Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik

Hozzászólások

(#3401) Teaway válasza MiklosSaS (#3392) üzenetére


Teaway
veterán

Gratulálok, lényegretörő, konkrét kérdés volt. Mellőztél minden sallangot :D

Nincs itthon csokid??

(#3402) Mahrenburg válasza Yeffy (#3400) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Yeffy (#3400) - Szóval már a nyolc henger is kevés? Egyre telhetetlenebb leszel...

Ferrari-rot?

Valami durvább jön, mint a Dodge Challenger Hellcat

Teaway (#3401) - Azért a válasz sem volt rossz, nem?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3403) Yeffy válasza Mahrenburg (#3402) üzenetére


Yeffy
veterán

neem, dehogy is. a V8 is sok lenne nekem :B legalabb is masodik autonak mindenkepp

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3404) MiklosSaS válasza Teaway (#3401) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Köszi szépen. Igy függöny nélkül egyszerübb! :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3405) jim bcs válasza Mahrenburg (#3391) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Nem, inkább mint a fejvadászok :DDD Amúgy hol jártál báránykám?

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#3406) Mahrenburg válasza Yeffy (#3403) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Yeffy (#3403) - Jahogy második autónak szeretnéd? És az elsőnél mekkora a hengerszám-limit? 12? 16?

DonSasss (#3404) -

Jim (#3405) - Mármint a fejvadászok áldozatai?

Bárányka? Meg Toledo? Valahogy úgy érzem, hogy azt akarjátok sugallni, hogy ideje enyhébb éghajlatra költöznöm az Antarktiszról...

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3407) Teaway válasza Mahrenburg (#3406) üzenetére


Teaway
veterán

16 henger az már Veyron :Y

Nincs itthon csokid??

(#3408) Yeffy válasza Mahrenburg (#3406) üzenetére


Yeffy
veterán

ahh, nem ugy! :W :DDD
ugy ertem, masodik, sajat tulajdonu autonak (most van az elsom). kapisch? :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3409) Mahrenburg válasza Teaway (#3407) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Esetleg ha sikerül megkaparintania a V16-os "Goldfish"-BMW-T...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3410) stratova válasza Mahrenburg (#3406) üzenetére


stratova
veterán

Igazgató Úr, hogyan maradhatott le a függönyről a titok (csőr) zseb, nem a vörös kalapos (Red Hat) pingvinek varrták?

(#3411) Mahrenburg válasza stratova (#3410) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3412) Mahrenburg válasza Yeffy (#3408) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ja, csak összesen egy autód lesz? Akkor viszont legalább 12 hengerest kellene nézned, mert ha két autód lenne, akkor összesen kiadná a tucatot, 8+4 vagy mondjuk 6+6 felállásban, de ha csak egy lesz, akkor illene minimum egy V12-es...

________

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3413) Yeffy válasza Mahrenburg (#3412) üzenetére


Yeffy
veterán

nem, majd 6. ahogy egykoron olvastam Will Smith-tol (talan meg megboldogult fiatalkoromban, egy 2000 koruli BRAVO magazinban, amit noveremtol csortam :D ):
"Apam mindig azt mondta, hogy minek neked 6 (vagy mittomenhany) auto? Csak egy segged van, amit a volan moge tehetsz." :))

ha tele is lennek loveval, sem hiszem, hogy egy maszkaloson, meg egy csapatos hatsoson kivul lenne mas autom. minek.

szerk.: most latom ezt a Goldfish-koncepciot, nem gyenge... :C

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3414) Mahrenburg válasza Yeffy (#3413) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Most azon gondolkozom, hogy korlátlan anyagi keret esetén mit választanék, ha csak egy autót szeretnék tartani... Talán egy Challengert? Szívesen hallgatnám útközben egy Hemi-V8 hangját... Vagy a V8-hang tekintetében talán még jobb lenne egy az Aston Martin régi klasszikus 5.3-as V8-asával szerelt autó... Vagy egy Mustang V8 inkább? Nehéz kérdés ez...

Akkor maradsz a Goldfishnél?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3415) Teaway válasza Mahrenburg (#3414) üzenetére


Teaway
veterán

(Textilipari termék hiba: 1-mindig kikötődik, 2-le kell vágni a szalagot)

Nincs itthon csokid??

(#3416) Yeffy válasza Mahrenburg (#3414) üzenetére


Yeffy
veterán

nem tudom, nehez valasztas lenne, az biztos.

ja, nyilvan :)) annyira nem vagyok oda a balnakert, sz'al mondom, E92 M3. ha mar regi, akkor csakis E30 M3 lenne. vagy 635 Csi. bar ezek csak kivulrol tetszenek, sz'al en csak "felfan" vagyok az "osfan"okhoz kepest :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3417) Mahrenburg válasza Teaway (#3415) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Teaway (#3415) - Nem kapcsolok mire utalsz... :B

Yeffy (#3416) - Hát igen, mégiscsak nagyobb garázsra lesz szükség...

Annyira nem is batár a mostaniakhoz képest, például a jelenlegi 3-as sorozat négyajtósának adatai:

Hosszúság: 4624 mm
Szélesség: 1811 mm
Magasság: 1429 mm
Tengelytáv: 2810 mm

Az E32-es 7-es adatai:

Hosszúság: 4910 mm
Szélesség: 1845 mm
Magasság: 1411 mm
Tengelytáv: 2832 mm

Hogy érted, hogy csak kívülről tetszenek? A technikájuk nem tetszik?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3418) Yeffy válasza Mahrenburg (#3417) üzenetére


Yeffy
veterán

ugy ertem, h kivulrol mind a mai napig utnek, viszont az enteriorjuk nekem mar osdiak, "avittak". mar az E46 is kisse ocska nekem belulrol, pedig az nem olyan nagyon regi.
nem is vagyok igazi BMW-s egy verbeli fan szerint. bar leszarom :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3419) Mahrenburg válasza Yeffy (#3418) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Én pont fordítva vagyok ezzel nekem az E30, E34, E32 belső tere a hamisítatlan BMW-enteriőr, az ez utániak kicsit olyanok, mintha távol-keletiek próbálnák utánozni az igazit...

Ki szerint nem vagy igazi BMW-s? :Y Add meg a címét, azonnal küldjük a Pingvinhadsereg különleges osztagát... :K

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3420) Yeffy válasza Mahrenburg (#3419) üzenetére


Yeffy
veterán

kinek mi. :)

konkret szemelyt nem ismerek, de kaptam mar eziranyu nyafogasokat idiotaktol :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3421) Mahrenburg válasza Yeffy (#3420) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Alapból azt mondanám erre, hogy biztos ami biztos alapon kiirtatjuk a pingvinekkel az összes idiótát, de az nekem sem lenne jó, mivel én is idióta vagyok, ráadásul kéznél is lennék nekik itt az Antarktiszon...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3422) Yeffy válasza Mahrenburg (#3421) üzenetére


Yeffy
veterán

:D :DDD
nem en mondtam :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3423) Mahrenburg válasza Yeffy (#3422) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

De azért remélem egyetértesz... :DD

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3424) Teaway válasza Mahrenburg (#3421) üzenetére


Teaway
veterán

„ráadásul kéznél is lennék nekik itt az Antarktiszon...”

szárnynál...

Nincs itthon csokid??

(#3425) Yeffy válasza Mahrenburg (#3423) üzenetére


Yeffy
veterán

hatooo... izze...
:U ;] :P

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3426) Mahrenburg válasza Teaway (#3424) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Teaway (#3424) - Ennyi év Antarktiszon való lét után már igazán megtanulhattam volna... :B

Yeffy (#3425) - Elvitte a pingvin a nyelved? :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3427) Yeffy válasza Mahrenburg (#3426) üzenetére


Yeffy
veterán

;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3428) Mahrenburg válasza Yeffy (#3427) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ennek a fejnek van nyelve... Most még van... De ha sokat nyújtogatja, már nem sokáig... A pingvinek már figyelik... : :P

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3429) Yeffy válasza Mahrenburg (#3428) üzenetére


Yeffy
veterán

:)) :)) :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3430) Mahrenburg válasza Yeffy (#3429) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

A piros fejeknek vajon zöld a nyelve? (Nem is értem, hogy ez eddig miért is nem merült fel kérdésként... :F )

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3431) Yeffy válasza Mahrenburg (#3430) üzenetére


Yeffy
veterán

nem tudom, ilyen tudomanyos kerdeseket meg nem fogalmaztam meg

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3432) Mahrenburg válasza Yeffy (#3431) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

A pingvinek alapos felderítőmunkával kiderítették, hogy a sárgáknak is piros a nyelve: :Y

A sötétsárgák, a narancssárgák, a kékek és a sötétzöldek nyelvszíne még kutatás tárgyát képezi. (A gyanú szerint a sötétzöldeknek lehet, hogy fekete a nyelve: :DDD , de ez még nem nyert megerősítést... )

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3433) jim bcs válasza Mahrenburg (#3432) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ők a szivárványozók :D

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#3434) Yeffy válasza Mahrenburg (#3432) üzenetére


Yeffy
veterán

:C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3435) Mahrenburg válasza jim bcs (#3433) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Mármint úgy érted, hogy a különböző színű nyelvükkel felnyalják a szivárványt az égboltra?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3436) jim bcs válasza Mahrenburg (#3435) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Vagy le :DDD

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#3437) Mahrenburg válasza jim bcs (#3436) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Akkor vélhetően fagylaltként funkcionál számukra a szivárvány, s ez valószínűsíti, hogy Antarktiszról származnak, mivel csak az Antarktiszon leledzik fagyott állapotban még a szivárvány is.... Mik ki nem derülnek egy komoly kutatás során...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3438) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

AM4-es alaplapok

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3439) Mahrenburg válasza Mahrenburg (#3438) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Örömmel látom, hogy az AM4-es alaplapok ennyire felpezsdítették a topikot... :C

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3440) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#3439) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Melyik topikot?

(#3441) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#3440) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

:DD

Tényleg, mostanában merre jársz? Még mindig itt kóvályogsz valahol az Antarktiszon?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3442) jim bcs válasza DR|FTK|NG (#3440) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

:DDD

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#3443) Mahrenburg válasza jim bcs (#3442) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Nemröhögegyüttérez! :DD

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3444) stratova válasza Mahrenburg (#3443) üzenetére


stratova
veterán

Még az Igazgató Úr is kimozdul a komfortzónából (antarktiszi alaplapgyár). Amúgy az AM4 lapok várósak, remélem kivételesen hamarabb készülünk el az ITX kínálattal mint a hivatalos partnerek. :P

(#3445) Mahrenburg válasza stratova (#3444) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Az ATX-változattal már rég készen vagyunk (mondanom sem kell, hogy mindenkit megelőztünk, még a Zen-architektúrás CPU-k elkészültét is... ), az ITX-változatot meg most gyorsan összeütöttük:

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3446) Teaway válasza Mahrenburg (#3439) üzenetére


Teaway
veterán

Amíg nincs belevaló, addig csak kukaszökevények.

Nincs itthon csokid??

(#3447) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#3439) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jelen.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3448) jim bcs válasza Mahrenburg (#3445) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

A procihűtőt meg pillanat ragasztóval, vagy spaniferrel kell rárakni? Hun vannak a borda felfogatási pontok? :D

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#3449) Teaway válasza jim bcs (#3448) üzenetére


Teaway
veterán

A Déli Sarkon nem kell hűtő.

Nincs itthon csokid??

(#3450) jim bcs válasza Teaway (#3449) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

De borda az kell, a hőt el kell vezetni a kupakról, nem elég a -45 fok :D

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.