Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8151) fateless válasza koxx (#8144) üzenetére


fateless
veterán

Vagy kézzel írt és két fél által aláírt, vagy géppel és két tanú.

Legalábbis pár éve még szét volt választva, mert a XIX. században élünk

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8152) BusinessGuy


BusinessGuy
őstag

Visszatéritéssel kapcsolatban mik a tapasztalatok?...
A problémám hogy pár éve vettem egy motyit egy embertől alza garival - kártyával fizetett érte annó. Hibás lett bevittem, leadtam saját adatokkal. Jött a levél hogy visszatérités... Namármost felhivtam az ügyfélszolgálatot ahol egy hölgy azt mondta hogy látja hogy blokkolva van a visszafizetés és kiküld nekem egy utaláshoz szükséges levelet adjam meg IBAN számlaszámom, számlatulajdonos nevét. Megtörtént.
Közben jött egy üzenet amiben linkre kattintva megadhattam hogy készpénz vagy visszautalás igy felhivtam őket ismételten, másik ügyfélszolgálatos látja hogy beküldtem az iban számot ezt továbbitották is a megfelelő osztálynak, de azért a kiküldött email-ben szereplő linken is adjam meg az iban számot. Megtettem.

Erre ma jött egy levél hogy visszautalás megtörtént. Nem tudom sablon levél-e vagy sem de az is szerepel benne hogy "Kártyás fizetés esetén a visszatérített összeg arra a számlára kerül visszautalásra, amelyről a vásárlás eredetileg érkezett."......

Kicsit nyugtalanit mert egyrészt direkt kétszer is megadtam hova utaljanak, az ügyfélszolgálatosOK ezt kétszer is megerősitették, erre most ezt irja egy 3. ügyfélszolgálatos levélben - ez igy futhatok a pénzem után kategória ha oda utalják....

Van erről bármi tapasztalat hasonló felállásban - vagyis külön megadtátok IBAN számot,stb?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#8153) koxx válasza BusinessGuy (#8152) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Visszautalás után kell 2-4 munkanap amíg megérkezik a számlára a pénz.

(#8154) Angie™ válasza BusinessGuy (#8152) üzenetére


Angie™
addikt

Ez tipikus, nekem többször volt hasonló, csak nekem “házon belül” a saját és a céges vásárlásaimat keverték folyamatosan össze. Tapasztalataim szerint semmit nem ér az ha külön megírod nekik mit szeretnél mert a végen úgyis az van amit ők akarnak. Nekem legutóbb volt egy céges jóváírásom ami kp-ban lett kifizetve anno és e-mailben kértem, hogy utalják el a céges bankszamlára. Erre elutalták az én magán bankszámlámra és amikor megreklamáltam, akkor annyit mondott az ügyfélszolgálat, hogy utaljam én tovább a céges-re.. Fel tudod venni a kapcsolatot az eredeti vásárlóval?

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#8155) BusinessGuy válasza koxx (#8153) üzenetére


BusinessGuy
őstag

Azt tudom,köszi. :)

Angie: Direkt ezért nem irtam hanem telefonon beszéltem két ügyfélszolgossal. Most konzultálok velük chaten, azt irják hogy az utalás manuálisan lett inditva - nem automatikusan - vagyis valószinü a megadott számlaszámra. De elküldik a bizonylatot az utalásról.
Nem tudom felvenni a kapcsolatot, vagy nem tudom fel tudom-e venni. Eddig nem vettem mert az egész gariztatás a saját emailemmel telefonszámommal és alza fiókomban történt. Az ügyfélszolgálatosok pedig mindketten megerősitették hogy az új IBAN szám továbbitva lesz (és lett is) a megfelelő osztálynak.

[ Szerkesztve ]

(#8156) Angie™ válasza BusinessGuy (#8155) üzenetére


Angie™
addikt

Nagyon szurkolok, majd írd meg mire jutottál! :B

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#8157) BusinessGuy válasza Angie™ (#8156) üzenetére


BusinessGuy
őstag

Köszi meglesz. :)
Bizom benne hogy igy hogy telefonon is egyeztettem azonnal, megerősitették hogy a számlaszám elment a megfelelő osztálynak és nem automata hanem manuális utalás volt igy ide érkezik a zseton. Egyrészt nemigen van kedvem futkorászni a pénzem után másrészt azért itt nem egy 30 napon belül elállásról vagy nemrég történt vásárlásról van szó van szó hanem egy 3 és fél éve vásárolt termék gariztatásáról / visszatéritésről mert nem tudják javitani. Ennyi idő elteltével nevetséges lenne ha fel sem merülne hogy vajon jó-e ha az eredeti helyre megy vissza a pénz főleg ha külön jelzik nekik hogy nem jó....

Az akcióik néha homlokáncolósak de ügyintézés szempontjából eddig nem volt gondom velük remélem igy is marad mert évek óta őket preferálom pont emiatt. Eddig sosem volt gondom velük gariztatás és egyéb terén igaz eddig mindig általam vett motyit vittem.

[ Szerkesztve ]

(#8158) kpityu2 válasza BusinessGuy (#8157) üzenetére


kpityu2
őstag

Nekem jó tapasztalatom volt a messengeres ügyfelszolgálattal, 10 percen belül válaszolt egy segitő (ez a terminus van náluk emailben is) és gyakorlatilag folyamatosan tudtunk beszélni. Előnye, hogy nem kell a telefonon lógni állandóan és a leírtak megmaradnak.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#8159) BusinessGuy válasza kpityu2 (#8158) üzenetére


BusinessGuy
őstag

Ó megmarad a telefonos is mert rögzitem a hivásokat. Ettől függetlenül reménykedek, chaten ahogy irtam azt irták hogy nem automatikus utalás volt hanem manuális vagyis valószinü hogy a megadott telefonon és weben keresztül is megadott számlaszámra megy a visszatérités. Várom a bizonylatot, azt mondták ma 24-48 óra mire megkapom.

(#8160) BusinessGuy válasza Angie™ (#8156) üzenetére


BusinessGuy
őstag

Ma reggel megérkezett az összeg a számlámra szóval nem hiába beszéltem az ügyfélszolgosokkal mikor kiderült hogy visszatérítés. Korrektek voltak. :R

(#8161) Angie™ válasza BusinessGuy (#8160) üzenetére


Angie™
addikt

Nah szuper, akkor nőttek a szememben is reputációból :)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#8162) bul07


bul07
nagyúr

Most hogy kijött az emag genius és van értékhatár a ingyenes szállításnál

Nem gondoljátok hogy majd a AlzaPlus+ megjelenésének évfordulója előtt új előfizetésekre új szabályokat hogy be az alza?

Mondjuk ő is behoz értékhatárt az ingyenes szállításhoz
Régi előfizetések még lefutnak értékhatár nélkül, de aki újít vagy új előfizetést köt arra meg már az új szabályok

Én láttok rá esélyt hogy változtat, mert nem látom azt hogy hogy éri meg neki egy 290Ft-os terméket([link]) ingyen szállítani mondjuk postán maradóként

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8163) SUPREME7 válasza bul07 (#8162) üzenetére


SUPREME7
őstag

Maximum akkor nem éri meg nekik, ha csak azért a csomagért kellene szállítani oda, ha amúgy is megy oda csomag, teljesen mindegy, és azért szerintem nincs nagyon olyan pont/box ahova napi egy csomag megy, és az is valami kacat. Emag szerintem azért nem mert ennél jobb fej lenni, mert így is sokszor beledöglött a sameday. Most elvileg beszippantanak egy másik futárszolgálatot, gondolom mindenestűl, talán jobban fog működni a dolog. (vagy rosszabbul :D)

https://logisztikaihirek.hu/a-sprinter-felvasarlasaval-terjeszkedik-magyarorszagon-a-sameday-romaniai-futarszolgalat/

[ Szerkesztve ]

(#8164) bul07 válasza SUPREME7 (#8163) üzenetére


bul07
nagyúr

Én csak postára rendelek, az ország nagyrészén nincs automata semilyen.
És gondolom sokkan vannak úgy mint én hogy csakis postán maradó opciót válasszák.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8165) BaLee válasza bul07 (#8162) üzenetére


BaLee
addikt

Elenyésző ilyen rendelésük lehet szerintem, néztem olcsóbb dolgokat (memória kártya stb.) és jellemzően drágábbak, sokszor akár 1000Ft-al mint az árukereső legolcsóbb találat. Amennyi csomagjuk lehet szerintem 100ft nagyságrendet fizetnek egy-egy csomagért szóval pont meg sem érzik ha minden 100. ember rendel egy 290Ft-os vacakot alza plussal.

Emagnál mondjuk több apró kacat van, lehet ők emiatt állítottak be minimum összeghatárt.

(#8166) mályva


mályva
aktív tag

Sziasztok!
Alza felbontott- 4000 ft-al olcsóbb az elektronikai cucc- konzol, mint az új- amit akarok venni, szerintetek ezeknek csak tényleg a doboza lett kibontva, vagy meg is vannak rongálva?

a felbontott-megjelölés van rajta nem a használt
:R
köszi a tippeket

Megbízhatóságom: 210 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#8167) szucsinka válasza mályva (#8166) üzenetére


szucsinka
őstag

99%-ban semmi bajuk nyugodtan veheted és ha mégis ott a 30 nap ellálás...

(#8168) ggeleven válasza mályva (#8166) üzenetére


ggeleven
őstag

Igen, elég nagy a valószínűsége, hogy valóban csak fel volt bontva és nem is használták. Feltéve, hogy az alkalmazott jól kategorizálta.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#8169) mályva válasza szucsinka (#8167) üzenetére


mályva
aktív tag

köszönöm, de ezek tényleg csak kb felbontva voltak, és nem a használt terméket adják el?

Megbízhatóságom: 210 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#8170) Tikakukac válasza mályva (#8169) üzenetére


Tikakukac
titán

Teljesen random.

Rendeld meg, nézd meg, ha nem jó megy vissza. Senki sem fogja tudni neked ezt megmondani, innen a topikból főleg nem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#8171) szucsinka válasza mályva (#8169) üzenetére


szucsinka
őstag

egy müszaki terméken ha ovatosan bontották ki és amikor visszavitték visszarakták rá a foliákat akkor ember legyen a talpán aki megmondja hogy használt e .
ezek mind a 14 ill 30 napi elállás visszavitt termékei ...(és van ami azonalli cserés)

(#8172) dashed


dashed
senior tag

Ha valakit érdekel, én küldtem vissza semmi baja. 11 ezerrel olcsóbb 🙂

ASUS TUF GAMING B450-PLUS II

https://www.alza.hu/asus-tuf-gaming-b450-plus-ii-d6964879.htm

(#8173) mályva válasza Tikakukac (#8170) üzenetére


mályva
aktív tag

Oké, olyan kérdésem van még, hogy ingyen vissza tudom küldeni alza boxxal?
Messze van tőlem személyesen. :R

Megbízhatóságom: 210 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#8174) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Sziasztok!

A következő "problémám" van: van kb. 250k Alza kuponom, viszont nem találok olyat TV -t, ami nekem megfelelne (65" TCL C805) az oldalon.

Igy ideje már hírdetem a kuponokat, olcsóbban mint a névérték, de eddig senki nem írt... arra gondoltam, hogy vennék valami más terméket, pl. telefon, és meghírdetném azt, és zsír újonnan talán nem buknék annyit.

Szerintetek melyik lenne az a termék, amin a legkevesebbet buknám?

Köszi a válaszokat! :R :R :R

(#8175) Tikakukac válasza mályva (#8173) üzenetére


Tikakukac
titán

Igen.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#8176) raziel01 válasza ad4m1337 (#8174) üzenetére


raziel01
veterán

A 250k kupon az honnan jött? Mert ha garanciális problémád volt akkor nem lettél volna köteles kupont elfogadni. Pénz vissza kell adniuk ha nem tudják javítani vagy cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#8177) ad4m1337 válasza raziel01 (#8176) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

nem garis problemabol szarmazik....

(#8178) bul07 válasza ad4m1337 (#8174) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagy tegyél fel olyan hirdetést hogy valamennyi százalékkal olcsóbban megveszed másnak a cuccot amit amúgy is meg akar venni az Alzáról
Ő elutalja neked a kialkudott összeget és te meg megrendeled az ő címére a cuccot kifizetve
Pl
Cucc 250e Ft- te mondod hogy 235e Ft-ért megrendeled neki, ő átutal neked 235e Ft-ot te meg kuponnal fizetve megrendeled az ő címére

Én a Steam-en kártya eladásból származó eurót így szoktam kiszedni
pl 20€ a játék akkor nekem átutal 18€ és én ajándéknét megveszem neki

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8179) ad4m1337 válasza bul07 (#8178) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Persze, fent van hardverapron, de nem igazan jelentkeztek, vagy csak rossz kereso szoval hirdetek, passz...

(#8180) FireShadow válasza ad4m1337 (#8174) üzenetére


FireShadow
senior tag

Galaxy Budsot semmiképp, nem kell senkinek (ugyanígy "jártam"). Nem tudod elkölteni mosóporra vagy telefonra vagy kávéra vagy olyan kutyafülére ami amúgyis kell?

Amúgy írd bele a hirdetésbe hogy ajándékutalvány mert az a tisztes neve.

ad4m1337: olyat én is próbáltam törölték is egyből valamiért

[ Szerkesztve ]

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#8181) koxx válasza ad4m1337 (#8174) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ilyenkor a kupont nem 10e ft-tal olcsóbban hirdetik, nem vonz be túl sok embert. Sajnos be kell nyelni egy 15-20%-ot ha el akarod adni.

(#8182) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Vasárnap visszaküldtem egy csomagot az Alzának, elállás címén, a Pesti úti boxban adtam fel, de a feladásról nem kaptam se sms-t, se emailt, az Alza oldalán a Reklamációk alatt továbbra is 'Beérkezésre vár' a státusza, normális ez az átfutási idő?

Nem annyira sürgős végülis, viszont nem kevés az érték, és a leadás se ment zökkenőmentesen. Miután nyitottam és zártam a rekeszt, a box képernyője mintha megfagyott volna, ezért még ott hívtam az ügyfélszolgálatukat, azt mondták ne izguljak, közben meg ki is léptetett a box, azóta semmi hír a csomagról. :F

Let the Zone take me if I am.

(#8183) BaLee válasza kutga (#8182) üzenetére


BaLee
addikt

Változó. 2 visszaküldésem volt mostanában, egyiknél eltelt 3-4 nap míg változott a státusz, hogy megkapták és utána még több nap volt amíg visszautalták az összeget. Legutóbb viszont kb. 1 napon belül megvolt a státuszváltozás + a döntés.

Mondjuk az automata rendszerük nem annyira jó ha csomagautomatánál fizetted, mert amíg bankkártyával ott visszafordítják a tranzakciót és jóváíródik, addig ha automatánál fizetsz választhatsz készpénz és banki utalás között, hiába írtam be a számlaszámomat 2x is, nem történt semmi sőt másodiknál már hibát írt.
Chaten segítettek, küldtek egy emailt amire válaszként elküldtem a számlaszámot és utána tényleg 1-2 napon belül megkaptam.

(#8184) Rankerz


Rankerz
senior tag

Sziasztok,

Xbox Series S-t nézegetem egy ideje, de múlt héten lemaradtam a 10% körüli Alza+ leárazásról

Érdekelne hogy mennyi az esély rá hogy újra belekerül az Alza+ kampányba ugyanaz a termék?
Esetleg van valami módja hogy kedvezményt, kupont szerezzek ?

(#8185) Angie™ válasza Rankerz (#8184) üzenetére


Angie™
addikt

Erre nehéz válaszolni. Vannak termékek amelyek szinte mindegyik akcióban benne szoktak lenni, többnyire az alza sajátmárkás termékei, vagy egyedi import termékei.. de vannak olyanok is amelyk alkalomszerűen kerülnek bele az akcióba, én is hasonlóan jártam pár hete egy corsair termékkel, azóta is várom újra a csodát. Innen is üdvözlöm Őket, ha véletlenül olvassák a topic-ot, akkor a termékszám: CO-9050154-WW ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#8186) Landon


Landon
őstag

Elnézést ha már sokszor előjött ez a téma de hátha itt tudtok nekem választ adni. :) Adott egy monitor Alza.hu-n. HUF 440k magyar ár. Kíváncsiságból megnéztem a másik 4 ország Alza honlapján hogy mi az ár. A pontosság igénye nélkül így néz ki (pár € difi van köztük de nem materiális):

DE: €900
SK: €900
AT: €900
CZ: CzK 27000
HU: HUF 450000

Először amíg csak a német árat néztem arra gondoltam, hogy egyszerűen a €900-ra rájön a 27% magyar áfa és kb akkor helyben vagyunk. Viszont elnézve a többi árat nem tudom mi van emögött az árképzés mögött. Az is szinte biztos hogy mind az 5 országot egy raktárból (Cseh?) szolgálják ki mert mind az 5 honlap ugyan azt a raktárkészlet mutatja. Ha nincs difi a raktárban, az eurós országokban ugyan az az ár, akkor a cseh és magyar országoknál miert ennyivel több? Nyilván ekkora difit az FX sem okoz. :F €900 = ~ HUF 350k. Miért kerül ez csak nálunk és a cseheknél ennyivel többe? Ha jól látom cseheknél 21% az áfa. Létezik hogy a nem eurós országokban az euró arra jön még rá a 21% illetve 27% áfa?

Illetve várható hogy el fogja nálunk is érni a €900 körüli árat? Ennek a monitornak kb. €900 a valós értéke. Amennyiért HU/CZ Alza árulja jelenleg az abnormális.

Köszönöm! :R

UI: ha kell belinkelem szívesen a monitort ha segít bármiben de gondoltam nem szükséges ehhez az okfejteshez. :)

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8187) bul07 válasza Landon (#8186) üzenetére


bul07
nagyúr

Megnézik hogy az adott országban mennyiért megy és ahhoz áraznak.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8188) Landon válasza bul07 (#8187) üzenetére


Landon
őstag

És valami comparable alapján lövik be a kezdő árát? :F Ez nagyon rosszul hangzik. Pl. belovi hogy HU a hasonló monitorok 450-500 körül mennek és oda húzzák ezt is? Monitor spec alapján ez most nagyon mellé ment. Meddig kell itthon nem elvinni senkinek hogy lejjebb húzzák?

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8189) bul07 válasza Landon (#8188) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha ÁK(árúkereső) ár egy szinten van a többivel akkor annyi nem fogja olcsóbban adni

De van hogy az adott márka van túlárazva idehaza mert a sok balga vevő annyiért is megveszi mert az a neve és mert felkapott
Cosori Airfryer ilyen
Itthon sokan verik rá magukat meg lenézik ha más mondjuk Lidl gépet vesz, aztán ott jön a röhögni való hogy itthon 57e-től felfelé van az ára a gépnek, Németben meg fix akcióba 99€, és van hogy ebből van engedmény
Vagy amazonról is 40e Ft
Akkor miért adnák olcsóbban ha idehaza csak a neve miatt felárral is megveszik
Persze jó gép a Cosori de nem felárral

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8190) AnonymusX


AnonymusX
senior tag

Kis elállás tapasztalat.

Ma visszavittem egy terméket személyesen, aztán ma este csak a termék áráról kaptam értesítést, hogy visszatérítik, a szállítási díj lemaradt.

Ugye elállás esetén az eladó köteles a csomagküldés díját is visszatéríteni, amennyiért kiszállította a vevőnek.

Most írtam nekik a reklamáció menüpontból, de holnap fel is hívom őket. Szóval mindig legyetek résen.

[ Szerkesztve ]

(#8191) Depiboy


Depiboy
tag

Szerintem várd ki az utalást, vissza fogod kapni a szállítási díjat is, én is mindig a teljes árat kaptam vissza.

(#8192) szucsinka válasza AnonymusX (#8190) üzenetére


szucsinka
őstag

Amennyit fizettél annyit kapsz vissza.

(#8193) AnonymusX


AnonymusX
senior tag

Depiboy és szucsinka

Köszi a válaszokat, de a rendszerük és e-mailük szerint egyelőre nem.

Ajándékutalvánnyal és a maradék összeget bankkártyával fizettem. A bankkártyával fizetett összeget teljes mértékben visszatérítik, az ajándékutalványos rész kifizetéséről pedig azt kérdezi az automata rendszerük, hogy hogyan adják vissza. Na ez utóbbi összeg pont annyival kevesebb, mint a szállítási díj volt.

Tippre visszavitelnél rosszul vitte be az ügyintéző a visszafizetendő tételeket a rendszerbe, lemaradt a szállítási díj.

[ Szerkesztve ]

(#8194) Sanyi.mTs válasza AnonymusX (#8193) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

adott rendelés összes tételét visszavitted? mert ha 1-et is megtartasz, akkor nem fizetik vissza a szállítás díját.

(#8195) AnonymusX válasza Sanyi.mTs (#8194) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Csak egy termék volt a rendelésben, amit visszavittem.

Persze a számlán külön tétel a szállítási díj és az ajándékutalvány a termék mellett.

[ Szerkesztve ]

(#8196) szucsinka válasza AnonymusX (#8195) üzenetére


szucsinka
őstag

Mekkora összegről beszélünk?

(#8197) AnonymusX válasza szucsinka (#8196) üzenetére


AnonymusX
senior tag

200 ezres monitor.
Az ügyfélszolgálat már intézkedett a megkeresésem hatására. Ezután külön tételként megjelent a szállítási díj a visszatérítések között.

Persze elkérték a számlaszámom pedig el van mentve a profilom alatt.

(#8198) tomszli11


tomszli11
tag

Valaki akinek van esetleg Alza Plus előfizetése mennyire jófej? Esetleg lerendelne nekem valamit a budapesti bemutatóterembe? :R

(#8199) BaLee válasza tomszli11 (#8198) üzenetére


BaLee
addikt

Írtam.

(#8200) Angie™ válasza tomszli11 (#8198) üzenetére


Angie™
addikt

Én is tudok segíteni, ha kell neked, vagy másnak :K

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.