Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik

Hozzászólások

(#3101) Popes válasza Yeffy (#3100) üzenetére


Popes
őstag

Munkahely váltáshoz is jól jöhet ez az infó. ;] LINK

Deus ex machina

(#3102) Jakuskacsa válasza Popes (#3099) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Mákod volt apám... (nem veszem trollkodásnak, ha nem írod le akkor sem vettem volna annak) Amúgy is én egy hibrid rendszer vagyok, mert ragaszkodom az FX-hez, közben meg zöldpárti vagyok... :B
Meg valljuk be, eredeti váltó volt alatta... nálam ez nem bénaság volt, inkább kapkodás, épp nyerőben voltam egy 90-es audi ellen...

Hihetetlen, reggeltől semmi mozgás az fx offban... Csak beretva meg jófésült norbert kolléga. 1 éve nem bírtam kapkodni a fejem, hogy most ki a fene írt már megint.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3103) Popes válasza Jakuskacsa (#3102) üzenetére


Popes
őstag

Ez az Audik átka lehet mert nálam ez egy 200-as szivar qutro ellen történt.(amúgy nálam meg intel/AMD páros van)
De nekem ez a szerelmem, és több adrenalint is adott mint a négy kerék.(meg fájdalmat is :((( ) LINK és az igazi kihívás utcán ;)(lehetőségek ha hibázol: oszlop, árok, kerítés :D ) LINK
Sajnos nem saját felvételek de talán a hangulatát érzékeltetik. Régi promo videó.

Deus ex machina

(#3104) Jakuskacsa válasza Popes (#3103) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Én egyszer még csikó koromban akkorát estem egy 250 jawa-val, hogy azóta max biciklire ülök. Minimum 4 kerék kell alám anélkül nem közlekedem :DDD :DDD
De nagyon szeretem ezeket a régi retro dolgokat. A te esetedben nézni, autók esetében már vágyakozni is rá.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3105) Popes


Popes
őstag

Na jó, most már hozzunk egy kis halat is a topikba mert alapító atyánk(Mahrenburg) és a pingvinjei kitérnek a hitükből. :D

jk

Bár én a csajoknak jobban örülnék. :U

Deus ex machina

(#3106) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Sasss & Yeffy - Barátkozunk, barátkozunk, meg még peren kívüli megegyezés? :(( Az ügyvédekre nem is gondoltok? Miből lenne luxusnyaralójuk meg luxusautógyűjteményük, ha senki sem kezdene felesleges pereskedésbe, mi mozgatná a világgazdaságot? :(((
Arról nem is beszélve, hogy itt lett volna az alkalom, hogy kiemelkedjünk a topikok közül egy évekig tartó exkluzív élő közvetítéssorozattal egy monstre perről... De így akkor erre is keresztet vethetünk... :O

Yeffy - Most már talán elárulhatjuk, hogy mivel szerettünk volna indulni a legpörgősebb off-topic megtisztelő címéért, de másfél év alatt csak 3000 hozzászólásig jutottunk, ezért összehívtuk a válságstábot, s hosszú tanakodás után rájöttünk, hogy egyetlen megoldás van, ha meghívjuk Yeffyt...
Sasssnak ugyan voltak kétségei, mivel gondolom már magadtól is rájöttél, hogy a másfél évvel ezelőtti telefonhívásaid miatt szokott rá a kemény drogokra (persze enyhébb kábítószerekkel már azelőtt is élt, mint itt mindenki a topicban, de ez nálunk megszokott, hiszen mint köztudott, a mi kis topikunkat csak drogok használata mellett lehet elviselni... ), de úgy döntött, hogy a topic érdekében vállalja a visszaszokás kockázatát...

Néhány alapszabály a Sassssal telefonon való kapcsolattartáshoz: Sassst sose hívd, várd meg míg Ő hív! (Az a pletyka járja, hogy azok, akik nem tartották be ezt a szabályt, most Sasss Holdon lévő alaplapgyárában végeznek kényszermunkát embertelen körülmények között... ) Ha felhív, tiszteletteljes hangon köszöntsd (a tiszteletteljes hangot előtte addig gyakorold, amíg tökéletes nem lesz!), aztán szinte szó nélkül hallgasd végig a közelmúltban vele esett történéseket s az ezzel kapcsolatos gondolatait, ez nem tart sokáig, általában fél-háromnegyed óra, de ha kicsit több is, ritka, hogy egy óra hosszát meghaladná. Közben csak egyszavas megszólalásokra szorítkozz, mint például: "Igen?", "Tényleg?", "Nahát!", "Hihetetlen!", de arra vigyázz, hogy ne zökkentsd ki Sassst, ezen megnyilvánulások csak arra szolgálnak, hogy jelezd, hogy minden idegszáladdal iszod a szavait, még jobb, ha nem is szólsz közbe, hanem mondjuk hangos szuszogással jelzed, hogy figyelsz a mondandójára (némi gyakorlással elsajátítható a tiszteletteljes figyelmet kifejező szuszogás, de ezt csak akkor alkalmazd, ha már kellően kigyakoroltad, s igazán őszintének hat!). Ha Sasss befejezte az első szakaszt, akkor várakozóan elhallgat, ekkor megszólalhatsz, a következőt kell mondanod: "Még mindig istenítenek a pingvinek az Antarktiszon?" Nagyon fontos, hogy pontosan ezt kérdezd, ne hasonlót, hanem pontosan ezt! Állítólag sokan eszik a Holdon lévő alaplapgyárban a kényszermunkások keserű, hallisztből készült kenyerét azok közül, akik elrontották, s mondjuk azt kérdezték, hogy: "Mi újság a pingvinekkel az Antarktiszon?" vagy valami ilyesmit, ne ess ebbe a hibába! (Ha esetleg személyesen találkoztok, akkor a kérdés feltevése közben elismerően csillogjon a szemed, nem szégyen ha a cél érdekében szemcseppet használsz, hiszen az életed a tét!) Nem kertelek, a következő szakasz lesz a legnehezebb, ugyanis Sasss válaszként egy két-három órás előadásba kezd, mely felöleli az Antarktisz történelmének egy részét az alaplapgyár megalapításától egészen Sasss lovasszobrának felállításáig, ha jó kedve van levezetésként hosszan beszél az Antarktisz jövőbeli fejlesztésének terveiről is, amely plusz egy-másfél óra. Ha befejezte, ezután jön a társalgás legembertpróbálóbb pillanata, ugyanis ekkor Sasss megkérdi, hogy "Hogy vagy?", de erre semmiképp se válaszolj, mivel megszokásból teszi csak fel ezt a kérdést, a belé nevelt udvariasság régről maradt csökevényeként, de a legkisebb mértékben sem érdekli a válasz! Sokan véreztek már el a beszélgetés legvégén e ponton, figyelj oda, semmiképp se kezdj el magadról beszélni, ne feledd, a Holdon lévő alaplapgyárból nincs visszaút! Ha felhangzik Sasss csőréből a "Hogy vagy?"-kérdés, akkor alázatos hangon köszönd meg a lehetőséget, hogy beszélhettél Sassssal, s köszönj el. (Személyes találkozás esetén ne felejts el meghajolni!) Ha betartod ezt a pár egyszerű szabályt, akkor garantáltan harmóniában fogsz élni a világgal, na meg persze elsősorban Sassssal... Ha ügyes vagy, akkor nem jönnek egy héten belül érted, hogy elvigyenek a Holdon lévő alaplapgyárba, s nincs más dolgod, mint hogy várj Sasss legközelebbi hívására... :K

Yeffy (#3041) - Ezt mégis hogy képzelted? Több nap időjárását egyetlen mondatba sűríted, amikor hosszan, akár több hozzászóláson keresztül is taglalhatnád? Nem ezt vártuk tőled... :U

Platypus (#3044) - Azt pletykálják a pingvinek, hogy intézkedéseidet szabotálandó, néhány pingvin az idő alatt, míg a többiekkel csapatépítő tréningen voltál, a raktárak padlóját teljesen sárgára festette, hogy ne látszódjanak az általad korábban felfestetett sárga segédcsíkok... Igaz a hír? :Y

Sasss (#3053) - " ...kicsi szabad idõm ami marad az a családé... " - És persze Yeffyé... Sőt, ha jobban belegondolunk, a családra már több évet áldoztál, míg Yeffyre alig szántál időt, ez súlyos aránytalanságokat szül, most pár évig illő lenne, ha Yeffyre áldoznád szabadidőt nagyobbik részét... :K

Jim (#3054) - Azt már meg sem merem kérdezni, hogy vajon Te a szabadidőd hány százalékát áldozod Yeffyre... :U

Platypus (#3089) - Erről az Alfa 75-ről van szó? Még megvan? Most milyen motor van benne?

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3107) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3108) Jakuskacsa válasza Mahrenburg (#3106) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Az a 75 - bonyolúlt a státusza... eladtam, de még mindig a nevemen van... ha nem íratja át a csóka akkor elhozom tőle... ez egy teljesen gyári 2.4td

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3109) Jakuskacsa válasza Jakuskacsa (#3108) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

VOltam a raktárban, tényleg szabotálták a rendezvényt, viszont még rosszabb mint hittem, nem csak sárgára festették, hanem a szivárvány összes színét felhasználták a padló újrafestéséhez. Még keresem a bűnösöket, de nem nehéz, mert sokuk a nem tudta lemosni magáról a festékmaradékokat. A bünti az lesz, hogy ha ennyire szeretnek festeni, akkor az egész én általam felügyelt gyárrészt újra kell fessék, kívül belül....

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3110) stratova válasza Jakuskacsa (#3109) üzenetére


stratova
veterán

Rendezvény? Szivárvány? Mi volt ott céges pride?

(#3111) Yeffy válasza Popes (#3101) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, rendkívül hatásos tud lenni :))

Mahren: ojéézusom, látom, te is szép litániát írtál! jót nevettem rajta :D

Sassst sose hívd, várd meg míg Ő hív!
hát, akkor arra várhatok! ;]

de most akkor én szekurittyes voltam anno, nem? akkor szerinted mennyiből tartana megregulázni egy Csőrikét őő vagymi Sast? ;]

Sőt, ha jobban belegondolunk, a családra már több évet áldoztál, míg Yeffyre alig szántál időt, ez súlyos aránytalanságokat szül, most pár évig illő lenne, ha Yeffyre áldoznád szabadidőt nagyobbik részét... :K

Jim (#3054) - Azt már meg sem merem kérdezni, hogy vajon Te a szabadidőd hány százalékát áldozod Yeffyre... :U
helyes, helyes, neveljed őket! ;] :C

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3112) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#3106) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Neked aztán van fantáziád.... :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3113) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#3112) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Tegyük hozzá, hála a jó égnek! Most nézem, hogy nem is lakik messze tőlem cirka 100km.... egyszer eskü megnézlek magamnak, úgyis szoktunk Tiszanánára járni a hobbira, onnan már tényleg egy köpés...

#3110 stratova +1 - úgy néz ki igencsak belecsaptak a lecsóba, megunták a fekete/fehéret...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3114) Sokimm


Sokimm
senior tag

Sziasztok!
Van egy MSI H87M-E35 lapom, amiben egy i5-4590 csücsül, és most vettem bele Vengeance 2x8GB ramot. (egy nincja 3 rev b hűti a procit)
A kérdésem a következő:
A biosban van csomó dolog, amit nem tudok értelmezni.
Ehhez szeretném a segítségeteket kérni.
Mit jelent az, hogy
1, EIST (Enhanced Intel SpeedStep Technology)
2, Legacy Tweaking (enabled / disabled)
3, DRAM Reference Clock (auto / 200Mhz / 266Mhz)
4, Extreme Memory Profile X.M.P (enabled / disabled)
5, DRAM Timing Mode (auto / link / unlink)
Illetve ez még:
[kép1]
[kép2]

Tudom, sok a magyarázni való, de örülnék, ha a maximumot tudnám kihozni a gépemből.

Köszönök mindenkinek minden egyes segítséget, akár csak 1-1 sorra vonatkozólag is! :)

Tisztelettel: Sokimm :R

[ Szerkesztve ]

(#3115) Teaway válasza Sokimm (#3114) üzenetére


Teaway
veterán

1. EIST
Felhasználás és/vagy terheltség függvényében szabályozza a CPU órajelét. Pl. amikor ezeket a sorokat írom, a szintén 4590-es procim szorzóját leveszi 8-ra (8x100, azaz 800MHz lesz az órajel). Ezzel együtt az energiaigénye is drasztikusan lecsökken. Extrém magas igény esetén pedig felküldi 4 maggal akár 3500MHz-re is.

Nincs itthon csokid??

(#3116) Teaway válasza Mahrenburg (#3107) üzenetére


Teaway
veterán

Ilyen jeges szélben kihűl a hasa ebben a rácsos öltözetben...

Nincs itthon csokid??

(#3117) CJ4567 válasza Teaway (#3115) üzenetére


CJ4567
veterán

2800MHz-ből lesz 2000MHz, C2Q/Xeon powa :D Extrém magas igénykor pedig fogja magát és kapok kevés FPS-t. ;]

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#3118) Teaway válasza CJ4567 (#3117) üzenetére


Teaway
veterán

Vedd le a maszkot, mert nem értem, mit beszélsz :D

Nincs itthon csokid??

(#3119) CJ4567 válasza Teaway (#3118) üzenetére


CJ4567
veterán

2800MHz-ből leveszi 2000MHz-re, mert régi C2Q/Xeon, extrém terhelésnél meg csak összeroppan. :DDD

No Sana No Life

(#3120) Teaway válasza CJ4567 (#3119) üzenetére


Teaway
veterán

Régészeti ásatás során felszínre hozott C2D-t cseréltem le, a különbség 3 lórúgásnyi meg még egy arasz.

Nincs itthon csokid??

(#3121) CJ4567 válasza Teaway (#3120) üzenetére


CJ4567
veterán

Februári CPU, akkor került rá a 775 mod miatti matrica. ;]

No Sana No Life

(#3122) Teaway válasza CJ4567 (#3121) üzenetére


Teaway
veterán

Ja, az más. Hivatalos engedélyt megkapod a használatra. :)

Nincs itthon csokid??

(#3123) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Napot!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3124) Popes válasza MiklosSaS (#3123) üzenetére


Popes
őstag

Estét!

Volna egy javaslatom a pingvinek formaruhájának cseréjére. :D
Meg kellene vitatni a vezetőségnek hogy mehet-e. :))

Itt a minta darab.

klp

Deus ex machina

(#3125) Jakuskacsa válasza Popes (#3124) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Pingvineken is ilyen jól áll??? :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#3126) Teaway


Teaway
veterán

Játékvonat - ötszámjegyű árral, dollárban :D

Nincs itthon csokid??

(#3127) Teaway válasza Popes (#3124) üzenetére


Teaway
veterán

Jól mutatna a mozdony mögött.

Nincs itthon csokid??

(#3128) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Szevasztok! Mi ujság itt?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3129) Teaway válasza MiklosSaS (#3128) üzenetére


Teaway
veterán

Hal és sellőszállítás vonattal a Déli sarkra.

Nincs itthon csokid??

(#3130) MiklosSaS válasza Teaway (#3129) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az jó. Gondolom semmi alaplap....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3131) Teaway válasza MiklosSaS (#3130) üzenetére


Teaway
veterán

Nézem, ezt az ► ASRock Taichi-t, nagyon tetszik.

Nincs itthon csokid??

(#3132) Teaway


Teaway
veterán

A Déli-sark és a CH3OH rejtélyes története ► link

Nincs itthon csokid??

(#3133) MiklosSaS válasza Teaway (#3132) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

@Mahrenburg keze van a dologban.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3134) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

De nagy a csend....

Jo ejt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3135) Mahrenburg válasza Jakuskacsa (#3108) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Platypus (#3108) Tehát akkor volt egy 3.0 V6-os 75-ösöd is, amely "kapott két kicsi turbót, mert gyárilag kevés volt a nyomaték és a lóerő"? :Y Aztaqu... :C Esetleg nincsenek képek a gépről?

Platypus (#3109) - Nem lehetséges, hogy nem is szabotázs volt, csak minden pingvin kapott egy saját színt, s csak felfestette a saját ösvényét, hogy ne tévessze össze a többiekével? Lehet, hogy csak jót akartak...

Yeffy (#3111) - Ha tudnád, hogy most a Holdon kényszermunkát végzők közül hányan gondolták azt, hogy elbánnak Sassssal... :( Ha telefonon beszélsz vele, akkor nem adja semmi jelét, hogy elégedetlen lenne veled, gyanútlanul éled az életed, aztán egy nap megjelenik nálad pár szekrénytermetű pingvin, hogy elvigyen a Holdra... Ha személyesen beszélgettek, akkor azért van jele, hogy valami nem stimmel, mivel (a pápaválasztáskor alkalmazott füstjelekhez hasonlóan) ha jó kedve van, akkor fehér pára száll fel Sasss csőrén található orrlyukaiból, de ha fekete párát látsz felszállni az előbb említett testnyílásából, akkor kezdj el csomagolni! Ha szürke a pára, akkor az határeset, még megúszhatod, de bárhogy is, ha pingvint látsz a közeledben azonnal menekülj! Persze ha Driftet látod, akkor nem kell menekülnöd, Drift a pingvintitkosszolgálat megbízásából tevékenykedik, s a pingvintitkosszolgálat (egyelőre még) független Sassstól...

Egyébként a pingvinek kifejlesztettek neked egy munkaruhát, ha esetleg úgy döntenél, hogy az Antarktiszon építed tovább a karriered:

Teasztráda (#3116) - Rád hallgatva védelmet keresett néhány (az Antarktiszon legalábbis) terepszínű szélfogó párna ölelésében...

OrrkarikásBika (#3124) - Mehet...

Yeffy - Akkor sztornó, úgy tűnik neked is ilyen lesz a munkaruhád....

Platypus (#3125) - Hát... ...némi megszokást igényel...

Sasss (#3130) - Ne légy naiv... :U

Sasss (#3133) - Kikérem magamnak, akkor még nem is voltam itt az Antarktiszon, ráadásul nem is tűnik valósnak a sztori, mivel még a legöregebb pingvinek sem láttak a halpikkelypálinkán kívül másfajta alkoholt az Antarktiszon...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3136) Teaway válasza MiklosSaS (#3134) üzenetére


Teaway
veterán

Majd jön Mahrenburg, és fellármázza a környéket :)

Mi a francért nem frissít akkor a böngésző, amikor én akarom :O

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#3137) Yeffy válasza Mahrenburg (#3135) üzenetére


Yeffy
veterán

jóóvan', látom neked is elment a kisvonat... :D :N
még jó, hogy a csőréből-t írtad, nem a segglyukát, azon nagyon röhögtem volna :DD
nagyon szexi lett a ruha, örömmel fogom viselni haha

Ha telefonon beszélsz vele, akkor nem adja semmi jelét, hogy elégedetlen lenne veled...
tekintve, hogy azóta sem írt, hogy akkor mikor ér rá dumálni, így szerintem most sem lesz ebből semmi... :U

Tehát akkor volt egy 3.0 V6-os 75-ösöd is, amely "kapott két kicsi turbót, mert gyárilag kevés volt a nyomaték és a lóerő"? :Y Aztaqu... :C Esetleg nincsenek képek a gépről?
ezt elfelejtettem írni, hogy ha van, engem is érdekelne.. :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3138) MiklosSaS válasza Yeffy (#3137) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Gyeserüen nincs idõm, szar idõszakom van.....reggel 7-tõl kezdek a saját cégemnél, délután 4-5 körül meg megyek éjfélig egy másik céghez....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3139) Yeffy válasza MiklosSaS (#3138) üzenetére


Yeffy
veterán

ok.
mikorra várható változás, vagy hogy esetleg végre összehozzuk a beszélgetést?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3140) Teaway válasza Yeffy (#3137) üzenetére


Teaway
veterán

Sok a 3 liter annak a nyamvadt V6-nak.
Tessék szépen lecserélni egy kétliteres Maserati Ghibli V6 BiTurbo-ra, mindjárt lesz erő és nyomaték! :DDD :DD :))

Nincs itthon csokid??

(#3141) Yeffy válasza Teaway (#3140) üzenetére


Yeffy
veterán

most ezt nem értem. úgy érted, h ennyi lityiből már legyen vényóc'?
lehetséges, de a turbóra jobban szavazok :D

én is épp gondolkodom a vélhetőleg jövő éven beszerzendő második autómon, mi legyen. hátsós kéne, és nyomatékos, plusz pofás. ja és kupé. vannak jelöltjeim, de mindegyikkel van valami bibi. az újabbakkal főleg az ára ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3142) Mahrenburg válasza Teaway (#3140) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Teaway (#3140) - A Maserati régi biturbo motorjai... :C

A V8-as változat 3.2 literes volt...

Yeffy (#3141) - Lássuk a jelölteket! :)

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3143) MiklosSaS válasza Yeffy (#3141) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mercedes!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3144) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#3143) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Dodge Challenger!

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3145) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#3144) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kistilu, nem tudsz elni... ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3146) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#3145) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ikarus 325! Megfelel a feltételeknek, hátsókerekes, nyomatékos, jól néz ki és kétajtós, ráadásul csak egyetlen példány létezik belőle, tehát nem egy kisstílű választás... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3147) Yeffy válasza MiklosSaS (#3143) üzenetére


Yeffy
veterán

inkább a kérdésemre válaszolj... :N ;]

Mahrenburg: most megyek dögleni, holnap de meló előtt megválaszolom a kérdésed az esélyes jelöltekkel ;)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3148) MiklosSaS válasza Yeffy (#3147) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Amig fol nem veszek egy segedet addig nagyon nem...ugy ket het meg ....aztan lazulnak a dolgok.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3149) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#3148) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ha felveszel egy segédet, akkor végre lesz valaki, aki csinál is valamit... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#3150) Mahrenburg válasza Yeffy (#3147) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Remélem nem kell csalódnom, a Dodge Challenger és az Ikarus 325 rajta lesz a listádon...

Amíg Yeffy nem hozza nyilvánosságra a listáját, elfogadunk tippeket a listán szereplő autókra, aki helyesen tippel, annak a szokásos (helyes találatonként egy) vödör hal a jutalma, Sasss nagylelkű felajánlásának folyományaként!

(Yeffy, ha beírod a listába a tippjeimet, akkor felezzük a nyereményem... )

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.