Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

Kis telep és az a soc... :U "jó" párosítás...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) #27070592


#27070592
törölt tag

Egész tűrhető dedikált kamerás telefon lehetett volna ha a külső kijelzőt nem a kamerák mellé/köré rakják hanem a becsukott teló másik külső oldalára.
Keresőkép megjelenítőnek lehetne használni a külső kijelzőt.
Akkor lehet hogy érdekelt volna. Így viszont WTF.. :U

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Snapdragon 8+ Gen 1 : TSMC gyártósoron készül, ennek sokkal jobb az energiahatékonysága, mint a 8 Gen 1-nek.

Jónak ígérkezik.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) eventus


eventus
veterán

Már nem szépek, nem motor :( Első modern razr hasonlított az előre, egyedi volt. Ezek már Samsung.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#5) kakuk.tamas válasza #27070592 (#2) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Biztos jó lett volna, ha a külső kijelzőn pihenteted az ujjaid, miközben fogod a telefont.
Tok is baromi jó lett volna ilyen felhasználás mellett rajta.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6) badacsony


badacsony
őstag

Motorola Razr 40 Ultra review

Cons
- The main display is capped at 120Hz in most scenarios despite the 165Hz rating.
- Agressive thermal throttling under load.
- Average battery life, slow wired and wireless charging.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#7) peterlevente


peterlevente
csendes tag

Tetszetősek! Kíváncsian várom a teszte(ke)t!

(#8) kutyek


kutyek
senior tag

simán a kisebbik a tutti csomag a 2 közül. Gen 1 7-es SOC már használható középkategória, kevesebbet fogyaszt, kevésbé melegszik - mellé nagyobb telep, talán (?) jobb v. kb. ugyanolyan főkamera, és a parasztvakítás külső kijelző helyett egy kisfogyasztású AOD screen. Akinek ez a kisebb méretű forma bejön, annak ez a sima változat a 600 EUR árral még érdekes lehet (pixel 7a 100 euróval olcsóbb), ha talán még esik is az ára...

(#9) mrThomi


mrThomi
addikt

Azért azt tegyük hozzá hogy az a 165 meg 144hz csak 120 lesz a mindennapi felhasználás közben...

(#10) joey04 válasza badacsony (#6) üzenetére


joey04
titán

Ez sem váltja meg a világot, gyenge kamera és üzemidő.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) no1r


no1r
őstag

sajnos valóban vesztett az egyediségéből a froma, a korábbi Moto vonal jobban tetszett. Pedig a kisebbik ára nagyon tetszetős, szívesen beneveztem volna rá. Így még meggondolós.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#12) andersen10


andersen10
aktív tag

Vajon a RAZR 40 600 EUR nyitóárat honnan vette az cikkíró? a gsmarena (és más források is) 800 EUR-ról tud, a hivatalos webshopban még nincs fenn az ár.

(#13) LosBlancosRM


LosBlancosRM
senior tag

Miért 40?

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#14) joelke HU válasza #27070592 (#2) üzenetére


joelke HU
senior tag

De akkor nem tudnak szelfizni összecsukott állapotban. :D

Motorola G51

(#15) JoeYi


JoeYi
őstag

ugyanitt Okai Neon Lite roller eladó! :D

(#16) roli543


roli543
őstag

Nekem pont, hogy az tetszik az Ultraban, hogy a kamerák a kijező részei, szerintem nagyon futurisztikus így. Szerintem most a Moto nagyon oda tette magát :C

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#17) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Nekem tetszik, várom a teszteket,ha már venni úgysem tudok belőle :W

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#18) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Egyre többet nézegetem az Ultrát… Nehogy a végén szentségtörés legyen… :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#19) polo493


polo493
tag

3800mah aksi félmisi rohanok veszem :N

(#20) mrThomi válasza Usgyi (#17) üzenetére


mrThomi
addikt

Hitel ? :F :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) Usgyi válasza mrThomi (#20) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Még az autóvásárláshoz se veszek fel hitelt. :D Nem értékálló befektetés...

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#22) mrThomi válasza Usgyi (#21) üzenetére


mrThomi
addikt

Detto. Én is addig nyújtózok...

(#23) #27070592 válasza joelke HU (#14) üzenetére


#27070592
törölt tag

Valamelyik sarokban elférne egy szelfikamera. Centes tétel, és plusz marketing értéke is lett volna.

De a főkameráknak jobban kellene a keresőkép.
Egyébként teszik ez a flip koncepció, ha már a gyártók nem hajlandók kicsi, (5" alatti) telefonokat tervezni, nálam az összecsukható marad az egyetlen elviselhető opció. Az kb akkora mint a pénztárcám. Nadrágzsebben kényelmesen elfér.

(#24) Phülöp válasza eventus (#4) üzenetére


Phülöp
addikt

Teljesen egyetértek. Annak még volt stílusa.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#25) xsjado93


xsjado93
senior tag

A tweakersnél már van róla teszt [link] . Egész pozitív a verdikt, bár a következőket sorolták fel hibának:
- gyengébb kamerás képességek mint tavaly
- bloatware-ek
- gyenge IP védelem
- csak 2.0 USB, ami miatt a Ready For (asztali nézet) csak vezeték nélkül működik
Cserébe összecsukott állapotban is egész jól használható, valamint a belső kijelzőn nem nagyon látható / érezhető a gödör.

Your life is a lie.

(#26) paatrick válasza #27070592 (#23) üzenetére


paatrick
senior tag

Én is így voltam vele aztán megnéztem élőben egy Samsung Z flip4-et. Hát egy bazinagy vastag kocka :DDD semmi kecsesség nincs benne, szerintem semmivel se lenne kényelmesebb ezt hordani a zsebemben mint egy 5-6"-os "kicsi" telefont. Ez a Motorola meg még nagyobb is mint a Samsung összehajtva :P

Szóval én el is engedtem ezt az összecsukható telefon designt. Már rég nem az amiről anno az összecsukhatók szóltak.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#27) Elit3Zotya válasza Graphics (#3) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Sokan elvannak tévedve, a 8+ gen 1 brutál jól sikerült. :K

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#28) Graphics válasza Elit3Zotya (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valószínűleg nincs vele tapasztalata, és csak félinfókra hagyatkozik.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) prolad


prolad
őstag

Jó lett az ultra, így már tényleg nem kell mindenért nyitogatni.
A fontosabb modell mégis a sima lesz, ha jó árat kap. 5-600 dollárra kellene belőni (vagy 100 dollárral a népszerű középkategóriás modellek, pl Samsung A54 felé), akkor egyből terjednének a hajlítható mobilok.
Ha igaz, hogy a Flip 5 is hasonlóan nagy kijelzőt kap, akkor lehet ott is lesz egy olcsóbb modell, lehet egy picit módosított Flip 4.

(#30) SL-27


SL-27
tag

Mindig csorog a nyálam a RAZR-ökre... erre különösképp.
Viszont a bukszám nem érzi a vágyaim létjogosultságát :DD
Azért 1-2 hétre simán kipróbálnám :R

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#31) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Na akkor én lehet várok a kisebb megjelenésére. Ha 250 alatt befér, vevő vagyok helyből.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.