Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65) sai


sai
aktív tag

szerintem vegyél bicót!! :) 2éve még én is rendszeresen bmx eztem.. (jó sokat rá is költöttem) aztán jött a tél lett jó gépem.. télen ugye nem bmx eztem hanem nyomtam a gépet.. jött a tavasz.. + nyár és alig voltam kint bmx ezni.. (elpunyadtam a gépe elöt) aztán tavaj kaptam 1 hátsó dur defektet azóta ott ál a sufniban a jó kis bmx.. de most idén elhatároztam h + csinálom és ujra nyomni fogom.. :) mondjuk nehéz lessz vissza szokni a kényelmes 4kerékről a 2kerékre.. :D de akkor is fogom nyomni.. (max kocsival kiviszem bicot és ott nyomatom :DD ) csak az a baj hogy jo drágán + veszed a bringát.. (sajnos nagyon a csillagos egekben vannak az árak legalábbis a bmx nek)és eladni nagyon nehéz öket.. és bukás nélkül nemis tudod eladni.. mindenképpen buksz rajta jópár 1000ft.Egyébként az lenne a legjobb ha összekötnéd a bmx et a géppel :D veszel 1 jó pringát.. +kamerát és haverokkal elmentek bicózni és felveszitek amit müködtök.. és utána gépel szupin + csináljátok és fel lehet rakni netre! (mi is ezt tervezzük!!kis bmx,g.kori, autó :)) videót akarunk csinálni!! )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.