Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo

Hozzászólások

(#2018) mephi666


mephi666
nagyúr

tegnap küldtem a gt4-et tovább... kellett a pénz és lenyomtam az első beginner szériát újra: 8ezer fölött jön a kocsi eladásából plusz a futamokért is valamennyi... vettem is gyorsan egy 95-ös mitsubishi eclipse-et :) ezzel már jönnek a futamok a 2. szériában is szépen... kicsit balfék vagyok, mert találtam itt egy elég hasznosnak tűnő, összeszedett leírást a játékról és teljesen más sorrendet javasolnak a tuningalkatrészek beszerelésére... hülye fejjel persze, hogy a "minél több lóerő+súlycsökkentésre" mentem ahelyett, hogy az ő sorrendjét követtem volna... ti mit javasoltok, hogy lehet elérni fejlesztésről-fejlesztésre érezhető változást?

a másik mód, amivel szórakoztam: a license... hát ez sem egy egyszerű dolog :) egyszerűnek tűnt ránézésre a gyorsulós-fékezős móka, de ezüstnél jobbra nem nagyon akar sikerülni... legalább kihívást jelent így a játék... a kanyarodós bulik meg tényleg odavernek: azoknál a bronz azért összejön (néhol sokadik próbára), de az arany még messze, mint makótól jeruzsálem... egyszerűen hiányzik még a rutin, hogy: melyik kocsival/melyik kanyart/milyen sebességgel tudom maximum beszedni... ha nagyon lelassítok, az sem jó és csak ritkán van olyan, amikor érzem, hogy "na, ez a kanyar jó volt" :K az meg csak "mellékes", hogy érezhetően más mindegyik kocsi... k**va jó ez a játék... tényleg érződik, hogy más egy könnyebb kocsit irányítani, mint egy nehezebbet... a súlyeloszlásáról/teljesítményéről nem is beszélve... nagyon profi játék...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.