Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-26 16:20:54

LOGOUT.hu

Animal Croissing: New Horizons topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Kvelstadt válasza hyggelig (#500) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem.annyi dolgom sosincs. Majd mikor lesz terraformálás lesz valamennyi meló de msjd felosztom azt is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#502) Zolibacsi88 válasza hyggelig (#500) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

:DDD

(#503) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#501) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Teljesen szétbombáztam a szigetem. Gyakorlatilag 7/24-ben építem, legalább erre jó a karantén :DDD

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#504) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Nem tudom hogy linkeljem másképp csak a vidit. Imádom ezt a játékot :C

[A kis bandám koncertezett egyet este :D ]

(#505) Kvelstadt válasza Zolibacsi88 (#504) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én azt hittem.mikrofon kell hogy énekeljenek.
Mióta akarom már.
Holnap kigórok minden hangszert meg mindent ami hsngot ad ki. :D

Megnéztém a pók helyett milyen a skorpió szigetezés.
Igazából ugyan az a séma csak ez nem ugrik mikor megindul hanem egyből nekedmegy és emiatt gyorsabbnak éreztem. De ez sem tud utolérni ha nem akadsz meg semmiben.
Az az egy bogár azért kapott helyet mert még nem.volt olyanom.
És most külön fogom odadni a bagolynak mert tök vicces mikor fél miközben bogarakról beszél. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#506) Zolibacsi88 válasza Kvelstadt (#505) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Nice! :R

(#507) hyggelig válasza Kvelstadt (#505) üzenetére


hyggelig
senior tag

Oh wow! Ilyet csak YouTube videókban láttam még :D
Én csak egyet láttam, ájulás lett a vége :DDD. Így sosem lesz istenfasza szigetem, és pénzem sem. (Mondjuk nem is ez a célom :))

(#508) Zolibacsi88 válasza Kvelstadt (#505) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Hajnalban csak összehoztam szintúgy egy ilyet, majd ma eladom ha kinyitnak. Nem dobom a ládába -20% ugye :D . Viszont valóban ahogy írod, egyből rádfut, így részemről volt pár ájulás mikor a képernyő aljáról támadott és nem reagáltam időben/nem vettem észre :U :DD

(#509) Kvelstadt válasza Zolibacsi88 (#508) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ugyan úgy kapott el engem is. Utána már ha lefelé mentem akkor szélen a parton és aztán fordultam.felfelé és úgy mentem.
Volt pár ájulás nekem is. Számit az hogy ez nem ugrik és egyből jön mert a pókokat kb nula csípéssel megúsztam.

Hyggelig
Nem nehéz ilyet csinálni. Addig mész míg legalább egy bambusz szigetet kapsz, kivágsz mindent és csak a virágok szárát hagyod meg. Többi cuccot kidobálof dziget szélére a partra. Aztán futkározol hogy elkergesd a csótányokat és a tiger bettleket és akkor lesz skorpió.
Ja meg egy lyukakból ásott menedék kell középre ahova befutsz és biztonságban elkaphatod onnan a skorpiót mert nem tudnak bemenni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#510) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Van valami fix idő, amikor Leif a szigeten van? Én még mindig nem futottam vele össze. :(

(#511) Kvelstadt válasza SH4D0W2011 (#510) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem random.
Nekem egy hét alatt kétszer volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#512) Linkh


Linkh
tag

AC paródia, az új arcok 1-2poént annyira nem fognak érteni, mivel a régebbi videó. De a múzeumos jelenet epic :)
https://www.youtube.com/watch?v=EPJfYMgqlq4&t=

(#513) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Kvelstadt, ha van kedved este átjöhetsz megnézni mit alkottam eddig. Még nincs készen, de már megmutatható állapotban van.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#514) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#513) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem mondom biztosra mert lehet ma már nem lépek be de valamelyik nap úgy is átmegyek majd.

Én most ott járok hogy kezdem lecserélni a hídakat woodenre. Nem akarok nagy csicsát szóval az én szigetem visszafogottabb lesz kész állapotában is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#515) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#514) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ha át tudsz jönni üzenj itt, mert nem nyitok kaput, csak DC-ot adok.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#516) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Na ha minden igaz oda jutottam hogy egy darab fossil hiányzik. Bár ez lehet megint trükkös, ugyanis nemrég kiderült hogy a diplo farkának van még egy darabja a diplo tail tip.
De ahogy megnéztem a többit azok egésznek tünnek.
Szóval az utolsó hiányzó darab a Left Ptera wing.
Ugye mondanom sem kell hogy ha ezt kiássátok hamarabb kell nekem adjátok mint ahogy a saját muzeumotokba leadnátok. Köszönöm az együtmüködést. :DDD

Ja és akkor bemásolom a jelenleg elvihető fossilok listáját.
Gyakorlatilag lassan nyithatok rá még egy múzeumot de nem egy dínót tudok odaadni akár egészbe is.

Elvihető fossilok:

Ankylo skull
Ankylo torso
Archelon skull
Brachio skull
Barchio pelvis
Brachio tail
Coprolite
Deinony tail
Dimetrodon skull
Dimetrodon torso
Diplo chest
Diplo tail
Dunkleosteus
Iguanodon skull
Iguanodon tail
Megacero tail
Ophthalmo torso
Parasaur skull
Plesio body
Plesio skull
Plesio tail
Ptera body
Right megalo side
Right ptera wing
Sabertooth skull
Sabertooth tail
Shark tooth pattern
Spino tail
Spino torso
Tricera skull
Tricera torso
Trilobite

DIY kartyák:
Apple chair
Classic libary wall
Pitfall seed
Bascet pack
Bamboo-grove wall

Hiányzó fossilok:
Left ptera wing

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#517) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#516) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

89 a Turnip.

Van egy felesleges Left ptera wingem, ha érdekelne valakit.

;]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#518) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#517) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nálam 81. De a hétfő az még tökmindegy.

Jó ha ennyire nem kell senkinek, (ÉS NEMKELL!) akkor majd én elviszem. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#519) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#518) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Átjössz érte?

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#520) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#519) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Persze.
Mit vigyek?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#521) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#520) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Létrát :DDD
Priviben küldök DC-ot, azzal tudsz jönni.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#522) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#521) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Okk!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#523) hyggelig


hyggelig
senior tag

nálam 104 a turnip.

(#524) Kvelstadt válasza hyggelig (#523) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ezek az árak még bármerre mehetnek.
Nekem a grafikon most még előrejelzi az összes mintát ami lehet.

Más
Ma reggel sikeresen kiástam egy ambert, most nemrég pedig Chris kiki adott egy left ptera winget amivel teljes lett a fossil kollekció szóval hála és köszönet neki és mindenkinek aki hozzájárult! :R

A maradék csontot meg kérheti más is. Nem kérek érte semmit mert majd meghálálja valamikor.
Nem tudjátok mi hiányzik mert lusták voltatok megnézni ugye? Lusta banda! (Olyan büszke vagyok rátok! :DDD)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#525) #09990144 válasza Kvelstadt (#524) üzenetére


#09990144
törölt tag

Én vállalom, lusta vagyok, fogalmam sincs, mik hiányoznak :D
Grat amúgy a teljes kollekcióhoz. Jár valami ajándék érte, hogy kimaxoltad?

(#526) Kvelstadt válasza #09990144 (#525) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Köszi de ahogy írtam nem csak az én érdemem.
Majd valamikor átmegyek egy halom csonttal és megnézem a múzeumod és kidobálom ami passzol.
Ajándék? Hát persze! Azt mondta a bagoly hogy nagyon ügyes vagyok. Kell ennél több? :DDD

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#527) #09990144 válasza Kvelstadt (#526) üzenetére


#09990144
törölt tag

Oké, akkor nem vitte túlzásba Blathers :D
Amúgy a festmény díler róka máshoz is alig jár? Kétszer volt eddig, így nehéz gyűjteni a képeket.

(#528) Kvelstadt válasza #09990144 (#527) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nagyon megeröltette magát.
Én is csak kétszer láttam eddig a rókát.

Más
Megjött az nfc kártya szóval mostmár megtudom hívni lakónak akit akarok. Sly a keokodil már jön is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#529) hyggelig válasza #09990144 (#527) üzenetére


hyggelig
senior tag

nálam is kétszer volt (ha az első kis akcióját is beleszámoljuk, akkor háromszor) és csak két képem van, mert sikerült egyszer egy kamut vennem.

Én sem tudom, mi hiányzik a fossziliák közül. :DDD
Szerintem itt én vagyok a leglustább mindenki közül :))

(#530) Kvelstadt válasza hyggelig (#529) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor rád vagyok a legbüszkébb.
Én majdnem belehaltam mire végignéztem meg összeírtam mi van meg és mi nincs.
Hozzád mindenképp fogok menni mert még nem is voltam.

Most így belegondolva lehet olyan leszek mint a róka csak nálam minden eredeti. Hogy fog az utálni. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#531) Phobion válasza Chris Kiki (#401) üzenetére


Phobion
őstag

???
Én tegnap jártam egy szigeten ahol volt körte, nook miles tickettel. (Szigetemen narancs van, nincs online előfizetésem.) :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#532) scyllafren válasza Phobion (#531) üzenetére


scyllafren
senior tag

Az az egyetlen masik gyumolcs, amit meg tudsz szerezni, a tobbihez mar kell az online.

(#533) hyggelig válasza Kvelstadt (#530) üzenetére


hyggelig
senior tag

várlak szeretettel :)

bár most elméletileg home office.-an vagyok, de itt ma még a fű se nőtt. Nem kellene, hogy időm jusson bármilyen gamingre. 5 után legálisan is jöhetsz, akkor nem kell majd hirtelen kinyomni a játékot, ha hirtelen mégis jönne valami.

(#534) hyggelig válasza scyllafren (#532) üzenetére


hyggelig
senior tag

Nekem meggy volt a másik gyümölcs, amit nook miles tickettel meg tudtam szerezni ( ja, és persze a kókusz) "anyukámtól" meg almát kaptam a játék elején)

[ Szerkesztve ]

(#535) Linkh válasza scyllafren (#532) üzenetére


Linkh
tag

Nekem még az első napokban anyám küldött egy gyümölcsöt levélben, meg szerintem nagy ritkán a lakók is adhatnak gyümölcsöket. Legalábbis régebbi részekben igy szereztem be őket.

(#536) Phobion válasza scyllafren (#532) üzenetére


Phobion
őstag

Értem, köszi!

Más: Tudja valaki, hogy ezek az Animal Crossing amiibo kártyák működnek Nintendo Switch-en is? Illetve, hogyan is működik ez az egész folyamat? Megveszem a kártyát majd ha van szabad hely lakónak, akkor NFC-vel behívom és ott marad örökre a kártyán szereplő lakos?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#537) Kvelstadt válasza Phobion (#536) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Működnek. Én most azt csinálom csak nem a hivatalossal hanem én másoltamlakót nyers nfc kártyára.
Úgy működik hogy ha már megvan az amibos opcio az stm gépnél akkor beolvasod a kártyát, megmutatja hogy ki jönne és ha leokézod akkor azonnal jön és kér egy tárgyat amit le kell craftolnod.
Ha ez megvan akkor holnap és holnapután megint meghívod és lecraftolod amuit kér.
Szóval 3napig ezt csinálod és utána már rábólint ha megkéred higy költözzön be.

Hyggelig
Akkor öt után! Csak bot és létra lesz nálam biztos ami biztos. Azon kivül egy halom csont és majd megnézzük mi az ami jó.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#538) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Ha van valakinek cardboard box küldjön már.
Campsietos látogarónak kéne craftolnom valamit amihez kell még 2.
A tom nookos házba már kivettem a dobozból és nemtudom honnan tudnék még szerezni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#539) Phobion válasza Kvelstadt (#537) üzenetére


Phobion
őstag

Értem, köszi!

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#540) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#538) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ment 1.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#541) hyggelig válasza Kvelstadt (#538) üzenetére


hyggelig
senior tag

én is küldtem egyet :)

(#542) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#540) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Majd valamivel meghálálom! :R

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#543) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#542) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Van 30+ felesleges DIY-em. Nem szeretném őket sokáig tárolgatni, így ha valakinek igénye lenne az ismeretlenekre, jelezze itt a fórumon. Akkor egy előre megbeszélt időpontban átjön, és viszi a neki szükségeseket.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#544) krokk


krokk
senior tag

Nu nálam most épp 191 a reket ha valakit érdekel ennyiért, akkor szóljon és nyitok.
Gondolkozom, hogy egy részét elpasszolom ezen az áron én is :D Vagy még érdemes kivárni? Folyamatosan emelkedett eddig: Tegnap 90-120 ma reggel 140 most meg 191.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#545) Chris Kiki válasza krokk (#544) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Kedd van, és vagyunk itt néhányan akik jelezni fogják, ha igazán jó ára van. Szerintem várjál még az eladással.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#546) Kvelstadt válasza krokk (#544) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Higy hívnak switchen? Nem a játékba hanem a switch account név.
Csak mert nem tudom hogy megvagy e listán, viszont ha részt veszel a turnip buliban akkor felveszlek mert az csak jó ha van még egy lehetséges eladó hely.
Az eladással még várj. Vagyunk itt páran akik ha nem is aktívan írnak de be szokták írni mikor jó ár van,és a jó ár az 300fölött van de itt mindig van valaki akinek 500 körül van és olyankor ő mindenki legjobb haverja de az enyém biztos.
Kedd az még korai. Ha nincs semmi ár akkor is kb csütörtök délután szoktunk elkezdeni aggódni hogy senkinél nem lesz 500as ár.

Nekem most minden alkalommal csökken de még ebből is lehet jó ár ha holnap megindul fölfelé.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#547) krokk válasza Kvelstadt (#546) üzenetére


krokk
senior tag

risuke néven vagyok.
veled fenn vagyunk egymás friend listjén már.
oksa, nem aggódom túl :D csak 200e bellem van most benne :U nekem az még sok pénz.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#548) Kvelstadt válasza krokk (#547) üzenetére


Kvelstadt
veterán

200k az nem pénz a turnip bizniszbe. :)
Én most vettem visszább a turnipból mert már a ház ki van fizetve de a pénz még jól jön majd a dizájnolásnál. Hidak stb. Ruhára is költök minden nap..
Ha most bedobja valakinek az 500körüli árat (és eddig minden héten volt valaki) akkor utána már nem lesz ooyan sok pénz a 200.
Én is úgy kezdtem hogy először volt valami 1000turnip, kövi héten már 2000 azrán már megvettem 6000 és aztán 8000.
Egyszer volt hogy 333ért adtam de az is háromszorosa volt a vételárnak.
Szóval nó para.
Majd ha csütörtök du nincs még semmi, na akkor majd elkezdünk aggódni. :DDD
De csak egy példa. Nekem multhéten csütörtökön délelőtt még ilyem 200 alatt volt du meg lett belőle 540.
Na ilyen nem lesz nálam a héten. :DDD

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#549) hyggelig válasza Kvelstadt (#548) üzenetére


hyggelig
senior tag

én még most is csak 260 turnippal játszom :U
Mondjuk vasárnap fél 12-kor keltem, így örültem, hogy elértem a kis fikást :D

(#550) -Nándesz-

Na most már én is beszálltam az internetbe.
SW-7811-6484-8116

alkalomadtán megyek gyümölcsökért kuncsorogni. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.