Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44551) CactuS válasza ro_bert17 (#44550) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szia,

Nem tudom mi volt az első, de a másik kettőnél biztos jobb lenne. :D

A második talán megoldható lenne, de van vele probléma bőven, a legnagyobb az, hogy kb. vállig lenne benne, tehát karok nélkül, így meg a kötélnek se lenne sok értelme a nyakán, szóval maga a kép elveszítené a lényegét.

A harmadik fotó, alapesetben ezekből jelenleg nem csinálunk arcékpeket. Ezt még rontja az, a maszkon nagyon sok a részlet, illetve a sok árnyék. A képen ki vagy milyen karakter látható? Mert kis túlzással kb. így néz ki, csak egy maszk kéne rá [link].

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44552) ro_bert17 válasza CactuS (#44551) üzenetére


ro_bert17
őstag

Nos valóban, az eredeti elképzelésem tökéletesen tiszta alak, de sajna már foglalt a karakter.

A Justice figuránál nem oldható meg, hogy nagyobb alakban látszódjon? Esetleg derekáig? Készültek, készülnek itt egész alakos avatarok is azért jutott ez az eszembe.

A harmadiknál nem gondoltam hogy arckép mert hogy tele van grafikával, vagy effekttel (vagy mivel :B ) Talán ezen jobban látszik.

(#44553) CactuS válasza ro_bert17 (#44552) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, szerintem a bal keze túl nagy, ha meg Bobbleheads-esítjük, akkor szerintem elveszik a lényeg belőle.

Mutatom mi a baj a szoborral. Ez a legmagasabb, ami technikailag elérhető avatarként (most a levágásokkal, stb. ne törődjünk, csak példa). Még ha le is töröm mindkét kezét, akkor is elég faramucin néz ki.

Ez pedig kb. egy reális méret egy mai avatarhoz:

A 3. képnél a maszkról a minták kb. ugyanilyen szinten elvesznek 60 pixeles nagyságban, tehát annyi lesz belőle, hogy egy véres homlokú, bordó kapucnis, kék maszkos ember.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44554) koxx válasza CactuS (#44553) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezt sztem engedjük el, nagyon PH idegen :/

(#44555) ro_bert17 válasza CactuS (#44553) üzenetére


ro_bert17
őstag

Oké, nagyon szépen köszönöm neked akkor egyelőre! :R

[ Szerkesztve ]

(#44556) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Megkaptam az engedélyt.
[link]

Ezt ha kérhetem.... Köszönöm.

(L:/dl/upc/2018-12/19/27297_e4aq7rckz8f2wj0x_unnamed1.jpg)[kép](/L)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#44557) CactuS válasza beci (#44556) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szia,

Ha eltekintünk attól, hogy fotó, gyakorlatilag szeretnél egy zöld bukósisakos, fehér pólós avatart?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44558) beci válasza CactuS (#44557) üzenetére


beci
őstag

Igen.😊

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#44559) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Sziasztok ismét! :)
Szóval fotóból nem készítettek jelenleg egyéni arcképet.
Mi a helyzet az effektekkel?

Pl. egy ilyen?

Ebből ki lehetne hozni valamit? Én nem tudom szépen körbevágni, de csak a fejre gondoltam. :R

(#44560) -secret- válasza ro_bert17 (#44559) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Milyen fajta kuty?

(#44561) ro_bert17 válasza -secret- (#44560) üzenetére


ro_bert17
őstag

Bullmasztiff (saját :B )

Szerk: igazság szerint nagyon tetszik ez a stílus és fotó.

Mivel J. H. már van, ezért örülnék pl. a saját kutyámnak, hasonló stílusban, egyéni arcképemnek.

[ Szerkesztve ]

(#44562) koxx válasza ro_bert17 (#44559) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az a helyzet az effektekkel, hogy nem neznek ki jol 40x50-es meretben. Nem mellesleg teljesen PH idegen.

(#44563) ro_bert17 válasza koxx (#44562) üzenetére


ro_bert17
őstag

És a szakik ezt a linkelt képet nem tudják valahogy "PH baráttá" tenni?

Szerk: Valahogy hasonlóan mint ahogy az ittenieknek van elkészítve esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#44564) -secret- válasza ro_bert17 (#44563) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#44565) ro_bert17 válasza -secret- (#44564) üzenetére


ro_bert17
őstag

Nem is tudom...

A saját fotómmal tudok valamit kezdeni hogy PH, meg szerkesztő baráttá váljon?

(#44566) CactuS válasza ro_bert17 (#44565) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ebben a formában igazából kb. fotó forrás. Annyit lehet belőle használni, hogy a vonalak/kontúrok ívei megmaradnak, de azokat is meg kell rajzolni, plusz a testen és a szemen szerinten kellene változtatni. A "kitöltés" nem használható, az effektek nem látszódnak kis méretben, csak anomáliákat okoznak. Az más kérdés, hogy mit mutat majd kicsiben, attól függően kell változtatni rajta pluszba.

Én azt mondanám, hogy nagyon foglalkozós, de akár jó is lehet alapnak. Viszont, nem tudom tudnék rá időpontot mondani, hogy mikor kerülnél sorra.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44567) ro_bert17 válasza CactuS (#44566) üzenetére


ro_bert17
őstag

Köszönöm, pozitív számomra amit írsz, és bizakodok hogy valóban egyéni arcképemmé váljon kép!
Nem sürgős, így is megtisztelő ha energiát, időt áldoztok erre! :R

(#44568) CactuS válasza ro_bert17 (#44559) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szóval kb. ennyi marad az eredeti képből.

-----
Rendeztem a méreteket (50px alatti), a kontúrokat és picit nagyobbítottam a szemeit.


_________________

Ok. Jó ez így testtel. De szerintem lehetne még 1-1 pixellel kisebb is. - vond

_________________

3 új méret:
45x46px | 44x45px > 43x44px > 42x43px +1 kis levels igazítás - CactuS

| > >

Egyéni arcképe beállítva. - 2019-01-02 - vond

[ Módosította: vond ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44569) CactuS válasza nagybá (#44511) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Volt több változat, jelenleg valahol itt tartunk:

| >
___________________________

Én a másodikra szavazok. - vond

Menjen a második. - pepe091.

A második a kollégának annyira nem jön be, közben lett egy másik forrás, azt átrajzolom, meglátjuk, hátha jobban tetszik mindenkinek. -
___________________________

> - Még várom a kolléga visszajelzését. -
___________________________

Privátban egyeztetve, ugyanaz a grafika, sokkal tisztább kontúrok és textúra. A kolléga ezt kérné, ha nektek is oké. - CactuS


___________________________

Mehet. Aztán talán ennek is a végére érünk. :)

Hajrá.

Egyéni arcképe beállítva. - 2019-01-10 - vond

[ Módosította: vond ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44570) CactuS válasza beci (#44556) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Zöld sisakos, a forrásképből próbáltam megtartani annyit, amennyit lehet, de ugye a zöld sisaok fickó elég tág fogalom. :)

--


_________________

Ok. De nagyobb fejjel, kisebb testtel nem lenne jobb? - vond

_________________

Kisebb test, nagyobb fej, ~azonos méret: - CactuS

>>

Egyéni arcképe beállítva. - 2019-01-02 - vond

[ Módosította: vond ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44571) nagybá válasza CactuS (#44569) üzenetére


nagybá
senior tag

Amit privátban küldtél (amiben nem hajlik vissza a "haja"") nekem jobban tetszett. :(

(#44572) beci válasza CactuS (#44570) üzenetére


beci
őstag

Szuper,köszönöm.😊👍 :R
A második jó lesz,amiben több a sisakban a fekete. :C :R

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#44573) ro_bert17 válasza CactuS (#44568) üzenetére


ro_bert17
őstag

Nekem elég lenne csak a fej, a testrész nem kellene. Az nem PH idegen ahogy a többi avatart nézem az oldalon.

Valamint ha az orr és szem közötti csík színe olyan sötét mint pofájának a színe?

A fenti módosításokkal számomra tökéletes lenne :K (nincs szívecskés szmájli :DDD )

(#44574) CactuS válasza nagybá (#44571) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Erre gondolsz?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44575) nagybá válasza CactuS (#44574) üzenetére


nagybá
senior tag

Ez már a visszahajlós, de ez is jó!

(#44576) CactuS válasza nagybá (#44575) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én privátban úgy értettem, hogy az a jó, ha visszahajlik az ív vége. :B Viszont ez a változat még elég nagy volt, ekkorában hatalmasnak tűnik a többihez képest. Az ívet akkor visszarajzolom a kevésbé kunkorodósra.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44577) CactuS válasza ro_bert17 (#44573) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A test nélküli avatarok alapvetően régiek, ahogy azok is, ahol vertikális vágással rendelkezők is. Az újak, amik készülnek, azok mind csak alul vannak megvágva és testtel rendelkeznek az estek nagyon nagy százalékában. Vannak néha kivételek, ha például csak úgy adja ki az adott grafika. Egy kutyus estében szerintem inkább zavaró a test nélküliség.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44578) nagybá válasza CactuS (#44576) üzenetére


nagybá
senior tag

Jól értetted, csak az új dizájn tök más lett. A réginél még mögé tudtam képzelni a képet amit küldtem, az újnál már nem. Olyan érzésem mintha valami egyiptomi fáraó lenne egy furcsa koronával. Az előző hsz-emmel azt akartam kifejezni, hogy inkább akkor lemondok a visszahajlásról, ha ez az ára és legyen a hajlás nélküli, mert ott látszik a fej és a dizájn is tetszik.

(#44579) ro_bert17 válasza CactuS (#44577) üzenetére


ro_bert17
őstag

Az ujjaimmal ahogy kitakarom, úgy érzem nekem sokkal jobban tetszene, ha csak a fej lenne. :K

Ráadásul megint végig pörgettem az arcképkereső topikot, és láttam egy elég hasonló avatart. Ha csak a fej lenne, szerintem legalább attól is elég jól elkülönülne, már ha nem ph idegen így.

(#44580) CactuS válasza CactuS (#44570) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pár apróságot még javítottam, plusz lett kiskép. Ha így megfelel, akkor kérek rá véleményt a moderátoroktól.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44581) CactuS válasza CactuS (#44568) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Rendeztem a méreteket (50px alatti), a kontúrokat és picit nagyobbítottam a szemeit, plusz kapott kisképet. A test nélküli megoldás továbbra sem megoldható szerintem, de erre is kérek egy véleményt a modiktól.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44582) CactuS válasza NandorHUN (#44436) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lassan kifutsz a 30 napból, sikerült rajzosabb forrást találnod, ami tetszik is?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44583) beci válasza CactuS (#44570) üzenetére


beci
őstag

Koszonom ez igy tokeletes. :C :R

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#44584) ro_bert17 válasza CactuS (#44581) üzenetére


ro_bert17
őstag

:R
Én erre gondoltam amúgy: [link]

[ Szerkesztve ]

(#44585) beci válasza CactuS (#44570) üzenetére


beci
őstag

Igy tényleg jobb kisebb testtel. :C

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#44586) CactuS válasza csiki_92 (#44541) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

#44543 alapján akkor nézzünk egy kört.


____________________

Tudom, hogy bent van az arcunkban, de lehet egy kicsit kisebb a fegyver (és nagyobb a fej)? ;) - vond

Nekem ez így tetszik.

Menjen akkor. :) - vond

Egyéni arcképe beállítva. - 2019-01-02 - vond

[ Módosította: vond ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44587) csiki_92 válasza CactuS (#44586) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Fúú dejó :C Tetszik, köszi :)

(#44588) nagybá válasza CactuS (#44569) üzenetére


nagybá
senior tag

Az utolsó verzió nekem oké!

(#44589) Pist@bácsi


Pist@bácsi
őstag

Sziasztok!

Megkaptam az engedélyt.

A szabad készek közül ezt kérném tisztelettel:
[kép]

Köszönöm :R

_______________

forrás

- CactuS

Hát, nem emlékszem, ki csinálta, de ezen lehet, hogy dolgozni kéne még egy kicsit. :) - vond

Én voltam de sajna a forrás már nincs meg, pontosabban a psd. Előző laptopommal együtt elszállt az is. -secret-

[ Módosította: -secret- ]

(#44590) CactuS válasza Pist@bácsi (#44589) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Erről a Don Draper-ről lenne szó?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44591) Pist@bácsi válasza CactuS (#44590) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Igen az alsóról.

(#44592) vond válasza Pist@bácsi (#44591) üzenetére


vond
MODERÁTOR

A felső nem tetszik? :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#44593) koxx válasza Pist@bácsi (#44589) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem ez vhogy nem tetszik, olyan plasztik gyurmafigura hatása van az arcképnek.

(#44594) Pist@bácsi válasza vond (#44592) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Az nem. Igaz, hogy az hasonlít az eredetire ez meg nem.

Felőlem hívhatják másképp is. Kicsit Charles Grodinra-ra emlékeztet a Midnight Run -ból, Jonathan Mardukas szerepében. Neki kerekebb az arca. De mindegy mi a neve. És maradhat így is.

[kép]

(#44595) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Sziasztok!

Megkaptam a jogosultságot egyéni arcképhez.

Ebből a forrásból lehetséges lenne avatart készíteni?

Előre is köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#44596) -secret- válasza Stigma.HC (#44595) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen.

(#44597) nemcso


nemcso
senior tag

Sziasztok !

Megkaptam arcképcserére az engedélyt .

Ebből a két kép valamelyikéből szeretnék egy új avatart : [kép] és [kép]

A képen elég fej, nyak és a vállak.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#44598) vond válasza nemcso (#44597) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az első szuper lesz. :K

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#44599) CactuS válasza nemcso (#44597) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A kérdés már csak az, hogy a tűzálló ruha vagy a pisztolytáska legyen rajta. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44600) Pist@bácsi


Pist@bácsi
őstag

Akkor ezek szerint a (#44589) -ben tárgyalt kép kiesik? Most néztem, hogy -secret- írta elveszett a forrás.
Kezdjek gondolkodni valami másban?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.