Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-26 16:20:54

LOGOUT.hu

Animal Croissing: New Horizons topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) g@bo válasza Kvelstadt (#450) üzenetére


g@bo
nagyúr

nem, deka turnip sincs. :D elindítom a 7 napot, és nyitok.

felvettelek a friend listára, de azt mondja lejárt a 7 napom, pedig nem is kértem aktiválni.. :F jövőhéten benevezek egy hónapra, mert holnaptól pár nap offline, akkor újra.

de le kellene cserélen a brit fiókom, mert fontban soknak tűnik az egy hónap tarifa.

[ Szerkesztve ]

(#452) Kvelstadt válasza g@bo (#451) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Csak azér kérdeztem mer ha van akkor nslam jó áron (540) el tudod adni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#453) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

MUHHAHAHAHAAA kezdődhet a skorpió-szigetezés 😅😂

[ Szerkesztve ]

(#454) Kvelstadt válasza Zolibacsi88 (#453) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Köszi az infót.
Majd előbb lásduk ér e annxit a skorpió mint a pók és olyan könnyü e farmolni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#455) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

(#456) #09990144 válasza Kvelstadt (#440) üzenetére


#09990144
törölt tag

Én csak azért nem írom a turnip árat, mert sose volt még 160-nál nagyobb :D De ha lesz értékelhető ár, azt megosztom. Meg ez a hét nekem kimarad, nem tudtam vasárnap délelőtt belépni bevásárolni.

Ez a májusi sziget túra viszont jópofa lett, próbáljátok ki. A gagyi húsvét után megijedtem, hogy csak ilyen béna eventek lesznek, de ez ötletes lett :K

(#457) Kvelstadt válasza Zolibacsi88 (#455) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Legelső hal amit ma fogtam az angelfish.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#458) Zolibacsi88 válasza Kvelstadt (#457) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Ezesetben roha...izé, gratulálok! :DD

(#459) EmThor


EmThor
addikt

Srácok turnip kérdés: lassan haladok, család stb. Szal csak most lett meg a bolt, mert nehezen jött össze a 30 vasérc. Lényeg, hogy azt mondta a kissrác hogy csak vasárnap jön a turnip-os ember, tehát tőle lehet vásárolni, utána termeszthetek és lehet drágán eladni, jól értem? Köszi!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#460) #09990144 válasza EmThor (#459) üzenetére


#09990144
törölt tag

Nem termeszted, csak kereskedsz vele. Vasárnap délelőtt megveszed 8-12 között, utána hétfőtől szombatig van időd eladni, 1 hét után megrohad. Egy nap kétszer frissül az ára, délelőtt és délután, és mindenkinél más ára van, ezért szoktunk olyanhoz menni, ahol 500+ az ára. Kb ennyi :)

(#461) EmThor válasza #09990144 (#460) üzenetére


EmThor
addikt

Nagyon köszönöm!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#462) f3rdzs0


f3rdzs0
senior tag

nálam ma végül csak 300 volt a turnip délelőtt, úgyhogy így jártam (nem jött be a kalkuláció hogy 600 lesz :D)

viszont cserébe ma vihar van a szigeten villámlással. szóval tökéletes napot választottam a beach átépítésére :D

a May Day sziget nagyon tetszett, főleg a surprise guest

f3rdzs0

(#463) Kvelstadt válasza Zolibacsi88 (#458) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Van roszabb.
Tesóm kapásból kifogta a kikötőbe azt a nagy zöld halat míg nekem 30csaliból semmi csak a kikq.t seabass.
Én is mondtam neki hogy roha.. szép fogás! :DDD

F3rdzs0
Ez egyszer mindenki eljátsza szerintem. Én is így tanultam meg hogy mikor valaki ~500as árat mond, akkor megyünk eladni és nem várjuk a csodát, mindegy milyen grafikon jósolja meg.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#464) hyggelig


hyggelig
senior tag

Hahó!

NEM tűntem el, csak alig volt időm játszani és a turnip áraim is katasztrofálisak voltak.
Amint valami érdemleges lesz, garantáltan írok :)

(#465) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Zolibá most gratulálj őszintén. :D
Kb 20 csaloból saját sziget stégen. :C

hyggelig
A saját érdekedben próbál kicsit kevésbé nem eltünni mert nekem nsgyon jó áram volt tegnap és így sajnos lemaradtál.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#466) hyggelig válasza Kvelstadt (#465) üzenetére


hyggelig
senior tag

Sajnos kicsit sok munkám volt a héten és a melóban nincs wifi sem :(

(#467) scyllafren válasza #09990144 (#460) üzenetére


scyllafren
senior tag

Reggel 5-tol van Daisy Mae, nem 8-tol :)

(#468) #09990144 válasza scyllafren (#467) üzenetére


#09990144
törölt tag

Rosszul emlékeztem :)

(#469) Zolibacsi88 válasza Kvelstadt (#465) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

:R

Ajj akkor csak kell, hogy jöjjön a kedvenc részem, a csali készítés. A hüvelyujjammal lassan egy traktort elhúzok behúzott fékkekkel lejtőn felfele leengedett ekével. :W :DDD

(#470) Kvelstadt válasza Zolibacsi88 (#469) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem.értem szt mér nem lehet venni. Azért egy idő után (elég hsmar) már nem fun kagylókat keresgélni kiásni meg lekraftolni egymás után sokat.

Most voltam ezen a may day szigeten. Ez tök jópofa volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#471) f3rdzs0 válasza Zolibacsi88 (#469) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

szerintem még azért raérsz. ezek a halak itt lesznek hónapokat (sry ha tévedek, nem néztem mik az új halak, nem spoilerezek magamnak, jobb a felfedezés öröme :p). én még az áprilisi halakkal is le vagyok maradva. ha koncentrálok bármire, akkor max a kifutó halakat nézem meg

amúgy a legújabb kedvenc részletem: a polip lakók több lábnyomot hagynak a homokban maguk után

f3rdzs0

(#472) Zolibacsi88 válasza f3rdzs0 (#471) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Nem szeretem későbbre hagyni őket, ha lehet rámegyünk a témára célzottan :)

Valaki esetleg ki tudna nyitni alma eladásra nem almás szigeten?

(#473) Kvelstadt válasza Zolibacsi88 (#472) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én nem bánom ha meglepiből jön, csak azt nem szeretem mikor nemtudom hogy odott részen érdemes e még pecázni vagy hány órakkor..
Pl ha nem mondjátok hohy stégnél jön a tuna meg a blue marin sose fogom ki őket.

Zolibá
Nekem is almás szigetem van. De a részvét a fontos nem a pénz. (Mondta: senki soha) :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#474) Zolibacsi88 válasza Kvelstadt (#473) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Jaja, és pont emiatt a csali kraftolás miatt szinte muszáj tudni merre van nagy valószínűséggel, mert amúgy “agyf.sz” 😖 :D

(#475) hyggelig válasza Zolibacsi88 (#472) üzenetére


hyggelig
senior tag

Szívesen küldök barackot. Alma nem kell,mert már az is van.
Hogy kell dodo code-öt megadni?

Vagy kizárólag pénz érdekel? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#476) Zolibacsi88 válasza hyggelig (#475) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Píz only pííz :)
Bemész a reptérre, “i want visitors”, megkérdi hogy online akarod-e, utána tudod kiválasztani a dodo-kódot, aztán pedig megkérdi kinek nyiss dodóval, és a felső a válasz, hogy ne csak barátnak.

:)) viszek alami kis ajcsit”

[ Szerkesztve ]

(#477) scyllafren


scyllafren
senior tag

A Discordon is lehet talalni latogatos szigetet, mindenkinek ajanlom :D Foleg, hogy egy hetig szabin vagyok :D Barackos sziget, de mindenem van már :D

(#478) hyggelig válasza Zolibacsi88 (#476) üzenetére


hyggelig
senior tag

Ha píz kell, akkor sajnos tárgytalan :DDD

Köszi a segítséget. Elég ritkán látogatnak meg idegenek (soha) :DDD

(#479) Zolibacsi88 válasza hyggelig (#478) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

De azt “vágod”, hogy nem őshonos gyümit eladni más boltjában 5X-ös áron lehet, így csak a boltodba akarok átmenni, nem tőled kell pénz :D

(#480) hyggelig válasza Zolibacsi88 (#479) üzenetére


hyggelig
senior tag

Persze,tudom,csak épp nem gondoltam rá. Megnézem a kódom és jöhetsz, ha akarsz, csak ne nyúlj máshoz :P

(#481) Zolibacsi88 válasza hyggelig (#480) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Ne viccelj, alap. Meg amúgy se tudnék kárt tenni, mert nem vagyunk játékon belül “best friendek”. Ez épp ezt védi ki.

(#482) Zolibacsi88 válasza hyggelig (#480) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Amúgy nagyon hangulatos sziget, szeretem nézni másét így felülnézetből, szép letisztult! És köszi a lehetőséget, mégiscsak más a saját azigetemen eladni 10e-ért vagy másén 50e-ért. :)

(#483) hyggelig válasza Zolibacsi88 (#482) üzenetére


hyggelig
senior tag

Köszönöm. :)
Ma nyílt meg a lehetőség, hogy alakíthatok rajta. Kb 7 órája csak ezt csinálom ma :D

[ Szerkesztve ]

(#484) Zolibacsi88 válasza hyggelig (#483) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Valamint azért sem kell “félni” hogy más lebontja a fél szigeted, mert érkezésekor csinál egy mentést a játék és egyet távozásakor, ami a kettő közt zajlik sosem így az egész addig visszaállítható eredeti állapotába akár azzal, ha egyszerűen megszakítod a kapcsolatot, akár azzal hogy sleepbe teszed a gépet akár a netet lövöd le úgy hogy airplane módba teszed a gépet. Minden visszaáll az érkezési időpontba, nyilván az illető meg takarodik haza üres kézzel, ő nála meg az elondulása előtti mentés várja :) Érdekesség.

[ Szerkesztve ]

(#485) Kvelstadt válasza hyggelig (#478) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mert felveszed őket barátnak és úgy már nem idegenek. :))

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#486) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Nem azért, hogy arcozzak( ó dehogynem :DDD ), de a big fish island 2-re dobott a nook ticket ha számításaim nem csalnak :D

(#487) Kvelstadt válasza Zolibacsi88 (#486) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem az hogy irigység de akkor roha.. ..de jó neked hogy ilyen szerencséd volt! Soksikert! ..ahhoz hogy semmi jót nefogj... :DDD ;]

Én majd este megyek,behúzok legalább egy bambusz dzigetet és kipróbálom a skorpiózást.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#488) hyggelig válasza Zolibacsi88 (#486) üzenetére


hyggelig
senior tag

Nagyon nevettem, amikor megérkeztél a szigetemre. Az a királyi szerkó nagyon ott van :D
MI mást is kaphatna egy király,ha nem a nagy halak szigetét? :D

(#489) hyggelig válasza Kvelstadt (#485) üzenetére


hyggelig
senior tag

Csak egy ember, egy norvég barátnőm, látogatja a szigetemet. Ő is akkor látogatott először, amikor meglett a játék. A fene sem emlékezett, hogy kell csinálni. :DDD

(#490) Kvelstadt válasza hyggelig (#488) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ebbe a strici király szerkóba ment? :D
Én a cowboyt gyűjtöm ki sok más mellett és remélem lesz kalózos is.

Én majd valamikor átnézek mert az extra shoppingiolás meg szeretem megnézegetni más szigetét és lakóit.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#491) Zolibacsi88 válasza Kvelstadt (#487) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Amúgy viccen kívül ide is csak csalival érdemes menni, az egész játék alatt ennyi sea bass-t nem fogtam, mint itt...de legalább a mostani újdonság meglett, meg pár drágább.
Az esti terv nekem is ez, még pár szelvényt ellövök erre majd. :DD

Striciszerkó...csak a koronám 1.2 millió bells volt khmm. Khm..ööhhmm.. de félrenyeltem.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#492) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#490) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Van egy zsák DIY kártyám. Ha kell valakinek jelezze!
Átmegyek hozzá, ledobom a kártyákat, elhúzok haza. Most kerülöm az udvariasságot, mert nincs rá időm.
Az illető átnézi őket, ami kell felhasználja, a maradékot visszaadja nekem (esetleg kibővíti néhány sajáttal), amíg legközelebb átnézek hozzá, addig őrizgeti. Ez néhány óra, max 1 nap. Van legalább 20 db.

[ Szerkesztve ]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#493) Kvelstadt válasza Zolibacsi88 (#491) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha 1.2milláért veszel fejfedőt akkor úgy kell neked. :D
Viccem kivül nekem ezek a settek jobban adják. Pl a vijong is megvan már félig. Ürruhához is csak cipő kell.

Chris
Jöhetsz, megnézem őket.
Meg hozzál.már egy ambert és egy left ptera winget, köszi!

Ha már jösz bedobom az aktuális listám hátha tetszik valami.

Elvihető fossilok:

Ankylo torso
Archelon skull
Brachio skull
Brachio tail
Coprolite
Dimetrodon torso
Diplo tail
Iguanodon skull
Iguanodon tail
Megacero tail
Ophthalmo torso
Parasaur skull
Plesio body
Plesio skull
Plesio tail
Ptera body
Right megalo side
Right ptera wing
Sabertooth skull
Sabertooth tail
Spino tail
Tricera skull
Tricera torso
Trilobite

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#494) Zolibacsi88 válasza hyggelig (#489) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Kössz nehéz volt összekaparni, még hozzáillő cipő kéne :DD .
Jól van az egyébként, nem kell idegenkedni az ilyentől, semmi olyan probléma nem lehet, hogy “ellop” bárki bármit :D. Később meg aztán ide is nyugodtan kiteheted a dodocode-ot, ha Nintendo Friendslisten lévő embernek nyitsz ki Dodóval, és nem mindenkinek. Akkor csak olyanok mehetnek be, függetlenül hogy nyilvános a dodocode, akit ismersz. Tök jól kitalálták.

Amúgy viccen kívül túlértékeltem a “nagyhalas” helyet. Csali nélkül alig jobb, mint bármi más. :(

(#495) Zolibacsi88 válasza Kvelstadt (#493) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Na már van okunk talizni, mert nekem meg megvan a cipő az űrruhához :C , sőt mondok jobbat.

Lehet picit cheat, de az is lehet, hogy szándékos. Ha valamilyen tárgy megfordul a kezeid közt, onnantól a Nook automatából megveheted magadnak, mert ott azt írja a menüben, hogy azok a tárgyak vannak itt amik már voltak nálad. Ergo, ha én ledobok valamit, te felveszed a földről, onnantól a Nookautomatádban ott lesz megvehetőként. For science. Igazolva, kipróbálva.

(#496) Kvelstadt válasza Zolibacsi88 (#495) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na az úgy jó is. Ezt felvevős dolgot csináltuk is tegnap.
Kidobjak egy olyan bamboo lámpát hogy felvedd ilyen módon, vagy nem neked tetszett pár napja?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#497) Chris Kiki válasza Kvelstadt (#493) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Olyan fossilom nincs, a többit viszem.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#498) Zolibacsi88 válasza Kvelstadt (#496) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Nem sztem nem én voltam.

(#499) Kvelstadt válasza Chris Kiki (#497) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Tényleg csak jöttél meg mentél. :D
Megtudtam tanulni kb 5db-ot. Többit elraktam letétbe. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#500) hyggelig


hyggelig
senior tag

Ilyen se volt még. Annyit játszottam ma a játékkal, hogy hányingerem lett. A pasimhoz alig szóltam. Szerintem több ilyen napot szeretne. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.