Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#266) Feco6595


Feco6595
újonc

Sziasztok! Van egy Apple TV 4.gen. amit homekitként is használok, hozzá egy Nuki ajtózár. Egész jól működnek együtt. Kezdem tovább gondolnia homekitet. Rendeltem most hozzá 4 db. Meross okos aljzatot. Közben játszogatok az automatizálással. Gondoltam hogy ha hazaérkezéskor kinyit a zár, mellé az ATV elindít egy rádiót és majd felkapcsol egy világítást. Ehhez rendeltem egy Xiaomi smart speaker lite-ot ami wifi és airplay képes is. Mivel a meglévő Lamax bluetooth kis hangszóróm nem éled fel automatice ha hozzá párosítom a zene alkalmazáshoz és az ATV-n lévő régi samsung tv-t meg nem azeretném ha mindig elindulna ilyenkor. Hát nah a Xiaomi meg hiába megy fel a wifi hálózatra, ha a telefonon vagy az ATV-n az airplay alatt kijelölöm ( mert megjelenik mint eszköz) , azt mondja hogy nem tud kapcsolódni a telefonon, bár érdekes módon a kis hangszóró meg ad ilyenkor valami hangot hogy a kapcsolódás sikertelen. Bluetooth-on ez is kapcsolódik egyébként és még a hangja sem rossz. Találkozott már valaki hasonló jelenséggel, vagy könyveljem el hogy olcsó húsnak híg a leve?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.