Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) GabN73 válasza Ndruu (#12691) üzenetére


GabN73
addikt

Köszi,és viszont!

Boldog karácsonyt mindenkinek! :R

(#12702) Kidus válasza koxx (#12700) üzenetére


Kidus
őstag

Jo mindketto :)

Assuming Control

(#12703) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Üdv!

Jogosult lettem én is arcképre, az első gondolatom Amerika kapitány lenne.
Forrásnak ezt a képet néztem ki, a nagy portréra lenne szükség, természetesen a fórum fele nézzen (ha jól tudom, ez követelmény is), illetve ne hajtsa le a fejét. Ilyesmi fejtartásra gondoltam. Színben ilyesmi kékre gondoltam, mint ennek a fején van, csak homogén legyen, ne ilyen...nem is tudom milyen, kockás?
Remélem ki tudtok rajta igazodni, bízom bennetek.

Előre is köszi a segítséget, üdv:
Psychonaut

(#12704) RoyalFlush válasza Ndruu (#12677) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Holnap reggel zárul az utolsó kör az évben.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#12705) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

Jogosult lettem én is egyéni avatarra (köszönet érte), körbenéztem, több 5letem is van, de egyelőre nincs meg a 100%-os tutibiztos, és segítséget kérnék szerintem a szerkesztéshez mindenképpen, amennyiben lehetséges.

Körülnéztem a fórumban, és találtam egy topicot, ahol válllalkozó kedvűek készítettek avatarokat már. A kérdésem az lenne, hogy ezek közül választhatod, vagy mi a módja annak, ha megtetszik innen valamelyik? Köszi :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12706) busman


busman
addikt

Hajaj,akkor nekem idèn màr nem jön össze.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#12707) Alg válasza Psychonaut (#12703) üzenetére


Alg
veterán

itt láttam hasonlót...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#12708) Psychonaut válasza Alg (#12707) üzenetére


Psychonaut
addikt

Köszi, nem rossz, de megnézném, milyen lesz az enyémből.

(#12709) Calogero


Calogero
addikt

Tisztelt képszerkesztők

Az lenne a kérdésem hogy ebből lehet ph kompatibilis arcképet készíteni?

(#12710) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni az avatarom megszerkesztéséhez. Az engedélyt megkaptam, 5let egyelőre úgy tűnik, hogy 3 lenne.

Ötleteim:

Első: erről vagy erről, amelyik jobb minőségű.

Második: erről középen a főoldalon a kukac

Harmadik: erről értelemszerűen a fej, vagy gondoltam még egy olyanra is, hogy ebből csinálni egy olyat, hogy a jobb oldalából egy négyzetet leválasztani a szemre koncentrálva, aminek a széleit meg lehetne tépázni, mint amikor megégeted egy papír szélét. Elég agresszív az a szem azzal a festéssel, azért tetszik.

Azt az egyet szeretném, hogy a lehető legnagyobb legyen, amit a szabályok engednek, hogy a lehető legjobban látszon.

Köszönet előre is! (remélem a linkek mennek, mert itt nincs net, csak a pH jön be :) )

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12711) boogie84


boogie84
veterán

Sziasztok! Megkaptam a jogosultságot az arckép módosításához. Szakértőket kérnék h segítsenek ezekből jó avatart készíteni:
1. számú kép (nagyon jó lenne ebből)
2. számú kép
3. számú jelölt.

Nagyon szeretném az első jelöltet, ha megoldható, mert büszke vagyok a motorra. :B
Előre is köszönöm a segítséget! :R :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#12712) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Sziasztok! Megkaptam a jogosultságot Kidus fórumtárstól, viszont az arcképpel gondban vagyok, mert magamnak nem sikerült megcsinálni(hiába lőttem be megfelelőre a tutorial alapján, átméretezés után kivehetetlen volt az egész). Szóval segítséget szeretnék kérni az itt szolgáló Arcképmesterektől.
Ím a jelöltek(fontossági sorrendben, mivel nem tudom melyik lehet alkalmas):
1. jelölt
2. jelölt (ide megadok egy másik képet ami majdnem ua ,csak másabbak kicsit a színek)
3. jelölt

[ Szerkesztve ]

(#12713) Nordic válasza Nordic (#12712) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Fontos lenne, hogy legfőképp az első 2 jelöltből kellene egy arckép, a 3. jelöltet csak mentőövnek raktam be :) .

Előre is köszönöm a segítséget, és Boldog Új Évet Kívánok nektek!

(Sajnos behalt a netem, ezért nem tudtam az előző postot szerkeszteni. Ha egy modi úgy gondolja, akkor kérném, hogy vonja egybe a két hozzászólásom, ha lehetséges. Nem akarok hsz.-vadásznak tűnni.)

(#12714) Szten Márs válasza Nordic (#12713) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Hát, Grimmjow kicsit más, mint a fura szupercsillagharcos Ichigo :DDD
Amúgy, nem tudom mennyire támogatod, vagy sem, de gyakran segítség lehet az arcképszerkesztőknek, ha tudnak maguk is keresni esetleg képet a témához - itt a vasto lord ichigo a megfelelő keresés. Ha másik Ichigóból nem akarsz, akkor sorry, de szerintem a linkeltekből nem nagyon fognak tudni, viszont található jópár avatar-kompatibilis alap a témában.

(#12715) Nordic válasza Szten Márs (#12714) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hát pont így kerestem rá én is. Esetleg ebből már lehetne? Igaz Grimjow kicsit más de azért ez egy elég jól sikerült kép róla. :D

(#12716) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Calogero: Túlságosan határeset ez a Verdás téma. [link]

boogie84: Motorral együtt? Vagy csak a motor a lényeg? Kizárt. Csak az illető feje férne bele.

Nordic: Már próbálkoztunk vele. Hasek verziója, én verzióm.

Harrrr!!!!

(#12717) boogie84 válasza Ndruu (#12716) üzenetére


boogie84
veterán

Amennyiben csak a motor férne bele akk ez a kép jobb lenne.
Azt hittem egy függőleges képbe beleférne a motor és én is. (így lenne egy arc is az "arcképen")
:R

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#12718) boogie84 válasza Ndruu (#12716) üzenetére


boogie84
veterán

Nem tudom esetleg h ez mennyivel jobb... dani pedrosa, dani pedrosa.
Ha semmi képp sem megy a motor + motoros akk esetleg a sárga ruhás motoros felsőteste... Adj tippeket hogy lehetne. Ezen filózom már órák óta.. :B
Esetleg csinálok magamról egy olyat amin csak felsőtest + sisak van rajta. És egyszerű lenne...
:R

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#12719) Dassler


Dassler
őstag

Sziasztok!

Kaptam én is jogosultságot egyedi arcképre, kéne egy hozzáértő az elkészítéséhez :)
Az eredeti ötletem az lett volna, hogy a nevemből adódóan egy old school cipő megfelelő lenne, de az a 3 csík miatt gondolom kiesik, mint márkajel (?)

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#12720) Nordic válasza Ndruu (#12716) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Akkor ilyen képet már használ valaki? Vagy csak tesztből készítettétek? Viszont már annyi kép felvetődött hogy szortíroznom kellett. 2-re redukáltam, csak nem tudom melyik legyen. Olyat gondolom nem lehet, hogy elkészíti valaki mindkettőt, hogy lássam melyik hogy mutat, és aszerint döntök?(kép1 - tudom ezt már csináltátok, de nekem valami nem jön be rajta, csak nem tudom mi :U , kép2).

(#12721) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

boogie84: "Legyen ''arcuk'' az arcképeknek." Egy motornak nincs arca. Ha a motorost vesszük motorral együtt, akkor elvesznek a részletek, nem látszódik az arc.
Ebből csak az látszódik, hogy egy motoros áll a motor mellett, de nem felismerhető az ember, az arc. Nézd meg, a legtöbb itteni arcképen csak a fej látható, minimális vállal. A rajzfilmfigurákból készült arcképek mások, ott a rajzfilmességből adódóan a fejek mérete jóval nagyobb a normálisnál (ilyenek a gyári arcképek is, amiket most használsz, használtok).
Ahogy mondtam, csak a fejed fog beleférni, egy kis nyakkal és vállal (például így: joshua7, Ijk).

Dassler: "Legyen ''arcuk'' az arcképeknek." 1. hozzászólás
Itt is ugyanaz, egy cipőnek nincs arca.

Nordic: vergilx kért magának ebből a karakterből arcképet, elkészítettük neki ezeket, aztán utána nem jelentkezett (igazából már nem is kérhetne, mert elég cifra az adatlapja). Tehát elkészítettük, nem használja senki, ott hever parlagon. Ebből nem lehet, próbáltuk, de avatar méretben már nem kivehetőek a részletei. Amiket elkészítettünk, azok közül válassz. Végigpróbáltunk szinte minden Vasto Lord képet, de csak ezekből sikerült arcképet gyártani.
Ebből szerintem könnyen lehetne arcképet készíteni.

Harrrr!!!!

(#12722) Nordic válasza Ndruu (#12721) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Akkor próbáljuk meg hogy ebből mi jön ki, aztán eldöntöm, hogy a már kész Vasto Lord lesz e(valamelyik) vagy ez a Grimjow-os. Így oké?

[ Szerkesztve ]

(#12723) Winne válasza Ndruu (#12721) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez a motoros szerintem így is nagyon jó. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12724) Psychonaut válasza Ndruu (#12721) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hali!

Amerika kapitányra rá tudnál nézni, ha van egy kis időd? :B
(tényleg nem sürgős, csak úgy láttam, elsiklottál felette)

(#12725) busman


busman
addikt

Én is várok még egy nagyobb fejre... :R

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#12726) Ndruu válasza Psychonaut (#12724) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem siklottam át felette, de egyelőre se időm, se kedvem hozzá. busman-nak, Pecc-nek, GabN73-nak, AlyArkhon-nak "tartozom", aztán jöttök ti, Psychonaut, Winne, valamint az újak, boogie84, Nordic, Dassler.
Fordulót legközelebb már csak 15-én zárunk, addig van idő még és talán a kedv is megjön hozzá.

Harrrr!!!!

(#12727) busman válasza Ndruu (#12726) üzenetére


busman
addikt

Nekem ráér a virsli,a pezsgő után is.Illteve ha ezzel könnyebb dolgod van akkor nekem ebből is megfelel.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#12728) Psychonaut válasza Ndruu (#12726) üzenetére


Psychonaut
addikt

Oké, mint mondtam ráér, de így, hogy kaptam visszajelzést, így azért jobb. :R

(#12729) boogie84 válasza Ndruu (#12721) üzenetére


boogie84
veterán

Természetesen nekem is ráérős! Ha úgy megoldható akk csináltatok magamról egy ehhez hasonló fotót. Minimális felsőtest + bukósisak.
Köszi a segítséget. :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#12730) Calogero válasza Ndruu (#12716) üzenetére


Calogero
addikt

Köszi a választ.
Akkor marad a mostani.
BUÉK!

(#12731) boogie84


boogie84
veterán

Dolgozgatom magam is itthon: Ebből talán ki lehetne hozni egy jót.
, ,

Sajnos nem tudom megcsinálni h ne legyen nagyon pixeles a pici kép.
Még finomítok rajta.. :B

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#12732) Dassler válasza Ndruu (#12721) üzenetére


Dassler
őstag

Oké, akkor ez esetben Edgar a MIB-ből volt már?

kép1

kép2

[ Szerkesztve ]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#12733) munky


munky
őstag

Sziasztok!

Megkaptam az engedélyt.

Az arckép elkészítéséhez viszont hozzáértő segítségét szeretném kérni.

Ebből esetleg ki lehetne hozni valamit :F

(#12734) Alg


Alg
veterán

Nos...
Egy ismerősöm van olyan kedves és nekiállt nekem arcképet csinálgatni, jelenleg így áll a helyzet, erősen béta állapot, véleményezést kérnék hogy jó-e az irány, mi nem tetszik mit változtassunk...

[link]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#12735) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Üdv. Ezt lehetne használni, köszi :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12736) BioNiCMaN válasza munky (#12733) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Hát, lehet, hogy nem lesz jó... Úgy emlékszem van már hasonlatos kobak a PH!-n.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#12737) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR


[link] [link] [link] [link] [link]

Így is furán jön ki. Na majd még alakítom...

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#12738) Winne válasza Ndruu (#12737) üzenetére


Winne
nagyúr

Mi a fura rajta? Szerintem teljesen jó. Olyan kép szerintem nincs, amiben szemből van a pali, pedig az még segítene. A filmben a nagy kút előtt sincs olyan, amiben tök szemben van?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12739) Alg válasza Alg (#12734) üzenetére


Alg
veterán

nemszóltam...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#12740) BioNiCMaN válasza Alg (#12739) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Bár a képet én itt nem látom, de (szerintem) jobban járnál, ha linkelnél egy képet, amiből szeretnéd, hogy avatart készítsenek a beavatottak. ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#12741) Alg


Alg
veterán

Erre kérnék véleményezést, így megnézve talán a feje kicsinek tűnik...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#12742) munky válasza BioNiCMaN (#12736) üzenetére


munky
őstag

Tényleg van már pár Goku. :)

Mentőövként itt van egy másik alternatíva:

IrfanView-el megpróbáltam megcsinálni az átlátszó hátteret, de elég ronda fehér csíkot csinált az arckép körvonala mentén.

Ha ez a kép már megfelel akkor hálás lennék ha egy hozzáértő elvégezné rajta az "utolsó simításokat". :B

(#12743) koxx válasza munky (#12742) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

;

[ Szerkesztve ]

(#12744) munky válasza koxx (#12743) üzenetére


munky
őstag

Nagyon szépen köszönöm! :R

Szerintem szuper lett.

[ Szerkesztve ]

(#12745) Kidus válasza koxx (#12743) üzenetére


Kidus
őstag

Szajanal kicsit erdekes.
Meg nezzuk meg tukrozve is, hatha ugy jobb.

Assuming Control

(#12746) Kidus válasza Alg (#12741) üzenetére


Kidus
őstag

Nem jo. Az egesz tiszta rece.

Assuming Control

(#12747) Kidus válasza Ndruu (#12737) üzenetére


Kidus
őstag

Talan ha lecsapnad a kopenyet bal fentrol, es csak a nyaka meg a ruha maradna, segitene a dolgon kicsit. Foleg ha a vallon is tudnal kerekiteni. Ugy nezem ugy mar jo lehetne.

Assuming Control

(#12748) busman


busman
addikt

Talán itt nem lóg bele annyira a köpeny

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#12749) Ragadozó


Ragadozó
Ármester

Szeretném megköszönni még egyszer Ndruu-nak, hogy elkészítette az új avatarom.

Kidus-nak a lektorálást, a többi moderátornak, aki elbírálta és beállította, az újévi meglepetést :R :R :R

Arckép request-be nem való szerintem a megköszönés, amúgy is ki lesz onnan moderálva...remélem itt elfér

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#12750) koxx válasza Kidus (#12745) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Így jobb a szája?

Tükrözve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.