Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assassin's creed

Hozzászólások

(#2601) mad1 válasza killer76 (#2599) üzenetére


mad1
veterán

Javitas-patch nincs a jatekhoz?

Ne szemetelj ! = Steam

(#2602) -máté-


-máté-
csendes tag

:O Sziasztok!!!! segítsetek pls : felraktam az assassin's creed et és amikor elakarom indítani akkor megjelenik a betöltö képernyö kb 5 másodperc után meg se kép se hang !!!! letöltöttem hozzá crack et is de hiba üzenetet ír ki amikor indítani akarom !!! eredetibe van meg de nem indítja , csak a betöltő képernyőt kb 5 másodpercig , crackel se mükszik :O
:F :Y SEGÍTSETEK PLS !!!!!!!!! :Y :F

SEGÍTSETEK PLS !!!!

(#2603) -máté-


-máté-
csendes tag

:( Ezt a játék a kedvencem kérlek segítsetek :( :O :O :O :O :O :O

SEGÍTSETEK PLS !!!!

(#2604) HarryPotter válasza -máté- (#2603) üzenetére


HarryPotter
őstag

dx 9 vagy 10-et indítasz?

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#2605) -máté- válasza HarryPotter (#2604) üzenetére


-máté-
csendes tag

dx 9 et

SEGÍTSETEK PLS !!!!

(#2606) -máté-


-máté-
csendes tag

EZ van ha rákattintok :

SEGÍTSETEK PLS !!!!

(#2607) -máté- válasza -máté- (#2606) üzenetére


-máté-
csendes tag

:W HIBAJELENTÉS!!! :W

SEGÍTSETEK PLS !!!!

(#2608) -máté- válasza -máté- (#2607) üzenetére


-máté-
csendes tag

És eredeti !! de a haveromnak megy !! Engem meg **** - zavar a hibajelentés pedig ugyanolyan a gépem mint az övé , még jobb is :O

[ Módosította: 7 ]

SEGÍTSETEK PLS !!!!

(#2609) HarryPotter válasza -máté- (#2608) üzenetére


HarryPotter
őstag

először is nyugi.
másodszor: a "hibajelentésed" még mindig nem ismerjük.
harmadszor: havernál még mindig simán megy? (indításkor kéri a lemezt, erre gondolok a havernál.)
Telepítés sikeres volt, btw?

[ Szerkesztve ]

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#2611) killer76 válasza HarryPotter (#2600) üzenetére


killer76
csendes tag

Na felraktam, megy a játék, minden szuper állati jó hangulat minden, cak az zavar, hogy mindig ablakban fut a game, és Alt+enter kell hogy krakjam normálisba...Nem is értem...
Ha nem akarok játszani, megint Alt+enter, és a kis x ablakbezáró.Ez csak nálam gond? vagy másnál is ilyen? vagy a 22 colos 16/10 monitor???

Intel 775 core 2 QuadQ6600 2.4, ASUS P5B-E , Geil ultra 4x1024 dual 800MHZ,HDD Sata 2 WD 250Gb, VGA EN9600 GT top 512 Mb/256 bit PCIE, táp Chieftech GPS 500W

(#2612) HarryPotter válasza killer76 (#2611) üzenetére


HarryPotter
őstag

nálam is ablakban megy, de együtt tudok élni vele.
máté -- a crack lesz ott a ludas, tuti. Vedd meg

[ Szerkesztve ]

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#2613) 7 válasza -máté- (#2610) üzenetére


7
addikt

-máté- figyelmeztetve. Az Alapelvek értelmében a fórumon tiltott a wareztéma.
Továbbá szeretném felhívni a figyelmet, hogy a Szerkesztés funkció nem véletlenül létezik. Ne írjunk már minden gondolatot külön hozzászólásba!

[ Szerkesztve ]

(#2614) HarryPotter válasza killer76 (#2611) üzenetére


HarryPotter
őstag

Az ablak nálad milyen? Mert nálam csak a tálca látszik, meg fenn egy vékony sáv. Oldalt szinte semmi. Tehát nem is igazi ablak ez, nem tudom, mi lehet, de nem tudom normálisra tenni. Mondjuk mivel ilyen partikuláris, végső soron együtt lehet ezzel élni.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#2615) killer76 válasza HarryPotter (#2614) üzenetére


killer76
csendes tag

Nekem a tálca eleve mindig elrejtve van, fent meg mint a hagyományos ablakok, oldalt meg semmi,csak akkor szar mikor hadonászok az egésrrel, és kimegyek az ablakon kivülre,akkor pausal a játék!!!!!
De Alt+Enterrel szuper! 64 biten nálam megy, de van hozzá egy patch ami elvileg javitja ezeket a problémákat!

Intel 775 core 2 QuadQ6600 2.4, ASUS P5B-E , Geil ultra 4x1024 dual 800MHZ,HDD Sata 2 WD 250Gb, VGA EN9600 GT top 512 Mb/256 bit PCIE, táp Chieftech GPS 500W

(#2616) killer76


killer76
csendes tag

Meg most tartok a második memoryban, mikor először kijöttem a városból,most bóklászok kint a lóval, felmegyek a magaslesekre, és az egyiknél, van egy kibaszott kemény páncélos lovag, nekem ugrik, kettőt belémvág és meg is haltam???? gyengusz vagyok még?

Intel 775 core 2 QuadQ6600 2.4, ASUS P5B-E , Geil ultra 4x1024 dual 800MHZ,HDD Sata 2 WD 250Gb, VGA EN9600 GT top 512 Mb/256 bit PCIE, táp Chieftech GPS 500W

(#2617) killer76


killer76
csendes tag

És akkor nálam hogy is van ez? Vista 64 bit, és patch nélkül is megy:D

Intel 775 core 2 QuadQ6600 2.4, ASUS P5B-E , Geil ultra 4x1024 dual 800MHZ,HDD Sata 2 WD 250Gb, VGA EN9600 GT top 512 Mb/256 bit PCIE, táp Chieftech GPS 500W

(#2619) zsiga667 válasza -máté- (#2618) üzenetére


zsiga667
addikt

Tegnap este már kaptál emiatt figyelmeztetést. Vedd meg eredetiben (4500Ft a CD Galaxisnál, szerintem túl lehet élni) vagy keress más fórumot ahol nem tilos a warezolás, de ezt itt a PH-n fejezd be légyszíves.

(#2620) Sirandrish


Sirandrish
legenda

az Normális a gameban hogy akárhova megyek mindenki rám vadászik? hogy lehet elbujni? mert én nagy okosan mondom felmászok a háztetőre..előbb fejbekurtak valami kővel oszt lezugtam:DDD másodszor meg felértem de kurvára utánnanmjöttek:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2621) 7 válasza -máté- (#2618) üzenetére


7
addikt

-máté-! Komolyan nem értem, hogy miért hagyod figyelmen kívül a mindössze 5 hozzászólással előtted elhangzott, direkt neked címzett figyelmeztetést. 1 napod lesz elgondolkodni rajta, hogy nem véletlenül szoktunk szólni.

(#2622) sHafiii


sHafiii
tag

Megéri megvenni ezt a játékot én konfigomra? Kb. hogy menne rajta? Élvezhető lenne? És érdemes ezt billel játszani, vagy inkább controllerrel?

♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦shafish♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦

(#2623) HarryPotter válasza Sirandrish (#2620) üzenetére


HarryPotter
őstag

teljesen normális. Ha viszont megtanulod a counter attack-ot, akkor mindet secperc alatt elintézed. Amíg viszont nem tudod a counter attack-ot; nehéz, praktikusan kilátástalan a küzdelem.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#2624) Sirandrish válasza HarryPotter (#2623) üzenetére


Sirandrish
legenda

aha értem..akkor igazán tanithatnák már megfele:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2625) HarryPotter válasza Sirandrish (#2624) üzenetére


HarryPotter
őstag

jó alap harci technika a grab+attack kombo, ami asszem alapból rendelkezésre áll. Tehát lock on targat nyomva, aztán grab, megvárod, amíg megragadja Altair a csávót és fellöki, aztán amíg a földön összekaparná magát, üsd a karddal, amíg mozog. Nekem ez segített a counter attack elött.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#2626) mad1 válasza Sirandrish (#2624) üzenetére


mad1
veterán

2.vagy a 3.memory blocknal mar elvileg aktiv.

Ne szemetelj ! = Steam

(#2627) killer76


killer76
csendes tag

Gyerekek szédületes a játék, egyszerűen magával ragadott!!! Nem birom otthagyni....
Órákig kolbászolok mindenhol, a harc brutális jó, pláne a combos, kicsit megidézi a 300 c. filmet...Rohadtul jó játék, komolyan...Csak ajánlani tudom....Ha kitanulod a combot, egyszerűen olyan mint ha ott lennél...A grafika álomszép, a városokban mikor felmegyek ilyen magaslesre, és körbenéz a hátamon fut a hideg,Gyönyörű tényleg szerintem....
Van varázsa......Szóval még egy darabig elleszek vele, nem kapkodok, kényelmesen minden küldit megcsinálok, barangolok, lovaglok......
Ez ott van nagyon:D

Intel 775 core 2 QuadQ6600 2.4, ASUS P5B-E , Geil ultra 4x1024 dual 800MHZ,HDD Sata 2 WD 250Gb, VGA EN9600 GT top 512 Mb/256 bit PCIE, táp Chieftech GPS 500W

(#2628) killer76 válasza mad1 (#2601) üzenetére


killer76
csendes tag

de van:D[link]

Intel 775 core 2 QuadQ6600 2.4, ASUS P5B-E , Geil ultra 4x1024 dual 800MHZ,HDD Sata 2 WD 250Gb, VGA EN9600 GT top 512 Mb/256 bit PCIE, táp Chieftech GPS 500W

(#2629) leftyke


leftyke
aktív tag

Ki akartam próbálni de az irányítást nem bírom kezelni :((
Magyarosítás miért nincs?
Vagy csak én nem találok?

(#2630) mad1 válasza leftyke (#2629) üzenetére


mad1
veterán

Mert nincs aktiv felirat a jatekba programozva.

Ne szemetelj ! = Steam

(#2631) leftyke válasza mad1 (#2630) üzenetére


leftyke
aktív tag

akkor azért nem kell magyarítás.
De a menü legalább lehetne magyar.
Elég lesz beállítani az irányítást.

(#2632) HarryPotter válasza killer76 (#2627) üzenetére


HarryPotter
őstag

ugyanígy vagyok vele én is....órákig elmászkálnék a tetőkön, csak néha megzavarnak..... :DDD
Valami eszetlen jó a grafika és a feeling. Az csak hab a tortán, hogy vannak feladatok is.
Most Damaszkuszban nyomulok, ez azért már húzósabb, keményebbek az ellenfelek, új feladványok jöttek.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#2633) fpeter07 válasza HarryPotter (#2632) üzenetére


fpeter07
veterán

Nekem talán acre tetszett legjobban, mikor a kikötőbe kell ugrálgatni :)

(#2634) killer76 válasza HarryPotter (#2632) üzenetére


killer76
csendes tag

Ma bejöttem egy napra melózni, de utána lépek haza és nyomom tovább:D:D::D

Intel 775 core 2 QuadQ6600 2.4, ASUS P5B-E , Geil ultra 4x1024 dual 800MHZ,HDD Sata 2 WD 250Gb, VGA EN9600 GT top 512 Mb/256 bit PCIE, táp Chieftech GPS 500W

(#2635) HarryPotter válasza fpeter07 (#2633) üzenetére


HarryPotter
őstag

nekem Jeruzsálem jött be eddig leginkább, annyi időt töltöttem ott, hogy szinte térkép nélkül tudtam már tájékozódni.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#2636) killer76 válasza HarryPotter (#2635) üzenetére


killer76
csendes tag

Nekem is Jeruzsálem jön be:D:D:D minden küldit megcsináltam benne:D:D kurva jó:d

Intel 775 core 2 QuadQ6600 2.4, ASUS P5B-E , Geil ultra 4x1024 dual 800MHZ,HDD Sata 2 WD 250Gb, VGA EN9600 GT top 512 Mb/256 bit PCIE, táp Chieftech GPS 500W

(#2637) HarryPotter válasza killer76 (#2636) üzenetére


HarryPotter
őstag

A másik nagy király hely Damaszkusz. Észrevettétek, hogy a fények egész mások minden városban? Masyaf/Acre olyan sötét és borús, még akkor is, ha a szemedbe ég a nap. Jeruzsálem vakítóan fehér, Damaszkusz meg inkább arany/smaragd tónusú.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#2638) mad1 válasza HarryPotter (#2637) üzenetére


mad1
veterán

Szerintem is damaskus a legszebb szinu,de jeruzsalem mintha kidolgozottabb lenne .

Ne szemetelj ! = Steam

(#2639) szilva01 válasza HarryPotter (#2586) üzenetére


szilva01
őstag

Én billel tolom. Szerintem egész irányítható! :K

(#2640) sHafiii


sHafiii
tag

Szerintetek az én konfigomon elmenne a játék? Vagy inkább PS3-ra vegyem meg?

♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦shafish♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦

(#2641) HarryPotter válasza szilva01 (#2639) üzenetére


HarryPotter
őstag

Ez majdnem egy filozófiai kérdés, tudom, hogy a PC játékosok többsége esküszik a bill+egér kombóra, én azonban inkább a controllernél maradok. BUÉK mindenkinek!

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#2642) killer7612 válasza szilva01 (#2639) üzenetére


killer7612
csendes tag

Nekem nagyon jól megy bill+egérrel:D:D

nincs

(#2643) HarryPotter válasza killer7612 (#2642) üzenetére


HarryPotter
őstag

merre vagy? Én most fejeztem be Acre-t (Williamnek is annyi...), és kerültem vissza Jeruzsálembe. Érdekesnek tartom azt a filozófiai vonalat, ami Altair és a mestere (Al Muaim, vagy hogy hívják...) között bontakozik ki arról, hogy helyes-e az, amit Altair tesz, vagy inkább az áldozatoknak van igazuk (minden küldetés után, amikor visszakapok egy skillt, akkor megy erről az eszmecsere). Kíváncsi leszek mi jön ki ebből....

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#2644) killer7612 válasza HarryPotter (#2643) üzenetére


killer7612
csendes tag

Én most öltem meg azt a dagit aki megfertőzte a szökőkútnál a többit:D:D

Én is várom a fejleményeket:D:D:D De élvezem basszus, nagyon ott van a game:D

nincs

(#2645) HarryPotter válasza killer7612 (#2644) üzenetére


HarryPotter
őstag

Akkor most jön neked Acre, vagyis egy pályával vagyok előtted. ACre relatíve könnyű volt, a dagival többet harcoltam, volt, hogy el is patkoltam.

(lassabb vagyok, mert csak este tudom nyomni a gamet, amikor a két gyerkőcöm lefekszik, napközben nem akarom, hogy ezt nézzék a monitoron velem, meg más dolgunk is van...asszony sem túl lelkes....."ne assassinozz megint, ez olyan szörnyű...." :DDD :DDD )

[ Szerkesztve ]

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#2646) killer7612 válasza HarryPotter (#2645) üzenetére


killer7612
csendes tag

Remélem jó hosszú a game:D:D:D
egy párszor még végig fogom tolni az hótziher:D:D:D

nincs

(#2647) HarryPotter válasza killer7612 (#2646) üzenetére


HarryPotter
őstag

igen, nekem is eszembe jut, hogy szar lesz, ha vége.

Nem baj, már látom az új "áldozatot": az új Prince of Persia.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#2648) killer7612 válasza HarryPotter (#2647) üzenetére


killer7612
csendes tag

Azt olvastam az As..Creed oldalon, hogy amikor vége a játéknak kolbászolhatsz, csak nem tudom lesznek e benne valami spontán dolgok a katonákkal,vagy lesznek e lakók megmentése ilyenek,vagy csak kolbászolsz és gyönyörködsz?

nincs

(#2649) szilva01 válasza HarryPotter (#2641) üzenetére


szilva01
őstag

Én egyébként csak bill.-eltolom :B Egyébként pl fifát gampadal játszom mer psp után azzal jobb irányítani, de ac -nál nem jött be igazán :(

(#2650) mad1 válasza szilva01 (#2649) üzenetére


mad1
veterán

En csak az autosokat nyomom joyal,az kiba kiraly ugy.

Ne szemetelj ! = Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assassin's creed
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.