Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik

Hozzászólások

(#3601) Mahrenburg válasza Teaway (#3599) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Arra gondolsz, hogy deréktől felfelé női test, deréktől lefelé meg nyers hal?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3602) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Most ért véget az Antarktiszi Országgyűlés ülése, s az egyik pingvin látta az Andorra - Magyarország mérkőzést, s a színvonalat látva felvetette, hogy bár sosem fociztak még, de így ők is tudnának játszani, tehát nevezzék be a (most még nem is létező) Antarktiszi Válogatottat a következő világbajnokságra. A pingvinek tőlem kérdezték meg, hogy lenne-e esélyük a világbajnoki címre? A Magyarország elleni győzelem nem kétséges számukra, de például Andorra legyőzését illetően vannak kétségeik... Szerintetek mit válaszoljak nekik :F

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3603) Teaway válasza Mahrenburg (#3602) üzenetére


Teaway
veterán

Ebbe a csoportba kerüljenek:

Brazília
Németország
Uruguay
Antarktisz

Andorra ellen nincs esélyük.

Nincs itthon csokid??

(#3604) Mahrenburg válasza Teaway (#3603) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

A pingvinek nagyon hálásak, mindez megerősíti abbéli reményeiket, hogy viszonylag kis befektetéssel szerezhetnek nemzetközi elismerést Antarktisznak egy népszerű sportágban könnyen elérhető világelsőség révén.

Vajon Sasss meg tudná bundázni a csoportsorsolást?

Valamint azt kérdik, hogy jégből lehet stadiont építeni?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3605) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Porsche 969, mely sosem került gyártásba. Érdekesség, hogy azt tervezték, hogy a hathengeres boxert leváltják egy kompakt V8-as motorcsaláddal.

Porsche 969

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3606) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#3605) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Csúf.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3607) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#3606) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

A V8-as 911-esbe való beépítésének terve ragadott meg elsősorban, erről eddig nem hallottam. Később, mielőtt megjelent a vízhűtéses hathengeres boxer-motorcsalád, akkoriban felröppent a pletyka, hogy a Porsche egy nyolchengeres boxert fejleszt, de aztán a mai napig maradtak a hat hengernél.

Persze a klasszikus forma az igazi:

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3608) Yeffy válasza Mahrenburg (#3607) üzenetére


Yeffy
veterán

nem veletlenul reszelgetik ezt a format azota is :C :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3609) Teaway válasza Mahrenburg (#3607) üzenetére


Teaway
veterán

Olyan az eleje, mint egy szélesszájú béka.

Nincs itthon csokid??

(#3610) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#3607) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

CsakaDelta :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3611) Yeffy válasza MiklosSaS (#3610) üzenetére


Yeffy
veterán

az egyetlen "kisolasz" az Alfa Brera-n kivul, amit barmikor elfogadnek... ;)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3612) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Sasss - Mégsem várod meg a pingvinek által fejlesztett AM4-es lapot, inkább ráfanyalodsz a Pegatron-termékekre? :(

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3613) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#3612) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Várom a Thuban és a Nehalem óta.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3614) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#3613) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Akkor pár évet igazán tudsz még várni... :U A türelem a sasok egyik legnagyszerűbb erénye... :K
Majdnem olyan nemes erény ez, mint például az én szerénységem, mely megalapozta osztatlan népszerűségem... Persze azért várnom kellett erre, de az igazi nagyságot a türelemmel ötvözött szerénység hozza el... (Nem tudom, hogy ebben a topikban említettem-e, hogy milyen hihetetlenül szerény vagyok, de mindegy is, hiszen ezt mondanom se kell... )

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3615) Mahrenburg válasza Mahrenburg (#3614) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Sasss - A legkézenfekvőbb megoldás a Taichi + piros festék + ecset - kombó lenne...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3616) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#3612) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Hamarosan lesz Pengatron alaplap.

(#3617) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#3615) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na de most komolyan, melyik legyen? Fatal1ty Gaming professional, Taichi vagy a herélt ROG Hero?£

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3618) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#3616) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

:DDD

Nem is értem Sasss miért nem vásárolja fel a Pegatront, az Asusnak úgysem kell, csak az összes termékének összes nyákját tervezi és gyártja, könnyedén ellenne nélküle is... Sasss meg a költségcsökkentés jegyében átköltöztethetné a gyártást az Antarktiszra, s olyanra festethetné az alaplapokat amilyenre akarja...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3619) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#3617) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Én a Taichit választanám, nekem a tetszik a kinézete (persze a ledet kikapcsolnám), de nem tudom, hogy "BIOSilag" hogy állnak, melyik jönne be jobban neked. A Crosshair Herot nem választanám, az oké, hogy jelenleg még inkább a CPU limitál, de gondolom később ki szeretnéd próbálni a Zen 2-t is. (Mivel kényes vagy a BIOSra, ezért részemről e hozzászólás nem minősül hivatalos ajánlattételnek, csak a magánvéleményemet tükrözi... :)) )

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3620) CJ4567 válasza MiklosSaS (#3617) üzenetére


CJ4567
veterán

A Fatality tűnik a legfelszereltebbnek, és nem tűnik rossznak kinézetre se, a LED-ekre lennék kíváncsi hogy élőben mennyire világítanak, és a SoundBlasterre, hogy mennyire SoundBlaster, és nem csak egy rácimkézett valami saját driverrel. Oldaluk alapján csak szoftvernek tűnik.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#3621) DR|FTK|NG válasza CJ4567 (#3620) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Sound Blaster Z-je is van.

(#3622) CJ4567 válasza DR|FTK|NG (#3621) üzenetére


CJ4567
veterán

Akkor meg tökmindegy, még mindig Fatality vagy Taichi amit vennék.

No Sana No Life

(#3623) Teaway válasza MiklosSaS (#3617) üzenetére


Teaway
veterán

És úgy mégis mit használnál a ROG csomagból??
Fatálból melyik? Prof vagy K4?
Marad a Taichi, hidd el, nincs más választásod :D

Nincs itthon csokid??

(#3624) MiklosSaS válasza Teaway (#3623) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Semmit!

Fatalbol a Prof. lett volna de tul csilli-villi. A Taichi-val csak a szinvilaga idegesitett, de komolyan.

Gyozott a ROG-nak nevezett utanzat.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3625) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#3624) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

:Y

Meg mertem volna esküdni, hogy az egyik ASRockot választod...

Grat, remélem hamar megérkezik a CPU is, aztán hajrá, kívánom, hogy csak örömed teljen az AMD-hez való visszatérésedben! ;)

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3626) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#3625) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tegnap en is. De ugy volt hogy azt mondtam, lesz ami lesz megveszem az olcsobbat (picit orulve mert biztos voltam benne hogy a Taichi az olcsobb)...de amit mondtam azt megmondtam es igy ez a plasztik ROG lett mivel promozva volt az akcios uj verzio.

Munka gep szive AMD, most a jatekos gep szive is AMD lesz. Remelem nem lesz vele baj. Ha stabilan megvan a 4.0- 4.1 GHz 8 magra es a 3200 MHz a ramoknak akkor meg leszek veluk elegedve.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3627) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#3626) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Azért ha csak 3.9 GHz-et tud majd értelmes feszen, akkor se keseredj el, nem biztos, hogy ér annyit +100 MHz, de majd úgyis meglátod.

Lehet, hogy jövő ilyenkor már a média-PC-d is Zen-alapú APU-t rejt majd, s örökre búcsút intesz az Intelnek... :))

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3628) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#3627) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Persze, 3.9 vagy 4.0 nem oszt . De inkabb orulnek egy stabil 4.1-nek, alapfeszen ;]

Haragszom az Intelre. Nagyon elszaltak a skylake-X araval. Olcsobb volt az alaplap + cpu kombo mint egy i7-7820X processzor. Ezt mar en sem nyelem le....inkabb elfogadom hogy az 1800X lehet 20-25 %-al el lesz maradva a 8 magos tarsatol (7820X) de majdnem fele annyiba kerult.

Az alaplapok is enyhen rablas szintet kepviselik. Nezd csak meg, egy sima mezei MiSI Gaming M7..majdnem 150.000 magyar penz..anno ebbol az osszegbol vettel egy Asus X79 Rampage Extreme lapot.....ami az igazi csucs ROG-ot kepviselte. Most meg egy szar geming 7-es dragabb :W :W :W

De nezd meg a "csorobb" Asus lapot is! ..majdnem 100.000 HUF. Vagyis sima es torvenyes rablas.

Na ezert nem vettem meg az uj 2066-os platformot.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3629) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Egyebkent ha mar lapokrol beszelunk, igen kellemes csalodas szamomra ez a Giga lap a kis FX alatt. 4.8 GHz-ig stabil az amugy eleg ehes processzor, a lap pedig kituno. Betos stabil, nem tul bonyolitott BIOS-al...csondben vegzi a dolgat. Kicsi memoria tuning is belefert (1600-rol 2133-ra).

Reszemrol nagyon jol sikerult alaplap!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3630) Popes válasza MiklosSaS (#3624) üzenetére


Popes
őstag

Lehet hogy nem volt az rossz választás, nézem most pl az MSI-t, hát ez sem olyan amire azt mondanám hogy húúb@meg. :N klp

Deus ex machina

(#3631) MiklosSaS válasza Popes (#3630) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Pontosan. Semmi extra..csak méreg drága.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3632) CJ4567 válasza MiklosSaS (#3624) üzenetére


CJ4567
veterán

Gratula! :) És VEGÁn is leszel majd? ;] (Bőven elég a 1080, csak viccnek szántam.)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#3633) Teaway válasza MiklosSaS (#3624) üzenetére


Teaway
veterán

„A Taichi-val csak a szinvilaga idegesitett, de komolyan.”

Bocs, nem tudtam, hogy üvegházad van :)

Nincs itthon csokid??

(#3634) MiklosSaS válasza Teaway (#3633) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem eppen ugy van az....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3635) Teaway válasza MiklosSaS (#3634) üzenetére


Teaway
veterán

Ültess bele salátát vagy paradicsomot! :Y :DD :R

Nincs itthon csokid??

(#3636) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Untouched

Apropó CJésháromnálnagyobbdenyolcnálkisebbegészszámok, nem Te vagy a zenefelelős? Mostanában kevés a zene... Nem kaptad meg a nyershalellátmányod?

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3637) CJ4567 válasza Mahrenburg (#3636) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem, szerintem valakivel keversz :P

Szépen elterelted a figyelmet a szövegről amúgy :P

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#3638) Mahrenburg válasza CJ4567 (#3637) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Jól emlékeztem, imhol a debütálásod...

Nem úgy volt, hogy a neved is DJ4567re váltod? Vagy hagyjuk Yeffyre?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3639) CJ4567 válasza Mahrenburg (#3638) üzenetére


CJ4567
veterán

(#3640) Mahrenburg válasza CJ4567 (#3639) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Szent Hűtőborda, ennél jobb nem volt? :O

Gyanús, hogy ki akarod rúgatni magad a megtisztelő zenefelelős posztról... :U

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3641) Yeffy válasza Mahrenburg (#3638) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3642) CJ4567 válasza Mahrenburg (#3640) üzenetére


CJ4567
veterán

Pedig ezzel semmi baj sincs, de (számodra) rosszabb is van. :D

No Sana No Life

(#3643) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Közös fellépésre nem gondoltatok még?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3644) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

All In The Name Of...

Mindent nekem kell csinálnom... (sóhaj)

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3645) CJ4567 válasza Mahrenburg (#3643) üzenetére


CJ4567
veterán

Mára elég volt az internetből. :DDD

No Sana No Life

(#3646) Teaway válasza Mahrenburg (#3644) üzenetére


Teaway
veterán

Úgyvan!!
Csak a legjobbakkal dolgozunk:
KISS, Quiet Riot, Mötley Crüe, Poison, RATT, Pretty Boy Floyd, Dokken, Cinderella, Tigertailz, Europe, Hanoi Rocks, Danger Danger, Def Leppard, Van Halen, Twisted Sister, Whitesnake, Guns N’ Roses, Bon Jovi, W.A.S.P.

Nincs itthon csokid??

(#3647) Yeffy válasza Mahrenburg (#3643) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD :DD

kesz, vegem van egy hetre megint OFF leszek :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3648) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Bye bye beutiful (Z170 OC Formula) :((

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3649) jim bcs válasza MiklosSaS (#3648) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

No, mi történt? :F

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#3650) MiklosSaS válasza jim bcs (#3649) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Váltottam AM4-re.

Egyelőre hibának tartom. Elég göröngyösen indul a cucc....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.