Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Alan Wake

Hozzászólások

(#201) Sirandrish válasza robogo81 (#200) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az meg miazaz?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#202) robogo81 válasza Sirandrish (#201) üzenetére


robogo81
aktív tag

A képet meg a hangot átalakítja,olyan mint a videón az antenna kimenet,a tv-n csak meg kell keresni a csatornát.

Nekem Ps2-re volt ilyen,de van a legtöbb konzolhoz.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#203) polonic


polonic
félisten

Azt kéne kitalálni, hogy akkor mit csináljon az ember, amikor csak egy lámpája van nulla elemmel és 4 taken jön rá, miközben egy generátort is be kéne indítani.

(#204) Sirandrish válasza robogo81 (#202) üzenetére


Sirandrish
legenda

WOW..nem semmi a kütyü :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#205) robogo81 válasza Sirandrish (#204) üzenetére


robogo81
aktív tag

Van ettől dúrvább is. ;]
Csak 5 félét támogat.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#206) Sirandrish válasza robogo81 (#205) üzenetére


Sirandrish
legenda

És ezzel még a Szokol rádióra is rá lehet kötni? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#207) robogo81 válasza Sirandrish (#206) üzenetére


robogo81
aktív tag

Esetleg ha kézzel átállítod a frekvenciát,hogy a rádió be tudja fogni. :P
De egyébként nem. :P

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#208) Sirandrish válasza robogo81 (#207) üzenetére


Sirandrish
legenda

afenne...már kezdtem reménykedni :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#209) robogo81 válasza Sirandrish (#208) üzenetére


robogo81
aktív tag

Házilag modold meg,vagy 1 fm transmitter(ha sok píízed van,meg tudás+eszközök),vagy a piacos voki-toki(a max 100 méter+1 db 9 voltos elem,90-es évek dizájn,kevés pííz,meg 2 kábel beköt oszt csókolom).

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#210) Sirandrish válasza robogo81 (#209) üzenetére


Sirandrish
legenda

voki-tokim van...piacos ofc :D
bár ez a szomszéd szobáig alig hat :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#211) robogo81 válasza Sirandrish (#210) üzenetére


robogo81
aktív tag

Én arra az őskorira gondoltam,amihez kellett 1 db 9 voltos elem,volt bő fél méteres antenna,meg lehetett beszélni vele,meg morzézni,ha frekvenciát akartál rajta állítani akkor meg szétszedted,és egy csavarhúzóval tudtad állítani.
Nagy fekete tok,akkora mint egy régebbi mobiltelefon,az antennája meg olyan teleszkópos,betolható rendesen,kihúzva több mint 50 cm.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#212) polonic


polonic
félisten

A 4. epizód a nevéhez hű (az igazság).

Egyébként nem is rövid. Eddig 11 óra játékidő van a játékban.

(#213) LLKobe válasza polonic (#212) üzenetére


LLKobe
veterán

Én most megyek megvédeni a színpadot :B

(#214) darky@ : Ja, mondta haverom:)

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#214) ->Raizen<- válasza LLKobe (#213) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Az elég kemény rész lesz! ;]

(#215) Sirandrish válasza robogo81 (#211) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nekem egy az egybe ilyen van de a frekvenciát lehet állítani gombról.
A mozre jelek meg a wokitoki elején vannak felírva hogy a kezdők is tudjanak marháskodni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#216) zsolthee válasza LLKobe (#213) üzenetére


zsolthee
senior tag

Ne sajnáld a villanógránátot és a jelzőrakétát! :DDD

(#217) LLKobe válasza zsolthee (#216) üzenetére


LLKobe
veterán

Áh, nem is volt vészes, másodikra sikerült:) Aszittem durvább lesz, mindenki azt mondta:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#218) LLKobe


LLKobe
veterán

Tegnap játék előtt indítottam egy GPU-Z logot, hogy megnézzem mit mennyire használ a VGA-ból. Konfigom az adatlapomon.

Beállítások: 1920*1080, minden max, 2xAA, 8xAF

Körülbelül 5 perc játék után a következő volt a helyzet:

Memory Used [MB] : 628
GPU Load [%] : 99

Ez is volt az átlag kb., a GPU az elejétől a végéig 99%-on ment :Y
Az említett beállítások mellett a max. VRAM használat 740 MB volt.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#219) LLKobe


LLKobe
veterán

Király :C

A fordítás 2012.02.29-én lesz elérhető a következő helyeken:
PC-s verzió: http://www.magyaritasok.hu

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#220) ->Raizen<- válasza LLKobe (#219) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nice! :DDD

(#221) zsolthee válasza LLKobe (#217) üzenetére


zsolthee
senior tag

Tényleg nem volt az, de nekem csak 3-ra sikerült. Az első 2 próbálkozást ellazáskodtam aztán csúnyán a hátam mögé kerültek. Végül kiosztottam őket rendesen. :D

(#222) Sirandrish


Sirandrish
legenda

No én is belekezdtem :)
Nagggggyyyon klafa a cucc ...az első episode-t betoltam..két kérdésem lenne!

Vannak ilyen sárga nyilak amik a lámpim fényénél látszanak csak..azokat követve egy jelhez érek..annak van bármi lényege azon kívül hogy ott van mindig egy kis doboz amiben van ez-az vagy ennyi?
A másik...miért állítja át a játék minden egyes átvezető után Alan helyzetét? Én ugy szeretném hogy bal oldalt legyen de minden videó után átteszi jobbra..menüben is be kéne lőni mert így az az alapértelmezett vagy mi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#223) zsolthee válasza Sirandrish (#222) üzenetére


zsolthee
senior tag

Extra felszerelést kapsz azoknál a ládáknál (lőszer, elem, jelzőrakéta), semmi több.
De jól jön mert nem árt spórolni.
Nálam bal oldalon van folyamatosan a kamera, nem állítgatja. :F Én sem állítottam semmit a menüben.

Erről jut eszembe: nagy kár, hogy olyan sokszor elszedi a megszerzett fegyvereket. Az OK, hogy egy-egy epizód között, de van amikor egy hosszabb video után is.

Azt tudja valaki, hogy a kávés termoszok gyűjtögetése mire jó? Még nem sikerült rájönnöm :D :N

[ Szerkesztve ]

(#224) Sirandrish válasza zsolthee (#223) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most volt a madaras rész...fasza volt :))
Akkor csak láda..már azt hittem valami törzsi rítust kéne tolnom csak nem figyeltem mikor tanították :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#225) Remington válasza Sirandrish (#222) üzenetére


Remington
őstag

tabbal tudsz váltani a bal-jobb nézet között

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#226) LLKobe válasza Sirandrish (#222) üzenetére


LLKobe
veterán

Nekem is magától állítgatja ahogy éppen jobban jön ki a kamera helyzete, nekem kell korrigálni mindíg.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#227) Blaise válasza zsolthee (#223) üzenetére


Blaise
veterán

Kávés termosz gyűjtögetés csak az achievmentek miatt lehet fontos :)

(#228) KubanitoS válasza LLKobe (#226) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez egy bug, amelyet ki fognak majd javítani.

Forrás.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#229) polonic


polonic
félisten

Végigvittem.

:Y

SPOILER

It's not a lake, it's an ocean.

SPOILER VÉGE

15 órát mutat a steam. Nem is rövid. Plusz még jönnek még a dlc-k.

(#230) Sirandrish válasza Remington (#225) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezzel tisztában vagyok...amit nem értettem hogy miért variálja magától a játék..de most írták hogy bug.

ll-kobe MAjd én azt tudom hogy jó a kamera helyzete a k*rva anyját :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#231) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Már alig várom a jövő hét pénteket. ALAN!

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#232) zsolthee válasza polonic (#229) üzenetére


zsolthee
senior tag

Nem semmi :)
Esténként én is beletolok néhány órát de még csak most kezdtem a 6. epizódot.
Az az utolsó, igaz? ;] :O

(#233) LLKobe válasza KubanitoS (#228) üzenetére


LLKobe
veterán

Hmm, látom a FFB sem műxik a kontrollereknél. Akkor nem az én hibám hogy nem rezeg:D

Tegnap befejeztem az 5. fejezetet, ma este jön a 6.
Mindig mikor azthiszem hogy végre értem a sztorit, jön valami csavar, és megint nem értek semmit.

[SPOILER] Van az a rész mikor testen kívülről szemléljük a dolgokat. Sztem az hibátlan befejezés lett volna ott a játéknak hogy Alice megfulladt, slussz passz. [/SPOILER]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#234) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah most hogy azért beleraktam néhány órát elmondanám a véleményem..ha lehet :B

Szóval a játék először is nagyon jól néz ki..én ugyan messze a MAX-tól játszom de még így is szép..
Az hogy a sötétség démonjai megjelenésekor a játék megmutatja hogy ki merről és mivel jön az szerintem kicsit illúzióromboló...esély sincs megijedni...
A hangulat és az azért legfőképpen felelős atmoszféra valami brutális...csodásan játszik a fénnyel a játék...sötét van még sincs annyira vaksötét hogy az már frusztráló legyen..személy szerint nekem ez a része jön be legjobban :)

Igazából egyetlen negatívumot tudok felhozni csak..még pedig hogy sajnos az Alan Wake valami kegyetlenül lineáris...ezzel nem nagyon tudok kibékülni...egy sötét erdő kellős közepén vagyunk és egyszerűen nem hogy eltévedni nem lehet de még csak zsákutcák sincsenek..folyosó power :(
Sokkal jobban el bírtam volna viselni ha azok a sárga nyilak mondjuk az utat mutatják hogy merre kellene menni és ad lehetőség a kőkemény bolyongásra...természetesen nem lett volna minden kövön vagy fán jelzés.

Mindenesetre idén az eddigi legjobb játék szerintem...szép volt Remedy :R

8,5/10 nálam!

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#235) LLKobe válasza Sirandrish (#234) üzenetére


LLKobe
veterán

Hát igen, valóban csőjáték, de gondolj bele jobban: ha lennének nagy kiterjedésű erdők, városok, placcok amiket be tudsz járni... Mi értelme lenne? Nem találhatnál mást mint töltényeket, ellenségeket, meg termoszokat. Az meg nem kihívás. Ha még lennének a játékban valami tuningok a fegyverekhez, fejleszhetőség, vagy valami olyasmi amit ha gyűjtesz, a játékmenet szempontjából haszna is van, és nem csak a statisztikában látod hogy 100/43.

De ez már nagyban más irányba vinné a játékélményt, bár nem mondom hogy nem lehetett volna jól megcsinálni..

Nálam 9,8/10.
Igazából nem találkoztam lényeges hibákkal, max már low poly textúra, egyébként én azt mondanám összességében majdnem hogy hibátlan.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#236) Sirandrish válasza LLKobe (#235) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ilyen atmoszférával a sötétben igenis jó lenne ha keresni kellene a megfelelő utat.
Mindegy...ez ilyen marad már..így is szuper játék..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#237) polonic válasza zsolthee (#232) üzenetére


polonic
félisten

Igen, az alapjátékban az az utolsó epizód.

(#238) Sonja


Sonja
veterán

A héten már lesz is patch, elvileg! :K

Alan Wake PC Patch "Roadmap"

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#239) polonic


polonic
félisten

Van pár úgynevezett konzolparancs, amiket az alábbi helyre kell beírni:

A parancsok:

-showfps
-developermenu

Így kell beírni kötőjellel az elején, szóköz nélkül.

Van még több is. Egyelőre ennyit találtam meg.

(#240) Sonja válasza polonic (#239) üzenetére


Sonja
veterán

Ennyi van.

-w screen width (e.g. -w1280)
-h (screen height) (e.g. -h720)
-window (force windowed)
-novsync (disables v-sync)
-showfps (shows a frame rate counter on screen)
-forcesurround (forces 5.1 speaker mode)
-forcestereo forces stereo (2 channel) speaker mode
-nosound (disables sound)
-cleancloud (deletes your save games and settings for Alan Wake from Steam Cloud)
-noblur (disables the in-game vector blur)
-locale=xx (forces a selected locale)
-developermenu

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#241) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah én is végigtoltam :)
29.én pedig Magyarul is belekezdek :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#242) polonic


polonic
félisten

Basszus.

A dlc másabb, mint az alapjáték.

Itt több ellenfél jön. Majdhogy nem ömlenek.

(#243) polonic válasza polonic (#242) üzenetére


polonic
félisten

Most már lassan azt mondom, a dlc nem jó. A signal dlc-t csinálom éppen.

Rengeteg ellenfél, következő checkpoint kilométerekre.

[ Szerkesztve ]

(#244) ->Raizen<- válasza polonic (#243) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Használj flash bang-et. Sokat...... :DDD

(#245) Sirandrish válasza ->Raizen<- (#244) üzenetére


Sirandrish
legenda

AZ klafa cucc...fénytúladagolás :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#246) zsolthee válasza polonic (#243) üzenetére


zsolthee
senior tag

Fegyverekkel mi a helyzet? Abból is ad rendesen? Vannak újak vagy csak a szokásosak?

(#247) ->Raizen<- válasza Sirandrish (#245) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ja a sok drogos sötét p@r@sztnak túlcsordulást okoz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#248) Sirandrish válasza zsolthee (#246) üzenetére


Sirandrish
legenda

Revolver, Shotgun, Pump-Action Shotgun, Hunting Rifle..
Meg ugye van a Flare, FlareGun, Flashbang és persze a zseblámpa amiből szintén 3 féle van..

darky@ Begyógyúlt szemmel biztos kellemetlen :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#249) polonic válasza ->Raizen<- (#244) üzenetére


polonic
félisten

Ha lenne azon a részen. De csak egy van.

(#246) zsolthee

A szokásosak. Annyi, hogy lesz majd egy nagyobb lámpa.

(#250) Henker2


Henker2
addikt

Sziasztok! Egy kis segítség kellene:

Ott tartok, hogy a piros pufikabátos csávót kellene megmentenem rengeteg varjútól. A csávókám a házban van, én meg a ház körül tudok rohangálni. Folyamatosan meghalok. Mi itt a trükk?

Köszi

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Alan Wake
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.