Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) thyrpacia válasza thon73 (#350) üzenetére


thyrpacia
csendes tag

A jdk verziót itt tudod beállítani: jobbklikk projekten->preferces->java compiler
De a verziószámon kívül nem tudom hogy lehet e mást is állítani.
Talán verziószám alapján meg tudod különböztetni a kettőt.

Küszi a linket. Hasznos összefoglaló :R

(#352) thyrpacia válasza SektorFlop (#349) üzenetére


thyrpacia
csendes tag

Itt találsz rá megoldást: [link]

(#353) SektorFlop válasza thyrpacia (#352) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

Köszi szépen! :R

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#354) thon73 válasza thyrpacia (#351) üzenetére


thon73
tag

Köszi, ez a beállítási lehetőség megvan. Csak úgy tűnt számomra, hogy ez az aktuális jdk kompatibilitási szintjét állítja be. Vagyis, ha pl Java JDK 7 (1.7) van fent, akkor az még beállítható úgy, mintha mondjuk 1.6 lenne. A hozzászólások többsége azonban arról ír, hogy az Android fordító a Sun/Oracle JDK 1.6 "köztes" kódjából dolgozik tovább. Mivel a "köztes" byte-kód nem feltétlenül egyezik meg az egyes gyártók között, ezért nem javasolják az OpenJDK használatát. A Sun Java 1.7 viszont megint más kódot használ, mint az 1.6, sőt arról is olvastam, hogy Open JDK az alapja. Ember legyen a talpán, aki kibogozza, hogy mi az igazság. :(((
JRE szerintem bármi lehet, ott nincs "köztes-kód" használat, tehát ezek kompatibilisek (kell legyenek). Emiatt levettem a Sun kivételével a többi JDK-t (próbaképp), de az Open Office azonnal visszatelepítette az OpenJDK (JDK-t). Hm. Persze az alapértelmezett még mindig átállítható. De csak rendszerszinten találtam ilyet. :(((
Egyébként én is használtam (tudatlanul) OpenJDK-val az Android SDK-t, és működött. Ám a vélemyéneyek szerint a működés nem 100%-os, lesznek benne hibák. (Hogy ilyet hogyan lehet szándékosan előidézni, nem tudom.)
Abban nem vagyok biztos egyébként, hogy az Android SDK kiolvassa ezt a beállítást az Eclipse IDE-ből. (Elvileg más IDE-vel is működik.)
:F Csak annyit szeretnék megtudni (de azt biztonsággal), hogy az Android SDK (és nem az Eclipse IDE) éppen melyik JDK segítségéval fordít. Ehhez semmi info-t nem találtam.
Ezzel kapcsolatban valami ötlet? Info? Saját tapasztalat? Nekem még annyi van, hogy készítettem programot AIDE segítségével is. Android-ra (on-board) nincs Sun Java, tehát azt nem használhatja. De akkor vajon mit?

Az AsyncLink-kel kapcsolatban annyit: még folytatódik (amint lesz időm)!

(#355) fatal` válasza thon73 (#354) üzenetére


fatal`
titán

Android-ra (on-board) nincs Sun Java, tehát azt nem használhatja. De akkor vajon mit?

Mert ott nincs rá szükség, rögtön dalvikra fordít. Hogy linuxon mit használ azt nem tudom, de windowson oraclet, mert az van. :)

(#356) thon73 válasza fatal` (#355) üzenetére


thon73
tag

Nem úgy működik, hogy a java fordító a forráskódból byte-code-ot csinál, és a .class-ból készít az Android SDK .dex-et? Vagyis az elején kell lennie egy java fordítónak (a jdk-ból) és csak az eredményből lesz Dalvik VM-hez való kód. Ezért mégsem értem, hogy az AIDE a fordítás első felére mit használ fel? ((Mert egyébként teljesen kompatibilis az Android SDK/Eclipse IDE -vel))

A kérdésem igazából windows alatt sem más, uis. - az írások szerint - az Oracle/Sun Java 7 sem megfelelő a fordításhoz. (Na jó, 99%-ban megfelel.) Ott (Win alatt) egyébként abban különbözik a helyzet, hogy a 7-es és 6-os verziókat nehezebb párban használni, legalábbis nehezebb beállítani/átlátni, hogy melyiket használja a rendszer. (Az Eclipse dokumentációja szerint a környezeti változókat nem használja.) Viszont a 6-os egyre inkább ki lesz téve biztonsági réseknek, tehát pl. bankolásra egyre kevésbé illik használni. (Még két hétig ez persze nem igaz :) )

Bocsánat, hogy a kákán is csomót keresek; csak izgat a kérdés. Belefutottam ebbe az elméleti problémába, és sehol nem találok választ.
Igaz, az is egy válasz, hogy használjam az OpenJDK-t vagy a SunJava 7-t, lesz-ami-lesz alapon. Ha hiba jelentkezik, elég majd akkor foglalkozni vele. Én azért örülnék, ha inkább az előbbit tudnánk tisztázni.

Több infom nincs a fentiekről, nem jártatom tovább a számat, csak fülelek a válaszokra! Köszi!

(#357) fatal` válasza thon73 (#356) üzenetére


fatal`
titán

"az írások szerint - az Oracle/Sun Java 7 sem megfelelő a fordításhoz."

Ez egészen biztosan baromság. Egyszerűen 1.6-ra kell állítana a targetet eclipseben és kész. Legalábbis én még semmi hibával nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#358) thon73 válasza fatal` (#357) üzenetére


thon73
tag

OK. Személy szerint elfogadom. Sőt (utóbb derült ki) én is gond nélkül használtam OpenJDK-val. De a kisördög nem hagy nyugodni, így egy kis esti olvasnivaló kételyekkel:
[link]
[link]
java7

(#359) fatal` válasza thon73 (#358) üzenetére


fatal`
titán

Én a SUN JDK 7-ről beszéltem, Windows alatt. Ne keverd vissza az OpenJDK-t :)

(#360) WonderCSabo válasza fatal` (#359) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az OpenJDK az, amit letöltesz az Oracle honlapjáról, csak ott nem úgy hívják...

thon73: Természetesen lehet használni a 7-es JDK-t, de csak a 6-os verziójú levellel, sajnos.

(#361) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#360) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Elnézést, picit félreolvastam, Ti nem magáról a JDK-ról beszéltek, hanem a VM-ről, amiből linuxra van Oracle JDK meg OpenJDK, eléggé megtévesztő módon. Igazából a kódbázis nagyrészben u.a., de az előbbi tartalmaz egy pár zárt forrású binárist. Én linuxon is az előzőt javasolom, gyorsabb, stabilabb. Igaz, hogy egy pár linuxos alkalmazás függősége az OpenJDK...

(#362) fatal` válasza WonderCSabo (#360) üzenetére


fatal`
titán

Az az oracle (sun) jdk. Vagy rosszul tudom?

Szerk.: Aha, szóval a VM-ben van eltérés. Na így már érthető :)

Előbb-utóbb egyébként valamelyik API levelnél szerintem jó lenne, ha váltanának a 7-es javara a googlenél.

[ Szerkesztve ]

(#363) WonderCSabo válasza fatal` (#362) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Igen, sztem is jó lenne, bár nem sok újdonságot hozott a 7-es verzió, de olyan kis finomságokat igen, amik nagyon kényelmesek, és kódot lehet spórolni (generics diamond operator, try-with-resources, string swith-case, multi-catch).

(#364) thon73 válasza WonderCSabo (#363) üzenetére


thon73
tag

Köszi a válaszokat!
Hm. Úgy látom, a helyzet nem más, mint az angol oldalak véleménye:

Legtöbben különböző (OpenJDK JDK 6-7, Sun JDK 7) javaval fordítunk, és úgy TAPASZTALJUK, hogy ez gond nélkül működik (én is). De biztosra nem tudjuk. (Ja: OpenJDK JDK 7 == Oracle JDK 7. Legalábbis ezt írták.)

Néhányan állítják (és indokolják), hogy csak a Sun JDK 6-t szabad használni. De a hibákról senki nem ír, csak annyit, hogy lehetnek!!

Ezek alapján én is használom eztán, úgy ahogy eddig, vagyis ahogy a rendszer éppen áll. (Jelenleg egyik Sun 7, másik Open 6)

Remélem, amikor a Sun 6 lejár, (néhány nap), a gugli megnyilatkozik is kijelenti a tutit! Addig is, ha valaki talál(na) hibát, vagy problémát a nem standard jdk mellett, legyen szíves szóljon, hogy mi is szemügyre vehessük! Egyébként volt már verzióváltás 1.5-ről 1.6-ra, reméljük 1.7-re is lesz!
Mellesleg az Android SDK-ban hol lehet közvetlenül beállítani az 1.6-os szintet? (Amit az Eclipse menüben) Tudja valaki? Bár nem próbáltam, de az SDK Eclipse IDE nélkül is tud elvileg programot készíteni...

(#365) SektorFlop válasza thyrpacia (#352) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

Na most volt időm és megpróbáltam kiküszöbölni a logcat-es problémámat... De csak újabb hibába ütköztem:
?:??: W/?(?): logcat read: Is a directory

Lehet jobban járok ha felrakok egy másik romot a készülékemre. Gondolom a főzött rom egyik következménye.

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#366) Yany válasza SektorFlop (#365) üzenetére


Yany
addikt

Ha Semaphore kerneled van, akkor a saját appjában kapcsold be a Logger opciót. ;)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#367) SektorFlop válasza Yany (#366) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

Szerintem nem az van fent, oc névvel szedtem le, de nem tudom milyen kernel pontosan.

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#368) thon73 válasza SektorFlop (#365) üzenetére


thon73
tag

http://stackoverflow.com/questions/6941710/unable-to-open-log-device-dev-log-main-no-such-file-or-directory
Ez szerintem pont azt célozza, amit kérdezel. Érdekes. nem gondoltam volna, hogy ezt ennyire ki lehet kapcsolni.
Megírnád, melyik rom/kernel ez, és mit sikerült tenni?

Bocs, két lépéssel lemaradtam. Akkor legalább annyit, amit a telefon névjegyénél kiír. Vagyis, ho. milyen rom ill. kernel. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#369) SektorFlop válasza thon73 (#368) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

Kernel verzió: 2.6.38.6-perf
Android verzió: 2.3.6

A Rom neve egyébként, ICS OS B07-van a készüléken.

[ Szerkesztve ]

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#370) thon73 válasza SektorFlop (#369) üzenetére


thon73
tag

Jogos. Hát ettől télleg nem lettünk okosabbak.
Nézd meg sztem az init.d-ben lévő file-ban (ennek nem írták a nevét, de minden init.d-ben lévő file minden sora végrehajtásra kerül) lévő rm sort, van-e ilyen? (((Ez egyébként egy egyszerű linux utasítás, mely minden indításkor végrehajtásra kerül (ezért van az init.d-ben), és kiveszi a log alól a könyvtárat. Ennek hiányában az nem tud hová írni, tehát nincs log. - Bár én nem vagyok linuxos guru)))
Nekem a /system/etc/init.d/-ben 6 db rövid file van, de egyikben sincs ez az rm... utasítás. Ezek viszont fontos rendszerfile-ok, óvatosan szabad belenyúlni! Lehet, hogy meghívnak más parancsfile-okat is (nálam igen), akkor érdemes azokat is lekövetni, hátha ott van furcsaság.
A szervízkódot (második hozzászólás) csak finoman próbálnám ki, nem tudom minden kernel-ben/gyártónál működik-e. De egy próbát megér, utána úgyis kernel csere, ha ezek nem működnek (és kell a log).

A név is megtévesztő. A 2.3.6 nem ICS verzió. Gondolom a kinézetet vették át. ICS-nek látszó GB. Van ilyen. Csak nem tudom ez melyik.

[ Szerkesztve ]

(#371) SektorFlop válasza thon73 (#370) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

Root Explorerrel böngészve nem találom ezt a mappát: /system/etc/init.d/, vagyis az etc-n belül nincs init.d, megnéztem konzol alól is de nem talál olyan mappát hogy init.d.

Igen igen, csak a kinézett miatt kapta az ICS nevet, egyébként 2.3-van rajta ahogy láttátok is. A kernel pedig a proci felhúzás miatt kellet, mert a gyáriban le van tiltva :S

[ Szerkesztve ]

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#372) thon73 válasza SektorFlop (#371) üzenetére


thon73
tag

Én ES explorert használok. Abban külön engedélyezni kell, ha látni akarom a root-ként a mappákat. Különben üresnek látszanak. Nem ez a hiba? Sztem. init.d-nek lennie kellene, az linux alapmappa, nem az android rendszer használja. Bár én nem ismerek minden disztribúciót/változatot.

(#373) SektorFlop válasza thon73 (#372) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

Root Expolerben alapból lehet látni, de van Es Explorel is, engedélyeztem abba is, de semmi... De inkább hagyom, még rákérdeztem a rom készítőinél. Ha ők se tudnak segíteni, keresek rá másik kernelt és romot. Nem ártana ha lenne Logcat.

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#374) pittbaba


pittbaba
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék az alkalmazásomhoz belső adatbázist csatolni, amit nem az internetről ér el, hanem a készülékről. Mivel ez nem az appal együtt töltődik le és tárolódik, nem tudom megoldani, hogy a programban frissíthető legyen. Keretem megoldásokat, de nem igazán sikerült megértenem.
Milyen megoldást ajánlatok?
Gombnyomásra töltse le az sd kártyára az adatbázis fájlt, és az alapján írjam felül a régebbi adatbázist sorról sorra? Vagy van jó megoldás arra, hogy közvetlenül a fájlból nyissam meg az adatbázist?

PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

(#375) pittbaba válasza pittbaba (#374) üzenetére


pittbaba
aktív tag

Sziasztok!

Közben megtaláltam a megoldást, szépen működik:

[link]

PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

(#376) Ablakos


Ablakos
őstag

Merre lehet megváltoztatni egy erőforrásból létrehozott activity címét. A project neve lesz a cím. Képet teszek úgy érthetőbb.

[ Szerkesztve ]

(#377) fatal` válasza Ablakos (#376) üzenetére


fatal`
titán

setTitle metódus, ha minden igaz.

(#378) WonderCSabo válasza Ablakos (#376) üzenetére


WonderCSabo
félisten

AndroidManifest.xml:

<activity>
...
android:label="@string/my_activity_label"
...
</activity>

strings.xml:

<resources>
...
<string name="my_activity_label">My Activity Label</string>
...
</resources>

[ Szerkesztve ]

(#379) fatal` válasza WonderCSabo (#378) üzenetére


fatal`
titán

Én azt hittem futásidőben szeretné. Nem tudom miből gondoltam :F :DDD

(#380) Ablakos válasza fatal` (#379) üzenetére


Ablakos
őstag

Köszönöm mindenkinek. Jó az így is, úgy is. Néha beáll nálam olyan agyi sötétség, még keresni sem tudok normálisan. Most már tudom merre induljak.

(#381) n00n


n00n
őstag

Sziasztok!

Elméleti jellegű kérdés:

Sok oldalhoz készítenek nem hivatalos android alkalmazást. A kérdésem hogyan töltik le egy HTML oldalról az éppen nekik kellő információkat és jelenítik meg. Vagy ez nem így működik?

(#382) fatal` válasza n00n (#381) üzenetére


fatal`
titán

Valószínű letöltik az oldal kódját és abból kiszedik a szöveget (a generált html fájlból). Ha belső fejlesztés, akkor gondolom van más mód, pl. másik oldal, ami az alkalmazáshoz generál kódot.

(#383) Ablakos


Ablakos
őstag

Az normális, hogy az eclipse(Helios) nem generálja automatikusan az R.java-t? Változtatok az xml-ben, megfuttatja ctrl+F11 -el szó nélkül és az előző állapot indul el.

(#384) fatal` válasza Ablakos (#383) üzenetére


fatal`
titán

Semmiképpen sem normális, bár a Helios elég régi, lehet leszarják az SDK-ban (nem lennék meglepve). Próbáld meg Indigoval, én azt használom, mert a Juno elég bugos és nem működik vele a coffee bytes folding plugin sem.

(#385) Ablakos válasza fatal` (#384) üzenetére


Ablakos
őstag

Ez lett volna a következő kérdésem az eclipse állatfajta. :)
Két plug van fenn egy macro és egy color theme. Szerintem ezek valamelyike zagyvál. :((
Kipróbálom az Indigo-t minden plug nélkül.

(#386) thon73 válasza Ablakos (#383) üzenetére


thon73
tag

...emellett mindkettőben érdemes egy pillantást vetni a Projet/Clean... és Project/Build Autamitcally pontokra. Nekem volt olyan (sztem. bug), hogy az erőforrások megváltoztatása után nem fordított újra automatically, és az R. file elemei még korábbi értékekre mutattak. A biztos, ha törlöd pl. a gen mappát, és utána újrafordíttatod (pl. clean). Ilyenkor ugyanis legyártja újból, és az biztos jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#387) fatal` válasza thon73 (#386) üzenetére


fatal`
titán

Ez is lehet az oka. Sokszor csak egy eclipse restart segít, hogy egyáltalán az assets mappában lévő cuccok frissüljenek, mert hiába nyomkodom az f5-t / cleant, nem foglalkozik vele.

"A biztos, ha törlöd pl. a gen mappát, és utána újrafordíttatod (pl. clean). Ilyenkor ugyanis legyártja újból, és az biztos jó lesz."

Vagy nem. Nekem olyat is produkált már, hogy ott volt az R.java mégis sipákolt, hogy nem találja az R classt. Szintén restart segített :D

(#388) pittbaba


pittbaba
aktív tag

Sziasztok!

BKV-s app készítésben vagyok, az általuk kiadott GTFS formátumból szedem ki az adatokat.
Két gyors kérdésem lenne, háhta tudtok segíteni:

Hogyan érdemes, milyen matek alapján kerekíteni a GPS koordinátákat?A megálló nevét akarom kinyerni, ahol éppen áll a user, és jó lenne ha ilyen 10méteres körzetben már működne, nem csak ha a pontos GTFS-ből kinyert gps koordinátánál áll.

Ha felszáll az utas egy megállóban eléggé leszűkíthető a járatok száma amire éppen felszállt, amikor elkezd haladni a járművel, milyen elgondolás alapján lehetne szűkíteni hogy melyik járatra szállt?

Pl.: a 2-es 24-es villamos A Közvágóhídtól a Haller utcáig egy úton megy, ezért lehetetlen megmondani melyiken utazik éppen, viszont a Haller után már eldönthető. A GTFS adatbázis nyújt e valamilyen könnyű lehetőséget, kiszámolható e valami módon, vagy gyűjtenem kell az érintett megállókat és azok alapján feltételrendszert kidolgozni?

Kellemes napot kívánok mindenkinek!

PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

(#389) Sianis válasza fatal` (#384) üzenetére


Sianis
addikt

Működött az Helios alatt is, sőt nekem még mindig működik.

MOD: Mondjuk az egy másik kérdés, hogy régóta ADT bundlere tértem már át. Az sokkalta egyszerűbb.

Sianis

[ Szerkesztve ]

(#390) WonderCSabo válasza Ablakos (#385) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Miért nem a Junót próbálod ki? Az a legújabb.

(#391) fatal` válasza Sianis (#389) üzenetére


fatal`
titán

Jó tudni, hogy ilyen is van :D

Bár hurcibálom a beállított eclipset (be van zippelve), szóval mindegy. Esetleg tud a bundle valami extrát azon kívül, hogy benne van az sdk (gondolom) meg az adt plugin?

Más: Használta már valaki a Facebook API-t? HighScoret szeretnék posztolni a falra, de csak egy csomó katyvasz leírást találtam.

(#392) WonderCSabo válasza fatal` (#391) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ezt nézted?

(#393) thon73 válasza fatal` (#391) üzenetére


thon73
tag

Csak megjegyzés: az ADT Bundle - a névjegye szerint - Eclipse 3.7.2-t, azaz Indigót használ. Úgy láttam. Egyébként ugyanaz, csak rondább a 'splash-screen', már amit eddigi rövid ismeretségünk alapján tapasztaltam. Előnyök: kisebb méret, könnyebb telepítés - egyik se jelentős előrelépés.

[ Szerkesztve ]

(#394) fatal` válasza WonderCSabo (#392) üzenetére


fatal`
titán

Ezt még nem, köszi. Nem néztem ki belőlük, hogy van rendes tutorial, mert az oldal maga borzasztó gány :D Aztán lehet, hogy ebből nem lesz semmi, majd meglátom. :D

(#395) Sianis válasza fatal` (#391) üzenetére


Sianis
addikt

Jelentem én már csináltam. Írd le mit szeretnél pontosan és túrok neked kódot.

Sianis

(#396) w.miki


w.miki
veterán

Androidos APK módosításában ki tudna segíteni?
Szeretnék egy témát használni a telefonomon, de úgy, hogy a program ikonokat ne módosítsa, csak a többi színt.
Próbáltam törölni az apk hdpi könyvtárából a képeket, meg a hozzá való .xml-t, de nem igazán lett jó :(
Mit lehetne tenni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#397) Sianis válasza w.miki (#396) üzenetére


Sianis
addikt

Attól, hogy törlöd a hdpi könyvtárból a képeket, még a többiből, (ldpi, mdpi, xhdpi) meg fogja találni a megfelelő nevűt és azt fogja használni, csak átméretezi. Ahhoz, hogy átverd felül kell írnod ezeket az ikonokat. Ha meg egyáltalán nem találja akkor ki fog fagyni "Resouce not found" exceptionnel szerintem. Bár lehet, hogy a rendszertémák esetében ilyenkor visszaáll a gyárira.

Sianis

(#398) w.miki válasza Sianis (#397) üzenetére


w.miki
veterán

akkor mit csináljak?
valahol át kellene írnom, hogy mit ne piszkáljon? hol lehetne?
(egyébként tényleg kifagyott az egész, újra kellett raknom)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#399) Sianis válasza w.miki (#398) üzenetére


Sianis
addikt

Vagy az van, hogy felülírod azokat az ikonokat amiket meg akarsz tartni, olyannal amilyet akarsz. Vagy akkor kell a forráskód, nem tudom, hogy egy téma esetében hol vannak definiálva, hogy milyen célra milyen ikont használjon. Az viszont biztos, hogy az alap Android képei hozzáférhetőek a neten, szóval onnan is elő lehet bogarászni a rendes képeket.

Sianis

(#400) pittbaba


pittbaba
aktív tag

Sziasztok!

Azt írja nekem az eclipse hogy elavult a startManagingCursor metódus, interneten több helyen a Loadermanagerre hivatkoznak. Mi ez, hogy működik, mivel jobb? Van e valami jól átlátható példa?

A startManagingCursor-al működik az adatbázis lekérdezés, megkapom a kurzorokat, szóval elvileg ezzel a módszerrel is jó, de azt olvastam összeomlást okozhat, néha ha háttérből jön elő az alkalmazásom, van is, hogy erre hivatkozva fatal erroral kilép: Trying to requery an already closed cursor.

PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.