Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44351) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Sziasztok!

Itt rossz a forráskép?
(PL koxx avatárjának a stilusa nagyon bejön ott is látszódnak a vállak/kezek plusz még a lábakból is egy kicsi , valahogy így képzelném el az enyémet is csak kissebb fejjel :D )
:R

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#44352) koxx válasza Pro!Petya (#44351) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Vállig sztem oké lehet, de kell készíteni belőle többféle vágással is aztán meglátjuk, hogy melyik lesz a jó.

(#44353) Pro!Petya válasza koxx (#44352) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Rendicsek , köszönöm! Esetleg az még megoldható lehetne hogy a felső kéz még a fegyverrel beleférjen?
Attól tetszik igazából. :B :R

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#44354) xatos3 válasza -secret- (#44350) üzenetére


xatos3
senior tag

azta nagyon jó lett!!!!!!

ez jó lesz nagyon tetszik! :D

és mi a következő lépés, hogy ez legyen az avatarom? :D

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#44355) -secret- válasza xatos3 (#44354) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha a nagybetus kollegaknak is megfelel akkor holnap melle teszem a kicsit.

szerk.: Neked más dolgod nincs. :)

[ Szerkesztve ]

(#44356) zolomon17 válasza Ndruu (#43909) üzenetére


zolomon17
senior tag

Szia!

Köszönöm a visszajelzést, egy újabb fóka-verzióval kapcsolatban írok, hátha ezzel tudtok dolgozni:

[kép]

Köszönöm! :R

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#44357) koxx válasza zolomon17 (#44356) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Úgy néz ki mintha félbevágták volna.

(#44358) CactuS válasza vond (#44328) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezen a pecséten besírtam, crey. :DDD Nekem is gyártanom kell valamit majd. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44359) jim bcs válasza zolomon17 (#44356) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Kérlek fáradj át az OFF topikba egyeztetésre, letelt a kéréstől számított 1 hónap.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#44360) -secret- válasza Pickle Rick (#44330) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

- -

Ugyan Rickünk már van már kettő, Pickle Rick nincs... És annyira eltér, hogy én engedném. - crey


Mehet. A vastagabb kontúrosból az első talán szebb egy kicsit. - vond

Egyéni arcképe beállításra került. – jim bcs – 2018.11.28.

Nevezd meg az új arcképedet. Köszönjük!

[ Szerkesztve ]

(#44361) Pickle Rick válasza -secret- (#44360) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Szuper lett. Köszönöm szépen! :C

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#44368) norbert1998


norbert1998
veterán

Sziasztok, jogosult lettem :)

Több kép között is vacilálok, mivel sajnos a legelső, régóta tervezett ötlet nem jöhet be (Fincsibe logó, az egyik kedvenc topikomban rám ragadt név topikos coop-ból), találtam igazából egy nagyon menő kakast, de elsősorban akkor inkább olyat keresek, ami nem "kompromisszuma" az eredeti tervnek. Egy CTAC Soldier az Altered Carbonból lenne az új ötlet, viszont sajnos azokról jobb képet szinte abszolúte nem találtam ennél. Ebből kivitelezhető valami arcképszerű? Piciben nem rossz szeintem
:R

link

[ Módosította: -secret- ]

(#44369) -secret- válasza norbert1998 (#44368) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem lesz jó ez a forrás.

(#44370) norbert1998 válasza -secret- (#44369) üzenetére


norbert1998
veterán

Az nem jó :(
Egész pontosan mi a gond vele?

(#44371) koxx válasza norbert1998 (#44370) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az, hogy fotó, sötét, részletes. Alkalmatlan arckép készítésre.

(#44372) CactuS válasza norbert1998 (#44368) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A "típusra" kerestem rá, mert az eredetit nem lehetett használni és egy legalább egyenletesen sötét képből rajzoltam át az egészet. A részletek nagy része kuka ofc., mert ennyi pixelen ennyi bizgentyű nem fér el.

>> |
Még nincs kész, kis fényezés/árnyékolás hiányzik, csak most pörgés van melóban megint. Ilyesmire gondoltál?

- Szerintem ez így már sok. Nagyra is nőtt és nem túlságosan részletes is. - Ndruu

Inkább széles talán, azon még picit tudok reszelni, ha feljebb viszem a fegyvert és picit közelebb az arcához, akkor feljebb tudom vágni. A részleteknél túl kevés vagy túl sok? :B - CactuS

Jól megoldottad, de én nem erőltetném ezt a fegyvert. Esetleg úgy még nézzük meg, hogy a pisztolynak és a kéznek is más színe van, mint az alaknak a háttérben. Úgy egy kicsit jobban elkülönülne a kettő. Bár én így is az elsőt támogatnám, itt-ott néhány javítással. - vond

Fentiek alapján kicsit "színeztem" rajta, feljebb került a fegyver is, bár így lehet megint alacsony.

>

A 4.nél húztam még a bal vállán, így magasabb lett, jót tett neki. - CactuS

(#44423) A 4.-et, vagyis az utolsót kéri.

Technikailag jól megoldottad, de nekem ez egy szürke-vörös massza. :D Továbbra is a fegyver nélküli tetszene, de egye fene, menjen, legyünk túl rajta. :) - vond

Mehet

Egyéni arcképe beállításra került. – jim bcs – 2018.12.07.

Nevezd meg az új arcképedet. Köszönjük!

[ Módosította: jim bcs ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44373) norbert1998 válasza CactuS (#44372) üzenetére


norbert1998
veterán

Hű, nagyon köszönöm, hogy nekiálltál úgy is, hogy azt mondtátok nem jó :R
Kicsit olyasmi pózban gondoltam, ahogy a képen van, tehát hangyányit jobbra és lefelé nézve, és esetleg a fegyver maradhatna-e nála?

[kép]
Valahogy ilyen helyzetben :R

[ Szerkesztve ]

(#44374) CactuS válasza norbert1998 (#44373) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, az a baj, hogy az a kép tényleg baromi rossz forrás. :B Illetve ha forgatod a fejet, akkor újra kell rajzolni megint az egészet. Az biztos, hogy volt már hasonló korábban fél kézzel, aho belefért, itt nem vagyok benne biztos. Korábbiaknál kicsit más volt az arány, amit ugye kivágtál ott vertikálisan is vágtál a vállából, ilyen avatarok mostanában már nem készülnek.

.

De ugye itt is jóval feljebb kell majd tenni a pisztolyt és valahogy elkülöníteni a többitől, hogy ne olvadjon össze. Itthon még folyamatban van a gépem átépítése, de futok vele egy kört, ha lesz érkezésem.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44375) norbert1998 válasza CactuS (#44374) üzenetére


norbert1998
veterán

Rendben, köszönöm szépen :R

(#44376) animatrix11


animatrix11
őstag

Üdv ismét!

Esetleg ez a kép megfelelő lenne avatárnak? Nyilván csak a feje. Köszönöm!
[link]

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#44379) CactuS válasza norbert1998 (#44373) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, azt a képet akárhogy javítom eskü nem tudom kivenni, hogy mit fog a kezében, egy szappannon át a vibrátoron keresztül egy trek phaser is lehetne. :DDD

Viszont ez alapján rajzoltam neki egy új handgunt, remélem ezt hordja. Még mindig egy kicsit széles az avatar, pedig eléggé belehúztam az arcába, mint anno az RDR2 Arthurnál.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44384) norbert1998 válasza CactuS (#44379) üzenetére


norbert1998
veterán

Rövid google keresés után, nem vibrátor ;]
Szerintem is hasonló fegyvert fog a kezében, jó lesz az :)
-----
Most nézem, hogy a felső postot bővítetted. Első blikkre teljesen tetszik :K

[ Szerkesztve ]

(#44385) CactuS válasza norbert1998 (#44384) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Akkor jól tippeltem a fegyverre. :DDD

Most nézem, hogy a felső postot bővítetted. Első blikkre teljesen tetszik :K

Igen, egy hozzászólásba kerül az összes változat majd. :K Szeretnél rajta változtatni még valamit? (Most így újra ránézve majd még egy kis kontúr javítást igényel)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44386) norbert1998 válasza CactuS (#44385) üzenetére


norbert1998
veterán

Szerintem madjenm teljesen jó, esetleg a narancs fények lehetnének egy picivel hangsúlyosabbak :)

(#44387) jim bcs válasza animatrix11 (#44376) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Összefoglaló szerint! Letelt a kéréstől számított 1 hónap, fáradj át az OFF topikba egyeztetésre.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#44388) Tatyla


Tatyla
őstag

sziasztok már egy ideje jogosult vagyok de még nem sikerült dönteni
a Warhammer 40k inquisitor martyr Assassin fejét szeretném valami hasonlót mint ez
[link]

köszönöm szépen előre is a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#44389) pikszel válasza animatrix11 (#44376) üzenetére


pikszel
őstag

Szia, ehhez mit szólsz?

»»

Én a fülében a szürkét még picit erősíteném, illetve ha a "piros" póló belefér, akkor a többi 5*. - CactuS

Ó, az csak egy kis Puffin lekvár :R - pikszel

- Az utolsó javított fülű mehet. - Ndruu

Egyéni arcképe beállításra került. – jim bcs – 2018.12.04.

Nevezd meg az új arcképedet. Köszönjük!

[ Módosította: jim bcs ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#44390) pikszel válasza Pro!Petya (#44317) üzenetére


pikszel
őstag

Szia, ez így hogy tetszik?

» »

2.nál határozottan jobb a kezén a kontúr, A+ - CactuS

Egyéni arcképe beállításra került. – jim bcs – 2018.12.02.

Nevezd meg az új arcképedet. Köszönjük!

[ Módosította: jim bcs ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#44391) animatrix11 válasza pikszel (#44389) üzenetére


animatrix11
őstag

Szia

Szerintem tökéletes :C :R , láttam még amit először csináltál, még este, ez a véres pólóval már elég dark-os :DD
Mi a további teendő? A jogosultság topikban már kértem engedélyt és meg is kaptam [link]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#44392) Pro!Petya válasza pikszel (#44390) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Szia!
Pont valami ilyesmire gondoltam!! :DD
Esetleg abból sárgás fényből jutna még rá? Tudom kevés a pixel ,de ha csak rontana rajta akkor ez is Bőven megfelel!! :R

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#44393) pikszel válasza animatrix11 (#44391) üzenetére


pikszel
őstag

Az CactuS kolléga műve volt, csak lehetett valami elektromos vihar hajnalban, így azok a dolgok eltűntek. Viszont finomítottam a rajzon és kapott egy határozottabb fogsort.

propetya85: Azok a fények szerintem zavarossá tennék a képet, de javítottam itt-ott a részleteken.

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#44394) Pro!Petya válasza pikszel (#44393) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Rendicsek! Akkor szeretném is beállítatni avatarnak a javitottat!
Nagyon tetszik! :C :R

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#44395) animatrix11 válasza pikszel (#44393) üzenetére


animatrix11
őstag

így még menőbb :C

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#44396) norbert1998 válasza CactuS (#44372) üzenetére


norbert1998
veterán

Vond, az első nekem nagyon buckalakós beütésű :B a második meg a harmadik viszont nagyon tetszik :D

(#44397) CactuS válasza CactuS (#44372) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Alakítok rajta, csak lefutom a sapis kreatívokat, így egy pici türelmet kérnék. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.