Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4851) animatrix11


animatrix11
őstag

köszi mindenkinek, azért asrock, mert azt olvastam annó az most a legjobb a giga-ban csalódtam, pedig abból is ud4 van ami már erősebb kategória

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#4852) Mans20 válasza animatrix11 (#4851) üzenetére


Mans20
addikt

Én is ezért vettem mert mindenki oda van tőle,de ez volt az utolsó,sokszor olvasni hogy van valami gond,Nálam is előjött,ezután csak msi vagy asus-t veszek.

(#4853) animatrix11 válasza Mans20 (#4852) üzenetére


animatrix11
őstag

akkor lehet asus lesz belőle, még meglátom

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#4854) Flashget válasza Dönc (#4848) üzenetére


Flashget
félisten

valószínűleg nem véletlenül.

mert az E4 olcsóbb...

Realme GT Master Edition

(#4855) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Linkeljetek nekem légyszíves a legfrissebb (Z77 Extreme 4-es laphoz) Win7 X64

-REALTEK High Definition Audio drivert
-Intel HD Graphics drivert
Illetve Intel ChipsetDevice Software-t

Őszintén szólva nem bízok 100%-ig a Driver Geniusban és a segítségetekkel szeretném le ellenőrizni magam.

THX előre is

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4856) Anfänger válasza Predator2 (#4855) üzenetére


Anfänger
őstag

[link]

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#4857) Mans20 válasza Anfänger (#4856) üzenetére


Mans20
addikt

Itt nem biztos hogy az van,az intel meg realtek oldalán kell keresni.

(#4858) N.Ferry válasza Mans20 (#4857) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Szerintem meg a Driver Genius is hasonlóképpen cselekszik,szóval én rábíznám a frissítést. :K

Walking Dead

(#4859) csabooooo válasza Predator2 (#4855) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Parancsolj:

REALTEK High Definition Audio driver
Intel HD Graphics driver

A chipset driver meg felesleges.

(#4860) Mans20 válasza N.Ferry (#4858) üzenetére


Mans20
addikt

Nálam is az szedi le,de írta nem bízik benne.

(#4861) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Valaki vállalná privátban ,hogy segít nekem Z75-ben 3770k-t tuningolni?

[ Szerkesztve ]

TDI POWER

(#4862) Predator2 válasza csabooooo (#4859) üzenetére


Predator2
addikt

A Graphics driver rendben van viszont a Realtek Drivernél nem értek valamit.

A hivatalos oldalon a 6.0.1.6873-as van fent (sajna sorozatszámot nem ír de ezt találta meg a Genius is)
Viszont egy driveres oldalon van fent frissebb: [link] Version R2.71 (6.0.1.6890)(70Mo~) 02/05/13

Ez hogy lehet? Vagy ami a driveres honlapon van az nem valós?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4863) csabooooo válasza Predator2 (#4862) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Hát ez érdekes. Lehet a station-drivers-nél már előrébb járnak. :D
Én a hivatalos oldalról szoktam lehúzni, az a tuti.

(#4864) Anfänger válasza csabooooo (#4863) üzenetére


Anfänger
őstag

Így van! Èn is onnan szedem kizárólag.

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#4865) Flashget válasza Predator2 (#4862) üzenetére


Flashget
félisten

az lehet valami buherált driver..a hivatalos oldalról szed az a tuti!

Realme GT Master Edition

(#4866) #00809728 válasza N.Ferry (#4858) üzenetére


#00809728
törölt tag

Szerintem is.Felraktam talált 24frissíthető cuccot.Leszedte majd telepítettem.
Jó a cucc. :C

(#4867) -Fireblade-


-Fireblade-
csendes tag

Sziasztok!

Nemsokára platformot váltok LGA775-ről LGA1155-re. Egy AsRock Z77 Pro 3-asat néztem ki alaplapnak, mellé egy Intel Core i5 3570-es procit. Az AsRock honlapján azt írták, hogy ezt a CPU-t az 1.2-es BIOS verziótól támogatja ez az alaplap, viszont sehol sem találtam rá semmit, hogy pl az ipon vagy a pcx milyen BIOS-szal adja. Erről tud esetleg valamelyikőtök valamit? Nem szeretnék úgy járni, hogy összerakom és hopsz nem indul, és nem nagyon van kéznél LGA1155-ös tartalék proci, amit a frissítés erejéig használhatnék.
Előre is köszönöm a segítséget!

(#4868) L4CI2 válasza -Fireblade- (#4867) üzenetére


L4CI2
aktív tag

hi

nem tudom mikor jön LGA-1150 lehet meg kéne várnod
ha nem sürgős 775 el vagy meg szerintem
szerintem megy vele csak nem optimálisan de amúgy nekem az alaplapom 1.40 bisos-al jött ki lehet neked se 1.00 érkezik

[ Szerkesztve ]

(#4869) -Fireblade- válasza L4CI2 (#4868) üzenetére


-Fireblade-
csendes tag

Nem igazán látom, mitől lesznek jobbak a Haswellek, az integrált grafikus vezérlő hidegen hagy, még az 2 éves notebookom radeon 6310-ese is fényévekre van tőlük. Viszont az 1155-ös alaplapok most igen olcsók lettek, azt olvastam túltermelés van. Procit is találtam megfelelő áron, de igen gondolkoztam, hogy megvárom az újat, hátha még olcsóbb lesz. Köszi a gyors választ!

(#4870) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

Sziasztok,

a mai nap váltam Z77 Pro3 tulajjá, nagyon tetszik, még a Windows 8-at sem kellett újratelepítenem, minden pöpec. Egyetlen dolog aggaszt: a hátsó zöld jack kimenetre dugva a 2.1-es hangfalszettem furcsa statikus zajokat ad ki magából, kattog, szörcsög, zizeg, mindenféle ilyesmiket csinál. Nem túl hangosan, de legalább folyamatosan, úgy, hogy biztosan az ember agyára menjen. Ha épp megy zene, film vagy játék, akkor nem hallom ki, de csendben határozottan kivehető.

Átdugtam az előlapi potra a jackdugót, ott egy kicsit halkult a dolog, de ugyanúgy fennáll.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a Creative P380 hangfalszettem olyan kialakítású, hogy a hangerőszabályzó a jack kábelén található. Na, ez évekkel ezelőtt tönkrement, így egy natúr jack kábellel dugtam rá a gépre mindig, majd Windows-ban szabályoztam le a hangerőt. Szerencsére mindig volt külön kimeneti forrás hangerő és a sima windows hangerő is, így elég könnyen megoldottam a problémát. Eddig. Most viszont bárhogyan is húzom le a hangot, még 0-án állva is hallom a statikus zajokat.

Természetesen ennek megfelelően, ha fülhallgatót dugok rá, akkor nem hallom, mert annyira halk lenne a zúgás egyébként, csak ugye az erősítő csutka hangerejéhez mért statikus zajt hallom én.

Eddig ilyen problémám az előző ASUS alaplapommal nem volt. Kérdésem, hogy lehet-e bármilyen módon zajszűrést applikálni az integrált audiochip kimenetére? Mikrofon bemenetnél találtam, de most nekem nem az kell, hanem a hangfal kimenet.

Volt már ilyesmi problémátok esetleg? Elnézést, ha már volt rá megoldás, több féle képpen is próbáltam visszakeresni, de nem találtam.

gottagofast

(#4871) zserbox válasza msgt.fubar (#4870) üzenetére


zserbox
őstag

hát zajszűrő erre nem lesz mert nincs mi alapján szűrni.
én egy alaplap cserénél tuti újrahúznám a windowst az tuti nem okoz ilyen hibát, de majd mást igen

(#4872) Flashget válasza msgt.fubar (#4870) üzenetére


Flashget
félisten

alaplap cserénél erősen ajánlott egy újra húzott op.rendszer.

Realme GT Master Edition

(#4873) msgt.fubar válasza Flashget (#4872) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Erősen kétlem, hogy reinstall megoldaná. Alvó állapotban, sőt boot közben is zúg már. Földelési hibára gyanakszom, újradugdosom az összes kábelt és csatlakozót.

gottagofast

(#4874) Predator2 válasza Flashget (#4865) üzenetére


Predator2
addikt

Azt használom de azért a gyártó honlapján is vannak érdekességek.

Miért van ugyan abból a driverből 3 féle változat? 2 elméletileg ugyan az csak más-más méretben. Illetve van egy tömörített változat is.

[link]

Mi a különbség a kettő között a méretén kívül?
Az ATI HDMI Audio Device az micsoda? azon kívül, hogy egy driver

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4875) ThodEE válasza Predator2 (#4874) üzenetére


ThodEE
őstag

A videókártyára integrált hang nak a drivere, hogy a készülék ami HDMIn kapja a hangot azzal se legyen gond :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#4876) Predator2 válasza ThodEE (#4875) üzenetére


Predator2
addikt

és a lapra integrált hangkártyánál mi a különbség a gyártó oldalán található két ugyan olyan driver között a méretén kívül?

"videókártyára integrált hang nak a drivere" magyarán ha HDMI kábellel rákötök egy minitort a vga-ra akkor erre a driver-re van szükségem h hangot adjon ki magából a monitor? (már ha van benne hangszóró?)

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4877) ThodEE válasza Predator2 (#4876) üzenetére


ThodEE
őstag

Azért nem válaszoltam rá mert semmi jót nem tudtam hozzászólni :B

Igen szerintem szükséges a driver :K

[ Szerkesztve ]

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#4878) adam432


adam432
tag

Hi
Asrock z77 e4 lapom van, és az a problémám lenne, hogy néha nem indul el a gépem... 4 rövid síp, 55-ös kód, kikapcsol, majd újra beindul, és ez újra és újra. Ez elvileg memória érintkezési gond lehet. A furcsa az, hogy megigazítom a RAM-okat, és utána megint jó egy ideig... tehát teljesen random időközönként jelentkezik.
A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor a RAM slot lehet érintkezési hibás, tipushiba? Gariba vajon cserélnék emiatt? :U

„Si vis pacem, para bellum.”

(#4879) Kiki18 válasza adam432 (#4878) üzenetére


Kiki18
őstag

Gariba nehét előhozni egy ilyen hibát. Milyen típusú ram/ramok? Melyik slotban/slotokban van?
Rezonál a géped?

(#4880) adam432 válasza Kiki18 (#4879) üzenetére


adam432
tag

Hatalmas Kingston Predator ramjaim vannak, 5,3cm. Eddig így nem volt gond vele, csak kb. 1 hete jött elő, amikor egy rezonáló spéci hűtésű 6950-et raktam bele. Ezzel jelentkezett elöször a probléma, de utána 1 hétig ment simán... majd kékhalál, kifagyás és el se indult utána (4síp, code55).
Bár korábban is volt már olyan, hogy ha véletlenül hirtelen mozdítottam meg a gépet, akkor újraindult...

[ Szerkesztve ]

„Si vis pacem, para bellum.”

(#4881) Kiki18 válasza adam432 (#4880) üzenetére


Kiki18
őstag

Én régen jártam hasonlóképpen,a gépem el se akart indulni,vagy 10 perc után újraindult. Akkor a problémát egy Asus P5B-be rakott 8600GT okozta.A venti miatt rezgett a videókártya,és "kimozgott" a helyéről állandóan.A P5B PCI-e csatiján nem volt ilyen rögzítő pöcök,így a kártya sose szorult bele a slotba rendesen.

Nézegesd meg a ramslotot,lehet látni benne a kis csatlakozó tüskéket,ha elhajoltak volna észreveszed. Valamint vedd ki-rakd be a ramokat és figyelj,hogy a slotok két szélén bepattanjon a rögzítőpöcök,ne lötyögjenek a ramok. Ha így se oldódik meg,vedd ki a videókártyát(vagy rakj be ideiglenesen másikat). Ha ez se válik be,elképzelhető,hogy a lap hibás. :(

(#4882) adam432 válasza Kiki18 (#4881) üzenetére


adam432
tag

Most egy nagyon csendes 6870 van benne, és ennél is elkezdte csinálni. A ramok nagyon mindig jól vannak rögzítve ... de a ramslotba viszont még nem néztem bele, az lesz most a következő lépés, köszönöm! :) Ha ezek után se lesz jó, akkor gariztatom.

„Si vis pacem, para bellum.”

(#4883) andrasko


andrasko
senior tag

Asrock Z77 PRO4-M & i7-3770S integrált HD4000-rel lenne egy kis gondom...

A win7 x64 telepítése HD7770 discrét vga-val történt.
Gondoltam most kipróbálnám önmagában a HD4000-et.
Reboot: BIOS - Primay Graph. Adapter.: Onboard ...
és vga-kábel átdug az alaplapi DSUB-ba.
BIOS bejön, de a win nem indul! :(

Vissza az egész...
AMD driver uninstal, vga eszköz eltávolít.
Reboot: BIOS - Primay Graph. Adapter.: Onboard ...
és vga-kábel átdug az alaplapi DSUB-ba.
BIOS bejön, de a win most sem indul! :(

Mi a "túró" lehet vele? :F

ÚJ MEGBÍZHATÓSÁG (78): http://hardverapro.hu/tag/andrasko RÉGI MEGBÍZHATÓSÁG (106): http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=andrasko TELEFON: +36 (70) 505-0202

(#4884) Kernel válasza andrasko (#4883) üzenetére


Kernel
nagyúr

Az elsődlegesség csak annyit számít, hogy a Windowsban, a képernyőbeállításoknál melyik kijelző jelenik meg majd elsődlegesként. Ha kivetted a kártyát és csak egy monitor csatlakozik, onnan kezdve mindegy, mert egy közül nincs elsődleges.

Video Shared RAM opció lehet "Auto", ha nincs betéve külön kártya. Ha azonban beteszünk egy kártyát, ilyenkor a BIOS automatikusan elveszi a RAM-ot az iGPU-tól, ezért ha azt is járatni szeretnénk, "Auto" helyett valamilyen fix értékre állítsuk (pl. 256 MB).

- Esetleg megpróbálhatod, hogy állítsd vissza a korábban működő rendszert, a kártyával.
- Video Shared RAM legyen 256 MB.
- IGPU multimonitor opció közömbös, ezt csak a Lucid Virtu részére szükséges engedélyezni.
- Utána telepítsd az Intel VGA drivert.
- Utána dugd át a monitort az alaplapi kimenetre. Az Intel-driver automatikusan érzékeli a csatlakoztatott monitort, újraindítás nélkül is. Esetleg a Windowsban beállíthatod, hogy az legyen az elsődleges kijelző, bár egyébként automatikusan arra a monitorra szokott kapcsolni a desktop, ami üzemel.

Normális esetben persze ez úgy működik, hogy VGA-kártya nélkül simán felmegy a Windows, utána Intel-driver, és megy minden. De én sem tudom, hogy nálad mi kavarodhatott meg.

Úgy látom, az i7-3770S legalább 1.10 BIOS verziót igényel, az is legyen meg.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#4885) andrasko válasza Kernel (#4884) üzenetére


andrasko
senior tag

1) Korábban működő rendszer vissza állítása nem lehetséges, mert az elsők között lett installálva a discrete vga.
2) Shader Memory: 256MB, HD4000 driver telepítve.
3) Primary: PCIE, IGPU: Disabled
- Discrete vga-ról boot rendben.
- VGA kábel átdug az alaplapi dsub-ra... semmi!!!
4) Primary: PCIE, IGPU: Enabled
- Discrete vga-ról boot rendben.
- vga kábel átdug az alaplapi dsub-ra... rendben átvált
Ha így re-bootol, akkor rendben bootol. (egy kis boot közbeni sötétséggel)
5) Primary: Onboard, IGPU: Enabled (diskrete vga a gépben)
- BIOS kép bejön, de utána 5mp-.ként a discret vga fel-felpörög, de nem bootol.
(Hasonló a helyzet ha IGPU: Disabled-re állítom)
6) Primary: Onboard, IGPU: Disabled (diskrete vga kivéve a gépből)
BIOS kép bejön, de utána feketeség, de nem bootol.
Csináltam CMOS cleart ... BIOS beállít, utána 5mp-ként BIOS kép fogad. :(

1.90-es BIOS van fent

Olyan, mintha a win-be beégett volna a discrete vga megléte!? :F

[ Szerkesztve ]

ÚJ MEGBÍZHATÓSÁG (78): http://hardverapro.hu/tag/andrasko RÉGI MEGBÍZHATÓSÁG (106): http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=andrasko TELEFON: +36 (70) 505-0202

(#4886) boz82


boz82
tag

Kérdés : B75 pro3 lap és Z77 pro 3 között ha nem akarok tuningolni ,akkor megéri a 3-4 ezer ft különbséget ?
Sebességre ugyanaz elvileg...csatolók is kb. (pci 3.0 ,usb 3.0 stb ) .
lényegi eltérés ?

(#4887) andrasko válasza boz82 (#4886) üzenetére


andrasko
senior tag

Egy, ami hirtelen eszembe jut:
A B75 ram sebessége: Sandy-1333, Ivy-1600

Illetve egy másik:
A tuningon kívűl a No-K funkciót is bukod.
(K nélküli prociknál teljesértékű +400mhz-et jelent)
Ez nem tuning... ez az Intel hivatalos TURBO módjának lock mentes szolgáltatása.)

[ Szerkesztve ]

ÚJ MEGBÍZHATÓSÁG (78): http://hardverapro.hu/tag/andrasko RÉGI MEGBÍZHATÓSÁG (106): http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=andrasko TELEFON: +36 (70) 505-0202

(#4888) Kernel válasza boz82 (#4886) üzenetére


Kernel
nagyúr

Z77: RAID-támogatás, 2 db SATA3 Intel-vezérlő.
B75: 3 db SATA3 (1 Intel + 2 AsMedia port).

De amúgy fogalmam sincs, kinek, mi a fontos, esetleg egy ilyen áttekintő linket tudok, ha segít valamit: [link]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#4889) andrasko válasza boz82 (#4886) üzenetére


andrasko
senior tag

Ami még nekem ugrott különbségként:
- B75 PRO3: 1db intel SATA3 + 2db asmedia SATA3 + (a többi asmedia-s)
- Z77 PRO3: 2db intel SATA3 RAID + (a többi asmedia-s)

Mit jelent ez neked?
- Z77 esetén, ha több SSD-vel, az intel SATA3-on nagyobb írás/olvasás sebesség érhető el.
- Z77 RAID képes.

[ Szerkesztve ]

ÚJ MEGBÍZHATÓSÁG (78): http://hardverapro.hu/tag/andrasko RÉGI MEGBÍZHATÓSÁG (106): http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=andrasko TELEFON: +36 (70) 505-0202

(#4890) Kernel válasza andrasko (#4889) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nincs AsMedia SATA-chip a Z77-en, a B75-ön van egy chip (2 port).

Ezt (egyebek mellett) abból is lehet tudni, hogy a Z77 letöltések között nem is szerepel az AsMedia driver.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#4891) andrasko válasza Kernel (#4890) üzenetére


andrasko
senior tag

Rosszul tudod! :K
Asrock Z77 -es deszkám van... az intel mellett Asmedia SATA-mal. ;)
(max a Z77 PRo3-nál nincs)

[ Szerkesztve ]

ÚJ MEGBÍZHATÓSÁG (78): http://hardverapro.hu/tag/andrasko RÉGI MEGBÍZHATÓSÁG (106): http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=andrasko TELEFON: +36 (70) 505-0202

(#4892) boz82


boz82
tag

köszi a gyors eszmecserét :D
3450 vagy 3470 lesz benne... tehát a turbo mód még jól jöhet..nálam is azzal megy (havernak állítok össze gépet,aztán újra frissítem a tudásomat :) )

(#4893) andrasko válasza boz82 (#4892) üzenetére


andrasko
senior tag

Sok különbség nincs a kettő között.
Ami elérhető vele Z77-ben:
(4magos alap/turbo/no-K órajelek)
- 3450: 3.1/3.3/3.7
- 3470: 3.2/3.4/3.8

ÚJ MEGBÍZHATÓSÁG (78): http://hardverapro.hu/tag/andrasko RÉGI MEGBÍZHATÓSÁG (106): http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=andrasko TELEFON: +36 (70) 505-0202

(#4894) andrasko válasza Kernel (#4884) üzenetére


andrasko
senior tag

A probléma forrása szerintem:

A win7 x64 telepítése discrét vga-val (HD7770 vga-kártyával) történt.
Most, ha kiveszem a vga-kártyát, akkor a BIOS-ig jó a rendszer, de a WIN nem tölt be.
(természetesen megfelelő BIOS beállítás mellett)

Olyan, mintha a win-be beégett volna a discrete vga megléte!? :F
Hol lehet a win-ből kigyalulni a vga-t? (driver uninstal, és az eszközkezelőn kívül)
pl: registry-re gondolok...

ÚJ MEGBÍZHATÓSÁG (78): http://hardverapro.hu/tag/andrasko RÉGI MEGBÍZHATÓSÁG (106): http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=andrasko TELEFON: +36 (70) 505-0202

(#4895) Kernel válasza andrasko (#4891) üzenetére


Kernel
nagyúr

(max a Z77 PRo3-nál nincs)

Ha pont arról volt szó, akkor mit tudok rosszul? Az egy dolog, hogy rövidítve én simán csak Z77-nek neveztem, de ilyenkor nyilván az eredeti kérdésben szereplő Z77 Pro3-ra vonatkozik a válasz. Linkeltem is az összehasonlítás tárgyát, hogy miről beszélek.

Asrock Z77 -es deszkám van... az intel mellett Asmedia SATA-mal.

Ha megnézzük az adatlapodon, Z77 PRO4-M lapod van, amiről itt most szó sem volt. Gyakorlatilag én annyiban nem értettem egyet, ami kétszer is szerepelt nálad zárójelben:

(a többi asmedia-s)
(a többi asmedia-s)

Ezt a két részt kellett volna törölni belőle szerintem, hogy helytálló legyen. Mivel a többi port Intel SATA2.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#4896) andrasko válasza Kernel (#4895) üzenetére


andrasko
senior tag

"Nincs AsMedia SATA-chip a Z77-en"
Ez magára a Z77-re nem igaz, ha a PRO3-ra értetted, akkor korrekt. :R

[ Szerkesztve ]

ÚJ MEGBÍZHATÓSÁG (78): http://hardverapro.hu/tag/andrasko RÉGI MEGBÍZHATÓSÁG (106): http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=andrasko TELEFON: +36 (70) 505-0202

(#4897) Predator2


Predator2
addikt

Asrocknál egy biztos hátránya tuti van a driver "piszkálásnak" mégpedig az alvó állapotból random felébredés! :W

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4898) andrasko válasza Predator2 (#4897) üzenetére


andrasko
senior tag

Nekem ez új... én még nem találkoztam vele. :))
Pedig nekem még a vga-m ventijét lekapcsolja. (<3W)

... ez nem inkább ATI/nVidia probléma lehet?

ÚJ MEGBÍZHATÓSÁG (78): http://hardverapro.hu/tag/andrasko RÉGI MEGBÍZHATÓSÁG (106): http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=andrasko TELEFON: +36 (70) 505-0202

(#4899) Jack@l válasza Predator2 (#4897) üzenetére


Jack@l
veterán

Az bármilyen windowsos progi miatt is lehet (vagy akár egy spécibb hálózatos csomag érkezésekor)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#4900) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Hogyan tudom elérni a Z75Pro3 lapomban ,hogy stabil maradjon a 3770K-m 4.5Ghz-en?
Corsair vengeance 1600Mhz ramokkal 8-8-8-24.
Láttam tesztet is ahol ebben a lapban 4.6 stabil volt.4.6Ghz
Kérek szépen segítséget ebben!

TDI POWER

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.