Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#659) Geller72 válasza Black-core (#658) üzenetére


Geller72
veterán

"Régesrégen", amikor még csupán semmi másuk nem volt azoknak, akik akkor éltek, mint például nagyapámnak a háborúban és azután, abban a qrva nagy szegénységben -csak a becsületük, Ő mondta, hogy az a legfontosabb. a becsület és a tisztesség. Akkor még baromira nem értettem, hiszen eléggé kicsi voltam és sokkal jobban érdekeltek olyan dolgok, amik engem foglalkoztattak, sem mint a komoly dolgok, amik a szüleimet. Becsület, nos, az csak egy van. AH azt eljátszod, neked annyi. Véged. Egy szava hihetetlen, senki lesz belőled, akit megvetnek, lenéznek, semmibe vesznek, és a szava soha többet semmit nem számít. Olyan világot élünk, ahol ezt leszarják..:D. De ez engem mondjuk akkor sem érdekel. Nekem az számít, hogy a lelkiismeretem tiszta legyen és minden éjjel nyugodtan hajtsam álomra azt a széép, nagy fejem..:D. Azért ne másoknak próbálj megfelelni, mert azoknak a másoknak az az érdeke, hogy a saját képükre formáljanak, olyan legyél, amilyennek ők akarnak látni. Ez kizárólag az ő érdeküket tekinti mérvadónak és ők lesznek azok, akiket baromira nem érdekel, hogy ezt te hogyan is éled meg. Hogy azt mondták, magaddal szemben magasak az elvárásaid? Na és. Ne a munkában nézd, hanem erkölcsileg. Az nem lehet elég magas..:D. Tudd, hogy mi az, ami erkölcsileg szabad és megtehető. Érezd, hogy amit teszel, az jó. Tegyél jót magaddal és mással is. Ne legyél önző. Soha. Majd ráérsz erre, amikor te is vén szar leszel..:D. De akkor meg majd nem akarsz az lenni.:DDD. Az élet baromira bonyolult. Döntések sora. ezen múlik majdnem minden. Az érettségi önmagában, mint mondtam és mint tapasztalod is, nulla. Max egy kiindulópont lehet. Tanulj, amíg fizeti valaki, vagy amíg megteheted. Tanulj nyelveket, sokat. Legalább hármat. Angol/német/spanyol. Ha ez megvan, baj nem lehet..:)). Ennyi mára a szentbeszéd :DD. Jó8. ;).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.