Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) miresz


miresz
veterán

Ezt nem értem! Akkor most van és csak nálunk nincs 1075BE? Mert arra én is váltanék! De lehet,hogy inkább majd a Buldózer lesz belőle! Azt írták róla,hogy a mostani Amd x6,ill.Intel I7 processzoroktól 33-50%-ba gyorsabbak lesznek!(Elérhető áron kb. A 8 magos buldózer az 1100T árszintje)Ez nem tűnik olyan rossznak! Am3+ tokozás! Tehát a lapom megy a piacra! :((

[ Szerkesztve ]

(#1602) Gyufaaa válasza miresz (#1601) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Azért várjuk meg azokat a hivatalos teszteket szerintem. Az a 8 mag is csak a "HT" végett van, ahogy olvastam. 4mag 2 szálon. Mint az i7. Bár a szivárogtatott tesztek alapján elég ütősnek néznek ki. De ami az árat illeti szerintem a legkisebb lesz olyan árban mint az 1100T. :U Persze ez csak az én szerény véleményem.

(#1603) Milka 78 válasza Gyufaaa (#1602) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Szerintem még drágább lesz...ne feledjük,hogy az AMD is tud árazni és nem csak nép árút forgalmaz.Viszont az is tuti,hogy nekem ez a lap marad ebben az évben,mert bőven elég :K

[ Szerkesztve ]

(#1604) miresz válasza Gyufaaa (#1602) üzenetére


miresz
veterán

Persze majd a hivatalos tesztek után lesz tiszta a kép! Az AMD csak akkor tudna nagyot szakítani ha olcsóbban adná mint az Intel a Sandy Bridget aminek most az aktuális ára itthon:Intel Core i7-2600K 78000HUF! De a lap szempontjából a az AM3+ lesz a tuti(ha AM3+ lesz!) mert visszafelé kompatibilis! Az AM3 viszont felfelé eddig úgy néz ki sajna nem!

Milka 78:Nekem is elég,de minnél később adom el úgy megy majd le az ára! Lásd AM2 és AM2+ váltásakor!Most még jó áron el lehet tolni! Tehát én személy szerint eladom a lapomat mihelyst kijön egy jó AM3+ -os lap! Mert visszafelé kompatibilis!

[ Szerkesztve ]

(#1605) Milka 78 válasza miresz (#1604) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Azért ASRock lesz remélem... ;]

(#1606) miresz válasza Milka 78 (#1605) üzenetére


miresz
veterán

Hát nagy a valószínűsége,mert meg vagyok a mostanival is elégedve! De lehet,hogy ez a lap megy az asszony gépébe,a jó öreg AM2 leváltani! :)

(#1607) Gyufaaa válasza Milka 78 (#1603) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ahogy mondod. Én sem igazán tervezem a váltást. Egy jó darabig elég lesz a teljesítmény is az tuti.

(#1604) miresz: Szerintem a Sandy-t nagyon jó beárazták a többi i7-es prockóhoz képest, főleg, hogy elég jó teljesítménnyel bír. A deszkáról nekem kicsit más a véleményem. Én inkább a teszteket várom meg mint, hogy beleszaladjak mindjárt az első deszkába. Sőt. Ha minden igaz jövő februárban már lesz DDR4 is. Nem igazán érdemes most kapkodni. :U Persze ezt mindenki maga tudja.

Szerk.: A hétfőt viszont már izgatottan várom :C Költözök egy ój szerzeménybe, amit HAF 932-nek hívnak. :C

[ Szerkesztve ]

(#1608) miresz válasza Gyufaaa (#1607) üzenetére


miresz
veterán

Majd meg látjuk mit mutat az új jövevény! Még az is lehet,hogy én sem cserélek ha nem éri meg! A teljesítménnyel nekem sincs bajom! :) Én sem rögtön az első deszkára gondoltam! Egyébbként ez a fránya Sandy B. qurva jól sikerült az intelnek! De már csak elvből sem váltok! :D

A HAF 932 az nagyon jó kis cucc! :C

[ Szerkesztve ]

(#1609) Gyufaaa válasza miresz (#1608) üzenetére


Gyufaaa
veterán

"Egyébbként ez a fránya Sandy B. qurva jól sikerült az intelnek! De már csak elvből sem váltok!"

Ebben rokon lelkek vagyunk! :DDD

(#1610) Vigneau válasza Milka 78 (#1605) üzenetére


Vigneau
félisten

Ahogy ígértem, íme pár kép a Matterhorn-ról - nemrég lettem vele kész.
A gyakorlatban kellemes meglepetés ért. Nem lóg rá keresztben a RAM-okra, max. a ventilátort kell leszednem, ha cserélni akarom majd őket.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1611) Gyufaaa válasza Vigneau (#1610) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nosza. Az ilyen képeket én is szeretem. Szép darab! Grat hozzá! :)

(#1612) cudar07


cudar07
senior tag

sziasztok
havernak vna egy 870 Extrem 3
feltelepítem az XP vagy W7
és után a ein képernyő elött állandóan újrra indul
AMD 250 X2 proci (nálam már 1 éve megy!)
A-data 1600 ram! alapon megy nem pisszkáltuk 1333
valami ötlet??
előre is kösz :R

(#1613) Vigneau válasza Gyufaaa (#1611) üzenetére


Vigneau
félisten

Örülök neki, hogy használhatónak bizonyultak a képek - saját gyártmány mind. ;)
Köszi a gratulációt. :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1614) miresz válasza cudar07 (#1612) üzenetére


miresz
veterán

és után a ein képernyő elött állandóan újrra indul :ez mi akar lenni?

Vigneau: Jó cuccos!

[ Szerkesztve ]

(#1615) Gyufaaa válasza Vigneau (#1613) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Mostanában nekem is mániámmá vált a fényképezés. De jó dolog és hasznos is sokszor mások számára akár, bemutató jelleggel, hogy hogyan is néz ki szerelt állapotban. Hasznosabbak sokszor mint bármilyen teszt szerintem.

(#1616) Vigneau válasza Gyufaaa (#1615) üzenetére


Vigneau
félisten

Így van, néha 1 kép többet mond minden szónál. :K
Mindenesetre öröm, hogy néhány híreszteléssel szemben kiderült, nem is vészes a RAM-ok helyzete ennél a hűtőnél. Igaz, normál magasságúakat használok, de a venti alig (~1mm) ér bele az 1. slotba, valamint a RAM és közötte bő 10mm is akad, még talán 12-13 is - szemre legalábbis.

miresz: Köszi szépen. :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1617) Milka 78 válasza Vigneau (#1610) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A mázlista!!!! :DDD Gyönyörű darab és meglepetésként ért,hogy több féle képpen is fel lehet rakni(nem úgy mint a Brockent).Eszméletlen karcsú jószág és nagyon tetszetős,főleg,hogy szint ingyen volt :C Akkor elfér 4 modul is a magas fajtából is?

Gyufaaa: Haf???Na most már aztán elég legyen a jóból... :DDD V10,x6,Haf???Hát már semmi sem elég???Hol marad a szerénység??? :DDD :DDD :DDD :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#1618) Vigneau válasza Milka 78 (#1617) üzenetére


Vigneau
félisten

Nos, az első slot a cinkes - a többi nem -, ahogy írtam is Neked. De ha keskenyebb a venti a szabványnál (<25mm), akkor nincs gond. A Kingmax mezei RAM-om és a venti között kb. 10-13mm szabad hely van még függőlegesen - ehhez kell kalkulálni. A RAM és a venti síkja kb. 1mm szélességben metszi egymást - szóval egyáltalán nem vészes a helyzet. :K

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1619) miresz válasza Gyufaaa (#1615) üzenetére


miresz
veterán

Tényleg,a HAF-ba épített cuccosról képeket akarunk ám! :)

[ Szerkesztve ]

(#1620) Gyufaaa válasza Milka 78 (#1617) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:DDD Már néha bele őrülök, hogy nem tok leállni. :W Mindig meglátok valamit amit meg kell vennem. Bár annyiból nem bánom, hogy szerencsésen összejönnek hozzá a dolgok is. :C :P Nekiláttam egy saját gyártású kéglinek, de mikor megláttam ezt a szépséget, hát... Beleszerettem. :DDD Asszony már marha féltékeny. :D

(#1619) miresz: Lesz az tuti! :K Már csak egy ütősebb pasztát kéne szerválnom a hátés alá, mert ez a fehér "trutyi" nem igazán tetszik nekem. :((( Bántja a csőröm az a +5 fok.

[ Szerkesztve ]

(#1621) miresz válasza Gyufaaa (#1620) üzenetére


miresz
veterán

Ja! Paszta az nekem is kellene mert nekem is a fehér trutyi van! Thermaltakot próbáltam az szarabb volt mint a fehér! Nem tudom milyen kellene?

(#1622) Gyufaaa válasza miresz (#1621) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Milka78 Scythe-t tolja, azon vacilálok én is, vagy az MX4-en

(#1623) Milka 78 válasza Gyufaaa (#1622) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Scythe bitang :K Az MX-4-et meg azért mondtam,mert most új a piacon...

(#1624) Wolfy_ válasza petike2014 (#1580) üzenetére


Wolfy_
tag

Ez a CM HAF 912 Plus haziko tetszik, azt hiszem egy ilyenbe fog koltozni a rendszer. :)

[ Szerkesztve ]

(#1625) Vigneau válasza Gyufaaa (#1622) üzenetére


Vigneau
félisten

Én meg valami Titan ezüstpasztát - tény, a fehér "massza" sokkal rosszabb volt.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1626) Gyufaaa válasza Vigneau (#1625) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ezüstöt az AC-tól használtam már én is, illetve még őrölt rezet szilikonnal vegyítve. Jó hatásfokaik voltak. De valami újat és pro dolgot szeretnék most kipróbálni, mielőtt beköltöztetem a luxuskéglibe a vasat. Remélem sikerül hamar szereznem valamelyiket.

(#1627) Vigneau válasza Gyufaaa (#1626) üzenetére


Vigneau
félisten

Én ezt még valami régi Titan CPU hűtőhöz kaptam - azóta azt használom, de még mindig nem fogyott el. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1628) smiti válasza Gyufaaa (#1626) üzenetére


smiti
addikt

Én az AC MX2-t ajánlanám, az utóbbi időben csak ezt használom mert nem is olyan drága és nekem nagyon bevált, könnyű vele bánni is.

(#1629) miresz


miresz
veterán

Nem rossz ez a 880G!

(#1630) Vigneau válasza smiti (#1628) üzenetére


Vigneau
félisten

No, meg is van. Titan TTG-S104 névre hallgat.

A helyezése nagyon nem a legjobb, de legalább van. :DDD Le kell majd cserélnem, ahogy elnézem. Kérdés, hol lehet hozzájutni - majd beugrok a helyi PC boltba.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1631) smiti válasza Vigneau (#1630) üzenetére


smiti
addikt

Ha gondolod holnap beviszem az enyémet és meg tudod csinálni. Csak majd ne trónolj rajta sokáig. :DDD

mod.: off

[ Szerkesztve ]

(#1632) Vigneau válasza smiti (#1631) üzenetére


Vigneau
félisten

Jól van, azt megköszönöm - de ha tudsz helyet a beszerzésére, azt se tartsd majd Magadban. A PH!-s forrás nem tűnik olcsónak... :(

Remélem, megúszom lapkivétel nélkül a pasztacserét... :DDD

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1633) smiti válasza Vigneau (#1632) üzenetére


smiti
addikt

Én Innen javasolnám a beszerzését, ennél olcsóbban nemigen kapsz.
Én utoljára mikor szolnokon üzletben kérdeztem 2700 Ft-otmondtak az árára.

Természetesen tartom az ajánlatomat ez mellett, hogy beviszem az enyém.

[ Szerkesztve ]

(#1634) Vigneau válasza smiti (#1633) üzenetére


Vigneau
félisten

Én a 30g-s kiszerelést néztem ki inkább - az MX3 jobb azonban, csak ott nincs 30g-s verzió. Viszont pár tesztben az MX-4 nem látszik jobbnak az MX-3-nál, azzal így érdemben nem foglalkozok jelenleg.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1635) miresz


miresz
veterán

Ez sem rossz!

(#1636) szanyi20 válasza miresz (#1635) üzenetére


szanyi20
tag

Szép!! :R

Nekem is hasonló, csak az elsődleges merevlemeznél lévő 5,9 kiált most már egy SSD-ért... Rontja az összképet... :D

(#1637) miresz válasza szanyi20 (#1636) üzenetére


miresz
veterán

Köszi! SSD vásárlás elött nem árt EZT elolvasni! Sok múlik a bios és win beállításokon is!

[ Szerkesztve ]

(#1638) szanyi20 válasza miresz (#1637) üzenetére


szanyi20
tag

Kösz, bár nem most lesz, mert mire a mostani konfigot összeraktam... Pénztárcámnak üres a belseje... :O De még idén esedékes lesz :D

(#1639) miresz válasza szanyi20 (#1638) üzenetére


miresz
veterán

Jó kis cuccost raktál össze az tutkó! :C

(#1640) szanyi20 válasza miresz (#1639) üzenetére


szanyi20
tag

Hát köszönöm. Ez az Asrock lap... Nagyon pozitívan csalódtam benne. Régen nagyon rossz híre volt az Asrock-nak, de ez a 890GX extreme 3... Valami fantasztikus. Tegnap este az 1090T-t belőttem 4 GHz-re... Hát széjjel voltam tőle. :DD A Vantage pontok csak úgy záporoztak, a lap iszonyat jól viselkedett, szépen kezeli az 1600as Ramokat is... Szóval indulhat a munka... :D

Persze fogyasztást tegnap este nem mertem nézni, mert gondolom szívrohamot kaptam volna tőle... :D

[ Szerkesztve ]

(#1641) miresz válasza szanyi20 (#1640) üzenetére


miresz
veterán

Én is pozitívan csalódtam eddig az Asrockban! Kop-Kop.... Nekem eddig EZ a legjobb vantage eredményem 4000MHZ-n! Az 1090T mit produkál? A fogyasztást azt én sem merem már nézni régóta!

(#1642) szanyi20 válasza miresz (#1641) üzenetére


szanyi20
tag

4 GHz-n itt az 1090T Vantage eredmény: Katt :))

(#1643) miresz válasza szanyi20 (#1642) üzenetére


miresz
veterán

Gratula! :C Ez szép teljesítmény!

(#1644) szanyi20 válasza miresz (#1643) üzenetére


szanyi20
tag

Milyen hőfoka volt a a 965 BE-nek 4 GHz-n full terhelés alatt?

(#1645) miresz válasza szanyi20 (#1644) üzenetére


miresz
veterán

EZZEL hűtve,56-58C'

(#1646) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Ha már offolunk akkor én se maradjak ki :DDD

(#1647) szanyi20 válasza Milka 78 (#1646) üzenetére


szanyi20
tag

Ahogy látom, nálad is rontja az összhatást az a fránya 5,9... :D

(#1648) miresz válasza Milka 78 (#1646) üzenetére


miresz
veterán

6850! Ez lesz a következő hardverem! Remélem összejön!

(#1649) Milka 78 válasza szanyi20 (#1647) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Bizony,viszont játéknál nem számít és az a lényeg,de most gondolkodok egy másik 6870-esen...hátha elérem a 7.9-et :DDD

miresz. : Azért az nem semmi,hogy SSD-re 7.5-öt ad :N Még is mire ad 7.9-et???Raid+OCZ Vertex2???Amúgy tiszta vicc ez az élményindex :N

[ Szerkesztve ]

(#1650) miresz válasza Milka 78 (#1649) üzenetére


miresz
veterán

Egyébként mikor megvettem akkor én is legalább 7.9-re számítottam a merevlemeznél de csak 7.1 lett. Aztán utánaolvasás,fórumozás,beállítás és ennek az eredménye a 7.5! Nem tudom mi kellene neki,hogy 7.9-et adjon! Tényleg vicc! A Vistában sokkal reálisabb volt a pontozás! De mindenesetre qurva sokat gyorsít a gépen az SSD! Nem bántam meg! Indításnál nincs is üdvözlő képernyő.Nincs olyan program ami nem nyilik meg azonnal ahogy rákattintottam. Bazi gyors,12 mp alatt feláll a rendszer,úgy,hogy be van töltve minden! Pedíg azért sok mindent indít induláskor! Aki vesz SSd-t az biztos,hogy nem bánja meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.