Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19452) #84490496 válasza bigman001 (#19450) üzenetére


#84490496
törölt tag

Drága barátom: én azért írtam le neked az előbbieket,mert én ugyanúgy beleszaladtam elsőre a helytelen telepítés miatti hibás működésbe,mint anno Te. Ha visszaemléxel,akkor abban az időben,amikor irtam a romcserét neked,akkor azt sem tudtad,mi az a rom,most meg a telepítés már megy.. lassan,lépésenként fogsz rájönni mindenre,ezektől függően fogsz tudni hibákat elhárítani...

(#19456) eldrah


eldrah
aktív tag

Üdv !

Az alcatel ot995 light romhoz nincs valami patch, vagy megoldás, hogy ics bootloaderrel müködjön a kártya olvasása? feltettem, szép, jó, csak ügye a frissités miatt cseszekszik..

(#19459) eldrah válasza bigman001 (#19457) üzenetére


eldrah
aktív tag

jogos a kérdés..sd..akik a régi mentésüket akarták visszatenni, azok már találkoztak a hibával, azért is nem részleteztem annyira..na meg a lükeségem miatt:D

(#19460) #84490496 válasza eldrah (#19459) üzenetére


#84490496
törölt tag

Lehet,hogy megér egy próbát : A H1N1 Gamerből kiveszed a boot.img-t és ráflasheled a light romra.

(#19461) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Kibattak az alcatel face oldalarol.... asszem most uszitom rajuk a globalt.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#19462) Ronam


Ronam
addikt

Az előbb letöltöttem innen a OT995_ICS_HU_CAMFIX_13.05.07.7z backupot, kitömörítettem sd-re majd cwm-ből próbáltam visszaállítani, de MD5 mismatch errort dob. Mi lehet a gond? Próbáltam újra letölteni és felrakni az SD-re, de ugyanezt a hibát dobja. Ugyaninnen leszedtem ezt: OT995_GB_ICSLOADERv1.0c-wwenigma.7z, erre meg CRC hibát dob a Winrar. WTF?

[ Szerkesztve ]

(#19463) #84490496 válasza Ronam (#19462) üzenetére


#84490496
törölt tag

Másik cwm. Machfixes forrása az összefoglalóban.

Wwenigma: otu-t "jelezted" nekik, azért?

(#19464) eldrah válasza #84490496 (#19460) üzenetére


eldrah
aktív tag

na meguntam a próbákat...gyors, jó a 2.3 rendszer, müködik a gps is benne(ingressnél végre látom merre megyek:D) de van pár dolog ami hiányzik.plussz nekem iszonyatosan merül vele a teló :O
..gyári ics elég ratyi, gps be se kapcsol soksor, csak ha ujrainditom a telót...ugyhogy marad a bevált cm10..most megy is vissza..a cm10.2-n gondolkodtam, de nagyon nincs tapasztalat irva róla:S

(#19465) Ronam válasza #84490496 (#19463) üzenetére


Ronam
addikt

Ezzel sem lett jobb a helyzet, ugyanúgy MD5 mismatch hibát dob. A feltöltéssel van valami gáz? Van olyan Custom ROM aminek az alapja ez a backup?

(#19466) eldrah válasza Ronam (#19465) üzenetére


eldrah
aktív tag

ezzel is szenvedtem én is..nem sikerült müködésre birni..tobb cwm-et próbáltam, de hiba, meg nem találja a kártyán a mentést, stb..pedig fel lehet tenni, mert már tettem fel romot hasonlóképp..inkább felhasználóhiba mindkettőnk esetében azt gyanitom:D

(#19467) Ronam válasza eldrah (#19466) üzenetére


Ronam
addikt

Na de milyen user error ez? :) Raktam már fel párszor backupot, és soha nem volt ilyen problémám. Most próbáltam felrakni az SCI ROM-ot, ez meg el sem indul, fekvő droid fogad az első bootnál.

[ Szerkesztve ]

(#19468) Ronam


Ronam
addikt

Hihetetlen, de meghalt a telóm. Eddig H1N1 GB volt rajta, de nagyon merült szóval gondoltam feldobok egy ICS ROM-ot, kezdődött az MD5 mismatch hibával (ez még a backup volt), majd utána SCI, aztán H1N1 5.8a. SCI látszólag fel is megy, de újraindítás után nem csinál semmit, fekvő droidot kapok, 5.8 install el sem indul, kiír 2 sort, majd visszadob a CWM kezdőképernyőre. Na ez most mi?

(#19469) Ronam


Ronam
addikt

Ilyet még nem láttam, bármilyen ROM-ot próbálok felrakni bootloop lesz a vége, a H1N1 5.8a fel sem akar menni, minden backup-ra MD5 mismatch-t ír. Ez mi???

(#19470) karl_fischer válasza Ronam (#19469) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Csak egy ötlet: próbáld meg másik SD-ről telepíteni a ROM-ot.

(#19471) Jenzen


Jenzen
csendes tag

Sziasztok!
A problémám a következő volna! Remélem tudtok nekem segíteni! Nekem is rég megvan ez a telóm! Megvetem és én marha amikor kijött az új frissítés lefrissítettem! Pedig nekem tetszett a gyári menü azért is vettem meg! Az új egyáltalán nem tetszett! Nekem különösebb bajom nem volt vele, mármint a gyárival! Igaz nem sokat használom! Na a lényeg hogy itt az oldalon található leírások alapján megpróbáltam visszatenni a gyárit de nem ismerte fel a mem kártyát! Végső elkeseredésemben kipróbáltam mindenféle romot/ vagy flast! Össze vissza! Egyet találtam ami nagyjából tetszett de akkor is a gyári kéne nekem! Az újban például nem tetszik a telefonkönyv menü sem! A 4.0.4 vagy melyik! Bocs ha nem teljesen pontosan írok ,nem vagyok teljesen analfabéta már régóta foglalkozok telokal (3310 korszak :D ) csak mostanában már nem annyira! Ezek a mostani telok kicsit bonyolultak illetve többet kéne velük foglalkoznom! Mármint a lelkükkel! :) Ami most van rajta 2.6.35.11-perf+bagyusz@H1N1_TEAM#2 Zabálja az aksit mint állat meg van úgy hogy olyan 40%-os aksi mellet kikapcsol mindenféle jelzés nélkül! Telepítve szinte semmi nincs rá! Nekem a 2.6... valahányas kellene rá valahogy! Vagy legalábbis olyan 3d-s menüs! Ja trémobilos vagyok! Üdv további szép napot! :DDD

(#19472) bigman001 válasza Ronam (#19469) üzenetére


bigman001
tag

az hogy a ics 5.8 az nem backup hanem az egész zippet kell átmásolni és zippként telepíteni a recovery machfixxel egy fastbotos mappából a másik neked szerintem icsés a telód próbáld meg ugyan avval a recoceryvel egy gyári icsét felrakni mint pl tmobil ics de azt már backupból telepítsd hozz létre 2 db ilyen egy ilyen mappákat Clockworkmod/backup / és a backupba bontsd ki a zippet

[ Szerkesztve ]

Alcatel-OT-995 A màgikus V60O-O GB boot loader!

(#19473) bigman001 válasza Ronam (#19469) üzenetére


bigman001
tag

Most neked milyen bootloadere van a telodnak icsés vagy gb és??fel kéne flashelni egy gyári recoveryt! kell ez a fastboot mappa [link] utánna kell a gyáry recovery [link] recovery img a fastbootos mappát kibontod egy fastboot nevü mappába abba bemásolod a recovery img ét azt átnevezed ics re utánna elöhozod a parancssort shift gomb lenyomva jobb egér gomb parancssor nyitása és ezeket beírod! fastboot flash ics.img azért kell átnevezni mert a fastbootba már van egy recovery nevü img ! amikor már ez felvan flashelve akkor már elég bootolni is akkor a recovery mach fixxel csinálod ugyan igy de akkor ezeket írod be: fastboot boot ics.img persze a recovery machfixet se árt átnevezni icsére és arra se árt figyelni hogy a kibontott fastbootnak fastboot mappa legyen a neve!

[ Szerkesztve ]

Alcatel-OT-995 A màgikus V60O-O GB boot loader!

(#19474) bigman001 válasza eldrah (#19466) üzenetére


bigman001
tag

ahoz hogy lássa létre kell hozni kézzel egy clockworkmod és backup mappát backupba kibontod a zippet és azt kell a backup and restore a restore menüből telepíteni ha gyári a mentés, ha nem gyári akkor az egész zippet felmásolod és install zipp ha így sem látja akkor akkor csatold fel az sd kártyát mount sd card

[ Szerkesztve ]

Alcatel-OT-995 A màgikus V60O-O GB boot loader!

(#19475) takacslidia válasza Milestone2 (#19445) üzenetére


takacslidia
csendes tag

Szia!

Feltettem amit ajánlottál, de ennél is ugyan az a problémám. Kamera nem működik, fülhallgatót nem érzékeli,ha a fényerőt automatára állítom akkor nem szabályozza, csak egy szinten hagyja. S amikor telefonálok a kijelző folyamatosan világít, s nem sötétül el. Esetleg próbáljam visszatenni a gyári romot? :D Ha már így belejöttem, nem tudom mennyit javíthatna rajta.
Még fizetni is hajlandó vagyok érte, csak valaki csinálja meg nekem, ha lehetséges. :))

(#19476) #84490496 válasza takacslidia (#19475) üzenetére


#84490496
törölt tag

Mint már írtam anno: nagyon erős a gyanúm,hogy ez fizikai probléma és nem program/rom. Ehhez szét kéne szedni a telót és összerakni rendesen.Ha Martonvásáron jársz,akkor megcsinálom ingyen és bérmentve :)

Ezen a képen látszik a dupla csati,aminél a probléma van:

[ Szerkesztve ]

(#19477) #84490496


#84490496
törölt tag

Konkrétan szerintem ez:

(#19479) takacslidia válasza #84490496 (#19476) üzenetére


takacslidia
csendes tag

Hát az jó lenne, csak nagyon messze lakom tőled. :( :( Esetleg nem tudsz olyan szervizt vagy akármit ahol meg tudnák csinálni? Szigetvár környékén. :) A telefonon nem látszik, hogy fizikailag szét szedték volna, úgy hogy nem értem.

(#19481) takacslidia válasza bigman001 (#19480) üzenetére


takacslidia
csendes tag

Nálam most nem a cm van fent, ha arra gondolsz.

(#19483) bigman001 válasza trebrona (#19482) üzenetére


bigman001
tag

hát itt van minden de pont az nincs

Alcatel-OT-995 A màgikus V60O-O GB boot loader!

(#19484) bigman001 válasza takacslidia (#19481) üzenetére


bigman001
tag

akkor mi?? kérdeztem már nincs skypéd??

[ Szerkesztve ]

Alcatel-OT-995 A màgikus V60O-O GB boot loader!

(#19485) Godzilla6


Godzilla6
tag

valaki segitsen mert már ideg rohamot kapok felteszem restorébol a gyári mentést elötte full wipe meg a többi azt irja kész ujrainditom és zörren kettöt de nem megy tovább az alcatel onetouch feliratnál.és gyári mentés akarok felrakni csak elöre is kössz.

(#19487) Ronam


Ronam
addikt

Sikerült még tegnap este életre kelteni, de nem egészen értem hogy mi volt a probléma. Bármilyen backupot vagy ROM-ot próbáltam feltolni, bootloop lett a vége. Az utolsó amivel próbálkoztam a CM 10.1 volt, és az elindult :), majd utána megpróbáltam az 5.8a-t, és az is elindult. SCI-t is feldobtam, viszont azzal volt egy kis problémám. A ROM bootol rendesen, viszont sehol sem látok Play ikont az appdrawerben. Ez mitől lehet?

(#19472) bigman001: Köszi, hogy próbáltál segíteni, de azért ennyire nem vagyok b@lfasz :).

(#19488) ikaros13 válasza Jenzen (#19471) üzenetére


ikaros13
aktív tag

Üdv!

Ha egyszer frissítettél hivatalos (FOTA-n, vagy OTU-val) úton ICS-re, akkor nincs visszaút GB-re, mert a frissítéssel megváltozott a bootloader. Illetve, felteheted a GB-t, de amint tapasztaltad írásvédettnek látja az SD kártyát.
Ha mindenképpen GB-t akarsz, akkor csak a custom megoldás marad. Bagyuszé, ami nálad eszi az akksit, vagy wwenigmáé.

lateralitási kvóciensem: -100

(#19491) Milestone2 válasza takacslidia (#19481) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mivel több ROM-on ugyanazt csinálja 1000% hogy átverte a fejedet az eladó, nem véletlen szabadult meg a készüléktől.
Szervíz vagy hozzáértő (!!!) fórumtárs....aki közelebb lakik, mint Fakirr.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19492) #84490496


#84490496
törölt tag

Akkufedél leszedése, kb 8 csavar kicsavarása nem művészet :) A fekete hátlap kipattintása az egyetlen "vészesebb" művelet, utána már 2 mp alatt össze lehet nyomni az alaplap kiemelése nélkül ( !! ) a csatit és utána megy rendesen.. Azért nem árt összeszerelés nélkül letesztelni..

(#19495) kazy76


kazy76
aktív tag

Sziasztok. Visszaraktom a gb-t de az lenne a gondom h videózásnál nem megy a vahu. Felraktam az lg kamera alkalmazást de azzal meg nem vesz fel videót. Esetleg valami más ötlet?

Samsung Galaxy S8_Samsung Galaxy J5 2017

(#19496) gamegod


gamegod
senior tag

olyan kérdésem lenne hogy most ha én a francia ICS backupot ráraktam a telefonomra, attól még nekem ugyanúgy gb bootloaderes a telom nem?:D ez lehet elég hülye kérdés de hátha

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#19497) #84490496 válasza gamegod (#19496) üzenetére


#84490496
törölt tag

Ön nyert :)

(#19498) wwenigma válasza #84490496 (#19463) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jahh, meg hogy mi a helyzet a forraskoddal, meg mi folyik itt gyöngyösön, csakapénzemkellett utánamár nem vagyok kedves vevő... azt törölte a modi, aztan irtam hogy ne törölgessen hanem válaszoljon. Most kaptak emailt, hogy nyugodtan hivjanak fel azon a szamon amin nyáron csörgettek mert beszédem van velük mielött megyek a global alcatelhez...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#19499) #84490496 válasza wwenigma (#19498) üzenetére


#84490496
törölt tag

Kiváncsi leszek.. Gondolom sejted,hogy le fogják sz**i ,amit mondani akarsz nekik..

(#19500) gamegod válasza #84490496 (#19497) üzenetére


gamegod
senior tag

köszi a gyors választ

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.