Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  A számtech üzlet... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4) Plumpy


Plumpy
aktív tag

Hali! Teljesen tökéletesen egyet értek! Én ugyan csak alkalmazott vagyok egy üzletben, mint eladó, vagy ritkán mint szervízes, de átlátom annyira a dolgokat, hogy neked őszintén igazat adhassak. Nálunk nem cserélődnek túl sűrűn az emberkék, úgyhogy ezzel nincs gond, de annyit még a garis témához szeretnék hozzáfűzni, hogy sokszor nem az üzleten múlik a dolog. Nem mi vizsgáljuk a garis cuccokat, hanem a hazai forgalmazó, vagy a gyár. Ha nem cserélik a dolgot nem minket kell szidni...
Ja igen. Kedvesség. Az a helyzet, hoyg próbálok mindig mindenkivel kedves lenne, de sajnos ez nem mindig sikerül. Ez viszont leginkább a kedves vásárló hozzáállásán múlik. Mikor fél órán keresztül böngészi az árlistát az orrom előtt, és utána végigkérdez mindent, hogy mi mennyibe kerül... Nekem meg mosolyogva mondanom kell. Nem mondhatom, neki, hogy b+, mit néztél eddig az árlistában. Meg ha konkrét kérdése lenne. De iylenek: '' Mennyibe kerülnek a hangszórók?'' De milyen? Azt nem tudja, csak úgy általában. És a Hangkártyák? Na de milyen? Nem tudja. Egerek? De milyen? Nem tudja. Na ilyenkor kicsit gonoszabban nézek...
Ennyi lett volna....

Plumpy - A kultúrbölény

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  A számtech üzlet... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.