Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Petya25


Petya25
addikt

Ment a 300-as fsb a lapon. ;] [link]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#402) Fori23 válasza Petya25 (#401) üzenetére


Fori23
őstag

Grat. Körülmények? Hogy jött össze?

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#403) wh_sentinel válasza bim (#398) üzenetére


wh_sentinel
tag

Hát igen, ha az SLI mellett talán még egy apróbb hibát lehet találni az mindenképpen az 1 szem IDE...

Mindenesetre ha csak 1 db Pata winyód van azt nyugodtan kösd be a DVd író mellé....

Az hogy teljesítménybeli veszteséget okoznak egy másnak, csak egy Urban Legend...

Mindenki hallotta, valahonnan (természetesen senki nem tudja kitől) de ő nem tudja mert még nem próbálta...

Nos én nem dobtam ki a régi 200Gb maxtoromat... simál elfutkároz Slave ként... Sőt az egyik partíciója Op rendszer...
Semmiféle teljesítménybeli esést nem okozott ... sőt....
A komolyabb problémák a ''másik'' Dmax 200 winyónál kezdődtek (egy 200 gigás cuccot mégsem dobunk ki )
Nos erre az esetre találták ki a Sata átalakítókat amivel bár fizikai korlátok miatt nem lehet elérni a 3.0t háttértérnak tökéletesen megfelel :)

Per pill a 6 sata csatlakozóból csak 4et használok.. de a deszka már úgy néz ki mint egy sündisznó... mindenfelé kábelek állnak ki belőle ...
PCI-E slotok közül az egyiket fogja a GTX a másikhoz max lángvágóval tudok hozzáférni, de minden lekötve a fő légcsatornák kialakítva.. és megy és stabil és nem fagy és jó meg minden :)

Ja és egyébként régi winyókkal befürdő társaimnak idézen az ABIT oldalán a témához kapcsolódó megjegyzést. (kevés az IDE) ''This is a SATA world''....

Hát szép kis üzletpolitika mondhatom :)

Abit Aw8 Max-3rd eye, Intel P4 650 3.4/2mb/800 Prescott, 2Gb Kingston RAM, MSI 7800GTX DOT, Hiper 525w

(#404) bim válasza wh_sentinel (#403) üzenetére


bim
veterán

ez lesz nekem is a megoldás. :B

(#405) Petya25 válasza Fori23 (#402) üzenetére


Petya25
addikt

Semmi különös, csak most megpróbáltam víz alatt is. Ramot visszavettem, hogy ne fogja meg és kész. 4,65-ön is elindult, de nem akartam megkeresni fesz emeléssel a végét.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#406) lajos001 válasza lajos001 (#386) üzenetére


lajos001
aktív tag

Remélem nem kiabálom el, de tegnap óta remekül műxik a gép. Kaptam ideiglenesen egy másik HDD-t azóta nincs gondom. Csak szerettem volna az örömömet is megosztani veletek, ha már a bánatomat megosztottam. :)

Lajos

(#407) bim válasza Petya25 (#400) üzenetére


bim
veterán

irhatnál pár eredményt hogy mit teljesit a 955x és a DDR2 nálad.
pl. nálam a minimum amit el tudtam érni az 31,1 az 1M superpi.(3,6@4,33ghz)mindezt a DFI 875P-T ben.
everest: 6700/2300

(#408) Petya25 válasza bim (#407) üzenetére


Petya25
addikt

Nekem 4,3 mellett a mem 762-őn ment, és Everest 8500/2800.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#409) bim válasza Petya25 (#408) üzenetére


bim
veterán

az nagyon jó eredmény!
superpi ezen az értéken?

(#410) prmcsk


prmcsk
addikt

Csupán tájékoztatásul....Superpi, ami erősen tuningfüggő: [link]

Everest, ami a ramjaimtól és áruktól, nem rossz ![link]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#411) bim válasza prmcsk (#410) üzenetére


bim
veterán

hát igen.extrém esettel állunk szemben. :DDD

(#412) prmcsk


prmcsk
addikt

Fel !

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#413) zsulboy


zsulboy
senior tag

Nincs valakinek egy eladó ilyen lapja??
UP!! ;)

(#414) prmcsk válasza zsulboy (#413) üzenetére


prmcsk
addikt

Várj egy, két napot, mert lehet, hogy boltolunk !

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#415) Loretto


Loretto
veterán

Valaki használ ide raid karit a lappal?


Megjegyzem ha most valaki egy ''normális'' (:F) lapot akar venni 775 alá, és csak az itteni témákat böngészi, majdhogynem siralmas a helyzet. Alig olvasni olyan tulajdonost akinek semmi gondja nem lenne, mondom ezt a P5ND2 P5WD2 AW8 Msi 945-s (''antituning'') topicok böngészése után.Sőt NF4 is nagyon rossz benyomást kelt, bár mostani helyzetről (uj bios pl) nem írnak a tulajok. És akkor az ártényezőt nem is mondtam :U a nyalánkságokról úgymint: legyen ''olcsó'' (max 30k), passziv chiphűtés (tuningot nem is mondva) 2 pata csati, fw, a normális audio. Bár giga lapokat még nem nyálaztam -mert azt mindig a végére hagyom a nagyobbak közül - de hátha ott kicsit kellemesebb lesz a böngészés.
Na nem sírok többet, de valahogy most eléggé nehéz lenne nekem lapot venni,pedig olyan februárban már összejöhet(ne) a váltás.

Soirée...

(#416) wh_sentinel válasza Loretto (#415) üzenetére


wh_sentinel
tag

Csak hogy megnyugtassalak..

Nekem megy, meg műxik, meg szép, meg jó meg minden :)

Soha semmi gáz nem volt vele...
Minek neked a 2 pata csati ???


Abit Aw8 Max-3rd eye, Intel P4 650 3.4/2mb/800 Prescott, 2Gb Kingston RAM, MSI 7800GTX DOT, Hiper 525w

(#417) Loretto válasza wh_sentinel (#416) üzenetére


Loretto
veterán

Egy odd (jelenleg) + 2 pata hdd, de ez még egy odd vel bővülni fog.

Soirée...

(#418) prmcsk válasza Loretto (#415) üzenetére


prmcsk
addikt

Ilyen lapot az elsők között vettem, az aquában. Ez tavaly szeptemberben volt.
Kezdettől fogva meg vagyok elégedve a lappal.Nagyon jól tuningolható, stabil, megbízható.
Ami nagyon jó benne, az a hőcsöves chipsethűtés.
Én is hiányoltam ugyan a két IDE-t, de sajnos '' tudomásul '' veszem, hogy az új Intel
lapoknak ez a hiány, a sajátja.
Szerintem más gyártóknál sincs másként.....
Az ASUS konkurens lapja a kezdetekben hihetetlenül '' bugos ''volt. Azt persze nem tudom
most mi a helyzet.
Az ára ? Hát igen, de bármilyen hasonló tudású lapot veszel, nem hiszem, hogy olcsóbb
lenne.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#419) dpek


dpek
tag

Hello!

Azt szeretném kérdezni hogy az alaplap tápcsatija milyen?
20 vagy 24 pines?
Egy 2.8 dual core 820 alá akarok ilyen lapot venni 2db A-data 512mb 667mhz mellé.
esetleg valakinek van ilyen procija?
Jól fog hasítani?
A vinyó 200GB SATA samsung.
házi vízzel lesz hűtve.
JA, a táp Q-TEC 650 3fan lesz.

Jobban fog menni mint az ABIT AN8 3200+venice 2db kingmax512/500-nál?
Ugyan is ez lett volna a p4 helyett.
videóval kapcsolatos dolgokra kell... semmi játék.

Kösz Üdv.

82-es 123 300D 6-700E km, 92-es 1.6i 8V vectra 300E km

(#420) Loretto válasza prmcsk (#418) üzenetére


Loretto
veterán

Értem.Persze utána elgondolkodtam hogy nincs olyan lap amivel ne lenne gond, csak úgyfest nagy figyelmet fordítottam a hibájelenségek felkutatására (hisz mikor nézem ha nem vétel előtt), és lehet hogy ''besokaltam'' :)

Soirée...

(#421) prmcsk válasza dpek (#419) üzenetére


prmcsk
addikt

24 pines, de használhatod huszassal.....

Egy dolog biztos: A procid hasítása az alaplapon, kiválasztott tápodon és memókon, nem fog múlni.
A 3200+-nál szerintem jobb lesz a 820-as dual core.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#422) dpek válasza prmcsk (#421) üzenetére


dpek
tag

Kösz szépen ha összedobtam akkor jelentkezek.

82-es 123 300D 6-700E km, 92-es 1.6i 8V vectra 300E km

(#423) Ch3wb4cc4


Ch3wb4cc4
tag

Hello!

Olyan kérdésem lenne, hogy aw8-as lapom van és egy 3gigás 2mb cash-es proc. és az everestben a túlhúzásnál a procinál váltakoznak az órajelek, 1x 14x-est ír 1x 15x-öst. beraktam egy 3,4es 2mb cash-est és ott is ugyanaz van, csak 14x és 17x-es szorzókat váltogatja.

Találkozott már valaki hasonló próblémával? Mi lehet a gond? A lapnál már felraktam 2 biost, nem a legújabbat, hanem az abit honlapról az első kettőt, de semmi...
Ha valki tud vlamit lécci írjon!

előre is thx!

MSI Core2 5250, 2Gb 667, 160Gb WD, 8400M G

(#424) Petya25 válasza Ch3wb4cc4 (#423) üzenetére


Petya25
addikt

Ez nem probléma, inkább csak jó. Ha jól tudom az Intel Speedstep-nek hívja.
A terhelés függvényében állítja a procid szorzóját.
Részterhelésen visszaveszi az órajelet, így kevésbé melegszik meg fogyaszt a proci. Ahogy kattogsz és dolgoztatod, persze vált hol felfele, hol lefele.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#425) Ch3wb4cc4


Ch3wb4cc4
tag

thx
úgy legyen és csak ez legyen:D:D:D :R akkor ez csak jót jelent

MSI Core2 5250, 2Gb 667, 160Gb WD, 8400M G

(#426) wh_sentinel válasza Ch3wb4cc4 (#425) üzenetére


wh_sentinel
tag

Igen..
Petya jól beszélt...

Gond csak akkor van ha 17-nél nagyobb szorzó jelenik meg :D

Abit Aw8 Max-3rd eye, Intel P4 650 3.4/2mb/800 Prescott, 2Gb Kingston RAM, MSI 7800GTX DOT, Hiper 525w

(#427) wh_sentinel válasza dpek (#419) üzenetére


wh_sentinel
tag

1. 24 pin
2. A tápot 650W egy ''picit'' tűlzásnak érzem, 1 db vinyóhoz és 1Gb memóriához, de persze ha 10 évre előre akarsz beruházni :D
2+1: Ha 7800GTX SLI fog futni rajta , akkor az előző mondatomat NE vedd figyelembe ;)
3. Jobb lesz-e?
Ha nem játszol vele , haneme Digit , encode, grab, meg ilyesmi akkor 100%-hogy jobb lesz...
De ha véletlenül játékra fanyalodnál ott a venize konfig lenne a nyerő :)

Abit Aw8 Max-3rd eye, Intel P4 650 3.4/2mb/800 Prescott, 2Gb Kingston RAM, MSI 7800GTX DOT, Hiper 525w

(#428) qtrica válasza Ch3wb4cc4 (#423) üzenetére


qtrica
aktív tag

Jól beszélt elődöm Petya25!

Yoda Jr.

(#429) Petya25


Petya25
addikt

Nekem a lapot eddig nem jól olvasta az Everest.
A hőmérőket és fordulatokat nem jelezte, de ma kaptam Fierytől egy v2.60.498 változatot, az szépen olvassa. :C [link]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#430) dpek válasza wh_sentinel (#427) üzenetére


dpek
tag

Játszani biztos nem fogok vele mert amit játszottam 5 év alatt az kb 1 óra volt.

A tápot azért méreteztem ilyen brutálisra mert csendes gépet akarok, így ha nem használom ki a 650W-ot hanem csak 3-400-at akkor nem melegszik és akkor biztonságosan tudom 6 volton járatni a tápventit. a VGA X600XT VIVO

Egy kérdésem lenne hogy felmegy rá a zalman ZM80C passzív hűtés?

A másik kérdésem az lenne hogy az alaplapra felmegy a hyper6+ hűtő, TT big typhoon vagy a VapoChill Micro Ultra Low Noise?
Erősen gondolkodom hogy a vizemet erre cserélném. Ár nem számít. Esetleg vélemények?
Egyedül a procin van a kérdés, mert a chipset passzív. A VGA-t is talán meg lehetne csinálni passzívra, a tápot lehalkítom, ezek a hűtők meg kb olyan halkak mint a radiátoromon levő 2db12 centis sorbakötve.

82-es 123 300D 6-700E km, 92-es 1.6i 8V vectra 300E km

(#431) prmcsk válasza dpek (#430) üzenetére


prmcsk
addikt

Ezek a hűtők szerintem felmennek a CPU-ra, de olyan hűtőt kellene találnod, ami a lap felé fúj, mert a FET-ek és a hőcső radi hűtése ilyen megoldáshoz lett '' kitalálva ''.

A kérdés az, hogy közvetlen levegő nélkül is, pusztán a ház szellőzésére bízva
eléggé hűlnek e ?

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#432) Petya25 válasza prmcsk (#431) üzenetére


Petya25
addikt

Én nem vettem észre, hogy annyival melegebbek lennének a cpu hűtő nékül. Néhány fokot biztos emelkedtek a hőmérsékletek, de nekem 30-40 kzött van az összes.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#433) wh_sentinel válasza dpek (#430) üzenetére


wh_sentinel
tag

1. Hát ha így állunk akkor teljesen jogos a 650w Táp :)
2. Sajnos ATIm kártyákat max a kirakatban láttam pályafutásom sorád, de mindenesetre erre is biztos lesz válasz valakitől
3. Igen. Mind a 3 felmegy rá... én személy szerint 2-ve rendelkezem közülük... (na jó a vapo az nem ULN hanem Extreme performance)

Nos a big Typhoon nagyon jól hűt de annyira nem csendes mint azt a reklámból hárná az ember, a Vapo az viszont valami botrányosan jó cucc....

Az X-performance 1180 körül van alapon 3.4@3.8 simán stabilan 60C alatt tartja órákon keresztül 80-90% terhelésnél.... (hangja szinte semmi)
A fordulatszám elvi maximuma asszem 3.5K körül van..(nem emlékszem) na jó ott mál sípol rendesen :) de 4Ghz fölé is be tudtam vele lőni a procit.... szerintem per pill a világ talán legjobb léghűtője...
Más : A big typhoon szerelése nem túl egyszerű (főleg a merevítés és a tokozás) de egy kis hozzáértéssel és odafigyeléssel megoldható , a Vapo szerelése gyerekjáték pinek+pinek+drótok még az alaplapot sem kell eltávolítani

Ja és hogy miért írok ilyen lelkesen hűtő témában :)
Nos amikor én kerestem OC hűtőt, mindenki csak hümmögött és ''vegyél vizet vazze' '' válaszolt...
Ha esetleg kicsit több info kéne valamelyik cuccosról szívesen segítek...

Abit Aw8 Max-3rd eye, Intel P4 650 3.4/2mb/800 Prescott, 2Gb Kingston RAM, MSI 7800GTX DOT, Hiper 525w

(#434) Petya25 válasza wh_sentinel (#433) üzenetére


Petya25
addikt

A 650-es táppal csak az a gond, hogy részterhelésen marha rossz a hatásfoka, 400W-nál 150-et simán elfűt. Szerintem nem érdemes dupla teljesítmény venni azért hogy 3 év múlva is vigye a gépet. Nem értem igazán mi ez őrület a Extra Ultra Hyper Extreme hűtővel, nekem a P4 630 gyári hűtővel elment 60 fok alatt 4 GHz-en full terhelésen!!!!

[Szerkesztve]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#435) dpman válasza prmcsk (#418) üzenetére


dpman
csendes tag

Ha hiányolod az IDE-t vegyél fordítót, amivel IDE-s cuccot SATA-ra köthetsz. Nekem is van kettő IDE HDD-m amit így kötöttem be.

(#436) dpek válasza wh_sentinel (#433) üzenetére


dpek
tag

Kösz az infót.

Tehát azt mondod hogy a vapo letekerve ugyan olyan halkan legalább úgy hűt mint a typhoon
1300-as gyári fordulaton ami 16dB.

Közben bejött még egy versenyző a Coolink U8 120-1600 16-25dB.
Erről is nagyon jókat olvastam.
A 3 közül melyik jobb ha a zaj/teljesítményt nézzük?
Üdv.

82-es 123 300D 6-700E km, 92-es 1.6i 8V vectra 300E km

(#437) prmcsk


prmcsk
addikt

Valaki használja a 15.-ös biost ? Ha igen, tapasztalat ?

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#438) gege71.hu


gege71.hu
addikt

Az alaplaphoz adott kis kieg hangkari mennyire jó?
Pl egy SB Audigy-hez képest, gyanítom, hogy nem az igazi, de azért megkérdem. Jövő héten jutok ilyen laphoz, jelenleg még a jó öreg ic7-Max3-mal tolom. Azon az alaplapi hang egy fostaliga. Biosban első dolgaim közt volt kiiktatni és csakis a jól bevált Audigy-t használom.
Valszeg ennél az új lapnál is ez lesz, de gondoltam megkérdem :)
gege

(#439) bim


bim
veterán

használja valaki 4x512mb-al ezt a lapot?
van valami PAT szerű opció ami esetleg kikapcsolhat ha 4 modul megy benne mint a 875p-nél?

(#440) Petya25 válasza bim (#439) üzenetére


Petya25
addikt

Ha 4 modult használsz a PAT nem megy.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#441) prmcsk válasza dpek (#436) üzenetére


prmcsk
addikt

Lehet, hogy '' elfogultnak '' tartanak majd, de ár/ zaj/ teljesítmény arányban
a Coolink U8 120-1600 16-25dB.-t tartom ezek közül, a legjobbnak.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#442) wh_sentinel válasza Petya25 (#434) üzenetére


wh_sentinel
tag

Azt hiszem hogy ezt hívják szerencsének...
(tegyük fel hogy elhiszem)
Normál körülmények között a gyári hűtők max 10% oc-re alkalmasak....
A mostani szállítmányokban azUSA-ban a proci OEM és dobozos változata között 0.5 USD különbség van....
KB ennyit is ér egy gyári hűtő....


Ha minden dobozos p4 +1Ghz ig terhelhető lenne (SIC!)
Akkor az AMD már rég csődbe ment volna...

Abit Aw8 Max-3rd eye, Intel P4 650 3.4/2mb/800 Prescott, 2Gb Kingston RAM, MSI 7800GTX DOT, Hiper 525w

(#443) wh_sentinel válasza dpek (#436) üzenetére


wh_sentinel
tag

A Vapo Ex Performance nálam 1320 fordulatnál halkabb mint a táp ...

525w HiPer ventik minimumon...
Hogy ez decibelben mennyi ???
Fogalmam sincs, de borzasztó kevés...

A hűtésfoka a két hűtőnek kb. ugyanaz.... de a vapoban még van kb 30-40% potenciál...
3780RPM re képes :) bár ott már visít rendesen....

A Coolink hűtőről is csak jót hallottam, de személyesen nem volt hozzá szerencsém...

Abit Aw8 Max-3rd eye, Intel P4 650 3.4/2mb/800 Prescott, 2Gb Kingston RAM, MSI 7800GTX DOT, Hiper 525w

(#444) wh_sentinel válasza gege71.hu (#438) üzenetére


wh_sentinel
tag

Zenék és hangok visszajátszására közel tökéletes...

EAX 2.0 -ig támogatott, viszont nincs Roland GS hangkészlet és midi port....

Abit Aw8 Max-3rd eye, Intel P4 650 3.4/2mb/800 Prescott, 2Gb Kingston RAM, MSI 7800GTX DOT, Hiper 525w

(#445) gege71.hu


gege71.hu
addikt

Nézegettem a lap BIOS-át
memóidőzítésekkel mennyire van szabad keze az embernek? Látom van manuális beállítás is, de olyasmi finomítást nem látok mint az ic7 szériánál ahol a ramokat egy picit tovább finomítható a teljesítmény. Turbo/streetracer/F1 az ic7-eknél.
AW8asoknál van vmi hasonló?
Ja és a PCi/PCI-E frekit lehet fixálni ha húzzuk az FSB-t vagy a lap azt is emeli paralell?
Hirtelen ennyi.
CSütörtökön hozzák a lapom, de addig is már kezdem gyújteni az apró infókat. :)

(#446) prmcsk válasza gege71.hu (#445) üzenetére


prmcsk
addikt

Tapasztalataim szerint a biosban lévő '' ramvaria ''lehetőség bőven elég, mert sokára
fog megjelenni az a ram, aminek kevés lesz.

A PCI-E frekit nem kell fixálni, azt a lap megteszi és százon tarja. Ez biztos.
Én tuningban 340 FSB-n járatom a procit. Ha nem fixálná, akkor gondolj bele, hogy
hol járna a PCI-E slot ?

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#447) gege71.hu válasza prmcsk (#446) üzenetére


gege71.hu
addikt

1:1 CPU/DDR-nél mekkora a max elért FSB nálad és mindez milyen időzítéssel?
Én ilyeneket rendeltem(ld első link). Elvileg 800-on 4-4-4-12-n kéne bírnia 1:1-ben.
Asszem az elég derekas ''nyomatékkal'' bír majd, hogy ilyen autós hasonlattal éljek. Legalábbis remélem.
[link]

Néztem a corsair UL8000-et de az 2x (sőőőőt!) ennyibe kerül és azért annyival nem jobb ezeken a frekiken. Visszaosztani semmiképp sem akarom a cpu/ram ratio-t. Az 1:1 ben akarom a maxot kihajtani.
A proci amit hoznak alapfeszen bírja a 4,1 gigát léggel (p4 640-es). A lég egy XP120-as thermalright hőcsöves 12centis ventivel.
Kíváncsi leszek.

Ja a ramokat innen rendeltem:[link]
Tök rendesek, visszahívtak meg minden és még Bp-re ingyen kiszállítják. 1-2 hét alatt jön meg, így a tesztekre még várnom kell, de már viszket a tenyerem, hogy kipróbáljam mit bír majd a cuccos!
gege

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#448) Loretto válasza bim (#439) üzenetére


Loretto
veterán

T-shirtnél is ment a pat, Rovernél is ment a pat 4 modullal 875-ben.

Soirée...

(#449) donw3ga


donw3ga
senior tag

Megtudná mondani valaki, hogy ennél a lapnál, mennyi a biosban adható legalacsonyabb vcore érték? :R

(#450) Petya25 válasza donw3ga (#449) üzenetére


Petya25
addikt

Nálam 1,28V-ra állt be automatán. Ez úgy tudom a névleges alatt van.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.