-
LOGOUT.hu
A topic lényege, amire való:
Új hozzászólás Aktív témák
-
KelemenUhr
aktív tag
válasz
daniduke #40676 üzenetére
A lábnyomos témából ki lehetett volna hozni valamit, de egész másképp nyúlnék hozzá: közelebbről, izgalmasabb szögből úgy, hogy a képet csak a beton töltse ki, és a mélységélességet olyan értékre, ahol néhány lábnyom még éles, a többi már elmosódott, de kivehető. Esetleg megtalálni azt a szöget, ahol a nyomok iránya is hozzáad valamilyen alakzatot, dinamikát a kompozícióhoz. És persze FF.
[ Szerkesztve ]
-
YM
senior tag
válasz
daniduke #40676 üzenetére
Ha csak ez a cél
1. kép közepén vagy grafiti, ami elvonja a figyelmet, az ember próbál rájönni, hogy mit üzenhet, de nincs üzenete
2. megint értelmezhetetlen kép. Mi ez? Sífelvonó? Húsüzem?
3. benne áll a fotós a gazban egy random helyenNeked biztos többet mond ez a kép
4. valamit észrevettél de ennyi erővel lefényképezhettél volna egy üres Snickers csomagolást.Ide tényleg ezért posztolnak az emberek?
[ Szerkesztve ]
-
vond
MODERÁTOR
válasz
daniduke #39669 üzenetére
Érdekesek a képeid, de van pár értékelhetetlen is számomra. Ez viszont cefetül tetszik. Zajos, meg homályos, meg minden baja van, de mégis nagyon bejön.
(#39709) jjeahh: Nagyon jó!
Én tudod hogyan nézném még meg? Nem fekete-fehérben, és nem is ilyen normálisan szaturált színekkel, hanem fakóbban, esetleg egy kis clarity-vel megtámogatva.
(#39734) Fandango: Első kettő.
Érdekes, hogy a perspektíva miatt nem érezni jónak a függőlegeseket (főleg az elsőn), pedig azok.
[ Szerkesztve ]
-
contaxg
veterán
válasz
daniduke #39669 üzenetére
Nekem a 2. nagyon tetszik és No1.
Az elsőnél jobb lenne ha vezetékek a ház struktúrájával jobb harmóniát alkotnak.
A buszoson az üvegfal a sziluettel nagyon rendben van, de az előtér az valahogy nem OK. Ami biztos hogy szűkebben komponálnám. Szerinted így milyen?
ilyeneket csinálok, megmutattam, ha tetszik tetszik, ha nem hát nem
Nem Te vagy a szűk keresztmetszet a történetben és nem is lehet hibáztatni senkit azért mert nem érti vagy nem tetszik neki az ilyen vagy hasonló képek.[ Szerkesztve ]
-
marcitp
őstag
válasz
daniduke #39669 üzenetére
Na ezek azok a képek, amikhez én síkhülye vagyok. Biztos van mondanivalójuk, meg nagyon jók, csak nem értem ezeket. Legalább vmi pici támpont lenne, mitől művészi, vagy jó. Ezzel nem leszólni akartam, félre ne értsd, csak nem "értem" az ehhez hasonló fotókat. Kb ilyeneket lőttem a Zorkijjal 10 évesen.
De ha valaki ezekre a képekre azt mondja, hogy nagyon jók, elhiszem! Ezekhez én egysejtű vagyok.
[ Szerkesztve ]
-
fattyu
veterán
-
Fotonhámozó
senior tag
válasz
daniduke #36765 üzenetére
Köszi! Annak nem örülök, hogy (mivel biztosnak veszem, hogy a saját képemet kopizta) nem keresett meg előtte, hogy nem bánnám-e, ha ezt megfesti. Még a nagyméretű változatot is elküldtem volna neki.
(#36766) copass: épp ezért írtam, hogy nem megszokott helyről fényképeztem. Ahonnan készült, senki nem szokott fényképezni (festeni
). Ráadásul ilyen légköri viszony ritkán van a Medvesen. A kánikulai nyári nap végén a hidegfront nem a megszokott nyugati vagy északi irányból, hanem délkelet felől kúszott be lassan. Erre a naplementére különösen jól emlékszem, mert hihetetlen színeket produkált az ég. Annyira, hogy egy idő után letettem a gépet és leültem az egyik bálára szabad szemmel csodálnia látványt.
Új hozzászólás Aktív témák
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- S.T.A.L.K.E.R - Lost Alpha
- Okos Otthon / Smart Home
- Fotók, videók mobillal
- Új design és okosabb AI: megjött a Galaxy S25 készülékcsalád
- SCYROX V6 gamer egér
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Kerti grill és bográcsozó házilag (BBQ, tervek, ötletek, receptek)
- További aktív témák...