Hirdetés
- bkercso: Tápszűrő-5 SMPS-hez
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sapphi: StremHU | Source – Self-hostolható Stremio addon magyar trackerekhez
- Luck Dragon: MárkaLánc
- sziku69: Szólánc.
- Hieronymus: Az igaz barátság kezdete
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Huszonnyolcadik rész - Az újrakezdés
- MasterDeeJay: Intel Optane M10: mire lehet használni?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Zorel
senior tag
Asus szerint a sima Fury gyorsabb lesz mint a 980. link
Érdekes lesz.. NDA mikor jár le ma, tudja valaki?
(#7834) Asbee, (#7835) players111: Bocsi igen, 980
-
Zorel
senior tag
Ez a pénztárca téma kissé unalmas, de gondolom most épp nincs más fogás az NV-n, mint a TX ára.
Hidd el akik megvették nem érdekli őket és az áresés sem. Én is megvettem a 980Ti-t, most olcsóbb lesz, de valahogy nem izgat, főleg, hogy jelenleg nem könnyű beszerezni custom hűtőst belőle nekem meg már itt van a gépben. -
Zorel
senior tag
válasz
#35434496
#7103
üzenetére
Köszi!
Hiába írják a driver hibát, mert ha ténylegesen nem jó a driver hozzá, akkor meg az egész AMD úgy ahogy van egy vicc. A megjelenés napjára nem tudtak volna összetákolni egy jó driver-t úgy hogy ráadásul késtek is a megjelenéssel...
nehezen hihető, de ha tényleg így van akkor hatalmas öngól. Így nem igazán lesz nagy árverseny a konkurenciával. -
Zorel
senior tag
Értelek és ahogy írtam is csak a tapasztalatom osztottam meg, úgy ahogy most Te is. A lényeg, hogy ezekre nem kell egyből ugrani és lebaromságozni, mert ezek a tapasztalatok viszonylag szubjektívek. Örülök, hogy elégedett vagy és használd egészséggel jó sokáig!!

(#2065) daneeeeee: Ezt támogatom.
Leginkább a BF4 miatt, mivel elég erősen AMD-s játék kíváncsi lennék a különbségekre... -
Zorel
senior tag
Hihetetlen a fanatizmusod, de lehet, hogy csak én vagyok már öreg ezekhez. Ami a biztosítékodat illet félreértetted. Azt a kiinduló pontra értettem miszerint a kérdés az volt, hogy megéri a 780Ti?!. Mindenki tudja, hogy erősebb mint a 290x viszont az utóbbi olcsóbb nála, de ez igaz a házon belüli 780 vs 780Ti vagy a 290 vs 290x-re is. Ennek ellenére sokan a "kistestvért" választják, mert "beérik a kevesebbel is."
Visszatérve arra, hogy miben több. Rengeteg kártyám volt itt is ott is,de nem szeretnék senkit untatni ezzel, szóval csak röviden a nem olyan régről. Aki ismer itt tudja, hogy volt 7970 CF-em, majd single 7970-em is. CF első naptól fogva használhatatlan volt. Driver hiba, rengeteg microlag BF3-tól elkezdve mindenhol...Egy kártyával microlagok, illetve random driver összeomlások. Eladtam őket, 1 hétre amíg nem tudtam mit vegyek bekerült a gépbe egy single 7850. Az feltette az i-re a pontot, random BS még sokszor böngésző alatt is. Gar csere, a következőnél már csak pár óránként jelentkezett játékok alatt. Aztán vissza NV-re 670-re esett a választás. Stabil, erős, elégedett voltam vele, aztán jött hozzá a tesója SLI-be. Soha nem gondoltam volna, hogy annyira hibátlanul tud működni egy kétkártyás rendszer, CF után egy álom volt...Szóval nálam továbbra is fontos a megbízhatóság a gondtalan, micralag mentes játékélmény.

-
Zorel
senior tag
válasz
daveoff
#2049
üzenetére
(#2049) daveoff: Oké, de én elolvastam és elfogadom a tapasztalatodat nem pedig lebaromságoztam, mint HSM.
(#2052) HSM: Több dolgot is tudnék mondani, hogy miben jobb az NV, de nem megyek ebbe bele, mert felesleges már a fentiek alapján is. Ha neked megfelel az AMD semmi gond, sokan beérik a kevesebbel, de örülök neki és használd egészséggel!
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- HIBÁTLAN iPhone 13 Mini 256GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4673
- GAMER PC! i9-13900 / RTX 4070 Super / 32GB DDR5 / 1TB NVMe / B760 / 650w Gold! BeszámítOK
- AKCIÓ! LENOVO ThinkPad P15 Gen2 munkaállomás - i7 11800H 64GB DDR4 1TB SSD RTX A2000 4GB W
- iPhone 11 64GB 100% (3hónap Garancia)- AKCIÓ
- GAMER PC! Ryzen 5800X / RX 7700 XT / 32GB DDR4 / 1TB SSD / 650w Gold!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Ha ennek a sima Fury-nak nem lesz ütőképes ára, akkor ezt sem fogja a kutya sem venni...pedig mindkét tesztben a legújabb WHQL AMD driver-rel teszteltek.
nehezen hihető, de ha tényleg így van akkor hatalmas öngól. Így nem igazán lesz nagy árverseny a konkurenciával.

Leginkább a BF4 miatt, mivel elég erősen AMD-s játék kíváncsi lennék a különbségekre...

