Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-26 16:20:54

LOGOUT.hu

Animal Croissing: New Horizons topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Kvelstadt válasza MN98 (#950) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Majd ha kész vagyis soha. :O :DD
Amúgy legkésőbb akkor ha jó áram lesz turnipra mert akkor mindenki jön eladni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#952) -Nándesz- válasza Kvelstadt (#940) üzenetére

"De persze ha péntekig semmi akkor eladjuk 200ért is."

Utaztam én már azt hiszem 79-ért is egyik szombat este, amikor nálam 40 körül volt. :DDD

(#953) -Nándesz- válasza Szilágyi84 (#935) üzenetére

Van 3 és havi előfizetés is, 8 és 4 euroért. Én is havival kezdtem, hogy megnézzem mennyire használom ki egyáltalán. De ha új accountod van, akkor van elvileg egy hetes próbaidőszak is.

(#954) gpeeter


gpeeter
csendes tag

Tegnap megvolt a K.K. koncert, így meglett a terraformálás is. Mivel előtte nem nagyon néztem utána hogyan működik, nem értettem miért írjátok itt, hogy sokáig tart az átalakítás. Most még jobban értékelem mások szigeteit... Ezzel kapcsolatban számomra ami meglepetés és picit negatívum: nem lehet alakítani partot és a folyó torkolatokat, nem lehet áthelyezni a residental servicet és a repteret. Valamint jobban meg kellett volna gondolni a házak, hidak, stb elhelyezését is, mert sokba kerül áttenni-lerombolni. (Még jó, hogy van a turnip biznic. ;) )

Gpeeter
PongoPongo
4270-1272-4447

(#955) scyllafren


scyllafren
senior tag

Paran mar tudjak:
Noru
Jinrudano
4657-6621-7698

(#956) Kvelstadt válasza gpeeter (#954) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nálam sz lassítja hogy házakat is arébb kell raknom és hídakat lépcsőket lebontani. Ezekből egy nap egyet lehet szóval minden nap egy kicsit haladhatok.
A múzeum nekem magasan van és 2 lépcső vezet hozzá meg két ház is útba van szóval legalább 4nap mire minden eltűnik. Aztán még 1 mire a lépcsők helyre kerülnek.
És én még nem.is csinálok drasztikus változást csak az eredeti vonalakat visszább veszem vagy kijebb tolom.

Akkor mi meló van egy olyanban mint Vackor szigete?
Nem láttam sz eredeti formát de tuti köze nincs ahhoz amit most épített belőle.

Azt én sejtettem hogy a part nem lesz változtatható az meg hogy a torkolatok és a pláza fix csak annyi hogy azon belül kell kreatívnak lenned.
Új játékos vagyok de mikor elkezdtem én szt néztem hogy a két folyó hol megy a tengerbe és hova kerül a pláza.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#957) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Ezt most csak úgy beteszem ide: [link]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#958) f3rdzs0 válasza Chris Kiki (#957) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

ez tipikusan olyan amihez nem vagyok elég kreatív :D pl a várfal simple panelt én is nézegettem de sehogy nem tudtam volna integralni a saját városomba.

így inkább egy egyszerű falu designnal megelegszem :))

nálam ma Chrissy van a campben de Lopez helyére jönne, ami esélytelen. nem értem hogy miért mindig olyanokat javasolnak akiket nem akarok elengedni :D pl Whitneyt jó szívvel elengedném és még sok pénzt is kapnék utána ha el akarnám adni ;]

f3rdzs0

(#959) Chris Kiki válasza f3rdzs0 (#958) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Igen, a "központ" javaslat tevő képessége erősen hibázik. Sprocketet szerettem volna kiutálni, nem beszéltem vele, jó magyar módjára feljelentettem Isabelle-nél, stb. Ehhez képest 6-ból 0 alkalommal javasolták őt, helyette mindenki mást. Szerintem Nintendo stratégia, finoman rávezetnek, hogy vegyél Amiibót.
Te valahol mondjuk lemaradhattál, mert Whitney 8 éve elment :( ;]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#960) Szilágyi84 válasza Chris Kiki (#957) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Ez nagyon zsúfolt a kezdetlegeshez képest vagyis az én szememnek de amúgy👍

(#961) hyggelig


hyggelig
senior tag

én is ideírom:

Kitti
1717-2686-4200

Mostanában kevesebbet játszom. Akárhányszor megnézem a turnip árakat, mindig olyan 50-70 között van és tegnap be se kapcsoltam a konzolt, de ha lesz jó ár, mindenképp szólok :)

(#962) Kvelstadt válasza hyggelig (#961) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha szerencséd van Chris volt már nálad és tudja a szigezed nevét mert a nook telója mutatja. Mert ezt a 3.infót lefelejtetted. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#963) Chris Kiki válasza hyggelig (#961) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ahogy Kvelstadt is említi egy fontos infó lemaradt!

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#964) hyggelig válasza Kvelstadt (#962) üzenetére


hyggelig
senior tag

oh, banyek, tényleg:
A szigetem neve: Howl

[ Szerkesztve ]

(#965) Kvelstadt válasza hyggelig (#964) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Esetleg egy anime után? Az ugrik be a névről.
Meg egy nekromorf a dead space-ből de csak nem azután kapta a nevet.. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#966) -Nándesz-

Ma itt van nálam ez a sunyi Redd, az alábbiak még megvannak:
Jolly painting
Scary painting
Scenic painting
+ egy budi és egy gyertya kis pohárban. :DDD
Nemtudom hogy eredetiek vagy fake-ek e.

Nyitottam DC kóddal, ha valakit érdekelne, kb egy 45-60 percig nyitva hagyom ha van érdeklődés.

Ha esetleg jönne valaki és az alábbi témában van tárgya azt elhozhatná bekatalogizálás miatt.

Csinálnék egy dzsungeles szobát, így bármilyen bútor, használati tárgyat szívesen látnék, ami passzol ehhez. Gyakorlatilag csak a padló meg a tapéta van meg hozzá. Jah meg tiki torch. :D

Illetve szeretnék retro műszaki cikk, illetve egyéb technikai eszközök kiállítására szolgáló szobát. Pl. amik már megvannak és hasonlókat keresek: kazzetás magnó (sima, duplakazzetás) orsós magnó,kivetítő, antik fali telefon, régi irógép,szövőgép, varrógép, retro álló lámpa.
De gyakorlatilag bármilyen műszaki cikket (sz.gép,TV) "megfognék". :DDD

Magára a tárgyra tényleg nem tartanék igényt, csak felvenném inventoryba, utána visszaadom, így később már én is megtudom venni.

Ha nincs semmi ilyen tárgy az se baj.

Turnip áram? Hagyjuk, azért ne gyertek. :D

DC: C6NMX

szerk: szigetem állapotát nem kell nézni. Jelenleg úgy néz ki, mint egy építkezési site.

[ Szerkesztve ]

(#967) Kvelstadt válasza -Nándesz- (#966) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nyitva vagy még? Van pár retró antik cuccom meg érdekelne redd.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#968) -Nándesz- válasza Kvelstadt (#967) üzenetére

Gyere, pont már Orville-nál voltam záráson, de gondoltam mér ránézek forumra :D.
A scenic kép még megvan.

(#969) Kvelstadt válasza -Nándesz- (#968) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na ciszek antik cucc9t meg van valami jungel diy kártyám is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#970) hyggelig válasza Kvelstadt (#965) üzenetére


hyggelig
senior tag

Igen, a Vándorló palotából :)

(#971) Kvelstadt válasza hyggelig (#970) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor remélem van lerakva legalább egy campfire vagyis Calcifer. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#972) hyggelig válasza Kvelstadt (#971) üzenetére


hyggelig
senior tag

nincs, de jó ötlet :D

(#973) Kvelstadt válasza hyggelig (#972) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vagy rajzold meg zászló mintának, de valamit intézz egy Howl nevü szigeten mert a név kötelez! :)

De hogy on is legyek, a szigetem egy állandó változó szóval stabilan a felkesznél vagyok mert mindig meglátok valamit ami miatt új ötlet kell. Semmi drasztikus csak pepecselés. Amennyi idő elmegy vele annyura nem lesz szembetűnő a változás de ha már lehetőség van akkor addig igazítom amíg csak kell.
Vagy csinálok egy olyan hogy "félkész sziget" és arra bármikor rámondhatom hogy kész. :DDD

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#974) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Megvan a Bamboo floor lamp DIY, kérem jelentkezzen akinek ígértem!

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#975) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#974) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem én voltam de az melyik? A szögletes vagy amelyik olyan mint egy bambusz szár és világit?

Egyébként tök jó ez a Kicks mert árul olyan cipőt ami swthet tartozik és Abelék sose árulják.
Pedig sajnáltam csórit mert sose volt olyan cucca ami tetszik.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#976) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#975) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

A szögletes.

Kicks nálam is van, ha valaki divatozni szeretne.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#977) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#976) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Abból boltot fogok nyitni. Majd kiálok a plázahoz és ott árulom :D

Nekem ma leaf van. Ha hazaérek veszek egy ifa bokrot.
Van nekem egy ilyen hülyeségem hogy ami takarásban van az holt tér, és ki is akarom takarni hogy ne is lehessen odamenni.
Ilyen pl a sziget hátanál a 2.szint. Ha bemegy oda egy lakóm sose találom meg és amúgy sem lehet rálátni.
Na azt találtam ki hogy ott végighúzom bokorral. Látszani nem fog de nekem fontosak az ilyen hülyeségek. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#978) krokk


krokk
senior tag

(#974) Chris Kiki: Én voltam :) Amikor voltunk öntözni Kvelstadt-al és megmutattad a szigetet. Meg jól körbefotóztam :D

Jah és dataim az összefoglalóba:
SW-1586-7419-6299 - risuke
Sziget: Risville

[ Szerkesztve ]

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#979) #09990144


#09990144
törölt tag

Itt van Redd, ha valaki jönne. Még csak én vettem képet. A kapu nyitva :)

(#980) Chris Kiki válasza #09990144 (#979) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Már érkezem is!

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#981) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

A nyelvi különbségek néha vicces helyzetek szülnek:

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#982) f3rdzs0 válasza Chris Kiki (#981) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

az IKEA fika corner-je után nevezted el a szigeted? :D

f3rdzs0

(#983) Kvelstadt válasza f3rdzs0 (#982) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Valszeg netes kép. Hacsak nem kezdte újra a játékot amit mondjuk kétlek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#984) f3rdzs0 válasza Kvelstadt (#983) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

én is csak itt vicceskedtem ám :DDD

amúgy fogalmam sincs hogy mi a szigeteitek neve, egyelőre próbálok a username különbségeken túl lendülni :D

f3rdzs0

(#985) Chris Kiki válasza f3rdzs0 (#984) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ezért van az összefoglaló

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#986) Kvelstadt válasza f3rdzs0 (#984) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Velem nincs nehéz dolgod. :)

Chris kiki
Nézmár! Odakerült fentre egy összefoglaló! :D

Majd túrnipárak mostmár jöhetnek akkor is ha nem 500as mert kezdünk kifutni az időből.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#987) #09990144 válasza Kvelstadt (#986) üzenetére


#09990144
törölt tag

130... Day 1 óta játszok, de folyamatosan ilyen 50-140 közötti árak vannak, még egyszer nem volt értelmes ár a szigetemen. Még szerencse, hogy itt vagyok ti :D

(#988) MN98 válasza Kvelstadt (#986) üzenetére


MN98
junior tag

Nálam csak 102, szóval a héten nem hiszem, hogy nálam fogjátok eladni... :D

Nintendo Switch / PS5

(#989) hyggelig válasza #09990144 (#987) üzenetére


hyggelig
senior tag

Teljesen ugyanez. Kissé rosszul is érzem magam, amiért nem tudok soha egy király árat beírni.

Persze biztosra veszem, hogy akkor magas, amikor nem lépek be fél napig. :(((

Amúgy meg egy lakóm elköltözött és helyére jött Chevre, aki pár hete kempingezett nálam és alig akart beköltözni, majd amikor jött volna, a legjobb lakó helyét akarta.
Mosolyogtam, amikor ott sétálgatott a lakatlan szigeten és azonnal jött, hogy hívtam :)

[ Szerkesztve ]

(#990) Kvelstadt válasza hyggelig (#989) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem rajtatok múlik.
Én se szeretem mikor nem jó az ár nálam de az hogy ide beírjátok a lehető legjobb árat, még ha az nem is sok, már az is elég részemről.
Mert ez egy ilyen szakma. Vagy 4hétig zsinórba volt 500körüli ár, és azt hittem azzal a kb 10fővel aki itt van ez így is lesz, hogy valakinek mindig jut egy magas ár.
Aztán jött egy gyenge hét meg most úgy néz ki mégegy.
Igazából mohók vagyunk mert ha kb 100ért vesszük akkor már 150is haszon meg a 200is csak mi.mindent akarunk vagyis legalább 500at (tudom risuke te nem vagy ilyen :D ).

Nekem egyenletesen esett egész héten, most 54 és ez mér ínnen csak lefelé megy. Múlthéten meg egy gyenge random volt.
Jövőhétre hátha lesz egy jobb camel vagy esetleg végre megint egy big spike.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#991) gpeeter válasza Kvelstadt (#990) üzenetére


gpeeter
csendes tag

Ha nagyon megszorultok érdemes Fb csoportot is nézni, ott tényleg mindig vannak jobb árak (igaz többet is kell várni, hogy átjusson az ember). Mivel ezen a héten nagyon sok retket vettem én inkább eladtam mikor 200 (az eddigi legmagasabb) volt nálam, a való életbe az is k. jó haszon lenne. :)

(#992) f3rdzs0


f3rdzs0
senior tag

nálam most 155 asszem, de délelőtt 252 volt. ide végül nem is posztoltam mert discordon se érdekelt senkit aztán meló is beindult. remélhetőleg azért lesz még valaki jó árral :D

f3rdzs0

(#993) dtej válasza Kvelstadt (#990) üzenetére


dtej
csendes tag

Sajnos nekem a héten folyamatosan csökkenő, most ép 59, pedig a héten én is sokat vetem.

(#994) Kvelstadt válasza gpeeter (#991) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem ez a turnip és a játék fun és chil. Ha epkezdek sorbaállni faces csoportba mert az egy unalmas frusztráló sza.. szal nem az amiért én ezt játszom. Ezért én azr csinálom hogy annyit keresek amit itt lehet rajta de nem egy kínszenvedés tömegnyomor hanem egy pár emberes kellemes időtöltés meg beszélgetés stb. Nincs kerités meg semmi. Szétnézek a szigeten vasárolok elvagyok.
Ezzel a létszámmal ami itt can ez simán működik és ezért vagyok itt.
Ami facen meg meg úgy álltalában a neten az egy másik ac világ és én abból nem kérek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#995) #09990144


#09990144
törölt tag

3 nap múlva távoznak:

(#996) Kvelstadt válasza #09990144 (#995) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nemlesz loach aproach? Annyira sajnálom hogy mehetne vele sz a bu... ..a sea bass is. :DDD
Oar fish meg van kettő extrába.
Egyébként köszi az infót!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#997) hyggelig válasza #09990144 (#995) üzenetére


hyggelig
senior tag

Mole cricketem még mindig nincs :DDD

(#998) scyllafren válasza hyggelig (#997) üzenetére


scyllafren
senior tag

Pedig azt konnyu: ha ciripelest hallasz, ami mozgaskor valtozik, akkor azt hallod. Asot elo, es ass ott, ahol a leghangosabb, aztan halora fel, es kapd el :)

(#999) Kvelstadt válasza scyllafren (#998) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én akkor véletlen fogtam. Nekem virágásás közben szaladt ki és azt kaptam el. El is könyvektem hogy virágok alatt tanyázik. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1000) #09990144


#09990144
törölt tag

Nem ide :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.