Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-26 16:20:54

LOGOUT.hu

Animal Croissing: New Horizons topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#599) üzenetére


Kvelstadt
veterán

De ettől független szeretem megnézni mások szigetét. Pl a tied nagyon kreatív és tetszenek az ötleteid csak nem úgy hogy megcsinálni hanem hogy látni másnál.
Nem engedsz be? Át is kereszteled valami sznoblandre vagy ilyesmi? ;]

Hyggelig
Én még ott sem tartok. ma jött meg a 8. lakó és miután megjön a két utolsó még csere is lesz és csak azután álok neki szigetet csinosítani.

Egyébként néha olyan szövegeket tolnak a lakók hogy én nem is tudom mikor nevettem játék közben ilyen jókat.
A nyulamnak pl föld a padlója és neki mindig a bogarak súgják a diy recepteket. :D
Vagy most az új lakóm gondolkodott hogy bepakolt e mindent ami fontos hogy beköltözhessen és akkor felsotolt vagy 6 féle chipset. :D
De épp ezért is szoktam mindőtöknél is beszélni a lakóitokkal legalább egyszer.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#602) krokk válasza Kvelstadt (#597) üzenetére


krokk
senior tag

na végre valaki aki ugyanúgy mint én :) én sem fogom széttúrni a szigetet. marad a sok fa. valószínűleg utak helyett csak zöld sövények lesznek és azokkal lesz lehatárolva, hogy merre menj. amúgy meg minden dzsungel lesz :) 2-3 db ház lesz max egymás mellett, hogy ne kelljen sok fát kivágni miattuk.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#603) f3rdzs0 válasza Kvelstadt (#593) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

nem kell várnod holnapig, nálam már ma 57, úgyhogy jöhetsz :P

nekem ma estére az lesz a program hogy telerakom a szigetet mannequinekkel, hogy egy helyre spawnoljanak a köveim. 4 már magától egymás mellett lett az elmúlt hetekben, úgyhogy most már mehet oda a maradék kettő (ma az 5. is nagyjából oda spawnolt, de most már akkor legyen rendezett)

f3rdzs0

(#604) Kvelstadt válasza f3rdzs0 (#603) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nehéz lesz megállni hogy át ne menjek. :D
Mi az amannequin?

krokk
Noru is hasonlóképpen van. neki is ilyen "zöldebb" a szigete.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#605) hyggelig válasza Kvelstadt (#601) üzenetére


hyggelig
senior tag

Az én kis kedvenc lakóm, Wade, a pingvin, is a bogaraktól hallja a recepteket :D
Cheri pedig elnevezett chiefnek, ami vicces, mert lakik egy Chief nevű róka is a szigeten :D

(#606) Kvelstadt válasza hyggelig (#605) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja igen ez is egy tök jó pontja a játéknak. A kezdő mókusom Backbeat-nek nevez, a kezdő gyúrós tigrisem pedig Iron K-nak. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#607) f3rdzs0 válasza Kvelstadt (#604) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

próbababa :D egyszerű őket feltakarítani őket a folyamat végén (csak a rájuk rakott designt kell megváltoztatni). [link]

ha meglesznek a kövek (és hozzá a park), akkor végre kész leszek a szigetem harmadával. szóval marad még mit átépíteni :))

szerk: nálam Lucky konzultál a bogarakkal. nem a kedvenc lakóm pont emiatt, hogy kb mindenkinél van ilyen karakter, de a designja nagyon menő

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#608) Kvelstadt válasza f3rdzs0 (#607) üzenetére


Kvelstadt
veterán

De mi ennek a működési elve? mi lesz ha egymástól adott távolságra bábukat rakok le?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#609) f3rdzs0 válasza Kvelstadt (#608) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

akkor oda nem spawnolnak kövek. így tudod kontrollálni hogy hol jelenjenek meg, szóval egy helyre tudod őket gyűjteni

f3rdzs0

(#610) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Na srácok, nekem most már hivatalosan is földbe állt a turnip ára.
ha most du nőtt volna de csökkent és igy már nincs az az előrejelző kalkulátor ami ne csökkenést mutatna.
Szóval figyelünk ki lesz a heti jórac.
(csak ne chris kiki.. :DDD )

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#611) krokk válasza Kvelstadt (#604) üzenetére


krokk
senior tag

jah neki zöldebb volt amíg le nem tapostam tegnap azt a virágot :D főleg miután te megdícsérted... :U
Az övé nem tűnik annyira természetesnek... leszedte az összes szintet pl. ha jól láttam.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#612) Kvelstadt válasza krokk (#611) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azt nem is figyeltem hogy vannak e szintek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#613) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#608) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Nem szabad a szigeten sehol sem 3x3-asnál nagyobb szabad területet hagyni, minden egyebet le kell fedni valamivel (tárgy, fa, kő stb.). Csak azt hagyod meg szabad 3x3-nak, ahová szeretnéd, hogy a szikla nőjön. Ekkor összetörsz egy sziklát, annak a helyét is lefeded, és másnapra az egyetlen szabad hely közepére nő vissza a szikla. Ezt megismétled még 5x. Így tudod a sziklákat "áttelepíteni". Nem kis meló, és arra figyelni kell, hogy egy grid-en belül 3-nál több szikla ne kerüljön, tehát a sziklakertet grid-határra kell tervezni.
Szóval nem Neked való ez :DDD

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#614) hyggelig válasza Chris Kiki (#613) üzenetére


hyggelig
senior tag

Jézus! :D

Azért ez kemény. Sosem voltam nagyon türelmes, így szerintem hagyom, hadd nőjön oda a szikla, ahova akar :D

(#615) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#613) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na így már értem a miértjét. Mert a szikla csak oda tud kinőni ahol van neki hely hogy körbe essenek a kövek ha ütöm. ezért a 3x3. Így már érthető! de tök jó hogy te egy nem túl hosszú hsz-be leírtad amit a gyerek 9percig magyaráz.
Köszi a kiokosítást és még a támogatásod is! :D
amúgy oda tud nőni kő ahol gaz van? mer az a hosszabb de egyszerűbb. mindenhova gazt raksz és csak a kövek helyét hagyod ki.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#616) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#615) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Virágra nem nő rá, de a virág helye nem számít letakart területnek. Szerintem a gazzal nem foglalkozik, neki az üres terület.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#617) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#616) üzenetére


Kvelstadt
veterán

csak azért kérdeztem mert pl a fa vagy gyümi nem esik gazra. régebben ezért buktam is párat mert sok volt a gaz a fa körül és nem tudott hova esni és így eltűnt. perse ma már full gazmentes a sziget.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#618) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#617) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Érdekességképp a széttört szikla darabjai sem esnek gazra vagy virágra, de ez nem akadályozza a sziklát abban, hogy virág mellé nőjön.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#619) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#618) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Avagy elburjánzik a szikla. :D

Egyébként tök jó hogy van téma de közbe valaki mondhatna már egy jó árat mert én nem megyek ilyen sorbaállós helyekre szóval vagy itt adom el vagy így jártam.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#620) f3rdzs0 válasza Kvelstadt (#615) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

fun fact. a játék elég sok szempontból a gazt virágnak veszi. pl ha később más szigetről hozol és ültetsz gazt, akkor elméletileg az is virágnak számít.
szóval gáz helyére nem nő kő, de mellé igen.

amúgy ha nem lenne már 4 egymás mellett akkor tuti nem raknám tele a szigetem ezekkel. bár alapból elég kevés szabad hely van nálam ahova le kell ezeket rakni. :DD

f3rdzs0

(#621) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Pár dolog, amit nem tudtál a...#1
[ACNH]
Inkább ide rakom ki, nem a fő Switches csoportba. Melesleg azonnal mondjon valaki egy jó retek árat mert kezdek pánikolni :DDD

(#622) Kvelstadt válasza Zolibacsi88 (#621) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Dö tájm of pánik haz kamm. :D
Én is várom a csodát. De még holnap is beüthet valakinél.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#623) Zolibacsi88 válasza Kvelstadt (#622) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Remélem, mit remélem, fohászkodom! :DDD

(#624) Kvelstadt válasza Zolibacsi88 (#623) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Csatlakozz. :D
Amúgy kicsit 190 és 200 között van a legjobb ár amit tudok.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#625) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Mert nagyot akar a sok szarka! Amikor felajánlottam 339-ért, akkor nem kellett senkinek, most meg Seduxenen él mindegyikőtök ;]

[ Szerkesztve ]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#626) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#625) üzenetére


Kvelstadt
veterán

De ez így a jó! A turnip biznisz az ilyen. Nem is csinálnám ha unalmas lenne. :D
Nem játok kicsibe. Vagy akasztok vagy rohadjon rám. :D
Azér holnap du eladnám valakinél.. :U :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#627) g@bo válasza g@bo (#449) üzenetére


g@bo
nagyúr

uraim, 1 hónap próba előfizuval villogok

nyitottam a kaput, estig tolom, aki jönne jöhet és végre én is szeretnék az almán kivül gyümit, szóval örömmel venném az invitálást.. :D

a friend kódom: SW-8422-8735-0025

(#628) Kvelstadt válasza g@bo (#627) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Inkább azt mond mennyi a turnip nálad? :DDD
Mindenképp átmegyek szétnézni.
Viszek gyümiket.
Szigeted neve?

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#629) g@bo válasza Kvelstadt (#628) üzenetére


g@bo
nagyúr

mosquito :D alma az alap, nincs semmim..., nyissak, v kód? nem is néztem az árát...

[ Szerkesztve ]

(#630) Kvelstadt válasza g@bo (#629) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nekem mind1. Nyithatsz is.

Most voltam valaki másnál aki még csak nincs is friend listemen. biztos találkoztam vele valaki szigetén és a játék addolta.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#631) g@bo válasza Kvelstadt (#630) üzenetére


g@bo
nagyúr

nyitottam, elvileg látni kellene.

(#632) Kvelstadt válasza g@bo (#631) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Valami nem jó. kód nélküli? Mert úgy keresek és úgy nem talál.

Megvan!

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#633) g@bo válasza Kvelstadt (#632) üzenetére


g@bo
nagyúr

szuper, klöszi a gyümiket, átnéznék akkor én is.

de nem tudtam csetelni, az ablak ahol írtál nem engedte... :(

(#634) Kvelstadt válasza g@bo (#633) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Gyere gyere. Bár nem sok látnivaló van.

A játékba már azt se tudom hogy kell írni. Telós appot használjuk.
kel valami szinkron a switchel első alkalommal de onnantól megy ahogy kell.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#635) g@bo válasza Kvelstadt (#634) üzenetére


g@bo
nagyúr

ja, akkor körbelesek nálad és beállítom a telót.. :D köszi

(#636) g@bo válasza g@bo (#635) üzenetére


g@bo
nagyúr

felraktam a nintendo sw a telefonra, de csak voice chat van

köszönöm a meghívást, katonás a szigeted.. :D

(#637) Kvelstadt válasza g@bo (#636) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ott ha rámész az AC-ra akkor azon belül van egy zöldes ikon az a chat.
de ott csak írsz. visszaolvasn ugyanúgy a játékban tudsz.
Amúgy én jobban szeretem a voicechatet csak itt senki nem használja.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#638) Chris Kiki válasza g@bo (#636) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

g@bo, sok Weed van a szigeteden, ami nem kell? Mert ha igen és online vagy, átmennék kigazolni kicsit. Tudod feszült napom volt és kéne a fű :D

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#639) g@bo válasza Chris Kiki (#638) üzenetére


g@bo
nagyúr

jó, nyitok.

de nekem nem megy a cset, belépek a telefonos programba, alul game-specific serices

3 játék

klikk animal és ott semmi, felül piros mező, online felirat, alatta csak a Voice chat..

(#640) Chris Kiki válasza g@bo (#639) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

A Voice Chat alatt nincs ott egy lehetőség, hogy later? Oda kell kattintani, és akkor felugrik 6 menüpont. Bal közép: Keyboards.

Vigyek valamit? Bármit?

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#641) #09990144 válasza g@bo (#639) üzenetére


#09990144
törölt tag

Ezt megcsináltad már?
1. Open up Animal Crossing: New Horizons to its title screen
2. Hit the minus button (-) on the Nintendo Switch (top left corner)
3. Select “NookLink Settings” and follow Tom Nook’s instructions
4. Restart the Nintendo Switch Online app and NookLink

[ Szerkesztve ]

(#642) g@bo válasza Chris Kiki (#640) üzenetére


g@bo
nagyúr

nincs later...

gyümölcsből pár darab, alma narancs van. :)

(#643) Chris Kiki válasza g@bo (#642) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Körte, cseri, narancs kell?

Látom Leftpaw leírta lépésről lépésre, hátha úgy menni fog!

[ Szerkesztve ]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#644) g@bo válasza Chris Kiki (#643) üzenetére


g@bo
nagyúr

köszi neki is, körte jó lenne, cserkó is. :)

majd utána restartolok.

(#645) Chris Kiki válasza g@bo (#644) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ok. Körtét, cserit viszek.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#646) Kvelstadt válasza g@bo (#644) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Te most azzal vered tele a szigeted? Nekem van 4fa/gyümi de néha azt is lusta vagyok leszedni. :))

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#647) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#646) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Érdekes módon a termés lent hever a földön.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#648) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Néhány ötlet, g@bo:

Gyümölcsöt, ha már ültettél elég fát, mindig szedd le, legrosszabb esetben add el a termést. Ne hagyd a fa alatt elrohadni!
A sziklák amit adnak, mindig szedd fel! Sziklát a két lukas módszerrel kell kezelni ásó segítségével.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#649) g@bo válasza Chris Kiki (#648) üzenetére


g@bo
nagyúr

csak leráztam a fáról, már nem volt időm összeszedni, mindig rohanás munkába.. :D találtál elég füvet?

majd elkezdem rendezni a fákat, még káosz van ám rendesen...

gondoltam telerakom a szigetet, jön a gyümölcsből a pénz..

[ Szerkesztve ]

(#650) Chris Kiki válasza g@bo (#649) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Igen találtam, köszi!

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.