Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45201) CactuS válasza Mahrenburg (#45200) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Van rá példa, szóval lehet, de csak akkor, ha beleillik az új szabályrendszerbe.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45202) Mahrenburg válasza CactuS (#45201) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Azért gondoltam, hogy lehetséges, mivel létező arcképről van szó, s viszonylag enyhe a módosítás, felületes szemlélő számára a Fórum olvasása közben talán fel sem tűnik, hogy nem az alapváltozat. (Kérlek ne értsétek félre, nem vitatkozni szeretnék, csak egyszerűen a gondolataim írtam le, már régebben kitaláltam, hogy szeretett arcképem módosított változatát kérem egyéni arcképnek, s még túl friss a veszteség, még gyászolok... :)) )

Köszönöm!

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#45203) CactuS válasza Mahrenburg (#45202) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az alapképek egy része már nagyon öreg és át sem menne a mai szűrőkön. :B Viszont azokat átdolgozni is elég nagy falat lenne. Ez kb. az a helyzet, mint amikor látsz fotószerű avart, test nélküli avatart és olyat is, ahol függőlegesen is vágott a kép. Léteznek, de egyszer majd kikopnak, ha leadják őket, akkor módosítás nélkül nem kérhetőek újra.

Ezt az avatart arcképesíteni meg hát, szerintem nem nagyon lehet, mert még összefüggő "test" sincs mögötte.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45204) Mahrenburg válasza CactuS (#45203) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Köszönöm, hogy leírtad! :R

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#45205) vond válasza Mahrenburg (#45204) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ha fontos lenne ez az M betűs megoldás, akkor arra is lehet valamilyen arcot fabrikálni. Mondjuk valahogy így, de ez csak egy példa, egyszerűen rákerestem az M betűre és az arcra. :) Lehet teljesen más is, csak valamennyire illeszkedjen az utóbbi években gyártott arcképekhez.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#45206) Mahrenburg válasza vond (#45205) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Köszönöm, de alapvetően pont az lett volna az elképzelésem lényege, hogy az alapkép jellege megmaradjon, s szinte "alig észrevehető", feltűnésmentes legyen a módosítás, ezáltal illeszkedve a Fórum hagyományos arculatába, mindenképpen ragaszkodnék a "köveimhez", ha nem lehet apró változtatással, akkor maradok az alapképnél.

Köszönöm, hogy időt szántatok a kérésemre! :R

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#45207) vond válasza Mahrenburg (#45206) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ezért írtam, hogy lehet teljesen más is. :) Rajzolni kell valami hasonló, Stonehenge-es cuccot, M-esítve (de lehet, hogy van is ilyemi forrás a neten), meg valamilyen arcot kell kreálni neki, és kész. Szerintem ez működhet.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#45208) Mahrenburg válasza vond (#45207) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ide válaszoltam

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#45209) jim bcs válasza bandi0000 (#45197) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

B. verzió?

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#45210) bandi0000 válasza jim bcs (#45209) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ha az én verzióm nem jó, akkor végül is jó ez is, csak az a baj hogy vigyorogni nem igen lehet látni :D

Xbox One: bandymnc

(#45211) jim bcs válasza bandi0000 (#45210) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Le lehet venni a vigyort, mindkét kép melós, majd eldönti melyik legyen az a mester aki csinálni fogja.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#45212) Deck válasza Deck (#45187) üzenetére


Deck
titán

Vállalja valamelyik arcképgyáros mester? :R

PS5

(#45214) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Kedves Arcképgyárosok!

Az engedélyt megkaptam :R
Ha lehetséges , akkor ezt szeretném kérni. (Éj Király - Trónok harca)

Köszönöm :R

(#45215) -secret- válasza WhiteWalker (#45214) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ő nem az Éjkirály, ő az egyik "tábornoka" az Éjkirálynak. (link, link)

Szerintem jó lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#45216) WhiteWalker válasza -secret- (#45215) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Basszus , tényleg , össze kevertem őket :B
Szóval ha rendben van a kép akkor jöhet :R - Éjkirály amúgy is van már az avatárok közt , most kerestem rá ...

[ Szerkesztve ]

(#45218) CactuS válasza Morris (#45106) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Trükkösebb, mint gondoltam, sajnos a vállából vágni kellett, mert nagyon magas az avatar.

Eddig jutottam vele mostanáig:

>>

___________________

>>

(#45313) Nem kéri, helyette szabad avatart választott.

[ Módosította: jim bcs ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45219) Morris válasza CactuS (#45218) üzenetére


Morris
veterán

Jó lett:K
Egy picikét ha lehetne rajta élesíteni... akkor tuti

[ Szerkesztve ]

(#45220) CactuS válasza WhiteWalker (#45214) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Huh, hááát, szerintem ez nem lesz egyszerű kör annak aki viszi végül. Nagyon sok a kontúr rajta, nagyon nagy a kontraszt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45221) johniee


johniee
senior tag

Sziasztok!
Megkaptam az engedélyt
Ezt a Mike, The Situation, Michael Paul Sorrentino, MTV, Jersey Shore képet szeretném.
Akár módosítással is.
[link]

[ Szerkesztve ]

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#45222) WhiteWalker válasza CactuS (#45220) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Megtenné valaki , hogy mit lehet belőle kihozni? :R
Ha nagyon nem megy akkor keresek másikat.

(#45229) orc88


orc88
őstag

Sziasztok!

Kaptam egy beutalót egyedi arckép igénylésre :DDD

Választottam is egy figurát a közkedvelt Fortnite játékból, ha már ott vagyok Tg :B
Hiper-szuper felbontású képeket nem nagyon sikerült találnom, de próbáltam több szögből screenelni játékból is, illetve több képet kerestem hozzá, remélem ki tudtok belőle hozni valami menőt:

Splash art: [kép]
In-game: [kép] [kép] [kép] [kép]
Art: [kép]
Illetve itt egy példa ami szerintem jó lehetne, annyi változtatással, hogy a fenti képek színvilágát idézze (ez túl lilás): [kép]

Nem tudom mekkora része férne bele testéből. :F
Az is jó ha csak a feje és körülötte a tollak és a sál, esetleg a splash arton látható fej és felemelt kéz látszana a végleges arcképen.

Ha valamilyen okból nem vállaljátok akkor keresek mást. :R

[ Szerkesztve ]

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#45230) CactuS válasza orc88 (#45229) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A nagy része nem igazán használható a linkelt képekből, legalábbis avatar alapnak, a keze nemfog beleférni ilyen pózban. Legközelebb ezzel jársz egy avatarhoz. Alapvetőúen igyekszünk úgy vágni, hogy a vállából még egy pici látszódjon. Esetleg el lehet vinni ilyen irányba is a dolgot.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45231) CactuS válasza johniee (#45221) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A módosítással kérhető újra ebben az esetben azt jelenti, hogy gyakorlatilag 0ról újra kell rajzolni az egészet. Ez egy fotóból készült avatar, a mai szabályok ilyet nem engednek. Kéne pár tipp a forrásképhez, hogy pontosan ki is ő, én nem ismerem. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45232) orc88 válasza CactuS (#45230) üzenetére


orc88
őstag

Igen sejtettem, hogy nem a legmegfelelőbbek de tényleg nem nagyon találtam mást.
Ha meg tudnád / tudnátok hasonlóra csinálni mint ez az is jó lenne.

Ha válltól lenne akkor viszont valami erre hasonlítót szeretnék.
A másodiknak linkelt nagyfejű stílus nem igazán jön be. :B

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#45233) CactuS válasza orc88 (#45232) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem megoldható valamelyik, a bighead stílus elvetve, nem gond. :)

Hogy mikor az passz, nekem a hétvége nagy része kiesik család miatt, de igyekszem haladni, viszont van egy kisebb sor már.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45234) orc88 válasza CactuS (#45233) üzenetére


orc88
őstag

Life happens, nem életbevágó az arckép :)
Ha közben találnék jónak mondható alapanyagot a képhez azt ide rakjam válaszba, vagy menjen az offtopikba inkább?

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#45235) johniee válasza CactuS (#45231) üzenetére


johniee
senior tag

Ő lenne az középen

link

[ Módosította: -secret- ]

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#45236) vond válasza orc88 (#45229) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Szerintem ez a leghasználhatóbb. Ha addig más nem áll neki (esetleg más forrásból), akkor ebből megpróbálom.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#45237) orc88 válasza vond (#45236) üzenetére


orc88
őstag

Ha az in-game forrást használhatónak találod, akkor itt egy HD 3D model amit kedvetekre forgathattok :D

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#45238) CactuS válasza vond (#45236) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Találtam egy front vállas képet, este bedobom, az a favorit nálam, csak vezetek.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45239) CactuS válasza johniee (#45235) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez nagyon jó, a szemüveg is hozható, ha úgy adja. :R

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45240) jim bcs válasza CactuS (#45230) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Pinteresten van 1-2 jó alap.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#45241) CactuS válasza CactuS (#45239) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

[link]

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45242) jim bcs válasza CactuS (#45241) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Majd írjatok már melyik marad a végleges, az fog menni az összefoglalóba.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#45243) vond válasza CactuS (#45241) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Na, ez mégjobb. Váll alatt elvágva szuper lesz.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#45244) johniee válasza CactuS (#45239) üzenetére


johniee
senior tag

Nekem ez az arckép is teljesen megfelelő lenne napszemüveg nélkül :)

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#45245) TBMC


TBMC
addikt

Sziasztok!
Kaptam engedélyt.
EZT szeretném kérni, ha lehetséges.

Köszönöm előre is! :R

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#45246) koxx válasza TBMC (#45245) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez nem lesz jo. Nincs arca.

(#45247) TBMC válasza koxx (#45246) üzenetére


TBMC
addikt

ohh, értem :(

esetleg, ha rajzolok rá "verdák" szemeket? -(ilyet)

(mindenképp ezt szeretném, ha valahogy kivitelezhető)

markbellus.hu 

(#45248) CactuS válasza TBMC (#45247) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Meg akkor a kontúrokat és a színeket (fekete, sötétszürke) is meg kéne igazítani, mert kicsiben ez egy kék paca lesz. Már ha te akarod megrajzolni teljesen.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45249) vond válasza Gubu0101 (#45159) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Átrajzoltam ezt a bolondgombát, meg adtam is hozzá egy kicsit alul, mivel a méretbe bőven belefért.


_________________

- Uhh, nem lehetne megrajzolni az alját (kerekre, vagy laposra, ahogy a keresőben is van)? Így nagyon nem gombára emlékeztet... - Ndruu

Van benne valami. :DDD Bár nekem eddig nem ugrott be. Lekerekítem majd az alját. - vond

Nekem már az elejétől fogva másra emlékeztet, főleg, ha fejben mellé teszek két pöfeteg gombát. Egyébként baromi jól néz ki. - CactuS
_________________

"Gombásított" bolondgombák: :)

»»»
_________________

A fehér pöttyöset kéri. Csináltam hozzá kisképet is. - vond

- Jó választás és a kép is jó lett így. Mehet.

Egyéni arcképe beállításra került. – jim bcs – 2019.04.23.

Nevezd meg az új arcképedet. Köszönjük!

[ Módosította: jim bcs ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#45250) vond válasza d@vee (#45166) üzenetére


vond
MODERÁTOR

- Ok

Egyéni arcképe beállításra került. – jim bcs – 2019.04.20.

Nevezd meg az új arcképedet. Köszönjük!

[ Módosította: jim bcs ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.