Korrekt! -tényleg nem mindegyik...ahogy az íjászok 100 hogy nem, azt mondja is a progi blabla...így elő tudod készíteni a terepet.

(#1891) tomi_mod válasza illusiON (#1888) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Sajna csak egyszer sikerült így, de ez tűnik legjobb megoldásnak, amíg csak a nép kiabál egyet szökkenni, onnan fejethajtva séta mielőtt a katonák eszmélnek.

Nem lehetek felűnő késsel a hátamon :)
Volt egy olyan helyszín ahol egy keresztes kiégett házakat nézegetett (talán Acre), berántottam leböktem, de valaki mégis rámkacsintott, nem volt üldözés stb. de kiírta hogy megláttak kezdjem újra.

(#1892) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Még az elején járok (épp fejest ugrottam a szénába a várból) de nagyon tetszetős a game. :C Először is nagyon szép. Le a kalappal. :R A szabadon bejárható és megmászható épületek is tetszenek.
Ami problémám volt, hogy a városban kb. 10 perc után kiakadt a játék sercegő hang kiséretében. A win-t is magával vitte. :( Ezt párszor eljátszottuk. Bár nálam minden rendben volt a hanggal azaz mindenkinek hallatszott a hangja kipróbáltam a dxdiag-os buherálást teljes gyorsításról alapra visszaállítani. Azóta nem akadt ki. Érdekes.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#1893) CJ3


CJ3
senior tag

Valaki segítsen már léci hogy hol találom a játék mentését mert ujrateszem a Windowst és kellene
köszi

Crypto

(#1894) illusiON válasza CJ3 (#1893) üzenetére


illusiON
őstag

ha XP akkor documents and settings-felhasználód-application data-ubisoft ha meg vista alól zuzod akkor users-felhasználód-AppData-roaming-ubisoft :) leaglábbis nálam

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#1895) CJ3 válasza illusiON (#1894) üzenetére


CJ3
senior tag

Oké köszi megvan xp m volt:) most már Vista lesz ugyhogy jó hogy leirtad mind a kettőt :R

Crypto

(#1896) fpeter07 válasza tomi_mod (#1882) üzenetére


fpeter07
veterán

tök mind1 hogy van-e őr a közelbe, low profilben kinyirod, de utánna húzz el mert felfigyelnek az őrök

(#1897) kem


kem
addikt

Nincs valahol végigjátszás ahol a zászlókat mutatják?

Köszi!

(#1898) tomi_mod válasza kem (#1897) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

De igen:
[link] "Maps"
Van fullos map, zászlókkal, a templomosok helyeivel és meg is mutatja kisképen...

[ Szerkesztve ]

(#1899) mad1 válasza kem (#1897) üzenetére


mad1
veterán

kdm tol itt az osszes zaszlo helye

Ne szemetelj ! = Steam

(#1900) wesker24


wesker24
senior tag

Volt egy kis apritani való !! :DDD

Volt mit apritani

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assassin's creed
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.