Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-26 16:20:54

LOGOUT.hu

Animal Croissing: New Horizons topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Tegnap este még nekiálltam.pecázni hogy fogjak egy szemetet, vagy 60halat fogtam mire jött egy gumi.
Majd a házba megnéztem a raktárt es kiderült hogy van cipő is meg konzervdoboz is. Ki is raktam mindent udvarra és fogtam is egy legyet.
Most vettem egy extra köteg turnipot aminek az lesz a szerepe hogy megrohad és fogok hangyát.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#352) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Srácok, a turnip-es malac csak reggel/délelőtt van a szigeten?

(#353) Linkh válasza SH4D0W2011 (#352) üzenetére


Linkh
tag

Igen, csak délig van.

(#354) SH4D0W2011 válasza Linkh (#353) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Upsz, akkor most így jártam. Köszi!

(#355) Kvelstadt válasza SH4D0W2011 (#354) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha visszább álítanád az időt a switchen nem jelenne meg?
Mert ugye vannak ilyen időutazó userek aki az időálítgatással mókolnak.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#356) SH4D0W2011 válasza Kvelstadt (#355) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Így lehet ki lehetne játszani, de annyira nem fontos. :)

(#357) Kvelstadt válasza SH4D0W2011 (#356) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Persze nem katasztrófa. Most még mig a játéknak abba a fázisába vagyok hogy kigizessem a hátat meg kozmetikázzam a hídakat emelkedőket, addig nyomatom.a turnipozást. Aztán ha ezek kész vannak valszeg be is fejezem a turnipozást.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#358) f3rdzs0 válasza Kvelstadt (#355) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

nekem nem jelent meg. az óraátállításkor visszatekertem az órát eggyel miután kiléptem a játékból (az óra automatikusan átállt, de a játék futott), és nem jött hozzám

amúgy nekem is lassan leszálló ágban lesz a turnip. venni biztos fogok még (amíg nem kell az extra szoba) , de nem fog zavarni ha sokat bukom, az nem fog érdekelni. így is két játék van itthon, szóval az esély viszonylag jó hogy ne bukjam :D a sorban állósdit aligha fogom erőltetni

amúgy ijesztő hogy milyen gyorsan lett az AC a legtöbbet játszott játék a Switchen. és innen aligha fog lejjebb menni

f3rdzs0

(#359) Kvelstadt válasza f3rdzs0 (#358) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Látod itt a fórumon mennyire aktív a csapat. Ezzel szemben is, ebből a pár emberkéből is eddig mindig volt valaki akinél el tudtam adni jó áron.
Én nem járok facebook csoportba meg egyéb közösségi oldalra ilyen ügyben. Ha nagyon nem lenne senki akkor talán néznék valami külső megoldást de szerencsére erre eddig még nem került sor.
Nekem is elkezdte tesóm.a játékot szóval ő is még egy opció nekem ahol el tudom adni.

Az nagy ersőssége a játéknak hogy nem kell nagyon beleállni mint egy storys játékba. Belépek kicsit és könnyű kilépni.
Meg mondjuk nincs most kedvem komolyabban nekiülni zeldázmi vagy akármi de ebbe persze hogy belépek megcsinálni egy valamit.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#360) gpeeter


gpeeter
csendes tag

Sziasztok!
Csatlakoznék a közösséghez. :) 4270-1272-4447
Még az elején vagyok a játékkal, jelenleg a 30 iron nuggets összegyűjtésével szenvedek. De már sok hasznos tippet olvastam itt.

(#361) Chris Kiki válasza gpeeter (#360) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Felvettelek. Ha kell gyümölcs szólj!

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#362) Kvelstadt válasza gpeeter (#360) üzenetére


Kvelstadt
veterán

És te vettél fel. Oké így tudom ihez kötni a random usert aki bejelölt. Üdv a fedélzeten!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#363) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#362) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Neked melyik fossilok hiányoznak?

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#364) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#363) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ma nincs nyitva a múzeum szóval a mait nem tudom azinosítani.
Bemásolom az egész listát hogy mi van és mi hiányzik, hátha jó neked valami.

Ezek elvihetők:
Diplo skull
Diplo tail
Ophthalmo torso
Parasaur skull
Plesio body
Plesio tail
Plesio skull
Plesio tail
Ptera body
Right megalo side 2x
Right ptera wing
Sabertooth skull
Spino tail
Tricera skull

DIY kartyák:
Tradicional straw coat
Pitfall seed
Garden wagon

Fossil ami hiányzik:
Amber
Diplo tail
Left megalo side
Left ptera wing
Megacero tail
Stego skull
Stego tail
T-rex tail

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#365) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#364) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Küldtem mail-t!

A Diplo skullra és a Garden wagonra lecsapnék!

Ha van kedved egy kis játékra (egyben a segítségedet is kérem), össze kéne raknunk egy mixed dinót a meglévő csontokból. Kéne dísznek a múzeumom elé.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#366) #09990144


#09990144
törölt tag

Guide a festményekhez. Én sikeresen vettem elsőre egy fake képet :D

+ az április végén távozozó halak és bogarak listája.

[ Szerkesztve ]

(#367) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#365) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mailt? A játékba?

Tied az a két item. Van kedvem segíteni is. Mikor jó neked?
Nekem bármikor.

Leftpaw

Köszí az infókat! Tunát még nem fogtam.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#368) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#367) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Igen, a játékban.
Valamikor átnézek hozzád.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#369) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#368) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem nem. Most én megyek. Te mondtad hogy segítsek, meg a boltjaidba is be akarok nézni. :)
Most belépek és ha ráérsz nyiss kaput.
Vagy csak küldjem most át azt a két itemet?

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#370) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#369) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

A boltba mehetsz, de a városban ne nézz szét, mert szét lett verve a sziget kb. harmada, és építés alatt áll. Oké?

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#371) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#370) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Oké. Lerakom a cuccokat meg boltolok és nem is tartalak fel tovább.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#372) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#371) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Nem tartasz fel, maradhatsz, sőt mutatok részeket is. Csak nem mindent :D

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#373) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#372) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Okés!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#374) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#373) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

10 perc.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#375) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#374) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor nem próbálkozok folyamatosan. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#376) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Megszaporodtak azért itt is a kommentek. :C Helyes.

retek szinten a legjobb hetem 170-es max eladás szint, vétel szinten 101, szóval nem én vagyok az aranytojást tojó tyúk a környéken :)). Gyakorlatilag soha nem magamnál vettem és adtam el a retket, na de majd most ti erőt adtok érzem!

[ Szerkesztve ]

(#377) krokk


krokk
senior tag

Na én is elkezdtem pénteken a mókát :) a multit még eddig hanyagoltam, próbállgatom a dolgokat egyedül, de lassan már az is napirenden lesz :)
akinek van kedve vegyen fel: 1586-7419-6299 (risuke)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#378) hyggelig


hyggelig
senior tag

Én kb másfél hete játszom vele. Van, amikor 8-10 órát is egy nap, van, hogy felet, így lassan haladok. Csalni (még :DDD ) nem csaltam, multizni egy barátnőmmel szoktam. Lakóim száma jelenleg 7 (köztük Julian, az unikornis :D)
A házi gyümölcsöm a barack, ha valakit érdekelne :)
Itt a kódom: 1717-2686-4200 (kitzhun. azt hiszem)

[ Szerkesztve ]

(#379) Kvelstadt válasza Zolibacsi88 (#376) üzenetére


Kvelstadt
veterán

170ér adtad? Az picsa. Itt szokott lenni.minden héten valaki akinek 500kórül van. De 300alatt csak akkor mozdulunk ha már péntek van.

Nekem holnap zárva a bolt szóval a holnapi árakat nem fogom tudni de eddig úgy néz ki szerdán még nem ledz nagy változás.

krokk
Visszaigazoltalak.

Felvett mégvalaki. Te voltál zolibá?

hyggelig
A kódra amit adtál egy kitti nevü usert dob. Azt tevagy.
Mer a zárójelbe írt kitzhun az nem.pont ez.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#380) Zolibacsi88 válasza Kvelstadt (#379) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Á nem adtam én el, dehogy. Csak hogy engem Fortuna messziről kerül. A saját szigetem semmire sem volt még jó ár. Azért írtam, hogy velem ilyen szinten csak eggyel többen leszünk, na de majd ezután hátha beugranak az 500-as árak.

Nem. Nem én vettelek fel.

(#381) g@bo válasza Zolibacsi88 (#380) üzenetére


g@bo
nagyúr

Urak

Előfizetés hiányában honnan szerezhető be az összes gyümölcs. A szigeteket bejártam...😁😁

(#382) Kvelstadt válasza Zolibacsi88 (#380) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem egyszer volt már 480körül.de pénteken és addigra kb mindenki eladta. Ritka hogy péntekre tetőzik az ár.

Akkor nemtom ki vett fel de már nem jelölök vissza ha nem tudatják hogy ki kicsoda mert felvett már boldog boldogtalan.

g@bo
Sehonnan. Nem tudsz minden gyümit beszerezni offline.
Még ha switchen friend listán is vagy, egyszer járnunk kéll a másik szigetén hogy a játék is hozzáadjon.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#383) hyggelig válasza Kvelstadt (#379) üzenetére


hyggelig
senior tag

Akkor az.Mindenhol a kitzhun névvel vagyok regisztrálva. Akkor rosszul emlékeztem. :DDD

(#384) Kvelstadt válasza hyggelig (#383) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Felvettelek. Hatha lesz egy jó turnip árad...azazhogy biztos jó a szigeted, majd valamikor meglátogatjuk egymást. :DDD

Majd még délután belépek a játékba megnézni a második turnip árat.
Chris kikivel elkezdtünk itt egy fossil cserélgetős mozgalmat aminek egyenlőre nincs nagy sikere de majd jösztök z
Ti mokor már nektek is csak 10hiányzik és zsinórba 4 nap alatt 16fossilból egy sem olyan amit le lehet adni.

Szóval majd du bemásolom az aktuslis keres/kínsl listámat.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#385) hyggelig válasza Kvelstadt (#384) üzenetére


hyggelig
senior tag

Kicsit önző módon játszottam eddig, mert minden fossilt, ami már megvolt eladtam a fenébe.
De akkor jobban figyelek.
A retek árat is felteszem, ha tényleg igazán magas.
Amire rá vagyok pattanva az egy hal, a blue marlin. Eltűnik májusra és még nem sikerült kifogni. Kész vagyok tőle :DDD

A szigetem meg semmi extra. Azt a nevet kellett volna adnom neki, hogy Messyville, Messyland vagy valami hasonló. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#386) #09990144 válasza hyggelig (#385) üzenetére


#09990144
törölt tag

Nekem is a blue marlin hiányzik. Pedig elpecáztam tegnap kb 60-70 csalit, de nem jött :D
Márciusban is utolsó nap lett meg a hiányzó stringfish.

(#387) Kvelstadt válasza hyggelig (#385) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én is eladtam a fossilt.
De mióta chris elkezdte félretenni és én is oda jutottam hogy már alig kapok újat, becsatlakoztam a kózösségi jatékába.
A retek ár az fontos! Nekem most az egyik legfontosabb.
300felett már érdemes ide beírkálni az árakat de ha csütörtök péntekig nem megy el akkor már majdnem minden ár jöhet.
Én kb 3hete turnipozok és az alatt mindig volt itt valaki akinek 300-500között volt az ár.
Én eleinte beírtam.minden árat de felesleg. Majd ha megugrik akkor.
Jelenleg nekem zuhan de holnsp holnapután még megindulhat vagy marad a zuhanás.

Az én szigetem is semmi extra. Még semmi dizajn nincs. Gyűjtöm a lakókat, lerakom a házukat a végleges helyrükre és majd dizájnolok mikor teljes a sziget és megvan a terraformáló.

Srácok ha jön még blue marlin elrakom nektek. Kettőt adtam el tegnap.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#388) hyggelig válasza #09990144 (#386) üzenetére


hyggelig
senior tag

Nem szoktam csalizni, mégis jött eddig minden (kivéve a blue marlin :DDD )
A márciusban eltűnt állatokat meg csak úgy foghatom ki, ha csalok :(

(#389) #09990144 válasza hyggelig (#388) üzenetére


#09990144
törölt tag

Visszatérnek majd ősszel, nincs veszve semmi :)

(#390) hyggelig válasza #09990144 (#389) üzenetére


hyggelig
senior tag

Csak ugye addig még masszívan játszani kell vele és nem tudom, elég kitartó leszek-e hozzá :D A türelem, nem az erősségem :DDD

(#391) Kvelstadt válasza hyggelig (#390) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ne úgy fogd fel. Inkább minden nap belépsz és rapróbálsz. Nem kell semmire rágörcsölni.ez nem az a játék.
Én azt sem tudom mit hagytam ki márciusba mert nem néztem ilyen hal listákat stb.
Legalább lesz értelme belépni hónapok múlva akkor is ha már nem fogom napi szinten játszani.
Mondjuk a napi kőfejtés, locsolás, fossil ásás, gyümölcsszedés, boltokba vásárlás nincs egy óra naponta annyi meg minden nap belefér.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#392) hyggelig válasza Kvelstadt (#391) üzenetére


hyggelig
senior tag

Szerencsére nem vészes a helyzet, csak egyszerűen rákattantam és félek, hogy csökkenni fog a lalkesedés :D valamelyik este beszélgettünk a barátnőmmel, akivel játszok és feljött a ki nem fogott halak témája. Adtunk egymásnak pár tippet aznap este és fél órán belül mindketten új halakat fogtunk ki. :D

[ Szerkesztve ]

(#393) Zolibacsi88 válasza #09990144 (#386) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Jézusom, annyi csali a világon nincs :D , halat fogni próbáljatok idegen szigetre utazni, aztán a kikötőn maradni, ott fogható a Blue Marlin hamarabb. Amíg nincs egy gigantikus shadow a vízben.

(#394) Kvelstadt válasza hyggelig (#392) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én is tehnap tudtam meg hogy vannak halak (pl tuna) amik csak stégen állva fohhazóak ki. Fogtam is egyet.

Zolibá ez jó infó. Már van haszna hogy itt vagy! :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#395) hyggelig válasza Kvelstadt (#394) üzenetére


hyggelig
senior tag

Pont ez volt a tippje: stég és a kikötő. Csak a tuna jött össze így :(
De még van 3 nap :DDD

[ Szerkesztve ]

(#396) Kvelstadt válasza hyggelig (#395) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ki lehet fogni. Nekem tegnap volt kettő is mikor a tunát vadásztam.
Most azt próbálom ami csak eső be jön de minden nagy hal sea bass. Már lehalásztam a sea bass álományt a tengerből. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#397) f3rdzs0 válasza Zolibacsi88 (#393) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

nekem is belekerült vagy 50 csaliba mire kifogtam :D de erre a hónapra jó vagyok meg van minden (elég hamar)

amúgy az a vicces hogy nekem már úgy ahogy van island design, csak a kerteket meg a virágokat akartam rendbe rakni, de az új hedge és shrubbery kombó miatt teljesen át akarom építeni a tér nagy részét. rengeteg időt elvesz, de eléggé ellazít. az egyetlen stressz ebben, hogy este úgy hagyom ott a szigetet, hogy áll az építési hulladékok mindenütt :D

f3rdzs0

(#398) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Nekem egyszerűen az újonnan bejövő halak közül a guppy nem megy. tudom hogy folyó, tudom hogy tiny shadow meg mettől meddig és egyszerűen még mindig nem 🤯😅

[ Szerkesztve ]

(#399) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Egy hal hianyzott ami tengeren jön és esőben. Egy nagy sötét hsl valami cifra névvel. De rengeteg sea basdt fogtam ki mire beadta.
Így viszont már csak a clifftop riverbe kell két hal és akkor minden meglesz ami most elérhető.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#400) hyggelig


hyggelig
senior tag

Én már ezek után azt sem tudom, mi hiányzik :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.