Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-26 16:20:54

LOGOUT.hu

Animal Croissing: New Horizons topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) ates85 válasza Chris Kiki (#1395) üzenetére


ates85
tag

Hát igen sajnos nekem nincs olyan ismerősöm aki AC-al játszik. Itt a fórumon kellett segítséget kérnem, hogy ellátogathassak valaki szigetére beszerezni a hiányzó gyümölcsöket, végül Kai_Rong segített ki ebben, amit nagyon szépen köszönök neki! :C
Most a kívánság listámon ezek a tárgyak vannak: espresso gép, dj pult, sakk tábla, világító pálmafa, hosszú kád (long bathtub). Ha valaki tudna nekem szerezni ezekből meghálálnám.

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#1402) Chris Kiki válasza ates85 (#1401) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Könnyebbség lenne, ha a játékban használt eredeti angol megnevezéseket használnád a tárgyaknál.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1403) ates85 válasza Chris Kiki (#1402) üzenetére


ates85
tag

Ok.
Espresso Maker
DJ's Turntable
Chessboard
Palm-tree lamp
Long Bathtub
A rózsaszínen kívül bármelyik színben jók lennének ezek.

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#1404) ates85


ates85
tag

Valaki gyűjti a Mermaid diy recepteket Pascaltól? Nekem a tapétán (Mermaid Wall) kívül mindegyik meg van már. Ha valaki szeretné valamelyik bútor darabot/padlót szívesen megcsinálom neki, ha hoz hozzá gyöngyöt, mert abból nekem sincs most sok.

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#1405) Kai_Rong válasza ates85 (#1404) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nekem megvan a tapeta, ha esetleg kellene. Es van vagy 20+ kagylom, pedig mindent lecraftoltam mar :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1406) ates85 válasza Kai_Rong (#1405) üzenetére


ates85
tag

Ja köszi, igazából annyira nekem nem kell az a recept mert úgy sem akarom kitenni a falamra, az Underwater wall jobban tetszik nekem, meg előbb vagy utóbb úgy is odaadja nekem Pascal. Csak gondoltam megkérdem kell e valakinek valamelyik Mermaid bútor, mert tudok készíteni, ha valakinek nincs türelme/ideje megszerezni valamelyik receptet. Ugye mivel napi 1 receptet vagy ruhát vagy göngyöt kaphatsz Pascaltól elég időigényes mire mindegyiket megszerzed.

[ Szerkesztve ]

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#1407) Kai_Rong válasza ates85 (#1406) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Igen, Pascal igazi pain in the butt, foleg amikor csak negyedik vagy otodik scallopra jon. Nekem az asztal, a lampa meg a faliora nincs meg meg, de ruhakbol csak egyet adott. Bezzeg gyongybol annyit adott, hogy ihaj :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1408) Chris Kiki válasza ates85 (#1403) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Espresso Maker - sárga
Chessboard
Long Bathtub - fekete
DJ's Turntable - talán fekete

Ezeket azonnal be tudod nálam katalogizálni. Valószínűleg vannak egyéb színekben is, de azok rendelősek. A Palm-tree lamp emlékeim szerint DIY, nem lehet rendelni.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1409) ates85 válasza Chris Kiki (#1408) üzenetére


ates85
tag

Szuper, akkor valamelyik nap amikor mindketten online vagyunk átugorhatnék a szigetedre katalogizálni ezek a tárgyakat? A Friend kódom: SW-5697-9362-5109.

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#1410) Chris Kiki válasza ates85 (#1409) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Rendben, a részleteket majd megbeszéljük.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1411) ates85


ates85
tag

Ha valakinek esetleg még nem sikerült fognia Golden Stag bogarat szóljon nekem, mert én most félre tettem egyet, illetve van még Walking Stick és Cicada shell is, tapasztalatom alapján ezek is elég ritkán spawnolnak.

[ Szerkesztve ]

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#1412) Kai_Rong válasza ates85 (#1411) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Bogarakat, halakat es tengeri allatokat nem lehet atadni.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1413) ates85 válasza Kai_Rong (#1412) üzenetére


ates85
tag

Oh nem tudtam, akkor megmarad háziállatnak :)

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#1415) f3rdzs0 válasza Kai_Rong (#1412) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

más múzeumába le lehet adni? mert ugye kiírja, hogy ki fogta el. vagy ez csak a több felhasználós szigetek esetére van?

f3rdzs0

(#1416) Kai_Rong válasza f3rdzs0 (#1415) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Jó kérdés, ezt sose próbáltam. De esélyes, hogy a multiuseres szigeteknél releváns.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1417) ates85 válasza f3rdzs0 (#1415) üzenetére


ates85
tag

Utánanéztem, és sajnos más múzeumának nem lehet adományozni, csak a többfelhasználós szigeten lehet.

[ Szerkesztve ]

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#1418) f3rdzs0 válasza ates85 (#1417) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

ez várható volt. mindegy, sikerült valamelyik nap elfognom egy skorpiót a héten végre. amióta bejöttek, max 5 darabot láttam. a legtöbbet túl későn vettem észre, volt 1 amelyik csak úgy eltűnt a bokrok mögött mikor vadásztam rá (gondolom vízbe ugrott), sok meg csak megcsípett. annyira nem tetszik, hogy a spawn rate alacsonyabb a tarantula islandet generálók miatt.

mondjuk az alacsony spawnrate most főleg Gullivarr miatt zavar, mert még egyszer se láttam. nem játszom minden nap, szóval ez is közrejátszik, de elég idegesítő ez így. főleg hogy Kicks jött már csomószor, mikor egyrészt full felesleges cuccokat árul, másrészt már rég kellett volna, hogy kapjon saját boltot.
eddig a legjobb megoldás amit láttam, az egy piacnap lenne, hogy egyszerre ott van mindenki a szigeteden. és akkor nem lenne minden nap üres a főtér

f3rdzs0

(#1419) ates85 válasza f3rdzs0 (#1418) üzenetére


ates85
tag

Gullivarr nálam kb 2 hetente jelenik meg, engem mondjuk jobban zavar, hogy Redd ritkán jön és csak egy műtárgyat lehet tőle venni alkalmanként, volt olyan hogy majdnem 1 hónapig nem is láttam, azt amikor végre megjelent csak hamis műtárgyak voltak nála akkor :W
A múzeum műtárgy részlege kong az ürességtől. Ezen nagyon jó lenne ha változtatnának, mert így egy örökkévalóság lesz mire összegyűjtöd az összes műtárgyat.

Ez a piacnap jó ötletnek tűnik, vasárnapra simán belehetne tenni, mert Daisy úgy is csak délelőtt van. Szegény Kicks-nek tényleg nincs sok értelme, nincs sok eladó cucc nála, és nagy részét amúgy meg tudod venni az Able Sisters boltjában.

Egy tipp a skorpió/tarantula vadászathoz: menj el egy random Nook miles ticket szigetre, ott vágd ki az összes fát, ásd ki a tuskókat, szedd le az összes virágot és gazt és így sokkal nagyobb eséllyel spawnol skorpió vagy tarantula. Bármi egyéb rovar megjelenik a skorpió helyett, zavard el azokat, hogy újra spawnolnia kelljen a játéknak rovarokat.

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#1420) Chris Kiki válasza ates85 (#1419) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Redd-et többször is beírtam már amikor éppen nálam járt, de nem volt rá érdeklődő. Más meg nemigen jelzi, hogy nála van.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1421) f3rdzs0 válasza ates85 (#1419) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

annyit nekem nem ért az egész, hogy én emiatt majd felasok egy szigetet :D

a Redd látogatások is nekem ugyanolyan ritkák mint Gulivarr :D az ilyen át látogatásokon meg azért nem veszek részt mert már nincs hozzá türelmem. nagyon rosszul van megoldva a rendszer. nem egyszer majdnem falhoz vágtam a gépet mikor véletlen rutinbol lezartam, miközben volt nálam valaki, és a kapcsolat instant megszakadt, elveszítve a progresst.

és utána ugye végig kell szenvedni magad a reptéren, az egészet újra kezdve

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#1422) zS0lt1_


zS0lt1_
csendes újonc

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy:
- nagyobb lányom kapott egy switchet animal crossinggal. Persze, ahogy ez szokott lenni a kisebbik lányom is ezzel szeretne játszani. De persze a közös sziget nem opció. Van valami megoldás erre? Mert ameddig én jutottam, az az volt, hogy kellene egy másik switch. Ezt meg nem akarom. Még egy animal crossing határeset lenne, de ez elvileg nem megoldás. Próbáltam a memória kártya cserét is, de az sem nyert.
Lehetséges valahogy még egy állást indítani ugyanazon a gépen, egy másik szigeten?

(#1423) Chris Kiki válasza zS0lt1_ (#1422) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Nem. Mindenképpen másik Switch ás másik AC kell.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1424) scyllafren válasza Chris Kiki (#1423) üzenetére


scyllafren
senior tag

Masik switch 100%, de ugyanaz az AC kartya eleg. Csak akkor nem tudnak egyutt jatszani. Ha meg veszel egy Switchet, akkor +1 AC mar nem tema :)

(#1425) -Nándesz-

Ma két lakóm a plázán szaladgált a kezükben kis növénnyel, legalábbis annak tűnt, másnál is volt ilyen? Én még nem láttam ezt. Ráadásul két olyan lakóm, akik nem is szoktak ilyen "repülőset" játszani, ez jellemfüggő ha minden igaz.

(#1426) MN98


MN98
junior tag

Sziasztok,

Hétfőn megérkeztek az nfc-s kártyáim, működik is szerencsére nem volt sok problémám vele, többi lakót meg még könnyebb lesz beolvasni majd.

Kérdés ezzel kapcsolatban: Ha jól értelmeztem 3x kell meghívni és teljesíteni neki dolgokat (ezt vagy azt craftolni neki), ez okés is -> gondolom akkor a negyedik napon beköltözik.

Ez pontosan, hogy működik? Ugyanúgy működik mintha egy random villager jönne a szigetre és kiválaszt egy ott lakót, hogy helyette jönne vagy ebben az esetben én választhatom ki (szép is lenne :D). Gondolom ha nem lenne lerakva a házak nagy része akkor nem kellene szerencsétlenkednem vele ennyit, de a fene se gondolt erre.

Nintendo Switch / PS5

(#1427) Kai_Rong válasza MN98 (#1426) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nem, ha amiiboval hivod meg, akkor te mondod meg, hogy ki koltozzon ki a szigetedrol. Es igen, harmadik alkalommal tudsz vele megallapodni, akkor elkezd koltozni a kirakott lako, kovi nap ures eladott telek lesz az amiibo karakter nevere, ra egy napra pedig koltozik. Szoval osszesen 5 nap.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1428) MN98 válasza Kai_Rong (#1427) üzenetére


MN98
junior tag

Na ez szuper. :)
Köszi a gyors választ.

Nintendo Switch / PS5

(#1429) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Tegnap beléptem kicsit gazolni. A legtöbb lakómtól megkaptam hogy 3hete nem látottak. :D
Hazel jófej volt mert ő azt mondta hogy biztos jót nyaraltam.
Fogtam pár tücsköt bogarat, meg mondott valamit Isa makkokról meg hasonlókról de nem figyeltem..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1430) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#1429) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Számodra úgy érzem befejeződött ez a játék :((

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1431) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#1430) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azt túlzás de n volt most benne annyi új hogy minden nap belépjek. Márc 26án kezdtem és augusztusig minden nap beléptem. Ilyen még egy játékkal sem volt.
De elhanyagolni nem fogom a szigetet csak ritkábban lépek be rendet rakni.
De pl most érdekel hogy mit hoz az ősz, szóval leszek csak nem úgy mint régebben.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1432) -Nándesz-

Ma itt van nálam Redd:

Informative statue - fake
Scenic painting - fake
Wistful painting - én úgy látom, hogy a real.
Common painting - real

Érdekel valakit? Továbbá még mindig van egy halom diy kártyám.

(#1433) MN98 válasza -Nándesz- (#1432) üzenetére


MN98
junior tag

Hali engem érdekelne, meg a diy kártyák is.

Nintendo Switch / PS5

(#1434) -Nándesz- válasza MN98 (#1433) üzenetére

nyitok ha gondolod épp játszom.

(#1435) MN98 válasza -Nándesz- (#1434) üzenetére


MN98
junior tag

Okés, én is most léptem be.

Nintendo Switch / PS5

(#1436) -Nándesz- válasza MN98 (#1435) üzenetére

Jöhetsz ha gondolod, létra kell a Redd-hez.

bár adni is tudok.

[ Szerkesztve ]

(#1437) MN98 válasza -Nándesz- (#1436) üzenetére


MN98
junior tag

Te is befagytál? Fekete a kép.

Nintendo Switch / PS5

(#1438) -Nándesz- válasza MN98 (#1437) üzenetére

Jah jah, megállt :DDD Ha még nem végeztél akkor újranyitok.

Újranyitottam

[ Szerkesztve ]

(#1439) MN98 válasza -Nándesz- (#1438) üzenetére


MN98
junior tag

Megköszönném.

Nintendo Switch / PS5

(#1440) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Redd is here!

Motherly Statue - fake
Warrior Statue - fake
Detailed Painting - fake

+ soksok DIY

Ha érdekel nyitok!

Ha a két szobrot megvenné olyan is akinek nem kell, én visszavásárolnám némi jutalommal megtűzve!

[ Szerkesztve ]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1441) MN98 válasza Chris Kiki (#1440) üzenetére


MN98
junior tag

Én mennék.

Nintendo Switch / PS5

(#1442) Chris Kiki válasza MN98 (#1441) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Nyitva

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1443) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Mikor két user beszélget akiknek ugyan az az avatarjuk az nagyon jó! :D
Mn98 és nándesz. Nem vagytok ti egy személy két tudata? :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1444) MN98 válasza Kvelstadt (#1443) üzenetére


MN98
junior tag

Csak nem. :D

Egyébként ilyenkor oda kell figyelni, hogy ki mit ír. :D

Nintendo Switch / PS5

(#1445) Kvelstadt válasza MN98 (#1444) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jártam már úgy hogy ráböktem a válaszra csak az épp egy másik user volt.

Azt mondjátok meg nekem hogy télen mi lesz a virágokkal? Megmaradnak?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1446) MN98 válasza Kvelstadt (#1445) üzenetére


MN98
junior tag

Legjobb tudomásom szerint semmi se fog változni. Max lesz rajta hó. :D

Nintendo Switch / PS5

(#1447) Kvelstadt válasza MN98 (#1446) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Remélem. Mert ha megint ki kell keresztezni akkor addig volt virág a szigetemen. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1448) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Srácok, működik még ez a szigeten tarantulafarmolós dolog? Bár most ahelyett skorpió van. Tegnap letakarítottam két szigetet is, de csak tücskök spawnoltak. :(

(#1449) Kai_Rong válasza SH4D0W2011 (#1448) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Szerintem ebben a honapban nem fog mukodni, mert a tucskok is ejjel spawnolnak.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1450) SH4D0W2011 válasza Kai_Rong (#1449) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Akkor jókor jutott nekem is eszembe kipróbálni. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.