Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) TexT-BoY válasza Dalai Láma (#31) üzenetére


TexT-BoY
addikt

amugy jo az a gép bár ha én vanném akkor csak 17''

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#52) Dalai Láma válasza TexT-BoY (#50) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Marzocchi

Az Alivio hajtókarok nem rosszak. Nekem STX RC van. Az utolsó darab, amit még kapni lehetett. Örülök, hogy sikerült megvennem. Azóta a Shimano megszüntette az stx rc kategóriát. Most Deore van helyette. Pedig az RC gyönyörű. V-fékkarjaim is vannak RC-k. Olcsó volt, mert már nem gyártják, és meg akartak szabadulni tőle. Én meg örülök.

Milyen V-féked van? Szerintem egy shimano alivio neked bőven megtenné. Hátul nekem is olyanom van, és meg vagyok elégedve. Pedig a vázam még a cantilever fékekhez készült, akkoriban nem volt még V-fék. És érdekes megoldással barkácsoltam a vázra a bovdent. De műxik.

Ha nem akarod mindenből a legjobbat venni, 20K-ból ki kell jönnie a dolognak.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#53) TexT-BoY válasza Dalai Láma (#52) üzenetére


TexT-BoY
addikt

na mondjad mi lehet 20Kbol?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#54) Papa-Georgo válasza TexT-BoY (#53) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

egész sok dolog kijön belőle....akár egy fél pedál is! :DD

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#55) TexT-BoY válasza Papa-Georgo (#54) üzenetére


TexT-BoY
addikt

jooo most ez elég lenne a kezdö befizetésnek is egy Konába:DDD

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#56) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

http://www.xfactor1.hu/pix/cc/cindercone.jpg erröl mi a véleményetek???
az ára 200.000

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#57) Dalai Láma válasza TexT-BoY (#53) üzenetére


Dalai Láma
őstag

1 felni 4ezer
2 kerékagy 8000
befűzés: 1000
maradék pénzből meg egy Alivio V-fék.

De most csak saccoltam. Már régen kellett új alkatrészt vennem, az árakat nagyon nem vágom. Azt tudom, hogy egy jó pedál 5000 fölött van.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#58) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Kerekek (pár)RSX agyak+Sapim Leader küllõk (60.-Ft/db)+Rigida nova/32H ezüst! 15.000.-

ez jó? egyáltalán mi ez??:)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#59) Dalai Láma válasza TexT-BoY (#56) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Tetszik. Elfogadnék egy ilyet, az biztos! Szépek a tárcsafékek rajta. Sztem megéri 200-ért!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#60) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

én egy másfél éve szereztem be egy új kerót
ez egy Mali Python vázas cucc.....full deore cucokkal meg egy ballistic telóval
nem olyan rossz, de azóta rájöttem miben mit kelett volna , persze ez mindig így van, az ember utólag jön rá mit hogy kelett volna..

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#61) Papa-Georgo válasza TexT-BoY (#56) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

ez is inkább CC gép

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#62) Papa-Georgo válasza Dalai Láma (#59) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

hátha ez így kompletten 200, akkor simán megéri érte, mert elég jó cuccok vannak rajta. Márcsak ha összehasonlítom az enyimmel ami annó 150volt akkor ez 200ért jó ár.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#63) Latissimus Dorsi válasza TexT-BoY (#1) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Vegyél egy jó vázat közepes(Shimano Deore, Sram7.0), vagy kicsit gyengébb(Shim. Alivio, Sram 4.0, 5.0) alkatrészekkel, aztán ha kopnak akkor ruházz be valami jobbra (LX, XT, 9.0, XO). Lejjeb menni ne mérdemes. ja ÉS VEGYÉL FEL MINDIG BUKÓT!

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#64) TexT-BoY válasza Latissimus Dorsi (#63) üzenetére


TexT-BoY
addikt

a mostani ''konfigot'' szeretném öszerakni még mindig 18K bol

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#65) sai


sai
aktív tag

szerintem vegyél bicót!! :) 2éve még én is rendszeresen bmx eztem.. (jó sokat rá is költöttem) aztán jött a tél lett jó gépem.. télen ugye nem bmx eztem hanem nyomtam a gépet.. jött a tavasz.. + nyár és alig voltam kint bmx ezni.. (elpunyadtam a gépe elöt) aztán tavaj kaptam 1 hátsó dur defektet azóta ott ál a sufniban a jó kis bmx.. de most idén elhatároztam h + csinálom és ujra nyomni fogom.. :) mondjuk nehéz lessz vissza szokni a kényelmes 4kerékről a 2kerékre.. :D de akkor is fogom nyomni.. (max kocsival kiviszem bicot és ott nyomatom :DD ) csak az a baj hogy jo drágán + veszed a bringát.. (sajnos nagyon a csillagos egekben vannak az árak legalábbis a bmx nek)és eladni nagyon nehéz öket.. és bukás nélkül nemis tudod eladni.. mindenképpen buksz rajta jópár 1000ft.Egyébként az lenne a legjobb ha összekötnéd a bmx et a géppel :D veszel 1 jó pringát.. +kamerát és haverokkal elmentek bicózni és felveszitek amit müködtök.. és utána gépel szupin + csináljátok és fel lehet rakni netre! (mi is ezt tervezzük!!kis bmx,g.kori, autó :)) videót akarunk csinálni!! )

(#66) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Itt egy up!!
amugy várom kira brinyósok megoldásait 20K bol:)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#67) sai válasza TexT-BoY (#66) üzenetére


sai
aktív tag

20k ból akarsz komplet bicot szerezni?vagy csak valami alkatrészt? :)

(#68) Sipi


Sipi
addikt

Jajaj, a nagy bringások most tuti, hogy kiröhögnek, de szerintem a Magellán sorozat tagjai tökéletes kezdőbicajok. Túrát bírja (aszfalton közepesnél könnyebb menni vele, bár nem egy versenykerékpár), hegyi utat, erdőt jól nyüvi. Csingilingikkel együtt a Hydra-m kb. 40.000-ből megvolt.

Esetleg gumit érdemes rajta váltani (durvábbat, ha terepre kell), illetve lecseréltem a hátsó kereket duplafalúra.

Most komolyan: szakértők, tényleg nagyon gáz ez a bringa?

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#69) Latissimus Dorsi válasza Sipi (#68) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Attól függ mire használod:))

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#70) sai válasza Sipi (#68) üzenetére


sai
aktív tag

ilyen bringákban nem vagyok otthon.. :(( én bmx eket ismerem valamennyire..

(#71) Sipi válasza Latissimus Dorsi (#69) üzenetére


Sipi
addikt

Ööö, biciklizésre. :D

Városban munkába járni, túrázni aszfalt- és földúton. Nem óhajtok hardcore versenyeken, izomszaggató teljesítménytúrákon résztvenni.

Miért, ennyire gáz? :)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#72) Latissimus Dorsi válasza TexT-BoY (#66) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

M.A.R.S. 9000 első kerékagy ZOGGIE 5900
M.A.R.S. 9000 hátsó kerékagy ZOGGIE 8750
Endeavour R MTB alu abroncs (fekete, 36 ly.) ALESA 4600
Ez Kb 20k. Az x-plorer felnik meg qrva strapabírók, nekem az van hátul 4 éve.

A küllők első+hátsó 3k az összesen 22k és van 2 állat kereked, aminek az agyai gyak gondozást, állítást sem igényelnek (ja ezeka régi sram9.0 agyak sram>mars jó kis szóvicc:)) ).

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#73) Latissimus Dorsi válasza Sipi (#71) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Egyáltalán nem gáz ha tudod mik a határai!

ÉS VISELJETEK MINDIG BUKÓT!!! ÉLETET MENTHET!!!

[Szerkesztve]

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#74) Sipi válasza Latissimus Dorsi (#73) üzenetére


Sipi
addikt

OFF

Igen, tudom. Istvánhegyi úton, lejtőn lefelé, olyan 40km/óra. :D

Sisak pedig tényleg kötelező. A rendőrség helyében nem is engedném, hogy anélkül városban közlekedjenek.

És még egy fontos: ha már valaki a biciklisták táborát gyarapítja, lámpát is vegyen a bringára. Tököm kivan, amikor megyek sötétben haza bicikliúton, mellettem az autók reflektora szembevilágít, és jön velem szembe egy kivilágítatlan kerékpáros...
Hogy' a fenébe vegyem észre?!?

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#75) TexT-BoY válasza Latissimus Dorsi (#72) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ezt nem értem:(
amit most kéne vennem:
1felni
2agy
sok küllö
2gumi
2db V-fék

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#76) Panther válasza Sipi (#74) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Az még nem is akkora baj, inkább az amikor megyek haza Wartburggal 80al aztán feltűnik előttem a bebaszott dülöngélős bácsi a cangáján fény nélkül!!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#77) Sipi válasza Panther (#76) üzenetére


Sipi
addikt

OFF

Ugyan már, hiszen autóval simán áthajtasz rajta! :D

Míg ha én frontálisan nekihajtok, előveszi az összehajtogathatós baseball-ütőjét, és míg én a repedt koponyámat babusgatom, nekem esik, hogy miért mentem belé...

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#78) Panther válasza Sipi (#77) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Jó, de legalább nem csuknak le csak meghalsz :) Meg nekem lehet h a jogsimat is elvennék :) Áh, mindenesetre nagyon szar egy ilyen. Főleg ha jönnek szembe, mert úgy még a kormányt sem lehet rendesebben ''félrekapni'' :(

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#79) TexT-BoY válasza Panther (#78) üzenetére


TexT-BoY
addikt

tö jó:

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#80) Dalai Láma válasza Sipi (#74) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Nekem a rekord 74 km/h volt biciklivel. Monti volt, jó rückös vastag kerekek, aszfaltos út. Egy országútival tuti mennek azon a szakaszon 120 körül.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#81) Sipi válasza Dalai Láma (#80) üzenetére


Sipi
addikt

Na, EZ már túl van a bringám határain! :D

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#82) TexT-BoY válasza Dalai Láma (#80) üzenetére


TexT-BoY
addikt

én Lakihegy--->Csepel utvonalon végig 40KM/ora sebeségel :))
de aztán kiakart ugrani a ''pészmékerem''

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#83) Dalai Láma válasza TexT-BoY (#75) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Van a környékeden valami jó szervíz? Oda szépen betolod, elmondod, hogy van 20K-d erre meg erre, és ő meg elmondja, hogy ennyiért milyen alkatrészeket tud beszerelni.Igaz így rájön még a szervízdíj is. De nem hiszem, hogy otthon akarod befűzni a kerekedet... Bemehetsz több boltba is, és kérhetsz árajánlatokat. Az sram kerékagyak sem szarok. De egy shimano alivio is bően megteszi. A jelenlegiddel mi a probléma? Ha gumi is kell, akkor az, ha jó akkor minimum 2000/db. Belső pedig 600/db. Vettem egy 800Ft-os Schwalbe-t, két hónap múlva húsz centis repedés lett rajta. A legszebb, amikor a külsőmön is volt egy 15cm-es hasadás.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#84) Dalai Láma válasza TexT-BoY (#82) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Én a Mecseki Remeterét-Orfű szakaszon mentem ennyit. Eddig én vagyok itt a fórumban a csúcstartó! De a hegyi ösvényeket jobban szeretem. Sajnos az idén gyér volt a hó, és nem voltam még a szánkópályán idén. Persze biciklivel. Az nagyon élvezetes, amikor 40-nel száguldasz le a letaposott havas szánkópályán. És csúszik a kecaj mindenfelé, a telódban befagytak az elasztomerek, és ugratsz pár helyen a havon.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#85) TexT-BoY válasza Dalai Láma (#83) üzenetére


TexT-BoY
addikt

volna 1 srác aki befüzi/centirozza
amugy a mostanival z a baj hogy a persej kikopott és hát X
szoval most nincs kerekem és fékem

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#86) Cane válasza TexT-BoY (#1) üzenetére


Cane
őstag

ha rám hallgatsz számítógép: aztán download bicikli szimulátor.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#87) TexT-BoY válasza Cane (#86) üzenetére


TexT-BoY
addikt

noss bármijen hihetele én is a gép mellet döntöttem:P

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#88) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Szerintem nem rossz a TESCO gazdaságos bringa. Nem attól lesz valaki jó bringás, hogy 200eFt-et költ rá. Szar biciklivel is lehet jókat kerekezni. Még erdőben is. Az aszfalt sokkal jobban megviseli a cuccot. Főleg a magyar. Eccer bolyoztunk, oszt az előttem menő kificcent én meg 40-nel bele egy kátyúba. Na, perszer rögtön kirogyott az acélráf. Ütöttem el kockaladát domb aljában, kicsit alácsuklott az elsővilla. Szóval nem rosszak az olcsó cuccok, csak gyakran kell őket cserélni. Egyébként meg a drága holmi sem garancia volt, hogy a zsír új Ritchey gumik az első úton szálszakadtak lettek egy csinos fékezéstől 60 körüli tempóról. Én még mindig ugyanazzal a Schwinn-Bakony vázzal (kb megerősített Csepel verseny-váz) nyomom. Nekem bejön a hagyományos paralelogramma-váz. Igaz ezen kívűl már csak az ülés+szár meg a kormány+szár eredeti. Ja, és a macskaszemek.
Aki meg asszongya, hogy Shimano LX, meg legdrágább, az egy barom, vagy van szponzora. Ezeket a cuccokat nem is érdemes megfizetni. Shimanoból mindig ki lehet fogni valami éppen kifutó szériájú csinos cuccot. Vagy keresni kell egy olyan barmot, aki, ha kijön az új lecseréli az eggyel régebbi holmit és jó olcsón megvenni tőle. Nevetséges, hogy a Shimano minden évben ad ki új alkatrészt valami forradalmi feature-rel, csak hogy ugyanannyit kérhessen érte. Ugyanígy vázra sem érdemes százezreket kiadni csak hogy hobbiszinten bringázhass. Én az első teleszkópér' se vagyok oda, nem lehet olyan szűken fordulni, meg állva hajtásnál elvész az energia egy része.
Szóval nem érdemes ész nélkül mindenből a legdrágábbat venni.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#89) Den válasza TheVeryGuest (#88) üzenetére


Den
veterán

nagyjából egyet is értewk, de az a két barom miért kellett a hozzászólásba.. :F

www.simson4t.hu

(#90) mormota válasza TheVeryGuest (#88) üzenetére


mormota
senior tag

100%-ig egyetértek... ahoz hogy jót bicajozz, elég egy 5000 (na jó ez cak poén volt) 25-30 ezres bicaj is.. nekem még mindig az anno 5-6 éve kapott 18e-es bicajom van, és annyimindent megjárt már(pécs-orfű a susnyáson át, stb, dh-ztam is egyszer vele:) ), hogy csak na, és eddig nem lehetett elgyűrni, igyaz nem is ilyen papírváza van:)) szerintem lehet rá mondani hogy noname (hillside).
annyi volt a titka, hogy egy *picivel* jobb cuccot vettem rá, és vigyáztam rá...

a topikindítóhoz:
vegyél bicajt, ha szeretsz kint lógni a szabadban, és nem félsz attól, hogy elfáradsz egy hosszab bicajozás után. vigyázz rá, és több évig élvezed majd az egészséges élet előnyeit
ha meg olyan kockafejű akarsz lenni, mint itt egyes emberek (senki ne vegye magára, csak az, aki nagyon úgy érzi) akkor vegyél gépet, és cseréld le ujra fél év mulva, mert semmi nem fog menni rajta, és költsél rá annyit, mint egy bicajra, mert csak akkor lesz új, és jó

Illusztrálok, tehát vagyok

(#91) Dalai Láma válasza TheVeryGuest (#88) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Hmm. Attól függ, ki mire használja. Hidd el, van, aki alatt nem bírná ki sokáig a tesco váz. És az egész konstrukció. Én láttam közelről olyan bringát. Egy átlagjúzer nem tud megkülönböztetni sok dolgot egymástól. Tescos gépeken nagyon szar fékek vannak. Persze lehet velük fékezni, de tapasztalatból tudom, hogy keményebb igénybevételre nem alkalmasak. Sokukon nincs patentzár, a nyereg még a régi technológiával van felszerelve a nyeregcsőre, rozsdásodik a váz, és nehéz az egész. Egyszerűen nem minőségiek az alkatrészek. De ettől még lehet használni.

Mondjuk aki nem rendszeres bicilista, az kevésbé érzi át a dolgot. Valaki szeret profi hangcuccot beszerelni és hallgatni. Valakinek mindig a legjobb PC-je van, és a bicilkli is ugyanilyen mánia lehet. Én nagyon szeretem szerelni a gépet (bicaj) és menni vele.

És gumiban igen is van különbség Kenda és Nokian között. Teleszkópban Ballistic és Manitou között. Mindegyiknek megvan a maga felhasználási területe. Az én Suntourom sem extrém DH-ra lett tervezve. De azért kibírja a DH-t is. Mondjuk én nem ölöm olyan extrém módra a gépemet. Bár volt néhány akkora nyolcasom, hogy nem forgott el a kerék az első villában :DDD Mert szimplafalú a felnim. Ha lesz egyszer 20K-m, talán én is fejleszek valami jóra.

Nekem mondjuk nem nokian gumim van, nem manitou telóm. Ha lenne lóvé, lehet, hogy ezek lennének. És jobb lenne. Mert igenis érződik a konfigon, hogy milyen alkatrészekből áll össze. Milyen a hangja a csapágynak, mennyire nyikorog, vagy sem, milyen a vázgeometria. Ez utóbbi például nagyon fontos, amivel a tescobike gyártók keveset törődnek. Ettől függetlenül túrázásra és hegyikerékározásra szerényen, de alkalmasak.

Én is a kifutó modellekből válogatok. Még nem vettem soha idei modellt.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#92) rATdrAgOn válasza TexT-BoY (#1) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Ooo... en a bringat tamogatom, mert az olcsobb mint egy _SZAMITOGEP_. Najo, egy szamitogepnek latszo targynal is olcsobb lehet (ez nem biztos), de tuti, hogy nagyobb elvezetet okoz. ;)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#93) Latissimus Dorsi válasza TheVeryGuest (#88) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Az LX-Deore közötti teljesítmény különbség tényleg nincs az árnövekedéssel öszhangban (a Deore messze jobb választás) Viszont fentebb már olyan minőségi javulás van pl váltás, merevség, tartósság és persze ár terén, hogy azt már leírni nem lehet. Érezni kell. Jah ezek a cuccok tényleg csak versenyző arcoknak érik meg, vagy igényes amatőröknek akik azért adnak a flancra is.

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#94) Dalai Láma válasza Latissimus Dorsi (#93) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Ez így van. Pl egy csúcs videokártya mindig a legrosszabb vétel, ha az ár-teljesítmény arányt nézed. Viszont neked lesz a legjobb videokártyád, és semmi sem fog szaggatni rajta.

Bárcsak egyszer nekem is hidraulikus tárcsafékem lenne...! :o
Meg valami monumentális Sockworks duplavállas teló!
Ezek mellé már csak szabadidő kéne!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#95) Sick Boy válasza TexT-BoY (#1) üzenetére


Sick Boy
őstag

Bicikli. Az menő. Meg kell egy tanya-bike boltba járni. Azt nem viszik el (annyira).
Ja egy klassz brinyó nekem is kellene. Alumínium. Tárcsafékes meg első teleszkópos. Valami fasza cucc. Lehet, hogy vennem kellene nekem is egyet, gépet meg most vettem :D

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#96) Manitou válasza Sick Boy (#95) üzenetére


Manitou
addikt

Nekem van egy eladó keróm ha érdekel :) viccen kívül.

(#97) Manitou válasza Dalai Láma (#91) üzenetére


Manitou
addikt

Igen , ezt kb azzal lehet érzékeltetni, hogy pl valaki CS-zik és egy wincsunfun:) 300ft-os tesco gazdaságos egeret használ vagy egy minőségi optiai egeret, a különbséget zongorázni lehet, pedig kinézetre mind a kettő csak egy egér.
Régebbi cuccok közül az STX-RC volt egy jó szett, én is használtam jópár alkatrészt ebból a családból. Mellesleg nem minden új alkatrész jó , sok dologban a régebbi alkatrészek jobbak. Nekem speciel 6éve van Esp 7.0( karbon) váltószettem, és még mindig teszi a dolgát. XTR-t meg szerintem csak az vesz aki tényleg megteheti, vagy nagyon komolyan versenyzik, vagy sznob, Nekem legtöbb alkatrész a kerómon XT ( jah az agyak 94'-esek 10évesek !!!!!!, és még mindig olyanok mint az újjak)

(#98) gerlaip válasza TexT-BoY (#1) üzenetére


gerlaip
addikt

Én is dilemmáztam ezen. Vegyél egy vacak gépet és egy vacak bicót. Ez egy kicsit ki fogja minden igényedet elégíteni... :DD

lámavakond

(#99) gerlaip válasza gerlaip (#98) üzenetére


gerlaip
addikt

Én nem tettem meg,,, nem vettem bicót :))

[Szerkesztve]

lámavakond

(#100) Slax


Slax
senior tag

Üdv.
Könyörgöm,ne mondjatok ilyen alkatrész márkákat a drótszamarakhoz,mert az olyan szegény vékonypénzű júzer,mint én:(,aki évente csak olyan 750-800 km teker a kedvenc (és egyetlen) járgányával,elsárgul,elkezd reszketni,majd sírva:O nekirohan az első banknak (ahol nekikoppan a lassan kinyíló ajtónak,és arra eszmél,hogy egy barátságos 220 centi magas,155 kilós fazon élesztgeti teljesen jó szándékú pofonokkal:DDD).

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.