Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21851) helixP válasza zedok (#21850) üzenetére


helixP
nagyúr

És, milyen app hány %-ban használja az akksit? Hányszori, milyen időtartambeli ébresztések voltak? Kernel, android melyik része keltegeti a telefont? Rádiós rész hány %-ot eszik?

Fakirr1: Nem is az a kérdés, hogy mit képzelsz, hanem az, hogy mégis ki vagy Te? :) Btw továbbra is javaslom az automata popup-ablakot, ami az összeszedett anyagok elolvasására kötelezné az embert.

[ Szerkesztve ]

(#21852) ViCk980 válasza #84490496 (#21849) üzenetére


ViCk980
tag

Hali.

Én tegnap csak belestem ide, de ami itt volt az számomra nem meglepő!!!!!!! ;]
Szimpla Magyar mentalitásnak hívják ami messze földön híres "hirhedt". :W
+ vannak ugyebár azok az átlagon felüli emberek akik kezdeti tudatlanság és pár kérdés után már professzori szintre emelkednek.. :C

"Magyarország én így szeretlek" :(

Off vége!!!! Bréko

HelixP: Én pedig javasolnék egy popup nyílat ami megmutatja, hogy mit javasolnak itt annyian. :K Mert akad olyan is akinek az ABC=BÓT.. :D :(((

[ Szerkesztve ]

(#21853) wwenigma válasza ViCk980 (#21852) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Felejtsuk mar el egyszer-s-mindenkorra ezt a "magyar mentalitas" baromsagot. NINCS ILYEN. Hülyek vannak mindenutt.

A smiley-ek meg nem azert vannak hogy matyohimzest keszits beloluk.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#21854) zedok válasza helixP (#21851) üzenetére


zedok
senior tag

A kepernyo ami eszi foleg, momentan epp 68% (minimum fenyero)
A radios resz 1.2% epp wifirol vagyok.
Az appok valtozoak de az eloaszlas nagyjabol aranyos es normalis ~30-50%, van h sok van felsorolva, de van h 3 db ( olyankor trebuchet 100%). Most 98%rol levettem toltorol ( negyed8 ota van toltesen - bekapcsolt kepernyo mellett) es 5 perc alatt zuhant 6%-t bar gondolom a wifi eszi foleg.

szerk.:
nincsenek ebresztesek meglepo modon. :) igy beletekinteni se tudok. masreszt ha hagyom allni az asztalon, ugyis merul akar edge, akar wifi, akar csak szimpla mobil allapot van épp.

viszont ha ugy nezem h alkalmazason belul "Android OS" felebresztesek, az 68 db.

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#21855) ViCk980 válasza wwenigma (#21853) üzenetére


ViCk980
tag

Igazad van. Akkor inkább maradok az agyag edényeknél. "sz*r poén volt"

Az MM-et illetően nem tényként írtam "Úgy hívják" Nálunk + h*lyeségnek és az összetartás hiányának, és ez sajnos már létező dolog akárhogy is hívják.

Na de itt be is fejeztem ezt a vonalat mert tul nem is idevágó téma.

(#21856) ViCk980


ViCk980
tag

De, hogy idevágó dolog is legyen ezért szeretnék megkérni bárkit aki Telenor-os arra a szivességre, hogy ha legközelebb egy üzletben jár kérdezzen rá a 4.1-re. Tegnap megkaptam a hivatalos választ az alcatel-töl amit(tegnap itt is leírtam) és ma meg is mutattam a telenor-nál.
Ennek ellenére ők még mindig azt mondják, hogy márpedig 4.1.

Még mielőtt bárki nekem esne.. nem azért izgat mert gyári software, hanem azért érdekelne mert egy hivatalos JB-alapján a CM-és társait is lehetne tökéletesíteni talán.

(#21857) fonix232 válasza ViCk980 (#21856) üzenetére


fonix232
aktív tag

Valoban, egyket aprosag hasznalhato lenne,de sokat nem javitana a meglevo rendszeren.

Mert csak.

(#21858) wwenigma válasza fonix232 (#21857) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Viszont jo lenne ha végre kiadnak a touch javitasat és egy par frissebb file is sokat segithetne... :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#21859) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Megint leginkább off, mert kevesen használjuk még. A 4.4 megjelenésével lehet hogy a Dalviknak befellegzett a helyére tervezett ART (AndroidRunTime) pedig még nem támogat minden programot (Pl: Titanium, Nova Launcher, VLC Media player) Persze ez egyedül azokon a készülékeken, ahol már megjelent tesztelető, mi történik, ha Dalvik használatáról átkerül a készülék ART használatára -ez egy kapcsoló a fejlesztői lehetőségekben, itt lehet kiválasztani továbbra is Dalvik-ot használjon, vagy már az ART-t. Létrehoztak egy oldalt, ahol kérik a felhasználóktól a visszajelzéseket: Ide lehet beírni mi az ami nem működött ART-vel. Itt pedig a már beküldött hibajelenségeket tudja bárki megnézni, azaz, hogy a telepíteni kívánt programmal volt-e már előtte másnak is problémája...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#21860) fonix232 válasza wwenigma (#21858) üzenetére


fonix232
aktív tag

Hja, mondjuk a touch problema az teljesen kernel driver alapu.

Most viszont fel kell fuggesszem kicsit a posztolast. Nagyon nagyon nagy penzugyi sz*rban vagyok, valamit muszaj kezdeni, ezert a fejlesztest kicsit offolom. Ha minden igaz egy-ket honapon belul megint leszek, addig is sok sikert :(

Mert csak.

(#21861) Milestone2 válasza fonix232 (#21860) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:-(

Egy nagyágyú háttérbe vonul...
Ez sosem jó, SOK SIKERT!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#21862) selender96 válasza #84490496 (#21849) üzenetére


selender96
tag

az szép lenne ha téged ki tiltanának akkor nekem ki segitene éjszaka meg amikor már télleg nincs meg oldás és akkor jön fakir válasza hogy ezt probáld meg ezt :D és végülis csak bejön :D :D

Szerintem "nincs lehetetlen csak tehetetlen"

(#21863) schlecker


schlecker
tag

Sziasztok.
Custom romról hogyan tudom visszaállítani a gyári ICS-t?
Köszi.

(#21864) selender96 válasza schlecker (#21863) üzenetére


selender96
tag

van róla leírás!! feljebb is kérdezték már!

Szerintem "nincs lehetetlen csak tehetetlen"

(#21865) #84490496 válasza schlecker (#21863) üzenetére


#84490496
törölt tag

A lap tetején van egy összefoglaló,benne a gyári romokkal. A blogomban meg a flashelés menete képekkel..

(#21866) schlecker válasza #84490496 (#21865) üzenetére


schlecker
tag

Köszönöm a válaszokat,de nem megy.
can't mount sdcard.
Ennyit ír a restore indításakor.....

(#21867) schlecker


schlecker
tag

bagyusz H1N1 10.1 VAN jelenleg rajta.

(#21868) #84490496 válasza schlecker (#21866) üzenetére


#84490496
törölt tag

Hibás cwm. Használd az 5.5-ös machfixes recovery-t

(#21869) nagyfejü válasza Elektrosokk (#21762) üzenetére


nagyfejü
őstag

hali!

Irhatnál egy pár sort a rom rol!! És a telepitéséről!

üdv

(#21870) schlecker válasza #84490496 (#21868) üzenetére


schlecker
tag

Köszönöm.
Siker. :R

(#21871) baaka válasza schlecker (#21870) üzenetére


baaka
tag

hi! felraktam a legújabb cm10.2-t cwm5-el. Olyan problémám van hogy görgetéskor szétcsúszik a kép. Úgy néz ki mintha fél centiméteres sávokra lenne osztva a kép és egymáshoz képest pár ezred milliméter eltéréssel gördülnének/csúsznának. Tehát mintha külön kis képernyő lenne és ezek sorba lennének kötve és emiatt nem egységesen egybe gördül le vagy fel a képernyő tartalma hanem ilyen kis sávokba.

gyárilag ics bl-es a telefon!

[ Szerkesztve ]

(#21872) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Szasztok!Most ez a rom van a tlefonon:ICS H1N1 5.8a,na most ez ugye nem gyári rom!A telefonomon van még egy év gari,na de ha ez van fent akkor oda a garancia,kérdésem vissza lehet e erről tenni valamelyik gyári romot úgy hogy a szervízben tuti ne vegyenek észre semmit,hogy volt rajta nem gyári rom?

[ Szerkesztve ]

(#21873) Raklap# válasza ViktorHUN79 (#21872) üzenetére


Raklap#
tag

igen persze

(#21874) #84490496 válasza ViktorHUN79 (#21872) üzenetére


#84490496
törölt tag

Tudnék utalni a 21865-ös hsz-ra és a visszaolvasásra,de inkább kihagyom... :)

(#21875) ViktorHUN79 válasza Raklap# (#21873) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Lehetne kicsit részletesebben hogy akkor ennek mi a menete?

(#21876) schlecker válasza ViktorHUN79 (#21875) üzenetére


schlecker
tag

(#21877) ViktorHUN79 válasza schlecker (#21876) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Upsz!Asszem egy fontos dolgot kifelejtettem még az elején,T-mobil függő a telefon,tehát,t-mobilos rommal is meglehet ezt, csinálni?Vagy azt máshogy kell?Vagy azzal nemlehet visszatenni H1N1-ről gyári t mobilos romra?

[ Szerkesztve ]

(#21878) kgymac válasza #84490496 (#21874) üzenetére


kgymac
őstag

+1
De ez a tanács általában nem használ, sajnos. Most sem, ahogy olvasom. Talán sikeresebb lenne swf-ben, kattintható linkekkel.... Evolúció: szöveg -> szöveg képekkel -> videó, hanggal, linkekkel (olvasandó szöveg nélkül ;])

(#21879) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!

Win 8 rtm mel működik a CWM ??

(#21880) #84490496 válasza kgymac (#21878) üzenetére


#84490496
törölt tag

Ahhoz is ki kell nyitni a szemet és látni (!!!) kéne...

Nagyfejü: igen.

(#21881) nagyfejü válasza #84490496 (#21880) üzenetére


nagyfejü
őstag

köszönöm!

(#21882) nagyfejü válasza #84490496 (#21880) üzenetére


nagyfejü
őstag

Hali!

Win 8 alatt nem csinál semmit. Elinditom , egy pillanatra felugrik a dos ablak és ennyi!

Közben sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#21883) #84490496 válasza nagyfejü (#21882) üzenetére


#84490496
törölt tag

Rendszergizdaként
indítod?

Ok:)

[ Szerkesztve ]

(#21884) selender96


selender96
tag

nem ide tartozik de midnenkinek jol telika hétvégéje ? és fakir gyerekek jobban vannak már? :)

Szerintem "nincs lehetetlen csak tehetetlen"

(#21885) bagyusz


bagyusz
őstag

CM10.2 friss és ropogós :D

Aki használja vibert, az legyen olyan szíves és nézze meg, hogy ezzel a rommal is működik e.

(#21886) selender96 válasza bagyusz (#21885) üzenetére


selender96
tag

csak 2 percen mult csak 2- ön hogy most töltöttem le egy 2 gigás játékot :D xd nah majd holnap meg nézem :D

Szerintem "nincs lehetetlen csak tehetetlen"

(#21887) nagyfejü válasza #84490496 (#21883) üzenetére


nagyfejü
őstag

Igen rendszergazdaként próbáltam és úgy nem csinált semmit. Simán inditva a CWM 6 müködik. A JB gapps és a CM gapps kompatibilis egymással??
üdv

(#21888) tomiivagyok válasza bagyusz (#21885) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

fél óra és írom, hogy mi a helyzet, azonban addig kifejtenéd, hogy ez az "alulfeszelt cpu uv" mit is akar jelenteni? :)

(#21889) bagyusz válasza tomiivagyok (#21888) üzenetére


bagyusz
őstag

Lényeg, hogy ugyanazon teljesítményen kevesebbet fogyaszt.

(#21890) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!
Próbaképpen feltettem a Mokee romot . Jó lett volna csak nem ment a gapps. Pont akkor láttam Bagyusz uj romját , na mondom hajrá. Elötte a cm 10.2 volt feenn. Felraktam a romot és Ujrainditás után Kiirta hogy tegyek bele sim kártyát és hohy hálozati hiba. Utána átváltott a PIN ablakra , a kód beirása után visszadobta hogy tegyek bele sim kártyát és network error és ujraindit. Kivettem a sim et megtöröltem ,vissza és ugyan az , többszöri próbára is!! OTU val frissitettem és igy minden jó!!

üdv

(#21891) bagyusz válasza nagyfejü (#21890) üzenetére


bagyusz
őstag

Első alkalommal fogja kérni, de reboot után már nem.

(#21892) nagyfejü válasza bagyusz (#21891) üzenetére


nagyfejü
őstag

többszöri ujrainditás után sem fogadta el a sim kártyát.

(#21893) tomiivagyok válasza nagyfejü (#21890) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

ugyanez a hibahelyzet nálam. épphogy felraktam a romot, bebootol a rendszer (első boot), beírom pin kódot, és azt írja, hogy rebootoljam a telefont, mert csak utána lesz térerő.
másodjára már azt írta ki, hogy "sim card added, reboot your phone to access mobile network."
mivel volt netem, és minden rendben volt, így csak mellényomtam az ablaknak, és folytattam a beállítást.

beállítás után azt írja, hogy "hiba a "null" letöltése közben."
ebben az a vicc, hogy nem is volt null alkalmazásom.

[ Szerkesztve ]

(#21894) nagyfejü válasza tomiivagyok (#21893) üzenetére


nagyfejü
őstag

és utána?? Ha rebootol akkor is ir még hibát?

(#21895) tomiivagyok válasza nagyfejü (#21894) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

utána már csak annyit írt ki, hogy "sim card added, reboot your phone to access mobile network" vagy valami hasonló.
nem nyomtam rá, hogy reboot, hanem mellényomtam az ablaknak (az átlátszó részre), és folytattam a beállítást.

(#21896) bagyusz válasza tomiivagyok (#21893) üzenetére


bagyusz
őstag

Amúgy azt kilehet mégsézni. :D

(#21897) tomiivagyok válasza bagyusz (#21896) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

nem lehet kimégsézni, csak próbáld ki :D

amúgy meg...
szeretném bejelenteni, hogy mindenki, aki az miatt nem telepítette fel a cm10.2-t, mert a viber nem működött, az mostantól

nyugodtan telepítheti, ugyanis a hibajelenség megszűnt!!!

:DD :DD
Tökéletesen működik, lehet hallani a másik felet, nem fagy le, akkor sem, ha én hívok, akkor sem, ha engem hívnak - legalábbis nálam, és egyelőre. remélem, így is marad.
Isten áldja Bagyusz kezeit! :R

(#21898) nagyfejü válasza tomiivagyok (#21895) üzenetére


nagyfejü
őstag

csak azért kérdezem hogy utána is MINDEN ujrainditás után kéri . irja a hibát?

(#21899) bagyusz válasza tomiivagyok (#21897) üzenetére


bagyusz
őstag

Ki próbáltam, de akkor átfogalmazom. Ha feljön a sim kártya biszbasz felirat, nyomj egy vissza gombot. Majd reboot, és a hiba jelenség megszűnik.

(#21900) tomiivagyok válasza bagyusz (#21899) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

Ó, így már érthető, következő hibánál kipróbálom - köszönjük a romot megint! :))

mellesleg, 4.4 hogy halad? :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.