Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2274) laspring


laspring
tag

Tegnap este feltettem a Lifeforce TM8S preroot rom-ot.
Mivel nyomógombot én sem találtam, ezért megpróbáltam szétszedni a házat -sikertelenül, de azért a hátulján f@szán ott maradt a nyoma a feszegetésnek :( Vki írta korábban, hogy az AV jackbe kell benyúlni fogpiszkálóval, na ez nálam is működött végül!
Próbáltam a gyári rommal is egy Antutu-t futtatni, de persze a Play-ben nem találta meg az alkalmazást.
Az új rommal persze már simán felment az Antutu és vmi 31ezres értéket nyomott! Az jó?
Megvettem a Droidmote távirányítós alkalmazást, na ezzel már használható a készülék, ez alapszolgáltatás kellene legyen!!
Viszont továbbra se nagyon tudom mihez kezdjek a készülékkel a Kodi-n kívül... feltelepítettem az RTL Most-ot, de mégha lenne érdekes tartalom is benne annyira silány SD minőségben jön minden hogy tényleg bántja az ember szemét az 50"-os képernyőn...
A Youtube alkalmazás szerintem jobb a tévében lévő (a leanback kezelhetőség miatt)
Eurosport Player sajna fizetős :(
Na jó a Fruitninját és az Angrybirds-öt nem próbáltam :DD
Egyébként egy apróságot vettem észre amit bugnak nevezhetünk, hogy a jobb felső sarokban lévő pici óra (ami a network ikon mellett van) az nem frissül, csak bekapcsoláskor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.