Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo

Hozzászólások

(#1501) nokia párti válasza sz_abika (#1500) üzenetére


nokia párti
őstag

Kit is kéne "visszahűteni a pilóta helyett a piros csíkból"? :P Én megmondtam, hogy ez a Nascar series + B-spec kombó, még a pokolnál is rosszabb. :(
Egyébként nekem sikerült megcsinálnom az összeset kivéve a Grand Walleyost, na az egyszerűen nem megy neki.

[ Szerkesztve ]

(#1502) PaJa1 válasza Akos96 (#1493) üzenetére


PaJa1
őstag

2008as citrony WRCt megkapod a Loeb specko eventnél.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1503) PaJa1


PaJa1
őstag

Sikerült!
Végre összekapartam aranyra Jeff Gordon nascaros specialját :)
A kapott autóval meg lenyomtam 2 kört a Zöld pokolban a seasonal eventen. 6.43at sikerült menni, 2 mpvel eloztem meg a masodikat.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1504) Akos96 válasza AMD_ok (#1498) üzenetére


Akos96
senior tag

Az versenyhez 23-asnak kell lenned, de az autó megvételéhez 24-esnek.
De ha jól értelmeztem, csak a Formula Gran Turismoval lehet menni azon a versenyen? És ha mondjuk megvettem volna a Ferrari F1 versenyautót, akkor azzal nem is mehetnék? :F

heihachi és sz_abika: nagyon szépen köszönöm! :R heihachi, téged felveszlek barátnak. sz_abika, neked mi a PSN ID-d?

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#1505) v!ct0y válasza Akos96 (#1504) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az kidobott pénz lett volna:)

(#1506) heihachi válasza Akos96 (#1504) üzenetére


heihachi
addikt

Át is küldtem a gépet, remélem szerencsét hoz neked is, és hamar meglesz a feladat!

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#1507) Akos96 válasza heihachi (#1506) üzenetére


Akos96
senior tag

Köszönöm szépen! :R

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#1508) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Na multi valamikor ?:)

(#1509) Akos96


Akos96
senior tag

A NASCAR autóknak van egy rejtett előnye: ha kanyarból kifele túl sok gázt adsz a mögötted jövő 100% hogy füstmérgezést kap. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#1510) PaJa1 válasza Akos96 (#1509) üzenetére


PaJa1
őstag

Szerencsére nálam nem kellett smogriadót fújni :)
De jó pár alkalommal szép elnyújtott szinuszgörbét rajzoltam, táncolt a segge. Igazából csak a replayen láttam, élesben nem volt ennyire feltűnő.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1511) nokia párti


nokia párti
őstag

Nagyon felbaszta az agyacskámat most. Már vagy 10 nascar kocsim van, költöttem már rájuk vagy 10 milliót. Level 26 szinten van ez fostalicska, de így se bírja megcsinálni a Grand valleyos szart. Mindegyikkel megpróbáltam már impala, ford fusion, toyota , anyám kínja. Inkább nem is vágtam ki a lemezt, hanem kiszaladtam a szobából. :W

(#1512) v!ct0y válasza nokia párti (#1511) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát most én is majdnem kibasztam a pst enduranceba 30 körnél tartok erre rányomok a restartra :) Persze azonnal elölről kezdi.

(#1513) nokia párti válasza v!ct0y (#1512) üzenetére


nokia párti
őstag

Velem is ugyanez történt a 4 órás roadstar versenynél. Kivételesen ott most nem a játék volt a hibás, hanem jó magam. :D Annyit azért megtehettek volna, hogy kérdezeen rá előtte. :U

(#1514) sz_abika válasza Akos96 (#1504) üzenetére


sz_abika
addikt

xSzabikax néven futok talán :D

Amúgy most fejeztem be indy 500-at és kellemes meglepetésként ért, hogy asszimetrikus kopásnál az egyenesfutás esélytelen.
Ill a játékban defekt nincs, de leszimulálta kb. Racing hard + bentley LM-el akartam kiüríteni a tankot...nem ment. Elfogyott teljesen 0-ra a jobb hátsó kerék és amikor ez megtörtént, abban a kanyarban ki is csapódtam a falnak, mint hogyha csak defektet kaptam volna.
Na de megyek is vissza, mert a Bspec japán bajnokságban az esős suzukával meggyűlik a baja a srácnak és a vége felé már rajta tartom a szemem ^^

PSN: xszabikax

(#1515) Djuree


Djuree
félisten

áá tökönszúrom magam mindjárt :W

utolsó verseny a dream car championshipben, nagynehezen megcsinálom, vezetek, utolsó versenyről ki kell lépnem, mert mennem kellett el, mondom majd folytatom. de nem lehet! ekkora egy szart hihetetlen. mi a pöcsért nem tudtak volna egy continue gombot beletenni? :W már sokadik nagy csalódásom ebben a szarban. de jó is volt a forza...ezt a szart meg gyorsan el kell felejteni...idióta PD...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1516) Vazallus


Vazallus
tag

Ehhez a játékhoz mellékelhettek volna igazán egy nyugtatócsomagot vagy stresszlabdát.
Már többször megfogadtam, de most tényleg befejezem ezt a B-specet mert már az egészségemet veszélyezteti. :O

"Mr. Salieri sends his regards"

(#1517) anulu válasza Djuree (#1515) üzenetére


anulu
félisten

nemtom, dream car nem volt bonyolult. Tokyoban 3., Nürburgringen 2. hely, többit nyertem :) McLaren F1 '94, agyig tuningolva

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1518) sz_abika


sz_abika
addikt

Nem tudom hogy publikus ez a bug-e, de az új seasonal eventeknél, a két leírásban annyi a különbség hogy a time trial egyiknél kisbetükkel van írva, a másik naggyal.
Szal a madridi pályára is Tsukuba TT-t ír japán kocsikkal :D

PSN: xszabikax

(#1519) Djuree válasza anulu (#1517) üzenetére


Djuree
félisten

nem az hogy bonyolult, nyertem mindet, csak hogy mi a tökömért nem lehet folytatni :F :W elbasztam vagy 1 órát rá a semmiért...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1520) v!ct0y válasza Djuree (#1519) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ezt most nem értem. Mit nem lehet folytatni ?

(#1521) nokia párti válasza Vazallus (#1516) üzenetére


nokia párti
őstag

Hát, hogy őszinte legyek nem vagy egyedül. Én az egész játék leghülyébb dolgának tartom ezt a B-spec módot. Na de most komolyan, mi az élvezet abban, hogy egy tag szenvedik minden versenyen keresztül, ráadásul úgy, hogy te simán le tudod őket alázni.
Maga a robotpilóta, nem rossz ötlet, mert a hosszabb endurancéknál jól jöhet, pláne ha lefáradsz. De, hogy külön módot meg versenyeket csináljanak neki, na az már sok. Nem is értem miért nem lehetett meghagyni úgy, ahogy a GT4-ben volt.

(#1522) Akos96 válasza nokia párti (#1521) üzenetére


Akos96
senior tag

Lehet nálam van a gond, de én azt sem értem hogyan kéne játszani. A B-Spec szintem 2-es, de már itt meguntam. Raktak volna be helyette pl. olyan rally eventeket, mint amilyenek a négyben voltak, mert azok jobban bejöttek mint ez a "reálisabb" rally. Vagy dakar rallyt.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#1523) Andrew_31


Andrew_31
Modder

Megcsináltam a Sebastian Vettel challenge-et kormánnyal bronzra.
A force feedback-et le kellett venni 1--re, mert majd leszakadt a karom 10-sen. :D

[ Szerkesztve ]

(#1524) Djuree válasza v!ct0y (#1520) üzenetére


Djuree
félisten

egy elkezdett championshipet :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1525) sz_abika válasza nokia párti (#1521) üzenetére


sz_abika
addikt

Én egész élvezem ezt a pénzgyűjtesi módot..
pl míg felfurtam a polcot a falra, addig szereztem 100k-t :D

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#1526) v!ct0y válasza Djuree (#1524) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az összetettet megnyerted ?

(#1527) blazsey2 válasza Djuree (#1515) üzenetére


blazsey2
senior tag

Miért nem nézed meg hogy mit nyomsz,mielőtt nyomsz valamit :D
A lemezt meg add el mielőtt kárt teszel benne.

PSN ID:blazseydr

(#1528) heihachi


heihachi
addikt

Úgy néz ki, hogy van kicsivel több, mint 5 millám, és még hátra van az expertből a hystoric racing car cup és a gran turismo all stars, illetve az extremeből a like the wind a formula gt és a dream car championship. Szerintetek mire költsem a kesst, hogy ezekből a legtöbbet meg tudjam oldani? Nem merem elkölteni az 5 millát :DDD

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#1529) Kozmonauta


Kozmonauta
tag

2012-re kész lesz játék fék tuninggal? :DD

A HÁBORÚ: BÉKE A SZABADSÁG: SZOLGASÁG A TUDATLANSÁG: ERŐ

(#1530) blazsey2 válasza heihachi (#1528) üzenetére


blazsey2
senior tag

A leguniverzálisabb megoldás a Toyota 7 versenyautó.
Azzal mindenhol nyerni lehet.
A formula gt-hez csak formula gt autó jó.

PSN ID:blazseydr

(#1531) telya válasza Djuree (#1515) üzenetére


telya
aktív tag

mar nem eloszor olvasok itt ilyen kirohanast. tobbek meg lemezeket is hajigaltak, es buszken hirdettek magukrol, csak gratulalni tudok hozza. ezt a jatekot nem idegbetegeknek talaltak ki, aki komolyan fizikai, anyagi kart okozna maganak mert egy verseny nem sikerult, az orvoshoz menjen, ne ezzel a jatekkal akarjon jatszani. ha tenyleg ennyire nem megy, nem kell vele jatszani, senki sem kotelez ra. szerintem nem veletlen az, hogy mar a jatek alig felenel bead egy ending movie-t, akiben nincs eleg kitartas, az ne akarjon tovabb jatszani, es amikor ez kiderul, ne a jatekot okolja a sajat hibajaert.

csak magadat hibaztathatod, ez direkt igy van megcsinalva, a championship pont ettol championship, hogy egyben kell megcsinalni, ezt elore tudhattad volna, nem a dream car-nal (ami kb az utolso "sima verseny") kellett volna eszrevenni. (raadasul egy megfelelo kocsival azon a szinten ami ahhoz kell, egyaltalan nem nehez a dream car, en legalabb fel kort vertem az egesz mezonyre minden palyajan elsore, igy ha az utolso versenyrol ki is leptem volna es 0 pontot kaptam volna erte, osszesitettben akkor is siman magasan nyertem volna az egeszet. nehez championship pl a formula gt, az nem 1 oras, hanem 3-4, felelmetesen embertprobalo palyakon, felelmetesen gyors kocsikkal, ha kozel hiba nelkul vezetsz is folyamatosan a seggedben loholnak, oda mar tenyleg kell kitartas, hogy elso legyel, nekem nem is sikerult elsore) persze, forzaban ha egy kanyart elrontasz, akkor az idot is visszatekerheted, hogy majd a kis pistike is 10 probalkozasbol be tudjon venni a kanyart es nehogy mar esetleg rosszabb helyezese legyen miatta vagy ujra kelljen kezdenie netan a versenyt. de egy jatek nem ettol lesz jo, sot, semmilyen szimulatorkent emlegetett jatekban semmi hasonlonak semmi keresnivaloja nincsen. mit fogsz szolni majd a 2-4-9-24 oras endurance versenyekhez ha mar 1 orat se birsz vegigjatszani? vagy a red bull challenge-hez, ahol a vilag legdurvabb kocsijaval olyan koridobol kell 2-t menni, hogy az f1-es vilagbajnok koridejetol legfeljebb 1-2 masodperccel csinalhatsz rosszabbat?
ide mar nem eleg az a mentalitas, hogy na most kicsit leulok jatszani megcsinalni nehany versenyt, hanem valodi elszantsag es tehetseg kell hozza, ha tovabb akarsz jutni. es ha ez nincs meg benned, az veletlenul sem a jatek hibaja.

(#1532) Djuree válasza telya (#1531) üzenetére


Djuree
félisten

nem az a bajom, hogy nem megy (olvasd már el mit írtam, beböfögsz ide valamit ismeretlenül, már asszem lejárattad magad itt, lehetőleg ne legyél még hülyébb, köszi), hanem az hogy nem lehet folytatni egy bajnokságot :W első voltam mind a 4 versenyen, még ha az utolsót az utolsó helyen fejezem be akkor is nyertem volna :U legalább akkor úgy vette volna hogy utolsó lettem és megadja az aranyat, de nem. szted én úgy terveztem hogy nem nyomom végig? közbe jött valami és abba kellett hagynom a játékot...
endurance verseny meg nem érdekel, nem vagyok akkora kocka hogy azt is lenyomjam, azt már nem élvezném, uncsi lenne olyan hosszan körözgetni :N vezetek én eleget a valóságban, az is elég unalmas tud lenni néha...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1533) Djuree válasza heihachi (#1528) üzenetére


Djuree
félisten

minolta toyota nincs meg? ne költsd el az 5 millát. a minolta mindet hozza simán, asszem a like the wind ajándék autója, de nem biztos...max egy formula gt-t vegyél, de inkább kérd kölcsön valakitől :)

blazsey2: neked is leírom hogy tudom mit nyomtam, be akartam fejezni. de nekem a játék csak az utolsó dolog ha éppen nincs mást csinálni ami értelmesebb, és mivel volt, ezért otthagytam a játékot :DD érdekes a forzában meg tudták ezt oldani. mert tényleg olyan baromi nehéz egy continue gombot betenni :W

v!ct0y: ja, megnyertem volna, de így hogy előlről kell kezdenem sokat érek vele...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1534) Akos96 válasza heihachi (#1528) üzenetére


Akos96
senior tag

Minoltát odaadhatom kölcsönbe. :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#1535) heihachi válasza Akos96 (#1534) üzenetére


heihachi
addikt

Uhhh, az szuper lenne, lenyomom holnap délelőtt vele, amit lehet, és küldöm is vissza. Nagyon köszi :R

Djuree Toyota nincs még meg, a like the wind lehet, hogy beadná, de az sincs még meg :DDD

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#1536) telya válasza Djuree (#1532) üzenetére


telya
aktív tag

lejaratni te jarattad le sajat magad, es minden egyes hozzaszolasoddal sajat magad alatt vagod a fat. a sajat tudatlansagod miatt szarozod le tobbszor a jatekot, anyazod a fejlesztoit, aztan meg vel vagy haborodva, ha valaki megszol erte a jatek sajat topicjaban, ahelyett hogy elszegyellned magad es csondesen meghuzodnal a sarokban. en tokeletesen elolvastam es ertelmeztem amit irtal, ellenben te, aki engem vadolsz azzal hogy csak bebofogok valamit, ugy csinalsz, mintha egy mondatot nem sikerult volna ertelmezned az egesz mondanivalombol. a szemelyeskedes meg tudtommal tiltva van, szoval ezert a hozzaszolasodert onmagaban kitiltananak, ha komolyabb moderatori felugyelet lenne itt.
ha normalisan leptel volna ki, ugy is vette volna hogy utolso lettel, mint ahogy barmelyik bajnoksagban barmelyik verseny feladasara lehetoseg van (es ha osszesitve nyertel volna, megkaptad volna erte az aranyat), ha arra eddig nem jottel ra, hogy hogy kell ezt csinalni, akkor nem tudom mivel jatszottal eddig, de meg is erdemled a bajt, amit sajat magadnak okoztal. nem hiszem, hogy a verseny soran barmikor el olyan tajekoztatast adott volna a jatek, hogy el lett mentve, ha pedig mentes nelkul kilepsz egy jatekbol es csodalkozol hogy onnan kell folytatnod ahol a legutolso mentesed van, nem tudom hany masik jatekkal jatszottal eddig. csak magadat szidhatod, senki mast. mellesleg amellett, hogy azt sem tudod hogy lehet egy bajnoksag egy versenyet feladni (nem nehez megtalalni pedig), nem hiszem, hogy barki kotelezett volna arra, hogy kilepj a jatekbol, barmelyik verseny barmelyik pillanataban lehet szuneteltetni az egeszet.
szerintem menj csak vissza forzazni, ugy tunik inkabb az valo neked, ott a bilit is alad teszik, visszatekerheted az idot, stb, igazi szimulator feeling :)

(#1537) telya válasza heihachi (#1528) üzenetére


telya
aktív tag

en a helyedben a formula gt-t vennem mindenkeppen. egyreszt elengedhetetlen a bajnoksagahoz, masreszt azzal a kocsival gyakorlatilag barmelyik versenyt konnyeden meg lehet nyerni, ahova beengedik, legyen szo akar kanyargos palyarol (nagyon jol kanyarodik), akkor pl indy-rol (oda mondjuk a valtojat celszeru kicsit atallitani). a legnehezebb persze a formula gt verseny, mert ott mindenki masnak is olyan kocsija van.

[ Szerkesztve ]

(#1538) nokia párti


nokia párti
őstag

Vettem egy Lancer evo x-et. Kíváncsi voltam milyen gyors a VI-hoz képest. A fuji egyenesben. Bazd meg a x 230at megy, a VI-os meg 235km/-t. Ez mi? :F Pedig mindkettő prérium modell. Ugyanzok a gumik, és no tuning, akkor meg?

[ Szerkesztve ]

(#1539) Djuree válasza telya (#1536) üzenetére


Djuree
félisten

el sem olvasom mit írtál, nem érdekel a személyeskedésed :N te itt egy senki vagy ahhoz ,hogy hozzám egy rossz szót is szóljál.
az mindent elmond a hozzáértésedről hogy a gt5-öt mindent verő full élethű szimnek gondolod :C vezetési tapasztalat híján mondjuk ez nem róható fel neked, hogy nem értesz hozzá, de legalább ne hülyézd le aki jobban ért valamihez mint te...és ha offolsz legalább tedd off-ba, a hülyeséged nem érdekel senkit...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1540) v!ct0y válasza nokia párti (#1538) üzenetére


v!ct0y
veterán

Állítsd be rendesen :) Amúgy szerintem az egy tégladarab :)

(#1541) telya válasza Djuree (#1539) üzenetére


telya
aktív tag

jelentve.

(#1542) Akos96 válasza heihachi (#1535) üzenetére


Akos96
senior tag

A kocsi elkuldve. :-)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#1543) kulfoldi válasza telya (#1541) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Na jo hat most mar vedd eszre magad! Ideig turtoztettem magam es nem szoltam hozzad, de most mar itt az ideje, hogy befejezd az itteni ugykodesed! Lehet, hogy djuree nem a legugyesebb srac, es egyszer-egyszer ir olyan dolgot, amit meg lehet mosolyogni, de az vesse ra az elso kovet, aki nem benazik neha! Ezen kivul viszont egy korrekt segitokesz srac! Ki lehet ot javitani kulturaltan is, de ugy latszik te itt a megmondo ember akarsz lenni, viszont mi nem kerunk az arroganssagodbol.

Azt hiszem, hogy mindannyiunk neveben arra kerem az erre jaro moderatort, hogy eloszor is legyen szives olvassa el az 1407-es hozzaszolast 1407 es ennek fenyeben, kerunk telya nak a sorozatos serto es teljesen off hozzaszolasai miatt egy felhasznalo-torlest, sot talan egy IP-ban lenne a legjobb. Koszi!

[ Szerkesztve ]

(#1544) nokia párti válasza v!ct0y (#1540) üzenetére


nokia párti
őstag

Be van állítva minden normálisan. :U Szóval nem értem.
"szerintem ez egy tégladarab" Na ebben nem értünk egyet, szerintem nagyon szép kis autó az!. :)

(#1545) telya válasza kulfoldi (#1543) üzenetére


telya
aktív tag

a legkisebb baj az, ha valaki benazik, mutasd meg hogy ezt hol rottam fel barkinek. korrekt segitokesz srac, csak eppen a jatek sajat topicjaban szarozza le is szidja a fejlesztoit a sajat maga hibajabol okozta bosszussagai miatt, majd meg nekiesik szemelyeskedni, ha barki erre felhivja a figyelmet.
azt hiszem, hogy te csak a sajat nevedben beszelhetsz, nem hiszem hogy te lennel a hazigazda, de meg csak tobb sem vagy semmivel egy atlagos felhasznalonal es igy nincs semmi jogod elkuldeni innen se engem, se mast, az a moderatorok feladata. en pedig a szabalyok szerint jatszottam vegig (az idezett, 1407-es hozzaszolast is betartva), djuree baratunk viszont az utobbi idoben kb minden egyes hozzaszolasaban alaposan megszegte azokat. ezek tenyek, vitanak itt helye nincs. ezek utan ha barki itt buntetheto, az djuree, es akik melle allnak.

[ Szerkesztve ]

(#1546) v!ct0y válasza nokia párti (#1544) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szépnek szép. Aerodinamikailag értettem :)

(#1548) PaJa1 válasza heihachi (#1535) üzenetére


PaJa1
őstag

Jutalmak listája

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1549) Ndruu válasza Djuree (#1539) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nyugodj le,ne fórumozz indulattól vezérelve!
"te itt egy senki vagy ahhoz ,hogy hozzám egy rossz szót is szóljál." - Nem, tévedsz. Itt minden fórumozó egyenlő.
"...ne hülyézd le aki jobban ért valamihez mint te..." - Ahogy végigolvastam, nem hülyézett le téged, ellenben te őt igen.
Ez most egy figyelmeztetés volt, legközelebb pihenőt is osztunk.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1550) blazsey2 válasza Djuree (#1533) üzenetére


blazsey2
senior tag


Djuree:csak poénkodni próbáltam de úgy látom nem jött át.
Azt meg végképp nem gondoltam, hogy ennyi indulatot tud kiváltani egy egyszerű autós játék :(

PSN ID:blazseydr

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.