Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik

Hozzászólások

(#3051) Popes válasza Jakuskacsa (#3050) üzenetére


Popes
őstag

Nekem annyi előnyöm volt hogy a munkám és a szórakozásom 10 évig egy és ugyan az volt. :D
Hang és fénytechnikusként elég sok buliba volt módom ott lenni,(volt olyan időszak hogy heti 2-3) nem mondom elégé elhasználja az embert egy idő után de fiatalon még bírja az ember. :DDD
Persze ha nem dolgoztam akkor is volt mindig hová menni, de persze az élet mindig kiegyenlíti magát, ezért most kicsit úgy érzem hogy nekem az egész életre szánt "bulikeret" már kimerült. :( (vagy direkt lett így elosztva :)) )
(na jó, remélem még azért van valahol egy kis később előhúzható aranytartalék :) )

Deus ex machina

(#3052) Jakuskacsa válasza Popes (#3051) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nekem is volt egy csoporttársam egyetemen aki ezt csinálta, simán összeszedte a pénzt az esti munkákkal az egyetemre. Mellette meg még élt is. A végefelé azt mondta, hogy egyre jobban utálja a DJ-ket :DDD :DDD Egyik másikról pár pikáns történetet is mesélt.

Volt egy menyasszonyom a feleségem előtt, na ő volt az aki mellett én már nem vágytam a party-ra. Eleinte még tök jó volt, de én inkább már otthonra, gyerekre vágytam. Mivel nem adta meg, közben pedig megismertem a feleségem aki egy tünemény... így hát így járt. Ő még bulizni akart, én már közös életet akartam. Elzavartam... Mint hallottam jól sikerült neki az élet, mert a bankban ahol dolgozott egyes emberek számláiról pénzt emelt át a saját számlájára (hogy fedezze a party életvitelét), majd elélte, hogy ne legyen feltűnő újabb emberektől utalt át pénzt,(egy részével fedezte a legelőször lehúzott embereket) majd elélte, majd a piramis addig ért, hogy a bíróság 4 milliót bizonyított rá.... és így sem tudták az összeset. Majd, feltételesen szabadlábra helyezték, az anyjáék visszafizették a tartozást (gondolom mindenüket odaadták + hitel), majd ezt úgy hálálta meg a szüleinek, hogy egy amúgy is drogos félnótásnak (partyszökevény) szült egy gyereket. Most az anyjáékkal él újra...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3053) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Még élek...de a mumkahely (régi-új) meg a saját cég lefoglal elég rendesen....kicsi szabad idõm ami marad az a családé.....

Ti jól vagytok?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3054) jim bcs válasza MiklosSaS (#3053) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Jól, de ugyanaz mint nálad.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#3055) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#3053) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Hiányoltalak már, de jó hogy néha előkerülsz. Sok sikert mindenhez. Ne felejtsél el azért néha pihenni, aludni, és lazítani sem!

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3056) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#3055) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En is hianyolog par embert. Aztan amiota az FX OFF mainstream lett, nagyon nincs is mirol irni...

Persze pihenes is kell...az is lesz. Csak az elso ket-harom het is huzos....majd lecsendesednek a dolgok.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3057) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#3056) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Ohh... ne is mond mi lett ott. Még jó, hogy jó kedvvel keltem, mert most hackeee-enek tudtam volna olyat írni, hogy leszakad az ég. Csak már nincs kedvem. Meg laci megtette helyettem. Asszem ide szokok, onnan meg el. Nagyon gáz lett. És amíg nem voltam addig a 4-5 hónapig addig változott meg valami. Szerintem, de lehet csak én érzem így. Habot is hiányolom, egyre kevesebbet olvasom. Pedig szeretem olvasni az írásait.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3058) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#3057) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Én szerintem is meg van változva minden ott. Ez itt egy jó kis topic de nem kell nagy dobra verni.
Lehet még itt is mehjelenik a Jómunkásemberünk....

Nem olvastam, majd benézek késõbb mi volt ott.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3059) Yeffy válasza MiklosSaS (#3053) üzenetére


Yeffy
veterán

jah, mondhatjuk, finom kis OFF-os hétvége volt erre, ami sajna hamar eltelt, ismerőshöz meg szerelőhöz rohangászással. de most már úgy néz ki, rendben van a dög (nem az ismerős :)) ) ma kezdődik egy 4 napos turnus. aztán péntek off.

a héten tudod már, mikor érsz rá?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3060) MiklosSaS válasza Yeffy (#3059) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A Hetveget szinte atmeloztam.....de Pentek korul szerintem leszek. Vagy ha lesz egy kis idom meg ma...de az nem 100 %.

@gYORSFAccU: elolvastam, szerintem o volt az aki jellezte a dolgot a moderatoroknak. Radi meg pont ON volt.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3061) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#3060) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Hát gyönyörű mondhatom :((( :((( Miért kell ez a szőrszálhasogatás sosem értettem.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3062) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#3061) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem baj, lehet megint sírva kivonul, oszt csönd lesz egy ideig...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3063) Yeffy válasza MiklosSaS (#3060) üzenetére


Yeffy
veterán

mai nap nem jó, meg amikor melózom, max délelőttönként, mert délután melózom.
ha a péntek jó, pls jelezd. az nekem is megfelelne

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3064) MiklosSaS válasza Yeffy (#3063) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

All right!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3065) CJ4567 válasza MiklosSaS (#3060) üzenetére


CJ4567
veterán

Én meg radiról tudnék írni :( De az már a múlt.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#3066) Jakuskacsa válasza CJ4567 (#3065) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

most lehet én vagyok a hülye, de ki az a radi??? vagy már nincs köztünk?

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3067) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#3066) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Egy moderátor aki általában jó fej, csak néha komolyabban veszi a moderátori hivatását.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3068) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#3067) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

jaaaa... értem. Én is voltam már figyelmeztetve. Mindenki hibázhat néha, vagy a hév elviszi túlzásokba, de úgy gondolom, hogy mindkét off topic az itt tartózkodó emberek 95% nak kiesik még a periférián túli látásából is. Egyszóval saját magunk szórakozásáért vagyunk itt, és mert jól érezzük magukat a másik társaságában. Én úgy gondolom, hogy ÁFSZ ide vagy oda, erre külön szabály kellene, hogy mit lehet és mit nem egy offban. Mert jelenleg mást mutatnak a szabályok, és mást a gyakorlat... szerintem.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3069) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#3068) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ez igy van. Én is szeretem feszegetni a határokat, jutalmul kaptam egy hosszú bünlajstromot...de nem érdekel.

Ha szeretném a szabályokat rég a honvédségnél dolgoznék.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3070) jim bcs válasza Yeffy (#3063) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Heló vaú!

De régen láttalak téged is, lassan csak összegyűlik a régi bagázs :DDD

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#3071) Yeffy válasza MiklosSaS (#3064) üzenetére


Yeffy
veterán

cheers mate! :D

jim bcs: hát helllooooo! örülök a megszólításnak, jó látni a régi arcokat! :)
jaja, bár egy két embert azért hiányolok (pl Turbócsiga, LaciCRM, Hangyász, stb)

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3072) MiklosSaS válasza Yeffy (#3071) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Lacikát majd behozzom....

Most végeztem a melóval ....qrva fáradt vagyok..

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3073) Yeffy válasza MiklosSaS (#3072) üzenetére


Yeffy
veterán

az jo otlet!
a tobbiek mar nem toljak?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3074) MiklosSaS válasza Yeffy (#3073) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Sokan kiestek, elmentek...a régi FX OFF is csak egy szimpla átlagos semmit mondó topic lett. Hála egy pár nem oda való fazonnak...

Ez jó kis csöndes topic, nem kellene elbaXni, ezért oda kell figyelni hogy kit hívunk be.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3075) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#3074) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Jól beszélsz... önts egy pohár bort! :C

Most én emléxem rosszul, vagy másképp van valami a neveddel... valami kicsi lett valami meg nagy betű???

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3076) Yeffy válasza MiklosSaS (#3074) üzenetére


Yeffy
veterán

:( :(

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3077) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#3075) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Már rég korrigálni szerettem volna egy régi hibát...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3078) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#3077) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

sajna a régi nickemet úgysem kaphatom vissza... pedig arra módosítanék.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3079) Teaway válasza Jakuskacsa (#3068) üzenetére


Teaway
veterán

„ a hév elviszi ”

Engem a troli szokott, ha nem figyelek.

Nincs itthon csokid??

(#3080) Jakuskacsa válasza Teaway (#3079) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

1. verzió: Bocsásd meg nekem tudatlanságom, egyrészről mert más ország állampolgára vagyok és abban lakom amiben nem kéne, és egy harmadikban születtem, így ragadnak rám néha olyan kifejezések, amik számomra jól hangzanak viszont nem magyaros...
2. A pöstinek a hév mást jelent mint itt vidéken...
3. Csak szhopatlak értem én a tréfát :DDD :DDD :DDD
4. :C

viccet félretéve, nekem még a városban is volt olyan, vezetés közben, hogy annyira elábrándoztam, hogy egyszer azt vetem észre, hogy nem is ott vagyok ahol kéne...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3081) Teaway válasza Jakuskacsa (#3080) üzenetére


Teaway
veterán

2. Nem vagyok pösti, nem tudtam, hogy ott is van hév.

Nincs itthon csokid??

(#3082) Popes


Popes
őstag

Tudom hogy van itt olyan aki szereti a sebességet, de ki emlékszik hogy milyen volt az "igazi" rally? Amikor csak a navigátorra támaszkodhatott a pilóta mert még a saját szemével sem látta tisztán a pályát? LINK
Tudom hogy egy csajos kép jobb lenne, :P de mikor megláttam elkapott a nosztalgia hogy mikre voltunk képesek valódi fanatikus szurkolóként. :D

Na jó, csajok nélkül rally sincs. :D

klp

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#3083) Jakuskacsa válasza Popes (#3082) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Ohhh... szivből szóltál. A lancia delta volt a kedvencem. Az f1 is addig volt jo mìg nem volt agyonszabályozva. Szörnyű hogy nézhetőségbem bármelyik alsóbb kategoria megveri. Ki a sebességbolond itt?

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3084) Popes válasza Jakuskacsa (#3083) üzenetére


Popes
őstag

"Ki a sebességbolond itt?"
Én?! :D

Deus ex machina

(#3085) Jakuskacsa válasza Popes (#3084) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Holnap elbeszélgetünk úgy érzem...
Ezeket nézem, követem: forma autos bajnokságok, wtcc, endurance.
Amiket üztem: gyorsulási, drift
Amivel járok: fiat bravo hgt
Amim még van: alfa romeo 75, fiat coupe 2l 5henger turbo. Kérdés? A két fiat abarth kiadás.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3086) Yeffy válasza Jakuskacsa (#3085) üzenetére


Yeffy
veterán

Amiket üztem: gyorsulási, drift

alkalmankent, vagy versenyszeruen? meselj mar egy picit :)

en is szeressem a sebesseget, de foleg a verdakat, csak egyelore amit/ket megvasarolnek, nekem dragak/meg nincs ra zseton. na de majd egyszer ;]
az aktualis szutykom meg az adatlapomon talalhato :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3087) Popes válasza Jakuskacsa (#3085) üzenetére


Popes
őstag

Nekem turbós(dieselen kivül) csak egy R5 Alpine turbo volt, annyi extrával hogy egy 2.2-es Audi turbó szívta magához a karbit.(meg szép narancsszínben izzottak a leömlők a turbóig :DDD )
Olaszból meg csak Abarth Ritmo-m volt de a kis francia keresztbe lenyelte. :K (fun volt mindkettő de igazán egyik sem lett a szívem csücske :B )

Deus ex machina

(#3088) stratova


stratova
veterán

(#3089) Jakuskacsa válasza Yeffy (#3086) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

És Popes:

Mondjuk úgy hogy komolynak indult aztán elbohóckodtam. Jó pár éve mikor még a far far away -ben sem volt a párom meg a család, és volt egy kis pénzem is, akkor belevágtam egy két dologba...
Gyorsulási - Fiat bravo, csak a gyári motor helyet egy coupe 2L 5 hengeres turbós csoda volt benne (lényegében ugyanaz a motor van benne a hgt bravoban, csak nem turbós), azzal voltam pár gyorsulásin, tapasztalatot nyertem meg gyakori kuplunkcserét. Mindaddig meg egyszer a pillanat hevében 3 -as után 2-be húztam a váltót 4 helyett. Mit mondjak, nem nagyon szerette a 11000-es fordulatot. Úgy nagyjából shemmi nem maradt a motor - váltó kombóból.

Drift - Az első hátsókerekesem egy alfa 75 volt, tény, hogy diesel, de az is csapkodta a farát, ha arról volt szó. A konstrukció nem rossz, 30 éves kocsihoz képest sok benne az okosság. Pl. 50-50% súlyeloszlás, elől torziós rúd, hátul pedig a féket a féltengely mögé tették (közvetlen a kihajtáshoz) így csökkent a rugózatlan tömeg. Gyenge pontja a kardán (kb egy olajcsere intervallum alatt szét lehet rúgni). Nos ebből akadt egy ütött kopott 3.0 v6, kapott két kicsi turbót, mert gyárilag kevés volt a nyomaték és a lóerő. + kapott a rövidebb váltót (1,6-1,8 már nem emléxem) így rövidebb áttéttel adta át az erőt. Egy pár versenyen elbohózkódtam valahol a ZS kategóriában, ezt is komolyan gondoltam, elég jól is ment, aztán egy nap felkeltem, és úgy ébredtem, hogy felnőttem. Most már kéne egy lakás, egy járós autó (azért túlságosan azt nem adtam le...) És persze család ami a legfontosabb az életemben.

Megmondom őszintén tisztelem a többi márkát, és elismerem a kis francia teljesítményét, sőt minden teljesítményét ami komolyabb mint az átlag. Viszont az én szívem csak az Olaszokért dobog. A habitusomon is látszik, sokszor robbanok, és kalimpálok mint egy igazi digó. Későn fekvő típus vagyok, és "régen" szerettem az éjjeli életet. Az Olasz kajákat is imádom, azt az egyet sajnálom, hogy mikor volt lehetőségem nem mentem ki cserediáknak 1 évre. Lehet maradtam is volna ott. Na de ez a múlt. Csodás az életem itt is és most is.

A versenyszellem azért nem tűnt el teljesen a véremből. Sajnos az utcán is kipróbálom magam néhanapján. Pont múlthéten voltam úgy, hogy az utcai "fight" után elgondolkoztam, hogy normális vagyok e, mert szerencsétlen kocsim szerintem a határait feszegette. Félreértés ne essék, nem veszélyeztettem mást, csak saját magam azzal, hogy a kanyarba kicsit túltoltam, és elindultam egyenesen... de kiadta :DDD :DDD :DDD végül is. Az a baj, hogy a motorhang, az érzés, meg hogy egy "gokártban" ülsz, elveszi az eszem.

Most ennyi... más nem jut eszembe hirtelen

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3090) Jakuskacsa válasza Jakuskacsa (#3089) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Ezt most találtam: Ha már kocsikról van szó, íme egy video az új UAZ-ról.

[link]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3091) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#3090) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kar a fapados belsoert.... ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3092) Yeffy válasza Jakuskacsa (#3089) üzenetére


Yeffy
veterán

laza... :K

igen, hát gondoltam, hogy a drag race-eket a kuplungok nem kifejezetten díjazzák, meg a váltók sem :))
hogy fordult az 11ezret?? meg volt az is piszkálva? tudtommal utcai autók motorjai 10-et sem nagyon pörögnek maximum. de lehet rosszul tudom.

köszi a kis összefoglalót. én is szerettem volna ezzel foglalkozni, de anyagiak miatt ez kimaradt az életemből (drift). poénból, nem hiszem, h versenyszinten toltam volna. kocsim is csak itt kint lett az első, pedig van jogsim 2009 óta. :(
na mindegy, jövőre csak sikerül megtalálnom az ár/érték arányban legjobb kis 200 ló körüli hátsós kupét hosszabb távra :B csak addig az árát is össze kell szednem ;] de alakul

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3093) MiklosSaS válasza Yeffy (#3092) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Vegyél egy faCCa Volvo S60-at, D5-ös motoral, az a komoly emberek verdája ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3094) Jakuskacsa válasza Yeffy (#3092) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Úgy fordúlt ez 11000 ret, hogy hármasból nem négyesbe sikerült raknom, hanem kettőbe. Egyébként olyan 7600 körül volt a max fordulat. Miután 150 nél húztam egy kettest a négyes helyett, kb olyan 11.000 ret pöröghetett a motor amikor ráengedtem a kuplungot. Érdekes, hogy a váltó úszta meg a legjobban, a motor az teljesen kikönyökölt.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3095) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#3093) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Ne hallgass rá, csakis és kizárólag öreg kocka volvo-t 2.4 es 5 hengeres turbós benyásat! 8 alatt futja a 100-at... és a hangja... [link]
Vagy itt a kéket nézd/hallgasd meg: [link]

Számomra az 5 hengeres kocsik hangja a világ legszebb muzsikája... talán a v8 érhet a közelébe...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3096) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

[link]Az enyémen is volt ilyen dob, tegyem hozzá, paparagi kipuff volt, műbizonylatos, hivatalos. Aztán egy bírósági végzés elszakított tőle. Le kellett szedjem egy kedves szomszéd miatt. Pedig a ház előtt soha nem túráztattam, soha nem hangoskodtam, a banya akkor is leszedette velem. Most gyári van alatta kb 10 decibellel halkabb, csak nem ennyire mély - na mostanában azért hazaértemkor jelzem, hogy hazaértem... Ha ezt szerette volna elérni, megkapta...3-4 ezerig felpörög míg a parkolóhelyre érek :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3097) Yeffy válasza Jakuskacsa (#3094) üzenetére


Yeffy
veterán

azt vágom, de ha 7-8k-nál volt a max, hogy pörögte ezt túl? ráadásul ennyivel? nem volt benne tiltási limit? vagy hogy? :F

Sass: majd egyszer. se vén, se családos, se komoly ember nem vagyok ;] :D :))
másabb verdák izgatják a fantáztiám :B

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3098) Jakuskacsa válasza Yeffy (#3097) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

A tiltás csak egy bizonyos fordulat fölé nem engedi a motort. Fordulatot meg a váltó fogaskereke átadja a motornak a kuplungon és a lendítőkereken át. Így hiába a tiltás, ha már alapból felette vagyok legalább 4000rel... ez csak sac/kb ennyit forgott.. a fene se tudja mennyit, csak azt tudom, hogy sem a motor sem a váltó nem élte túl.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3099) Popes válasza Yeffy (#3097) üzenetére


Popes
őstag

Ha vissza váltod pl negyedik padló tiltásnál(5. helyett) 3.-ba akkor nincs az a limeter ami megfogná :N , nekem a V-Tech Civic-et sikerült 5. helyett 3.-ba rakni(4. tiltás, 200km/h) kibírta. :R (de ez japán :DDD jakusj ez most nem egy NV/AMD szerű trollkodás, csak leírtam hogy van ami bírja az ilyen "bénákat" is mint én :D )

Deus ex machina

(#3100) Yeffy válasza Jakuskacsa (#3098) üzenetére


Yeffy
veterán

+ Popes

értem, jó tudni. kösz az infót, skacok!

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.