Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) body007 válasza SektorFlop (#250) üzenetére


body007
addikt

köszi, érdekes dolgok vannak nála :)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#252) evitiguF


evitiguF
senior tag

Üdv!

egy kis segítséget szeretnék kérni, talán ez a legmegfelelőbb topik rá, ha mégsem így lenne, irányítsatok át a helyesbe.
Szóval tetszik az ICS designja, de maradnék gb vonalon, mert gyors stb... nem ez a lényeg, hanem az, hogy ugye vannak erre témák, hogy a kinézet legalább olyan legyen, ami jó is, de van amit nem ír felül, pedig szeretném, és van amit felül ír, pedig nem szeretném.
Szóval szeretnék belepiszkálni a rendszerembe is, meg a témába is. 3-4napja már a netet bújom, hogy mit hogyan lehetne, de valahogy nem akar összejönni a dolog. Kérdésem az lenne, Ti milyen programmal dolgoztok, vagy mit ajánlanátok ahhoz, hogy apk fájlokat teljesen szerkeszthetővé tegyen, de utána használható maradjon az applikáció?!
ilyen apktool, meg apk manager meg hasonlóakkal próbálkoztam, decompile-vel nincs is gond, utána a szerkesztéssel sincs, tökéletesen kiszedi a drawable fájlkokat, így felül tudom írni a pngket, és kiszedi az xml-eket is, azok is szerkeszthetők, de a compile és a sign elhasal. Vagyis van, hogy már a folyamat alatt hibába ütközöm, de legtöbbször "sikeresen" végrehajtja, majd mikor telepíteném a telefonomra, kiírja, hogy compile valami inkompatibilis eljárás történt a compile során vagy mit, most pontosan nem emlékszem rá.
A rendszerfájlok is megvannak, hogy miket kellene piszkálnom, illetve a drawable részt sikeresen át is szerkesztettem már, mert ehhez nem kellett semmi extra, csak egy winrar...
mivel custom romot használok, szeretném már úgy feltenni magamnak, hogy utána már ne kelljen témázgatnom, hanem olyan legyen, amilyet szeretnék.
Milyen programot ajánlanátok erre, ami működik is?
(ja és milyen rendszer alatt! jelenleg win7-en vagyok, de ha mást kellene alkalmazni, akkor meg tudom oldani)

(#253) SektorFlop válasza evitiguF (#252) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

Szerintem egyszerűbb ha egy olyan launchert raksz be a romban, ami úgy nézz ki mint az ICS és akkor az fog neked települni mindig.

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#254) thon73


thon73
tag

Nagy örömmel találtam rá erre a fórumra. Sajnos az Android programozás nem örvend (még) nagy népszerûségnek magyar nyelven.

Kérdésem: Van-e valakinek tapasztalata AIDE (on-board) fejlesztõkörnyezettel? Már a második projektnél tapasztalom, hogy míg Eclipse alatt gond nélkül fordul (és fut) a látszólag nem hibás program, addig az AIDE alatt FC-vel kilép. Mivel AIDE alatt a debug "elég" korlátozott, eddig nem jöttem rá a hiba okára. (Eclipse alatt meg nincs is hiba) ((És alkalmanként szükségem lenne a fejlesztés on-board folytatására.))

A kérdésen kívül: kezdeti tapasztalatokat egy blogban kezdtük el leírni (lattilad.org/android), szerintem hasznos forrás a hozzánk hasonló kezdõ ill. hobbiprogramozóknak.

(#255) kltz


kltz
tag

Sziasztok!

Győri székhelyű cég android és iOS fejlesztőket keres. Akit érdekel privátban érdeklődjön.

Üdv KLtz

(#256) Dave-11


Dave-11
tag

Légyszíves segítsetek! Az a gondom, hogy egyszerűen nem tudom elindítani az új android projektjeimet a virtuális telefonon (Virtual Device Manager), azt írja ki a konzolba hogy:
Activity Manager: Error: Activity class (........) does not exist.
De nem értem hogy miért, mikor tegnap még simán létrehoztam egy új projektet, minden királyul lefutott, és most meg semmi. Egyáltalán mi a gondja? Semmi nincs benne, egy alap projekt, annyit csinálok hogy create new project és run as android application.
(Annyira felhúzta az agyamat hogy az nem igaz :W )
Mostmár inkább megkérdezem ezt is: a 2.3.6-os android verziójú telefonomra így jó a projekt beállítás:
Minimum Req SDK: 2.2 Froyo
Target SDK: 2.3.3
Compile with: 2.3.3
Kérlek segítsetek :F

:D Semmi :D

(#257) SektorFlop válasza Dave-11 (#256) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

Én még nem találkoztam ilyennel, lehet hogy hülyeség amit írok, de nekem gyanús hogy az sdk-val lesz valami.

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#258) Dave-11 válasza SektorFlop (#257) üzenetére


Dave-11
tag

Végül sikerült megoldanom, le is írom, hátha valaki hasonló hibába ütközne.
Így visszagondolva elég pitiáner kis dolog, de annyi volt a hiba hogy mikor a projektet csináltam az alkalmazás nevéhez olyan nevet választottam, amiben vannak ékezetek. Ekkor ugye alapból állítja a projekt nevét az Eclipse-ben is ékezetesre, és úgy hagytam. Aztán átírtam ékezet nélkülire és működött a dolog :B
Furcsa, azt hittem tudja kezelni az ékezetes betűket, de a lényeg hogy már ezt is tudom :D

Mellesleg SektorFlop, még te írtad itt valamikor hogy készítessz egy oldalt kezdőknek? Csak gondoltam emgkérdem hogy haladsz, kíváncsi vagyok már rá :K

:D Semmi :D

(#259) SektorFlop válasza Dave-11 (#258) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

Hát alakul a dolog, csak az időm nem engedi néha, hogy rendesen haladjak vele. Igazából már csak egy két dolog hiányzik. :) De nagy bajban vagyok a tartalom kidolgozásával, még nem igazán tudom milyen tematika szerint kellene hogy felkerüljenek dolgok. Esetleg ha van egy-két vállalkozókedvű, szívesen veszem a segítségét ezzel kapcsolatban. :)

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#260) pigster válasza SektorFlop (#259) üzenetére


pigster
senior tag

http://wiki.javaforum.hu/display/JAVAFORUM/Android-Suli

... hát jó lenne valahol ott folytatni, ahol ez abbamaradt

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#261) APC ADAM


APC ADAM
tag

Sziasztok!
Remélem tud valaki segíteni, tegnap este felraktam az Omega v7.3-at és eltünt minden kép a telómról
Nem csak a kamera mappa lett üres, hanem minden ami fénykép volt akár a memókarin akár a belső memóban eltünt.
Ha megnyitom a galériát semmit nem rak be de még a zenék boritójait sem pedig eddíg volt vagy 30 mappa ha beléptem és most sehol semmi.
visszaraktam recoveryben 1 pár hetes régebbi romra omega v6.0, ha így indítom el akkor bejön minden a galériában indexképen de ha megnyitom a mappát a kép már nem nyitható meg és pár másodperc utána megint azt írja h nincs semmi a telón.
Ha valaki vissza tudná varázsolni a képeimet Lehetőleg BP-n meghálálnám.
Elég sok régebbi képem van a telón amit nem szeretnék elveszíteni.
Sorry ha rossz helyre írtam :R remélem lessz valaki aki tud segíteni nekem :K :U

(#262) fatal` válasza APC ADAM (#261) üzenetére


fatal`
titán

Memória kártyát PC-n talán a GetDataBack for FAT visszahozza.

(#263) Enterprise65


Enterprise65
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy van egy fülesem (MW600). Ha hívnak akkor csak tel.szám jelenik meg. :W Erre kéne nekem egy jó kis prg, vagy valamilyen megoldás. :C Azt már kiderítettem, hogy az id3tag-al van összefüggésben ez az egész. Sajnos viszont ezen kívül mást nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#264) berkelorand


berkelorand
csendes tag

Sziasztok, Érdeklődni szeretnék, hogy tudna-e nekem valaki segíteni.
2013. március 30 rendezzük meg vésztőn az Országos Fekvenyomó Magyar Bajnokságot.
Szeretnék egy visszaszámláló androidos programot készíttetni
Mi egy civil szervezet vagyunk, de természetesen fizetünk a programért.
Köszönöm.
üdv Berke Lóri

[ Szerkesztve ]

(#265) Ablakos válasza berkelorand (#264) üzenetére


Ablakos
őstag

Még hasonlót sem láttam. Nem tudom, melyik hardver egység tudna változást detektálni. Felülésnél változik a szög, fekvőtámasznál a fényérzékelő fogható be. Fekvenyomásnál csak a kar mozog, az is Z tengely mentén(normál esetben :)) Kiváncsi vagyok kinek milyen ötlete van. :K

[ Szerkesztve ]

(#266) Yany válasza Ablakos (#265) üzenetére


Yany
addikt

Szerintem valami olyasmiről van szó, mint a futóprogramokban a lépésszámláló. Ha nem most merülnék még csak bele a fejlesztésbe, akkor szívesen elvállalnám, de se határidőt, se biztos végeredményt nem tudnék mondani, ami -- gondolom -- itt most nem opció.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#267) sztanozs válasza berkelorand (#264) üzenetére


sztanozs
veterán

Igazából mi is lenne a cél? Mit jelent a "visszaszámláló program"?
Egy egyszerű stopper? Abból van egy rakat a marketen.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#268) Ablakos válasza Yany (#266) üzenetére


Ablakos
őstag

A lépésszámláló nem csak a távolságot szorozza lépéshosszal?

(#269) Yany válasza Ablakos (#268) üzenetére


Yany
addikt

Úgy tudtam, hogy a gyorsulásmérőt is alkalmazza némelyik szoftver. A szorzás alatt inkább osztást értettél, ugyi? :)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#270) Ablakos válasza Yany (#269) üzenetére


Ablakos
őstag

Része vagy szerese :F mindegy. Igen olvasgattam, tényleg van többféle megoldás. Régi Nokiában nem volt csak gps és az is tudott lépést számolni (inkább becsülni :) .)
A fekvenyomásra nem találtam semmi ötletet. :(

(#271) Kicsikaszás


Kicsikaszás
csendes tag

sziasztok
tudnátok segíteni némileg hogy is kezdjek hozzá egy progihoz droidra?
gondolok én itt arra hogy kéne szimulátor valahonnan ha jól tudom van illetve valami könyv esetleg, vagy egyéb dolgok amit gondoltok hogy sokat segíthet elindulni ezen az úton (fősulis vagyok egyenlőre ismerkedek a programozással)

Tonight the night when the hunter will be hunted

(#272) Ablakos válasza Kicsikaszás (#271) üzenetére


Ablakos
őstag

Kezdeni sok felé lehet. Ha nem gond az angol, akkor a legkézenfekvőbb a Android DEV Magyar nyelven is vannak blogok, ahol lehet kezdeti ötleteket kapni. Itt
Bár az "ismerkedek a programozással" nem a legjobb hír. Java (esetleg C++)alapok kellenek. Keményen object oriented alapú az android.
Nem akartam ünneprontó lenni. :(

[ Szerkesztve ]

(#273) Kicsikaszás


Kicsikaszás
csendes tag

hát én úgy értettem hogy 1-2 éve foglalkozok vele főleg főiskolai kereteken belül
c++ba írom a szakdolgozatom éppen de java is megy szóval így az alapok alapjai megvannak ^^
csak ugye szeretnék elkezdeni valami komolyabb dolgot is és ha már van egy droidos telóm illetve elég népszerű is és szerintem van jövője és hát úgy gondoltam el kell kezdeni foglalkozni ezzel

illetve köszönöm a linkeket

[ Szerkesztve ]

Tonight the night when the hunter will be hunted

(#274) thon73 válasza Kicsikaszás (#273) üzenetére


thon73
tag

Ismerős érzés! Magyar nyelven (e fórumot kivéve) nagyon kevés forrást találtam.
Elkezdtünk éppen ezért egy blogot, ahol mindent leírtunk, amit csak androidon/androiddal csináltunk. Szerintem kezdőknek kiváló kiindulópont: a fejlesztőrendszer telepítése, egyszerű programok fejlesztése, egy-két fontos alkalmazás.
Itt található:
lattilad.org/android

(Ez dave-11 és pigster hozzászólásához is csatlakozik)

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#275) SektorFlop


SektorFlop
aktív tag

Valaki tudna segíteni? olyasmit szeretnék beletenni az alkalmazásomba, hogy az alkalmazás legeslegelső indításánál egy külön activity-t indítson el. ami egyébként csak a menünk keresztül elérhető.

Én olyasmire gondoltam, hogy adatbázis alapján ellenőrizné hogy már volt e indítva az app vagy nem, és az alapján döntene. de nem tudom hogy ez mennyire jó megoldás-e.

Másik kérdésem, kérésem. Van-e itt olyan aki készített már olyan appot ami mysql adatbázissal kommunikál? Sajnos nekem, sehogy se akar összejönni a kapcsolat.

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#276) Ablakos válasza SektorFlop (#275) üzenetére


Ablakos
őstag

onStart -ban valami hasonló kell:

SharedPreferences sp = getSharedPreferences("DB_INIT",MODE_PRIVATE);
Boolean isFirstRun = sp.getBoolean("KEY_FIRST_RUN_FLAG",true);
if(isFirstRun) itt jöhet az intent activity;

[ Szerkesztve ]

(#277) SektorFlop válasza Ablakos (#276) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

köszi szépen, ki is próbálom :)

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#278) SektorFlop válasza Ablakos (#276) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

nem jó a dolog, sajnos ez minden egyes indításnál elindítja azt az activity-t, nekem csak úgy kellene hogy a telepítéstől számított első indításnál csak. :( vagy én rontottam el valamit :DDD

[ Szerkesztve ]

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#279) thon73 válasza SektorFlop (#278) üzenetére


thon73
tag

Az nem megoldás, ha te magad mentesz el egy flag-et az első indításkor? Legjobb talán a preferences-be, de a saját file terület is egyszerűnek tűnik. Uninstall (törlés) során ez is törlődik, egyébként meg mindig ott lesz, és így ellenőrizhető, hogy volt-e már indítás.

(#280) Ablakos válasza SektorFlop (#278) üzenetére


Ablakos
őstag

Igen, el is kell commitálni, hogy volt már futtatva.

onStop-ban ez legyen:

SharedPreferences sp = getSharedPreferences("DB_INIT", MODE_PRIVATE);
Editor et = sp.edit();
et.putBoolean("KEY_FIRST_RUN_FLAG", false).commit();

[ Szerkesztve ]

(#281) SektorFlop válasza Ablakos (#280) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

Köszönöm nektek, jó volt amit írtatok. :)

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#282) kuncy_88


kuncy_88
csendes tag

Sziasztok!

A problémám, hogy az alkalmazásom kommunikál egy szerverrel. Wifi esetén minden rendben megy. Viszont, ha a 3G-s kapcsolatot használom, akkor egy rövidebb kommunikációval nincs gond, de ha hosszabb ideig kell várakozni a szerverre, akkor a szervertől kapott választ már nem kapja meg az eszköz. Szerintem a probléma az lehet, hogy egy idő után lezáródik a kapcsolat 3G esetén.
A kód:

HttpParams httpParameters = new BasicHttpParams();
int timeoutConnection = this.httpTimeOut;
int timeoutSocket = this.httpTimeOut;

//ha a timeout nagyobb mint 0, akkor van idő limit. 0 esetén végtelen a timeout
HttpConnectionParams.setConnectionTimeout(httpParameters, timeoutConnection);
HttpConnectionParams.setSoTimeout(httpParameters, timeoutSocket);

DefaultHttpClient httpclient = new DefaultHttpClient(httpParameters);

HttpPost httppost = new HttpPost(this.protocoll+"://"+url);
httppost.setEntity(new UrlEncodedFormEntity(this.values,"UTF-8"));

HttpResponse response = httpclient.execute(httppost);
entity = response.getEntity();
is = entity.getContent();

Hogyan módosítsam a kódot? Valakinek ötlete?

(#283) kltz válasza kuncy_88 (#282) üzenetére


kltz
tag

Az a baj, hogy ha nullára állítod akkor nem végtelen lesz hanem nem használja az időtúllépést.
[link]

Szerintem nyugodtan állítsd be 7 másodperces időtúllépést.

Üdv KLtz

(#284) tvamos


tvamos
nagyúr

Hello Skacok!
Szeretnek elkezdeni programot fejleszteni Android (meg iOS) ala.
Hozzakezdtem a Javaval szerencsetlenkedni, de nem nagyon megy...
Ellenben 7 eve programozok ANSI C-ben embedded MCU-kat.
Elvileg lehet C#-ben Androidot bizgetni.
Van ebben valakinek tapasztalata? Jo lenne valami segitseg az indulashoz!
Koszi, elore is! Udv, Tomi
u.i. Teszt progikat akarok osszeutni, BT virtual serial kezelessel...
Meg persze file-ba loggolassal.
Nem akarok most jatek fejlesztesbe fogni.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#285) Ablakos válasza tvamos (#284) üzenetére


Ablakos
őstag

Ha tetszik ha nem, Java kell és kész. :K Esetleg bezuhansz egy olyan csapatba, ahol te kapsz nativ kódon megvalósítható feladatot. De az is csak kiegészíti az alkalmazást és nem helyettesíti.
Én évtizedes sql gyakorlattal kezdtem javazni. Krisztus a kereszten nem szenvedett annyit...

[ Szerkesztve ]

(#286) tvamos válasza Ablakos (#285) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ezt talaltam, es ugy gondoltam, hatha valaki mar probalta: Mono.

Gondolhatod, nekem is micsoda kinszenvedes. Egyetemen programoztam PC-t utoljara, az is Pascal. Azota csak Assembly (10 ev) meg C (6 ev) de inkabb csak 8-bit MCU. No mind1...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#287) BalanceR


BalanceR
addikt

Üdv.
Meglepő módon egy kis segítség kellene...
Van egy appom, ami egy webview ablakban megynyit egy html oldalt, megy is rendesen, viszont ha azt akarom, hogy az az oldal local legyen, problémába ütközöm. Ha importálom az ominózus html filet, meg annak képeit... az assets mappába, az activityben is átírom a forrást, hogy a local filet nyissa meg, semmi hibaüzi, de nem tudom kiexportálni .apk ba... eldobja hibával... ötletek?
:R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#288) DGery


DGery
aktív tag

Üdv!

Remélem jó helyre írok...
Van egy Onda V712 tabletem, amiben nincs bluetooth, és ha OTG-n rádugok egy BT sticket, azzal sem kommunikál.
Utánaolvasgattam, hogy néhány tabban hiába nincs benne hardveresen a BT, de a ROM-ban ha benne van hagyva a BT rész, akkor USB-s BT-vel működnek.
A kérdésem az lenne, hogy sokból tartana egy gyári ICS vagy JB ROMba beintegrálni a BT drivert, és a szoftveresen kellő részeket? Valaki foglalkozott már ilyesmivel?

Köszi a válaszokat előre is!

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#289) sztanozs válasza DGery (#288) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem jó helyre írod, ez nem rom hackelős topic, hanem alkalmazásfejlesztős... Rom hackelésre próbálkozz meg valamelyik specifikus topicban, ha ilyened nincs, valamelyik azonnali kérdésesben - de legjobban szerintem akkor jársz, ha az XDA-n nézel körül.

Bár látom az Onda topicban elég aktív vagy. Szóval marad az XDA szerintem...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#290) sztanozs válasza sztanozs (#289) üzenetére


sztanozs
veterán

Sok reményed amúgy ne legyen - hacsak a vendor meg nem oldja: [link]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#291) DGery válasza sztanozs (#290) üzenetére


DGery
aktív tag

Köszi szépen, közben már én is rátaláltam... hát én is ebben reménykedem...

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#292) tvamos


tvamos
nagyúr

Ezt probalta mar valaki?
Xamarin

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#293) Peter_Pan


Peter_Pan
tag

Szervusztok!
Android 4.0.4-en a stock browserrel szenvedek pár napja.
Egy webes alkalmazást készítek, amely cookie-ban tárol néhány adatot. Stock browseren sehogy sem bírom kiolvasni a cookiek tartalmát :W :W
Többi browserrel minden rendben. Valaki el tudná mondani hogyan állítsam be a cookiekat úgy, hogy a stock browser is megegye?

[ Szerkesztve ]

(#294) Peter_Pan válasza Peter_Pan (#293) üzenetére


Peter_Pan
tag

PHP-ből beállítva rendben van, de 1 cookie mindenképp javascripttel kellene beállítanom, de sehogy nem akar jó lenni.. :F

(#295) pigster válasza Peter_Pan (#294) üzenetére


pigster
senior tag

Mi az, amit mindenképp javascriptben kell?

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#296) bendzso94


bendzso94
csendes tag

Sziasztok! Gondoltam belevágok az android applikáció fejlesztésbe. Csupán C-ben való programozásban, illetve processingben van előéletem, de most nem ez a lényeg :) Feltettem az eclipse+sdk kombót és elkezdtem az ismerkedést. Létrehoztam ez első projektemet, majd létrehoztam a AVD-ben egy virtuális eszközt, de akárhogy erőlködök, nem tudom elindítani, addig jut csak, hogy bejön a kis ablak és megjelenik rajta a ragyogó android felirat, de bármeddig várok nem megy tovább. Remélem tudtok nekem segíteni. Előre is köszi.

"Az élet nemi érintkezés során terjedő fertőzés,melynél a halálozási arány 100" (Edison)

(#297) andyTM válasza bendzso94 (#296) üzenetére


andyTM
senior tag

- nézd meg a "paramétereket" az avd-ben a virtual device-dnél, valamint sdk-nál nézd meg, hogy nem kell-e frissíteni?

(#298) bendzso94 válasza andyTM (#297) üzenetére


bendzso94
csendes tag

ma töltöttem le őket a develop.google.com -ról

"Az élet nemi érintkezés során terjedő fertőzés,melynél a halálozási arány 100" (Edison)

(#299) andyTM válasza bendzso94 (#298) üzenetére


andyTM
senior tag

- ha minden rendben van, akkor nézz rá a java-ra, talán azt is frissítened kell..., esetleg csinálj egy új virtuális gépet ;)

(#300) choco01


choco01
addikt

Sziasztok.
Ha megszeretnék tanulni programozni,androidra programozni..milyen cikkeket vagy alapokat ajánlotok?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.