Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-26 16:20:54

LOGOUT.hu

Animal Croissing: New Horizons topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Phobion válasza Phobion (#1349) üzenetére


Phobion
őstag

Elfelejtettem kérdezni, valakinek van esetleg szerver szekrényre? A dupláját is kifizetem érte!

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1352) Chris Kiki válasza Phobion (#1351) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ha készleten nincs is, rendelni biztosan tudok. Vegyél fel Friend Listre és küldök majd. Mára kikapcsoltam a Switchet.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1353) Phobion válasza Chris Kiki (#1352) üzenetére


Phobion
őstag

Rendben, PÜ-be küldöm a friend kódot!

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1354) MN98


MN98
junior tag

Van nálam egy rakat felesleges diy recept. Este 8-kor nyitok, ha gondoljátok hozzatok ti is diy recepteket, de nem muszáj. Locsolást azt elfogadom... :D

Nintendo Switch / PS5

(#1355) Chris Kiki válasza MN98 (#1354) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Én lehet, hogy átmegyek körbenézni, de DIY-t nem viszek. Nálam is van egy csomó, majd átjön érte akinek kell.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1356) MN98


MN98
junior tag

Nyitva.

Nintendo Switch / PS5

(#1358) -Nándesz-

Academic painting - fake
Serene Painting - fake
Wild painting left half - fake

Ezekkel van nálam ma Redd.

18 óra körül tudok nyitni ha érdekel valakit.

(#1359) scyllafren válasza -Nándesz- (#1358) üzenetére


scyllafren
senior tag

Nekem 2 valodi es egy fake van: Az "Almak es narancsok" meg a "The Gleaners" ami valodi, es a solemn painting, ami hamis. Este en is tudok nyitni, keressetek Discordon.

(#1360) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Én szívesen átnézek mindkettőtökhöz 18 óra környékén.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1361) -Nándesz-

Kinyitottam, kód nélkül. Reddhez létra kell.

(#1362) ates85


ates85
tag

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni?
Szeretném ha a saját szigetemen meglenne az összes játékbeli gyümölcsfa.
Alma, barack és narancs kellene nekem. Valakinek a szigetére ellátogathatnék esetleg szedni ezekből? Egy fányi termés elég lenne mindegyikből. Meghálálnám 100.000 bell-el.

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#1363) Kai_Rong válasza ates85 (#1362) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

En adok ingyen is :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1364) ates85 válasza Kai_Rong (#1363) üzenetére


ates85
tag

Ó köszönöm szépen!
Ma 5 óra után ráérsz valamikor, hogy meglátogathassam a szigeted?

[ Szerkesztve ]

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#1365) Kai_Rong válasza ates85 (#1364) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Persze, aláírásomban van a Switch ID-m, vegyél fel nyugodtan.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1366) ates85


ates85
tag

Mit szólnátok hozzá, ha a Dream címeinket megosztanánk?
Az enyém: DA-9670-9655-0300

[ Szerkesztve ]

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#1367) Chris Kiki válasza ates85 (#1366) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Az ötlet jó, bár nem igazán vágom mire jó ez a dream. Majd beteszem az enyémet is.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1368) ates85 válasza Chris Kiki (#1367) üzenetére


ates85
tag

A Dream címet használva bármikor ellátogathatsz egy játékos szigetére, még akkor is ha ő nincs online. Sajna sem tárgyakat sem szerszámokat nem vihetsz-hozhatsz magaddal az álomban, tehát arra marad a normál repülős utazás. Körbejárhatod a szigetet amennyire tudod létra és ugrórúd nélkül, mondjuk az én szigetem teljesen körbejárható ezek nélkül is, de ha a sziget tulajdonosa lerakja kint valahova ezeket az eszközöket akkor a látogató feltudja venni és használni. Beszélgethetsz a lakókkal és bemehetsz a házakba és a múzeumba. Sajna recepteket nem lehet megtanulni viszont egyedi dizájn mintákat (Custom Designs) le lehet tölteni. Nagyjából ennyi, igazából elég korlátozottak a lehetőségek, de én szívesen körbenéznék más szigetén ki hogy rendezte be és találkozni olyan lakókkal akiket még nem ismerek, és legalább bármikor ellehet látogatni más szigetére álomban, ja és nem kell hogy a barát listádon legyen az akit meglátogatsz.

[ Szerkesztve ]

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#1369) -Nándesz-

Brown és Light brown simple panel-t keresek, ha valakinek lenne szívesen átugranék "bekatalogizálni".

Az én Dream Address kódom: 5968-8443-6981 . Legutóbbi mentés óta pár dolgot azért átvariáltam, most meg nem akarok rámenteni, mert elég fostos idő van. :DDD

(#1370) scyllafren


scyllafren
senior tag

Tuzijatek ma este 7-tol, elotte szabadonvalasztott mintakat lehet adni Isabelle-nek, es azok fognak megjelenni :)

(#1371) MN98 válasza Szilágyi84 (#1050) üzenetére


MN98
junior tag

Már kb. 40 diy receptem van, nem nagyon akarom már tovább tartogatni. Akinek kellene az írjon, péntekig még megtartom, ha nem akkor kuka.

Szilágyi84
Bocs nem neked akartam címezni. :D

[ Szerkesztve ]

Nintendo Switch / PS5

(#1372) -Nándesz- válasza MN98 (#1371) üzenetére

Ha holnap neked is jó, akkor lehet átugrok ránézni a kártyákra. Nekem is összegyűlt megint pár db.

(#1373) MN98


MN98
junior tag

Persze. Kb. mikor tudnál jönni?

Francért nem lehet megváltoztatni utólag, hogy kinek akarok válaszolni. :W

[ Szerkesztve ]

Nintendo Switch / PS5

(#1374) MN98 válasza -Nándesz- (#1372) üzenetére


MN98
junior tag

Persze. Kb. mikor tudnál jönni?

Nintendo Switch / PS5

(#1375) MN98


MN98
junior tag

Na legeneráltam ma reggel a dream address-et.

DA-7207-5458-1845

Chris Kiki:
Szerintem ezek is mehetnének bele az összefoglalóba.

Nintendo Switch / PS5

(#1376) Chris Kiki válasza MN98 (#1375) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Majd írok valamelyik modinak.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1377) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Ezt a dream bigyót hogy kell belőni?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1378) MN98 válasza Kvelstadt (#1377) üzenetére


MN98
junior tag

Mindenki kapott az update után egy speckó ágyat, le kell rá feküdni és akkor álomba merülsz. Ezután meg lehet látogatni másoknak a szigetét (kell hozzá dream address). Illetve itt állíthatod be, hogy a te szigeted is megtudják látogatni (kapsz saját dream adress-t). Azt érdemes tudni még, hogy ha ezt megcsinálod, akkor a jelenlegi állapotot fogja csak látni az, aki ellátogat így a szigetedre, érdemes ezt is sűrűbben updatelni, már ha sokat változott a szigeted.

Nintendo Switch / PS5

(#1379) Kvelstadt válasza MN98 (#1378) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Köszi az infót!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1380) Chris Kiki válasza MN98 (#1378) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Nem kell hozzá a speckó ágy, bármelyik ágy megteszi.

Kvelstadt Te még élsz, nem látni mostanában.

[ Szerkesztve ]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1381) Kai_Rong válasza Chris Kiki (#1380) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Tsushima vadregényes tája sokunkat rabul ejtette :DDD

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1382) MN98 válasza Chris Kiki (#1380) üzenetére


MN98
junior tag

Na ezt viszont nem tudtam.

Nintendo Switch / PS5

(#1383) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Nálam van Redd, aki sokáig fent van az jöhet, nálam más az időszámítás, hajnali 4-ig nyitok ha van érdeklődő.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1384) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#1380) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Last of us 2 volt ami melett semmi nem érdekelt, aztán ahogy előttem is írták Tsushima, plusz több a meló és az wc oda került ahova való, egy kiegészítő vagy másodlagos játék.
Igazából nem ez az érdekes hogy most vagyok ritkábban hanem az volt az hogy mennyi időm volt rá míg ment a karantén.
Kb ez a normális csak nem ehhez vagyunk szokva.
Meg az is közre játszik hogy most inkább esti bogarak halak hiányoznak de sokszor van hogy este már nincs kedvem belépni.
Már nem is nagyon turnipozok, szóval most takarék lángon megy.
Majd valamikor biztos lesz még több időm meg több kedvem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1385) MN98 válasza Kvelstadt (#1384) üzenetére


MN98
junior tag

Nah igen, én meg még mindig itthonról dolgozom...ez kapásból elég sok időment felszabadítja. Meló meg részlet kérdés, hogy mikor mennyi van, szerintem évek óta nem játszottam ennyit, mint az utóbbi fél évben.

Egyébként lassan én is úgy vagyok már, hogy pár hétig max. még turnipozok (5millió +ba vagyok). Virág féléket még mindig termesztem, elég jól haladok vele. Ha ezek se lesznek nem tudom még mi fog ösztönözni, hogy napi szinten belépjek. Max annyi, hogy megnézzem mi új van a boltban.

Nintendo Switch / PS5

(#1386) f3rdzs0 válasza Kvelstadt (#1384) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

"Már nem is nagyon turnipozok..."

nah itt a vége mindennek :D
amúgy én is eltűntem (mondjuk én gépet építettem és azzal bogarásztam meg játszottam) , mert kicsit leült a játék. egy két naponta belépek, csinálgatom a dolgokat, és az bőven elég. de amúgy hosszútávon is ez lett volna a terv, hogy az AC így a háttérben, TV mellett tökéletes

amúgy azt esetleg tudjátok, hogy hány darab pénzfa lehet a szigeteteken? pont körbe tudtam ültetni a kiskertemet velük, de a plázához már nem jutott, és nem spawnolnak újak :(

f3rdzs0

(#1387) Kvelstadt válasza MN98 (#1385) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A virágok meg kapják be. Kineveltem egy hektár lila mumsor meg sárgát és nem dobta a zöldet pedig már én és minden lakóm is arany locsolót használ. A rózsa se kékül, meg még kéne valami windflower szin de az se adja magát szóval nem is foglalkozok velük. Köveket nem ütöm ki naponta mert rengeteg van már a raktárban.
Annyi időm meg kedvem nem volt hogy átjárjak máshoz ruhákér meg stb.
Teljesen abba úgysem hagyom és így is esik egy két új dolog, és így elég kevesebb időt beletenni és ez így most pont jó.

Ferdzso
Ugye? :D
Most pont volt turnipom és spikeom is de csak 203 és az a poén hogy ezt big spikenak jelezte, szóval más a spikeok se olyanok mint rég.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1388) MN98 válasza Kvelstadt (#1387) üzenetére


MN98
junior tag

Én még nem adtam fel a virágoknak a locsolását. Az az igazság, hogy az első pár ritka virágot nehéz megszerezni (lila, fekete, kék), de azután azért felgyorsulnak kicsit a dolgok. Pont ez a bajom nekem is, hogy 1 hét alatt jött 1 db lila pansies, és kellene kb. 15 db. Igazából türelem kérdése én úgy vagyok vele, hogy ki van alakítva a hely mindennek, nem nagy fáradság meglocsolni azt a pár sor virágot, és igazából egyre kevesebb is lesz lassacskán, de azt is megértem, akit ez egyáltalán nem mozgat, csak próbálok értelmet találni, hogy miért lépjek be napi szinten....mert a boltokban alig alig jön értelmes dolog kb. heti 1, amit mondjuk tényleg le is rakok valahova, a napi diy recept is 50%-ba vagy meg van 40%-ba meg hülyeség, azért a kb. 2 hetente 1 normális receptért meg nem igen érdemes vesződni.

Jelenleg én úgy állok a szigettel, hogy tervezek egy virágos kertet (az összes virág féle benne lesz) -> ez nyilván még hónapok kérdése... :D khm. kék rózsa, ezen felül lényegében minden be van építve és a tengerpartnak is a java része... :D, de nem akarok panaszkodni, mert sok ideje nem játszottam ennyit egy játékkal, ha soha többé nem lépnék be már akkor is rég megérte volna az árát.

Egyébként, ha valaki küzd 1-2 hibrid virág kinevelésével, akkor akár megbeszélhetjük, hogy átmegyünk néha egymáshoz locsolni, mert sokat segítene.

Egy kérdés hátha valaki tudja:
Ugye ahhoz, hogy arany rózsát kapj fekete rózsákat kell locsolni arany locsoló kannával. Itt milyen %-os eséllyel jön ilyen virág?

Nintendo Switch / PS5

(#1389) Kvelstadt válasza MN98 (#1388) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem van olyan virág amit 2hónapig locsolgattam és nem dobta az új színt se magról se breedeltről úgy, hogy közben olyanok is nemesedtek amiket sokkal később ltettem.
Én 8s tervezek egy minden virágoskertet de így sokat csúszik a dolog.
Fekete rózsa is van vagy 25, arany locsolóval locsolom és nem ad arany rózsát.
Átmentem tesómnál meglocsoltam 2db feketét és mádnap jött a 2 gold neki...
Értem én hogy százalék meg esély de attól még bekaphatja a játék.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1390) MN98 válasza Kvelstadt (#1389) üzenetére


MN98
junior tag

Nah igen. Igazából sok esetben a % is csak egy iránymutató, pl. nekem ami nagyon nehezen akart jönni az a kék pansy. 8db kellett volna, szerintem volt legalább 3 hét mire meglett. Utána meg naponta jött átlag +2db, ami frankó, mert kellett még belőle, máshova is ( a 8db arra kellett, hogy piros pansy-ket növesszek).
A baj ezzel ha szerencsétlen vagy, akkor rendesen lelassulhatnak a folyamatok.

Egyébként én azon vagyok kiakadva, hogy ha többen locsolják a növényeket, akkor nagyobb eséllyel is fogsz kapni, ami szép és jó, de 20-on évesen hol találok stabilan 4-5 embert, aki locsolná is? :D Pár alkalommal innen fórumról átjöttetek locsolni, és meg is látszódott. Igazából 1-2 alkalom is sokat lendítene, ezért is ajánlottam fel, hogy segítsünk egymásnak.

Nintendo Switch / PS5

(#1391) Kvelstadt válasza MN98 (#1390) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Régebben csináltuk ezt de most nem tudok semmi konkrétat igérni. Lehet lesz hogy írok hogy na most.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1392) MN98 válasza Kvelstadt (#1391) üzenetére


MN98
junior tag

Még pár hétig elég sokszor ráfogok érni addig nyugodtan, 1-2x csak összefog jönni.

Nintendo Switch / PS5

(#1393) Kai_Rong válasza Kvelstadt (#1384) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ja, kicsit nalam is megtort az AC-lendulet, mondjuk igy kozel 200 ora utan azert varhato volt. Van, hogy mar be se jelentkezem egy-egy nap, vagy ha be is jelentkezem, csak a kotelezo napi 20 perces kort nyomom le. Hatha az oszi update erosebb lesz.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1394) ates85 válasza Kvelstadt (#1387) üzenetére


ates85
tag

Hasonlóan szenvedek én is a virágokkal. Zöld mum, kék rózsa és a lila windflower nem akaródzik létrejönni. Minden más virág hibrid már sikerült, igaz a fekete cosmosból és a lila pansyből csak 2-3, de legalább van, az arany rózsák viszont szépen szaporodnak nálam.
A turnip bizniszt én már rég abbahagytam, így is annyi pénzem összejött a játékban nélküle, hogy nem is tudom nagyon elkölteni.

Csak én vettem észre, hogy elég gyakran ismétlődnek az eladó tárgyak Nook's Crannyben? Van olyan tárgy ami már majdnem tízszer is megjelent már az eladó tárgyak között, viszont bőven akad olyan is ami még egyszer sem. Nagyon szeretnék már venni egy espresso gépet és egy dj pultot, de ezek még soha nem voltak nálam a boltban. :O

[ Szerkesztve ]

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#1395) Chris Kiki válasza ates85 (#1394) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Igen, a tárgyak ismétlődnek sajnos. Ezért kell(ene) átjárni boltolni rendszeresen a barátokhoz.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1396) g@bo válasza Chris Kiki (#1395) üzenetére


g@bo
nagyúr

hát igen, előfizetés és haverkodás nélkül gyümölcsök se.... :U nagy franc a nintendóóó

(#1397) Kvelstadt válasza ates85 (#1394) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Meg azt nem tudom hogy számolják ki hogy mi mennyi legyen. Szerintem azért is drágák a cuccok hogy megint turnipozni kelljen idővel, de most nem is erre akartam.kitérni.
Hanem az árazás. Vettem valami berendezési tárgyat ilyen pár ezerért de ilyen tűzhely vagy ilyesmi, de egy kurva sakk tábla meg 120ezer volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1398) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#1397) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Hát az árazás az valóban több mint meglepő a tárgyak esetében. De őszintén, számít a pénz ebben a játékban? Az első 1-2 hónapban igen, aztán édesmindegy. Nekem 26M+ van a bankban, sosem fogom tudni elkölteni.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1399) scyllafren válasza Chris Kiki (#1398) üzenetére


scyllafren
senior tag

Vegyel koronat minden lakodnak, egybol fele elmegy :D

(#1400) ates85 válasza Kvelstadt (#1397) üzenetére


ates85
tag

Én egy aktatáskát vettem 100ezerét. Már csak azért is megvettem, hogy megnézzem miért ilyen drága. Azt nagyot néztem amikor kinyitottam a táskát és látom tele van arany tömbökkel, így már értettem ennek az árazását. :)

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.