Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) henry1998 válasza kaller1 (#7641) üzenetére


henry1998
csendes tag

Szia!
Persze, valószínű eladta, még aznap, mikor megkapta.
Akkor adta fel nekem a K850-et, mert mikor leboltoltuk, még nem is volt nála,
az enyémmel együtt kapta meg!
Tehát, mire én megkaptam a k850-et, az enyém már nem is volt meg!
Szándékos megtévesztés, csalás, jóhiszeműséggel való visszaélés,
rágalmazás,soroljam még?
Az a baj, hogy 360 km-re lakom Tőle.
És "lány" vagyok!
Ezen okokból a személyes tali nem igazán nyerő!
Szerintetek sem fogja átvenni a csomagot?
Akkor most mi a fenét csináljak!
Ezt a ratyi telót el sem tudom adni!
:O :O :O :O :O
Üdv.Teri

[ Szerkesztve ]

(#7652) balazs_t válasza henry1998 (#7640) üzenetére


balazs_t
tag

Én biztos hogy elmennék személyesen, többen. (Nem erőszakról beszélek, hanem pontosan annak a megelőzéséről.) Mert ennek így semmi értelme. Te vagy kiszolgáltatott helyzetben és neked kell félned ha rosszul válaszolsz akkor eltűnik és nem látod a pénzed?? ÁÁÁ Undorító. Engem is vertek már át rengetegszer életemben. Nagyon szar érzés. Ez speciel kísértetiesen emlékeztet a TV vásárlásomra amit már leírtam. A végén örültem hogy azt visszakaptam amit pluszban rádobtam... de azért elmentem hozzájuk személyesen és megpróbáltam visszakérni a pénzem. Sajnos egyedül mentem és ugy néztek ki mind a hárman mint a trollok (és kb. annyi eszük is volt) szóval kiröhögtek mikor visszakértem a pénzem, de legalább megpróbáltam.
Szerintem próbáld megszervezni valahogy, mert így neten keresztül nagyon könnyű dolga van a csalóknak. Úgy kavarja a szart ahogy neki tetszik.
Mi is van most a te régi telóddal? Azt már eladta?

[ Szerkesztve ]

(#7653) henry1998 válasza balazs_t (#7652) üzenetére


henry1998
csendes tag

Persze, hogy eladta, már másnap, mert elsőbbségivel küldtem, tehát
este meghirdette itt, és másnapra már nem volt fenn a hirdetés!
Persze, nekem azt mondta, hogy meg sem kapta, meg ilyesmi, és hogy 32-ért vette be a mobilbot!
De akkor is, 32+ 7=39
az még mindíg -11
Kunhegyes -Nagykanizsa 370 km.+ visszaút=740 km.
Szerinted?
Még ha visszakapnám a pénzem, akkor is elmenne benzinre!
Veszett ügy!

(#7654) balazs_t válasza henry1998 (#7651) üzenetére


balazs_t
tag

Á értem... hát ez nem egyszerű.
Egyébként neked megvannak a régi telód papírjai? Számla blokk ilyesmi?

(#7655) henry1998 válasza balazs_t (#7654) üzenetére


henry1998
csendes tag

Csak az IMEi számát írtam fel, garijegyet is elküldtem Neki!

(#7656) balazs_t válasza henry1998 (#7655) üzenetére


balazs_t
tag

uuuu... :(
Akkor még igazolni se tudod, hogy valaha a tiéd volt ... :(( hát ez szívás. És te is már használtan vetted gondolom?

Akkor én lehet hogy elküldeném, mert ha a 28at visszakapnád akkor azért az is több mint a semmi, ha meg nem akkor a postaköltséget ugyan buktad, de legalább megpróbáltad. :(
Sajnos ez tényleg veszett ügynek tűnik... :(

(#7657) Shy válasza henry1998 (#7655) üzenetére


Shy
tag

IMEI alapján csak letiltatnám, azt úgy is rajta fogják leverni.

Kell, vagy rakom el?!

(#7658) kaller1 válasza henry1998 (#7651) üzenetére


kaller1
veterán

Sajnálom,hogy így alakult.Egyébként próbáltad már ebbe a topicba invitálni az illetőt? Pár perce is itt volt,ha jól láttam.
Én ezt tenném,ha a helyedben lennék:
Felkeresnék egy normális szervízet,és kérnék árajánlatot a javításra.Komplett ház cserével én olyan 15k környékén látom az egészet.Így mondjuk új árában lesz a telód,de akkor sem buksz rajta annyit.Aztán a későbbiekben valamennyi pénzt még meg lehet próbálni visszaszerezni tőle.
Ez szigorúan az én elképzelésem.Egy nagyon sokban lévő jó teló még mindig használhatóbb,mint egy sokban lévő rossz.... :U Szerintem.

Ja,mikori kiadású volt amúgy az 5610?

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#7659) Ndruu válasza magi20 (#7649) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ááá, ezzel sem a kutya játszott...:U
3-4 év után még ok lenne, hogy így néz ki, de fél év elteltével.:F
Egy biztos, hogy meg nem venném tőle még ha ingyen adná, akkor sem. Egy 90°C-os mosás után se jönne ki belőle a sok sz.r, ami beleragadt.
Látom a hajmosás még mindig nem divat bizonyos körökben. Sry a sráctól, de ez látszik a képeken.

Harrrr!!!!

(#7660) henry1998 válasza kaller1 (#7658) üzenetére


henry1998
csendes tag

Írtam neki egy pü-t, meghívtam ide is benne!
Nagyon el vagyok keseredve, de miért én igyam meg a levét, ha mást
palira vettek!
Írtam neki, hogy akkor legalább 39.000 ft-ot fizessen be egy OTP-ben, én rögtön megkapom az SMS-t,és küldöm vissza a telóját!
Nem tudom.
32+7=39
És még mindíg én buktam pár ezret így is!

(#7661) juliabrilke válasza magi20 (#7649) üzenetére


juliabrilke
addikt

Guszta nagyon.

Egy biztos, ezt elég nehéz lesz eladni és az új tulaj is nagyon boldog lesz tőle. :DDD

(#7662) henry1998 válasza juliabrilke (#7661) üzenetére


henry1998
csendes tag

Ez kb:olyan, mint amikor én kinyitottam a "doboz"-t, amiben a K850 volt!
Kb: mintha egy roti szájából lett volna kivéve, kb. olyan mocskos is volt!
Egy-két fognyommal az oldalán.
És amikor végre "sterilizáltam"!
Akkor jött ám a csoda!
Nem működik a csodateló!
Na, Teca, nesze neked K850i!

(#7663) Dudu67 válasza magi20 (#7649) üzenetére


Dudu67
tag

Én visszaküldeném neki, hogy csináljon vele amit akar!
A garancia szerintem arra nem vonatkozik, ha a végfelhasználó szétcseszi a terméket.

(LCD TV-d nincs véletlenül? Vennék egyet, aztán fél év múlva csavarhúzó a közepébe és közölném, hogy ez sz@r, cseréld ki)

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#7664) #72042496 válasza magi20 (#7643) üzenetére


#72042496
törölt tag

S az ilyet miért nem írod be a hirdetésébe? Tuti belinkelném ezt a hozzászólást a képekkel együtt, még mielőtt valaki más is megszívja az illetővel való üzletet.

(#7665) sasa311 válasza henry1998 (#7662) üzenetére


sasa311
veterán

Ha nem jön vissza pénz rendőrség, feljelentés, nem a pénzedért, de a priusz nem előnyös dolog :-)

Nomeg IMEI számot letiltatni ha tudod, majd a vevő leveri rajta :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7666) juliabrilke válasza henry1998 (#7662) üzenetére


juliabrilke
addikt

Fognyommal az oldalán? Ez most nem vicc? :Y

Nem leejtés miatt keletkeztek rajta? Egyébként benne volt a hírdetésében, hogy a telefon kifogástalan állapotban ls rendeltetésszerűen működik? :F

(#7667) adalbert1 válasza balazs_t (#7638) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem is van ilyen storym, a 386-os alaplapomat több mint 10 éve úgy volt hogy megveszi haverom 1.500-ért :D . Jön a lapért, és kérdezi, hogy akkor egy ezres legyen, vagy egy írható cd (az írható cd akkoriban olyan 600 FT volt). Végül odaadtam neki egy ezresért, inkább mint hogy a polcon porosodjon tovább a lap.

(#7668) henry1998 válasza juliabrilke (#7666) üzenetére


henry1998
csendes tag

Azért írtam, hogy olyan, mit a fognyom, mert leejtésből származó bemélyedés az ezüst részénoldalt, mintha egy roti szájából húztad volna elő!
Iszonyat mocskos telót, ha láttál már!
Pzs alapból barnásszürke lett, amivel próbáltam legalább megfoghatóvá tenni,
hepatitisfertőzést elkerülvén!
Ez az, ha feladom, 2000 Ft. legalább a posta, és ha át sem vesz, még az is ugrott!
Nem beszélve, hogy a felvevőgomb nem jó rajta, ha hívnak, nem tudom fogadni a hívást, de kezdeményezni sem tudok, mert a 6-os gomb sem műxik, de ha épp igen, akkor meg a hívásgomb rossz!
Tehát sürgősen telót kellene szereznem, de nincsen miből!

(#7669) juliabrilke válasza henry1998 (#7668) üzenetére


juliabrilke
addikt

Fotót azért kellett volna csinálni róla (vagy van?)

Egyébkébnt annyira bnem értek a telefonokhoz, de a külseje és a gombsor cseréjével nem lehetne a problémát némileg orvosolni? Persze ez is pénzes megoldás, de még mindig nagyobb esélye van rá, mint az eladó visszaveszi...

Utánvétel egyébként 1k magasságában van. De előtte tárgyalj vele, hogy hátha visszaadja a kp-t vagy a régi telefonodat. (erre kevés esélyt látok, de hátha...)

[ Szerkesztve ]

(#7670) henry1998 válasza juliabrilke (#7669) üzenetére


henry1998
csendes tag

Nem tudom!
Nincs itt szervíz az a baj, Bp-re küldik fel a telókat!

Az a fickó, aki eladta neki a telót, utólag bevallotta, hogy már hibásan küldte el, sőt,
az, aki engem becsapott, világosan megírta, hogy Ő is tudott róla, hogy rossz a teló!!!!!!!!
Erről itt vannak a privátok, meg msn-en az üzik.
Szerintetek ha fogom a kinyomtatott levelezéseket, hirdetéseket, meg a rossz telót, és bemegyek a yard-ra, van esélyem?
Ez az ürge kinevetett, azt mondja a faterja üzeni,/mert a yard-on dolgozik/ meg az ügyvéd rokon, hogy menjek nyugodtan, nem fognak velem foglalkozni!
Eddig bárkinek mondtam, rögtön a yard-ra irányított, jó eséllyel, hiszen mindennek nyoma van, annak is, hogy szándékosan csapott be!
Még egy hamis feladóvevényt is elküldött, hogy lássam, elküldött egy cseretelót.
Az a jó, hogy mivel postás rokonom hosszas telefonálással kiderítette, hogy aznap ilyen néven a címemre semmit nem adtak fel kanizsán, így én visszatartottam ezt, egyébként már fújhatnám ezt is!

(#7671) Rive válasza henry1998 (#7670) üzenetére


Rive
veterán

Ha a rendőr ismerőseivel fenyegetőzik, akkor naná, hogy irány a rendőrség.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#7672) juliabrilke válasza henry1998 (#7670) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nem tudom, de sajnos nem 1-2 hét lesz, hanem sokkal több idő. Viszont nem meglopott, hanem "csak" nem működik teljesen jól a telefon (és vacak külsőre) Egy próbát persze megér.

Csak aztán nehogy azt mondja, hogy útközben sérült meg a telefon, meg te verted össze direkt. Az ilyenektől kitelik ez is. :(((

(#7673) kaller1 válasza henry1998 (#7670) üzenetére


kaller1
veterán

A Ha úgy érzed, hogy csalóba botlottál, kérjük, jelentsd nekünk itt! topicban is szóvátehetnéd a dolgot,bőven kifejtve.

.::> <::.

(#7674) Attix82


Attix82
őstag

Hali. Most olvasgattam itt par oldalt mik is folynak a PH uzletagan....es eleg meglepo szamomra. Sok goreny van a vilagon de ennyire? :( par szar Ft-ert kb megolnek az embert. En mar postaztam cuccot, sose volt gond a megerkezessel, vasarolni meg Szegeden szoktam ahol lakom is, ha valami gebasz van keznel van legalabb az elado :U

Eloreutalas nalam kizart, ha nem bizik emg bennem akkor nem erdekel a dolog, en tudom magamrol ,hogy nem csesznem at....Gianna27 kuldott megregen egz alaplapot 25 e Ftert, jott a posta es semmit nem kellet fizetnem....felhivom, hogy most ez mi? hat a lap amit kertem, es a fizetes? atutaltad mar ...mondom en tuti nem....valahogy osszekeverdhettek a szamok nala es azt hitte mar OK minden...aztan kuldtem neki 25 rongyot...megse fordult a fejembe , hogy attoljam az agyat. Nah mind1 csak egy stori volt .

Amugy nalam ha eladok vagy veszek valamit csak is MSN beszelgetes utan...az nalam a minimum. Kep az aktualis holmirol datummal, test esetleg ha olyan cuccrol van.

Tanulsagos a topic! En ki is emelnem , illetve a fooldalon elerhetove tennem, mire figyeljenek az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#7675) Attix82 válasza henry1998 (#7668) üzenetére


Attix82
őstag

Szeritnem ha buksz is rajta 14e FT-ot, kuld el neki utanvetelbe vissza....2 e Ft meg megkockaztatnam...ebbol mar maximalisan jol nem lehet kijonni....tanulpenz volt szamodra, es tanulsagos is.

Draga cuccot az orszagtuloldalarol , idegen pofatol nem veszel:)

[ Szerkesztve ]

(#7676) henry1998 válasza juliabrilke (#7672) üzenetére


henry1998
csendes tag

Hál Istennek, nem tudja azt mondani, hog én rontottam el, mert szó szerint
"bevallotta", hogy a teló tényleg rossz!
Ezeket a szavakat használta: "be kell vallanom neked valamit......"
Ki van nyomtatva az összes levél, msn beszélgetés, minden.

(#7677) kaller1 válasza Attix82 (#7674) üzenetére


kaller1
veterán

"En ki is emelnem , illetve a fooldalon elerhetove tennem, mire figyeljenek az emberek."
Ez nem rossz ötlet,én az aprók közé tenném legfelülre,hogy mindenki lássa.Már ha ez technikailag kivitelezhető.

.::> <::.

(#7678) RoyalFlush válasza kaller1 (#7677) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Korábban ki volt emelve a topic ...

(#7680) Rive: igen ...

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#7679) juliabrilke válasza henry1998 (#7676) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nem igazán vagyok erőszak párti, de szerintem sokan ilyenkor úgy gondolnák, hogy pár haverral megnéznék Nagykanizsa nevezetességeit egy kis kirándulás címszóval. ;]

Egyébként mennyi anyagi károd keletkezett belőle?

[ Szerkesztve ]

(#7680) Rive válasza RoyalFlush (#7678) üzenetére


Rive
veterán

... csak aztán olyan méltatlan és szinvonaltalan ortélyozásba csapott át, amivel a PH! még ilyen áttételes formában (kiemelés) sem óhajtott közösséget vállalni.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#7681) Attix82


Attix82
őstag

Meg ugye a pirospontos dolog is milyen mar :)...bejelentkezik mas neven es adok neki egy pirospontot , mert XY cuccot 600km-rol kuldte , aminek az erteke 5 millio FT volt :C ...ez a topic inkabb fedi az igazsagot mint a masik...tisztelet a kivetelnek.

Jaja kiemelni az Aprohirdetes oldalara ezt a Topicot, es mindenki olvasgassa at, illetve keresobe beirja az illeto nevet, volt e mar nezetelteres.

[ Szerkesztve ]

(#7682) sasa311 válasza henry1998 (#7670) üzenetére


sasa311
veterán

Haha hogyne.

Akinek az apja tényleg a rendőrség kötelékeiben dolgozik az soha a büdös életben nem írna le ilyet.
Mert ha ez eljut a belső ellenőrzéshez azok cafatokra szedik és a lábkörmét is lekapják papának, nemmellesleg - hogy puritánul fogalmazzak - hintőporral fogják a seggét kezelésbe venni és egy hétig nagyterpeszben jár. De minimum visszavágják forgalomirányító rendőrnek egész télre.
Egy átlag vidéki kisrendőrnek meg nincsenek olyan kapcsolatai, hogy ekkora szarból ki tudná húzni magát.

Egész nyugodtan egész paskamétával irány a rendőrség. Azzal jársz a legjobban. Aztán mikor megtalálják a jóembert (mert megfogják, és egy folyamatban lévő ügyet eltusoltatni nagyon nagyon macerás, hidd el) akkor felajánlhatod neki, hogyha maximálisan kártérít akkor jelented, hogy kártérítettek és visszavonod a feljelentést.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7683) henry1998 válasza Attix82 (#7675) üzenetére


henry1998
csendes tag

Mindjárt megyek, küldöm vissza!

Az a baj, volt egy pirospontja, és tényleg nagyon jó ajánlása!

Egyébként most figyeljetek!
Kaptam egy üzit!
Állítólag a "Horváthék rokona" ügyvéd úr!

És azt írja, feljelentenek, mert megfenyegettem a 12 éves kisfiút, pénzért!

A pofám leszakad, komolyan, hát ez tényleg azt hiszi, hogy hülye vagyok!
Tudja az e-mai címemet, mind a kettőt!
Az "ügyvéd" úr küldhetne nekem akkor hivatalos fejléccel egy levelet, nem?
Hogy ez és ez van, próbáljuk lerendezni ezt az ügyet, ne kelljen a 12 éves gyereknek
rendőrségre járnia, stb.
Egy ügyvéd eleve nem fojna bele egy ilyen ügybe, pláne, miután elolvasta "rokon gyerek" ezen ügyben folytatott kiterjedt levelezését!

Apropó!
12 éves gyerekek egyáltalán folytathatnak-e üzletelést bárhol is?
Vagy a szülők a felelősek ilyenkor?
Ph-n nincsen korhatár ilyenben?

(#7684) Quan-Chi válasza Attix82 (#7674) üzenetére


Quan-Chi
őstag

sajnos egyre több a csaló! de vigasztalom magam h találkozok normális arcokkal is! :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#7685) Rive válasza henry1998 (#7683) üzenetére


Rive
veterán

Az 'ügyvéd úrnak' rövid levél, hogy azonnali 'eredeti állapot helyreállítás' plusz a postaköltségeid. És abbahagyod itt a rinyálást, és indulsz szépen a rendőrségre.

Most.

Ui.: ki a francot érdekel, hogy hány évesnek állítja magát valaki? Ha fiatalkorú, akkor majd a szülei fizetnek, szégyenből. Volt már ilyen.

Nem veszed észre, hogy ez az egész csak a saját tehetetlenkedésed kihasználásáról szól? Ahelyett, hogy itt téped a semmit, kapd már össze magad végre, b@szki!

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#7686) kaller1 válasza henry1998 (#7683) üzenetére


kaller1
veterán

12 éves kisfiú? :DDD Neki utaltál át pénzt? Ugyanmár,ez megint egy vicc...

.::> <::.

(#7687) Attix82 válasza henry1998 (#7683) üzenetére


Attix82
őstag

Nevetseges, nekem megerne egy tank benzint a kisgyerekkel valo talalka :C :C

[ Szerkesztve ]

(#7688) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Komolyan. Itt olyan sztorik és fordulatok vannak, mint a legjobb szappanoperában. :D

(#7689) localhost válasza Rive (#7685) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Egyetértek!

Nem rinyálni, ha tiszta a helyzet: lépni kell, nem sajnáltatni (sajnálni) magunkat!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7690) kaller1 válasza henry1998 (#7683) üzenetére


kaller1
veterán

Ja,olyan üzit nem kaptál,hogy az illető mikor teszi tiszteletét itt? Gondolom soha.

.::> <::.

(#7691) Macka válasza henry1998 (#7683) üzenetére


Macka
veterán

Lófaszt írta ügyvéd. Az tud fogalmazni,és nem mail-on írogat.
A gyermekkora büntethetöséget kizáró ok,de az okozott anyagi kárt a törvényes képviselőnek kell megtérítenie.

(#7692) sasa311 válasza henry1998 (#7683) üzenetére


sasa311
veterán

Tisztelt henry1998!

Tudomásomra jutott, hogy K. Pistike, alulírott, kiskorú -t Ön több alkalommal is komolyan megfenyegette, valamint egy állítólagosan, ön által állított, csalással kapcsolatos ügybe meggyanusította ügyfelemet.
Mint ügyfelem hivatalos védője felszólítom önt, hogy azonnali hatállyal vonja vissza minden állítását, valamint írásban rajtam keresztül kérjen bocsánatot ügyfelemtől. Ellenkező esetben önt életveszélyes fenyegetésért, kiskorú veszélyeztetéséért, rágalmazásért és azért, mert ezt a kamu szart elhiszi fellógatjuk a kerti gémeskút rudjára a törvény erejénél fogva!

Tisztelettel,
B. Kázmér, ügyvéd

Erre kb ezt kéne válaszolnod:
T. ügyvéd úr!
Köszönettel vettem levelét, érdemben nem foglalkozom önnel amíg az ügyvédi kamarai azonosítóját nem juttatja el hozzám. Másrészről kapja be.
A kisköcsögnem meg üzenem, hogy 3 napja van mindent visszacsinálni, vagy megyek a rendőrségre, azok majd megtalálnak. Bu!

Ez annyira szánalom, ilyet hüjegyerekek szoktak bejátszani, mikor kiderül a turpisság, hogy papa rendőr, nagynéni ügyvéd, meg mögöttem van még az egész tehénpásztor-egyesület.

Ne izgulj, majd ha megy az idézés készséges lesz nagyon. Ki fogja fizetni az összes károd, a telefonköltséged és azt az 1 nap szabit amit a rendőrségen csesztél el. :))

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7693) PHM válasza sasa311 (#7692) üzenetére


PHM
addikt

Na, ezen behaltam! :R
henry1988: részvétem.
Látogasd meg a rendőrséget mielőbb!

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#7694) localhost válasza sasa311 (#7692) üzenetére


localhost
Közösségépítő

LOL!

Ne cikizzétek már Henryt, úgysem tudja olvasni, mert éppen a rendőrségen mutatja be a kinyomtatott bizonyítékait és próbálja meg az ügyintézővel megértetni, hogy mi az, hogy PÜ, meg MSN, meg PROHARDVER!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7695) Rive válasza localhost (#7694) üzenetére


Rive
veterán

Remélhetőleg tényleg a rendőrségen van, és nem éppen megint alkudozik egy sort az 'üzletféllel'... Vagy nem épp valami másik fórumon panaszolja a sérelmeit.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#7696) Dudu67 válasza sasa311 (#7692) üzenetére


Dudu67
tag

sasa311: :R

Henry1988:---------> RENDŐRSÉG!!!!!! (ott lehet találkozol az állítólagos ügyvéddel is. :DD )

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#7697) localhost válasza Rive (#7695) üzenetére


localhost
Közösségépítő

SI mértékegységrendszer:
- Minek a mértékegysége 1 Henry?
- A Rinyálásé :)
Csak vicceskedtem, nem rosszindulat!

induktivítás és ez is

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7698) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Tényleg ne bántsátok már henry1998-at! :((( Ha segíteni nem tudtok, legalább ne piszkáljátok, van neki épp elég baja!

Legalább azt vegyétek figyelembe, hogy NŐ! :K :U

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#7699) kaller1 válasza Timocicu (#7698) üzenetére


kaller1
veterán

Azért én(is) próbáltam pár tanácsot adni Neki... :U

.::> <::.

(#7700) Timocicu válasza kaller1 (#7699) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Tisztelet a kivételnek! :R

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.