Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-26 16:20:54

LOGOUT.hu

Animal Croissing: New Horizons topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) 30z.Samu válasza scyllafren (#1700) üzenetére


30z.Samu
félisten

A létra megvan, a sziget túloldalán van két napja egy hajó, de nem tudok bemenni. Gondolom majd lesz jelentősége. A Nook jegyes sziget megvan, de eddig új dolgot nem igen adott a pálmafán meg 1-2 növényen kívül.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1702) cactuar válasza 30z.Samu (#1701) üzenetére


cactuar
aktív tag

A hajóval érkezett egy róka a szigetre, őt keresd meg. Veszel tőle egy festményt (ha jól rémlik következő napra postázza). A festményt leadod a múzeumban, következő napra bővül galériával. És ezután, ha mégegyszer beszélsz a rókával, beenged a hajóba, és kezdheted gyűjteni a képeket és szobrokat :)

(#1703) 30z.Samu válasza cactuar (#1702) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaaa, beszéltem én vele, de valami horribilis összegért akarta adni a képet. Mondom hagyjál békén vele. :D A bagoly is említette a képeket, de úgy voltam vele hogy valamikor biztos lesz rá mód. Ezek szerint már most van, csak elhajtottam a rókát, de tényleg valami 300 ezer bellt akart kérni, mondom ez megveszett. :D

Sic Parvis Magna

(#1704) cactuar válasza 30z.Samu (#1703) üzenetére


cactuar
aktív tag

Le kell alkudni az árát :D

(#1705) 30z.Samu válasza cactuar (#1704) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez is biztos olyan Róka, mint az Üvegtigrisben. :D

-Látod ezt a képet? 300 ezerért vettem.
-Boltban mennyi?
-10 ezer..mondjuk ezzel pont átb***tak.

Mondjuk ezt a Gaben mondta, de nem baj. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1706) ρσгτσ válasza 30z.Samu (#1696) üzenetére


ρσгτσ
őstag

SW-7226-8469-9590

Discord csoportot majd én is megkeresem.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1707) 30z.Samu válasza ρσгτσ (#1706) üzenetére


30z.Samu
félisten

Este felveszlek, úgy fest hogy az appon keresztül ilyesmit nem lehet csinálni. :F

Sic Parvis Magna

(#1708) ρσгτσ válasza 30z.Samu (#1707) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én a Nintendo app -tól egy kicsit többre számítottam. :D Ráférne még pár funkció.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1709) 30z.Samu válasza ρσгτσ (#1708) üzenetére


30z.Samu
félisten

Eléggé impotensre sikeredett, kanyarban sincs az Xbox apphoz képest. :(

Sic Parvis Magna

(#1710) Kai_Rong válasza 30z.Samu (#1709) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A Nintendo az online engagementben és user experience-ben mindig is a sor végén kullogott, szóval annyira nem meglepő.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1711) -Nándesz- válasza ρσгτσ (#1706) üzenetére

Felvettelek téged meg Samut is ha nem bánjátok. vna pár felesleges diy kártyám ha kellene valamelyikőtöknek. nem sok, kb 10.

(#1712) 30z.Samu válasza -Nándesz- (#1711) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, hogy nem gond, aki gondolja, vegyen fel nyugodtan. :K

Sic Parvis Magna

(#1713) ρσгτσ válasza -Nándesz- (#1711) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Dehogy gond. :) Sőt, nyugodtan felvehet más is. Bár én még nagyon az elején vagyok.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1714) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Gondoltam ma beszélek a rókával. Erre nem elhúzta a belét a szigetről? A hajó sincs már ott. :D

Sic Parvis Magna

(#1715) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Lehet, hogy placebo, de amióta újra él az online előfizetés, mintha több új dolgot adna. Fogtam több új bogarat, több új halat, Took Miles jeggyel is egy teljesen új helyre dobott és tudtam hazavinni új fajta fát.

Most ott tartok, hogy építem a színpadot és jönni fog a kutya koncertezni. Azt írtátok, hogy onnantól kinyílik a világ, most már kíváncsi vagyok. Illetve jöhetne vissza a róka is, mert a bagoly rágja a fülemet a képek miatt. :D

A három új lakó beköltözésénél kettőt ismertem, de a harmadikat nem, hát Ő egy tök aranyos pingvin és Aurora a neve. Kedvelem azt a figurát, aranyos a személyisége is. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1716) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Hogy tudok átmenni egy barát szigetére? Eddig azt hittem, hogy elég, ha online a barát. De tegnap próbáltam menni azt mondta a dodó, hogy nem tudok hova. :F

Sic Parvis Magna

(#1717) Kai_Rong válasza 30z.Samu (#1716) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A baratnak beszelnie kell a dodokkal a sajat szigeten es ki kell nyitnia a repteret. Tipikusan dodo kodokat szoktak egymassal megosztani az emberek, bar friend listen levo emberhez valo atmenetel is mukodik.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1718) 30z.Samu válasza Kai_Rong (#1717) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, azt néztem én is, hogy ehhez nem feltétlenül kell a dodó kód elvileg, hanem simán át is mehetek. Azt hittem, hogy ez úgy megy, hogy simán átmehetek látogatóba mondjuk.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1719) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#1718) üzenetére


30z.Samu
félisten

Elvileg a telefon appal is kell valamit babrálni, csak most pont nincs fent senki. :D

Sic Parvis Magna

(#1720) Linkh válasza 30z.Samu (#1715) üzenetére


Linkh
tag

Placebo :) Nem hinném, hogy az online miatt jönnek. Szimplán csak "furcsa" a random generátora a játéknak. Nekem pl anno az volt, hogy hiányzott 5 fossil, hetekig semmi új, pedig minden nap ástam, aztán pár napon belül meglett a maradék 5. Halaknál is van ilyen, hogy valami ritka halba belefutsz egy napon belül többször is, aztán hónapokig nem is látod.

(#1721) 30z.Samu válasza Linkh (#1720) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyébként néha úgy érzem, hogy kicsit lassan történnek az események. Mármint azzal nincs bajom, hogy nem tudok naphosszat játszani vele -vagyis meg lehetne oldani, de akkor hol a varázs?- és korlátozva van hogy egy nap mi mindent tudsz csinálni. De pl a három új lakó érkezésénél számomra felesleges időhúzás volt, hogy mindegyikre várni kell egy-egy napot, tehát összesen hármat. Ezzel sem lenne gond alapvetően, csak Tom addig nem ad semmi teendőt. Oké, tudsz loot-olni, pénzt szerezni, esetleg a házadat csinosítgatni. De nem tudom, én jelenleg haladnék a szigettel és nem a házammal foglalkoznék. Tudom, hogy az életben sem pikk pakk történnek a dolgok, de ahogy fentebb említettem, a három új lakó érkezésénél szerintem felesleges időhúzás volt.

Sic Parvis Magna

(#1722) Rage47 válasza 30z.Samu (#1721) üzenetére


Rage47
veterán

sztem irtam korabban, nemsokara tom nem ad semmit es marad a dekoracio, szoval ne siess xD
ezert hagytam abba tavaly, most talan a dlc felrazza

[ Szerkesztve ]

(#1723) 30z.Samu válasza Rage47 (#1722) üzenetére


30z.Samu
félisten

Olyan hamar véget ér? :Y Max akkor annyit csinálok, hogy ha megunom, akkor kezdek egy újat, másik szigeten, más stílusú dekoráció stb. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1724) Rage47 válasza 30z.Samu (#1723) üzenetére


Rage47
veterán

nem spoilerezek, mikor érnek véget a küldetések

(#1725) 30z.Samu válasza Rage47 (#1724) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ne is, csak de remélem annyira nem lesz rövid. :D

Sic Parvis Magna

(#1726) ooooobi válasza 30z.Samu (#1725) üzenetére


ooooobi
senior tag

Itt nem us annyira a küldetések a cél,hanem a gyűjtögetés meg a sziget és ház végletekig csinosítgatása.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#1727) 30z.Samu válasza ooooobi (#1726) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, csak ahogy haladunk a küldetésekkel is, úgy van egyre több lehetőségem. Legalábbis én így vettem észre. :B

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1728) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Szépen lassan azért haladok. Most már tudok magamtól kijelölni parcellát, és hívni lakókat a szigetre. Kell is ugye ahhoz, hogy jöjjön a kutya. Kicsit a várost is dekoráltam, épül, szépül. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1729) EmThor válasza 30z.Samu (#1728) üzenetére


EmThor
addikt

Király! Később ültess tököt, ha locsolod akkor egy tőn 2x annyi nő és 15 tőről, 15e bellért lehet kb eladni.

A világító lukba nem tudtam h ha 10-15e vagy akármennyi bellet ültetek, akkor 3x annyi lesz, köszönöm a tippet .

A napi pénzes sziklát a sarkazásos módszerrel èrdemes megfejni, tehát a bal alsó sarokba 2 lukat kell ásni, hogy ha ütöd a sziklát, ne pattanj hátra, és akkor lehet spammelni amíg a 8 zsák/érme ki nem hullik.

Én várom speciel a répa/egyéb zöldség ültetésének a lehetőségét, biztos feldobja a dolgokat.

Ja ma 17-0-ig halloween event.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#1730) 30z.Samu válasza EmThor (#1729) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, este még visszanézek, mert arra kíváncsi vagyok. Ültettem tököt, de Nekem csak sárga nőtt és a cuccokhoz narancs színűt kért. Nem tudom hol siklott félre, lehet türelmetlen voltam, az utolsónál 3-4 napot vártam. Ja igen, ma ültettem 10 ezret az arany lyukba meg tudtam venni fehérrépát. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1731) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Amúgy az álomnak van valami értelme vagy csak el lehet vele ütni az időt? Azt tudom, hogy el lehet menteni, megosztani, azonosítót is kap. De nem jöttem rá, hogy mi értelme. :B

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1732) -Nándesz- válasza 30z.Samu (#1731) üzenetére

Körbenézni, másnak hogy néz ki a szigete. (ötletet lopni :DDD )

(#1733) 30z.Samu válasza -Nándesz- (#1732) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja hogy az álomban random emberek szigetét tölti be? Azt hittem ugyanúgy generál egyet, mint a Nook Miles Ticket-nél és csók. :D Arra mondjuk tök jó, csak kár, hogy nem lehet onnan elhozni dolgokat. Pedig fel tudsz venni bizonyos dolgokat, pl a virágokat. Én az online részbe amúgy kicsit többet képzeltem, mint ami. Azt hittem, hogy lehet mászkálni az ismerősök szigetére csak úgy, üzeneteket hagyni stb. Vagy utazgatni random szigetre, mint az álomban és ott pecázni, meg ilyenek.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1734) scyllafren válasza EmThor (#1729) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ha 2x ontozod, 3x annyi lesz :) Es lehet mas szint "csinalni", minden megvett starter random szinu lesz. Ha egy bizonyos szint szeretnel, akkor a megfelelo szinu leszedett tokot ultesd el, az mindig ugyanolyan lesz.

(#1735) 30z.Samu válasza scyllafren (#1734) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi én is! :R

Sic Parvis Magna

(#1736) Rage47 válasza 30z.Samu (#1733) üzenetére


Rage47
veterán

Ez egy dekoráló játék, ne állj hozzá máshogy sztem :D

(#1737) 30z.Samu válasza Rage47 (#1736) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, most már én is kezdem reálisabban látni. :D Ettől függetlenül persze tetszik, meg persze elég sok mindent nem láttam még. Tegnap aludtam egyet és az álomban olyan szigetre kerültem, hogy csak pislogtam. Nem kis munka lehetett azt összerakni. Na meg mennyi időt tehetett bele az illető. Ettől függetlenül sajnálom, hogy nem lehet semmit elhozni vagy legalább az üzenőfalra írni valamit. Megdicsértem volna a szigetet. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1738) Rage47 válasza 30z.Samu (#1737) üzenetére


Rage47
veterán

Ja sztem direkt ilyen szigetekre rak, mert ez számodra csak álom marad :D

(#1739) 30z.Samu válasza Rage47 (#1738) üzenetére


30z.Samu
félisten

:O :C :C

Sic Parvis Magna

(#1740) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

A minap említettem, hogy kicsit időhúzásnak éreztem a három lakó érkezésénél hogy minden nap csak egy jött. Hát..tegnap rájöttem hogy miért volt ez, mert alapvetően is max egy embert tudsz hívni naponta. Legalábbis miután én invitáltam valakit, az után a szigeteken már nem volt senki. Jobb később, mint soha, na. :D Egy új hidat szerettem volna valahova, de oda nem tudtam letenni, mert mindkét partnak síknak kell lennie. Oké, fentebb sikerült helyet találni, de oda majd kell "rámpát" csinálni. Mondjuk amúgy is kell, de én lejjebb akartam a hidat. Szóval most ott tartok, hogy kinéztem egy hidat hogy hú de szép lesz, megnézem és rájövök hogy ide nem való ez a híd. Vissza Tom-hoz, sztornó, kérek másikat és megnézem azzal. Na ez már szebben mutat, ez mehet, mondjuk ahova eredetileg akartam, ott szerintem jól nézett volna ki, de ahova került, oda már nem volt jó. Szóval már megy a variálás hogy jól is nézzen ki, amit csinálok. :D És utána jött egy b+, amikor odaadtam a kis ipsének a manit a hídra, na mondom akkor jöhet egy rámpa. Erre Tom közölte, hogy amíg nincs kész a híd, addig kuss van. :D

Egyébként el vagyok ezzel, mint a befőtt, eddig 40 óra ment bele kb két hét alatt. Az Xbox-ot be se kapcsoltam azóta, eszembe is jutott este, de hát előtte a Nintendo volt parkolópályán nagyjából fél évig. Elég keveset ment eddig idén, szóval most bepótolom, fog még menni az a Series X eleget még szerintem. Pénteken úgy is jön a FH5, azt csak meg kéne nézni. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1741) Sefneni


Sefneni
őstag

Manuálisan már update-elhető a játék a v2-re. :C

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#1742) ρσгτσ válasza Sefneni (#1741) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ezt is vártam már.
Kicsit túl mozgalmas számomra a november eleje... :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1743) 30z.Samu válasza Sefneni (#1741) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én már letöltöttem 1-2 napja, de maradt v1.1.1. Lehet hogy mától aktív?

Sic Parvis Magna

(#1744) Linkh


Linkh
tag

2.0nak kell lennie.

(#1745) 30z.Samu válasza Linkh (#1744) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, lehet csak elő lehetett tölteni és majd holnaptól éles vagy nem tudom. Ma még nem néztem rá. :D

Sic Parvis Magna

(#1746) Linkh válasza 30z.Samu (#1745) üzenetére


Linkh
tag

5-éről volt szó, de ma már élesitették az újdonságokat.

(#1747) 30z.Samu válasza Linkh (#1746) üzenetére


30z.Samu
félisten

Zsír, köszi az infót. :C Holnap meg jön a FH 5, ajjjajjajj! :Y :D

Sic Parvis Magna

(#1748) Linkh válasza 30z.Samu (#1747) üzenetére


Linkh
tag

Micsoda eretnekség FH5...csak a MK8 :D

(#1749) 30z.Samu válasza Linkh (#1748) üzenetére


30z.Samu
félisten

Néha kell egy kis nyílt terepű randalírozás is. ;]

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1750) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Fent van a 2.0, de őszintén szólva én még nem vettem észre semmit. :B :D

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.