Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Jim76 válasza hokins (#750) üzenetére


Jim76
aktív tag

Köszi, igen, ahogy írtam, azzal, mármint a Te fastboot-os leírásod alapján csináltam én is - de ezekelőtt úgy láttam, hogy a rom manager mindössze egy interface-t nyújt a cwm-hez, és mint "gui for cwm" számomra tökéletes volt a zte-n, de az valóban támogatott telefon volt - a CM7-et is azon keresztül toltam fel arra anno, de téglát nem akarok csinálni a telefonból, úgyhogy nem próbálgatom :)

Mégegyszer köszi

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#752) Duma3214 válasza hokins (#747) üzenetére


Duma3214
tag

felraktam a gappsot recoveryből, de így sem jó :S

(#753) mano59 válasza hokins (#750) üzenetére


mano59
csendes tag

Szia
Ha Root van akkor a - quick boot -ot lehet használni

(#754) hokins válasza mano59 (#753) üzenetére


hokins
addikt

Igen tudod, az ujrainditást biztost, a többi részét szerintem nem...

(#755) imi0424 válasza hokins (#754) üzenetére


imi0424
senior tag

de működik a "reboot recovey" is vele a többit nem próbáltam de szerintem működik :)

(#756) hokins válasza imi0424 (#755) üzenetére


hokins
addikt

Akkor ez jó hír azoknak akik nem tudnak mindíg gép közelbe lenni hogy használják a recoveryt.

(#757) Duma3214


Duma3214
tag

az én gondomra senki nem tudja a választ? :S

(#758) Jim76 válasza imi0424 (#755) üzenetére


Jim76
aktív tag

Sajnos csak a reboot megy , a reovery-be történő boot-oláskor ugyanazzal a háromszögben felkiáltójellel fagy ki, amit a FOTA frissítésnél (illetve nemfrissítésnél :) ) is tapasztaltam. (root-olt, T-s rom, függő)

Ez továbbra sem derült ki senkinek, hogy mitől lehet? - a problémát már máshol is többször olvastam, de választ még sajna nem...

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#759) hr2 válasza Jim76 (#758) üzenetére


hr2
őstag

Mikor még megvolt az Ultra nekem is ilyen problémám volt vele, megoldást nem találtam rá.

Az Alcatel-el is leveleztem, ott is azt a választ kaptam, hogy OTU-val próbáljam frissíteni, illetve qltsar is ezt javasolta, hogy OTU-val fel fog menni a frissítés.

(#760) hokins válasza Duma3214 (#757) üzenetére


hokins
addikt

full wipe. xda-n másnak is volt ilyen gond ha jól emlékszem. A megoldás az volt hogy mikor a telefon elindult és kérte a beállitásokat akkor kellett megadni a google fiókot és utána jó lett neki.

(#761) Jim76 válasza hr2 (#759) üzenetére


Jim76
aktív tag

Köszi! OTU azt írja továbbra is, hogy nincs újabb... mindegy, fogy a türelmem nekem is, cwm fent van, fr ics img a kártyán - hamarosan rászánom magam , hogy rányomjak a restore-ra - nyüves T-re kár várni, sajnos a gyakorlat azt mutatja, a lokalizációval, sok sz@r szükségtelen app injektálásával mindig csak rontanak az alap romokon :)

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#762) Jim76 válasza Jim76 (#761) üzenetére


Jim76
aktív tag

done... a felhasználói élmény első érintésre a gb-hez képest: 200% :)

köszönet a korrekt leírásokért!

[ Szerkesztve ]

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#763) Duma3214 válasza Jim76 (#762) üzenetére


Duma3214
tag

megoldódott, flashes recoveryt kell használni :) azért köszönöm :D

(#764) Maxon válasza hokins (#99) üzenetére


Maxon
tag

:C :C

(#765) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!
Független a teló , a héten OTU n frissült ics4.0.4 re. Most feldugtam megint az OTU ra és megint frissitett valamit. Kb 12 percig tartott. Valaki nem tudja hogy mit frissitget ?
üdv

(#766) tpeti78 válasza nagyfejü (#765) üzenetére


tpeti78
senior tag

Gondolom jönnek a hiba javítások.

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#767) #03372544


#03372544
törölt tag

Meg lehet valahogy kérdezni az otu-tól, hogy van-e frissítés anélkül, hogy fel is akarná rakni? Francia ics van fent, és nem akarom hogy újra feltegye a gb-t.

(#768) nbukta77


nbukta77
addikt

Az hogy van,hogy ket telora is raktam fr ics- t az enyemen irja a szolgaltatas nem elerheto szoveget a masikon nem. ugyan az a friss ics ment ra.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#769) wwenigma válasza nagyfejü (#765) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kernel verzió/dátum-ra mit ir?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#770) XXX003


XXX003
tag

sziasztok,root-oltam a telefont feltettem a Term Emulátorral a CM-et,újraindul a telo CM módban eddig ok, majd reboot system is meg volt.
aztán próbáltam bekapcs gomb és hang le gomb-bal behívni a CM-et,de semmi és én hülye megpróbáltam bekapcs gomb és hang fel,ekkor jött a baj(zőld robot a hasában kék pörgő kockával)majd újraindította telot(szerintem az erdeit szoftverrel),de sajna nem tölti be rendesen,nyelvválasztás és g-mail szinkron után mikor mennék tovább hiba üzenettel kidob.
ötletek ,hogy újra éljen a telo??
THX

(#771) hokins válasza XXX003 (#770) üzenetére


hokins
addikt

Backupbol rakj fel egy mentést,full wipe után

(#772) nagyfejü válasza wwenigma (#769) üzenetére


nagyfejü
őstag

Mon Sep 17 20:41:07 OST 2012

(#773) XXX003 válasza hokins (#771) üzenetére


XXX003
tag

ezt leírnád részletesen,milyen backup-bol,mert CM-modban nem enged be?
nincs backup-om nem csináltam ,mert nem jőtt be a CM mod ezért jártam így?
THX

[ Szerkesztve ]

(#774) Jim76


Jim76
aktív tag

Patent az francia ics, szinte mindent végigpróbáltam, megy, ahogy kell - nálam egyetlen dolog romlott, de az látványosan, mégpedig a kamera. A fényképek eddig tű élesek voltak, most meg ragyogó napsütésben is olyan, mintha halvány fátyol lenne a képen, elvesztek az élek, mintha nem a fókuszált képet adná vissza.
Zoom FX-el, meg még 2 másikkal is ugyanez a helyzet.

Tapasztaltátok ezt már Ti is?

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#775) hokins válasza XXX003 (#773) üzenetére


hokins
addikt

Az első hszben megtalálod.

(#776) jaPe válasza XXX003 (#773) üzenetére


jaPe
tag

nem telepíted a CWM-et, csak flasheled...nem ugyanaz. Azért nem jött be a Term Emulatoros dolog után sem. Ha azzal a módszerrel csinálod, először akkor is be kell tölteni a rendszert.

(#777) espista válasza Jim76 (#774) üzenetére


espista
senior tag

Nálam is ugyan ez a helyzet. Remélem a végleges változatban ez javítva lesz.

Romani ite domum!

(#778) georgio25


georgio25
csendes tag

Sziasztok! CWM Superuser v.3.1.3.zip-el rootoltam. Az lenne a kérdésem ,hogyan lehet unrootolni?

Alcatel OT-995

(#779) XXX003 válasza hokins (#775) üzenetére


XXX003
tag

ok,meglett nagyon köszönöm!! :C

(#780) Jim76 válasza espista (#777) üzenetére


Jim76
aktív tag

Azt gondoltam, hogy ez egy francia végleges változat, de ez nem lehet még az, mert annyira gagyi sajna a kamera, hogy ezt gyorsan kell javítsák. Utánaolvasgattam fonix xda dev postjai közt, és tudják mi a gond - a régebbi kernelhez való camera lib-ek nem jók a 4.x.x-ek kerneléhez - de nem tudom mikorra lesz megoldás.

Én fent hagyom, de ez elszomorít kicsit, mert amúgy csodás, mintha kicserélték volna a telefont, az akadozós, újraindulgatós 2.3.6 után.

Egyébként ezt a franciát a fota, vagy az otu simán lefrissíti, vagy kézzel kell majd buherálni?

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#781) tehervonat


tehervonat
csendes tag

Sziasztok! Jómagam Motorola Defy-ről váltottam OT995-re. Egyelőre nem tudom, hogy jó döntés volt-e. A telefon ígéretes, de sajnos - jelenleg - nincs elég fejlesztői aktivitás. A francia ICS rom sok mindenben javított a telefon használhatóságán, de - mint ti is látjátok - több fronton is hiányosságok/visszalépés tapasztalható. Az biztos, hogy megvárom a hivatalos ICS frissítést, hátha ez még nem végleges. Az igazi durranás az lenne, ha az XDA-s JB rom kinőné a gyerekbetegségeit. Más: tapasztalt valaki olyat, hogy lejátszásnál recsegő hangok keverednek a zenébe? Többféle programmal próbálkoztam, a fejhallgatóm pedig kifogástalan. Hardveres hibára gyanakszom.

(#782) johnnyjungle


johnnyjungle
tag

Segitsetek, plz! Francia ICS utan jott elo. Van egy gmail es 2 google apps fiok a telefonon. Google playrol szeretnek letolteni es amikor a letoltesre kettintok,nem kezdi el, hanem 403, 921 es egyeb hibauzenetekkel megakad.

Probaltam: cache urites, app data reset, fiok torlese. Majd ujra vissza mindent, 1-2 napig mukodik.
Ha csak 1 G acct van a telefonon, nincs baja. Ha 3, megbolondul. Fura, hogy 2.3.6-on nem volt ilyen, sot - masik keszuleken 4.0.3-mal sem.

Rom-ot meg nem pakoltam ujra, de ahogy XDA-n olvastam, ez sem segit... Letezhet, hogy Google-nel nem gondoltak elore erre a problemara (one device, multiple G acct) szerintetek?

(#783) johnnyjungle válasza johnnyjungle (#782) üzenetére


johnnyjungle
tag

Kieg.: APN reset is volt, az sem segit.

Ezt probalgatom most, jelzem, sikerult-e megoldani:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#784) nbukta77 válasza nbukta77 (#768) üzenetére


nbukta77
addikt

Erre vki?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#785) #03372544 válasza johnnyjungle (#783) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nekem is három google fiók van, és francia ics, de nincs vele probléma.

(#786) imi0424 válasza nbukta77 (#784) üzenetére


imi0424
senior tag

az a vàlasz hogy 2 simes telóra van ez az ics és van amikor mutatja van amikor nem :)
ez hiba
csak a developerek tudják a pontos okát :)

(#787) jaPe válasza nbukta77 (#784) üzenetére


jaPe
tag

lutri, tedd túl magad rajta szerintem, amíg kijön a magyar ICS addig bírd ki valahogy, elvileg abban javítva lesz.
Ha annyira zavar próbáld újrahúzni, hátha eltűnik, vagy egyszerűen keress egy másik lockert a marketen. :)) nekem is kiírja, de annyira nem idegesít a dolog...:) ha kijön a magyar és lesz belőle backup felteszem, ha nem akkor várok türelemmel a CM10-re :D :)

(#788) jagr68


jagr68
tag

Nekem két napos a telefonom, most vettem a Telenortól. Egyből meglőttem a korszerűtlen 2...6...akármennyi rom-jukat, és feltettem fel az itt talált francia ICS-t. Működik is faszán, sokkal jobb, mint az előző, de csak a Telenoros kártyámat tudom vele használni. Tudom, hogy a függetlenítés itt (és állítólag magyar jogrendben is) tiltott szó, de nekem két éves hűség előfizetésem van, ergo tökmindegy, hogy milyen kártyával használom a telefont, akkor is két évig a Telenorré vagyok (mint ahogy az elmúlt 10 évben). Szóval kérdezem: mit csesztem el?
Egy ZTE Blade-el kezdtem az Androidos életformát, azt, rögtön, négy(!) nap múlva használhattam bármilyen kártyával. Ennyivel bonyolultabb ez a buta Alcatel???

[ Szerkesztve ]

(#789) eladogeppc válasza jagr68 (#788) üzenetére


eladogeppc
veterán

Mit csesztél el ??? Nem is értem. Ha megy akkor mi a baj ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#790) jagr68 válasza eladogeppc (#789) üzenetére


jagr68
tag

Szerintem semmit! :) Mégis csak a Telenorral megy a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#791) Milo629 válasza jagr68 (#788) üzenetére


Milo629
aktív tag

Csak a ZTE olyan buta, hogy ROM cserével ki tudod ütni.

(#792) jagr68 válasza Milo629 (#791) üzenetére


jagr68
tag

A ZTE-t mégis két éve nyúzom! Akkor ki is a buta???

Ezt is ki fogom, de nem észosztásért jöttem, hanem segítségért. :Y És jelezni a problémát azoknak, akik most vesznek ilyen készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#793) wwenigma válasza jagr68 (#788) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Supportot kerj ott ahol kiuttetted, akarhogy csurod-csavarod, itt nem tudunk segiteni... amugy az update visszazarja szerencsere.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#794) jagr68 válasza wwenigma (#793) üzenetére


jagr68
tag

Nem csüröm-csavarom, csak kérdezem. Nem ördögtől való!

Nem üttettem ki sehol! Leültem a gép elé, végig olvastam az itt leírtakat, és jutottam el oda ahova. Abszolút laikus vagyok, de érdeklődöm, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#795) qltsar válasza jagr68 (#794) üzenetére


qltsar
addikt

Itt nem az Alcatel buta, maximum te. A ZTE nem fordított nagy szerepet arra, hogy komolyabb védelmet fektessen a ZTE Blade unlockolását illetően. Nekem is volt Bladem...tudom miről van szó.

Szóval a buta Alcatel úgy működik ilyen szempontból ahogy kell. Az pedig egyéni szoc. probléma, hogy szerinted mi a helyes, a fórumszabályzat is tiltja a függetlenítésről való eszmecserét meg persze emelett a magyar törvények is tiltják, illetve bűncselekménynek minősítik.

De akkor hogy értsem, vettél a Telenor (HU)-nál egy készüléket, ami csak Telenoros kártyával megy, és ez neked a probléma? :U

[ Szerkesztve ]

(#796) johnnyjungle válasza wwenigma (#793) üzenetére


johnnyjungle
tag

Nem zarja vissza az update :)

(#797) johnnyjungle


johnnyjungle
tag

Mr cheese-fele sleek&tweak ics egyelore fenomenális. (2h)

(#798) hokins válasza johnnyjungle (#797) üzenetére


hokins
addikt

OT_995-Stripped&Tweaked4.0.4 alapján takarítottam ki az fr ics-t :C

(#799) nbukta77


nbukta77
addikt

Nekem ez az fr ics tereroben gyengebnek tunik.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#800) hokins válasza nbukta77 (#799) üzenetére


hokins
addikt

Én nem vettem észre hogy gyengébb lenne,az ingadozás is ugyanúgy megvan mint gb alatt volt. A sokak által gyengébnek titulált kamera minőség se észrevehető nálam. Összességében egy jól összerakot rom szerintem. Ami meg nálam pozitívum hogy nem mászik el a csengőhang,így nem kell játszadozni vele hogy mindig az szoljon ha hívnak amit én akarok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.