Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Mennyi? válasza Latissimus Dorsi (#449) üzenetére


Mennyi?
aktív tag

Sportszinten nem űzöm, de napi (kb.) 15km biztos megvan/hegymenettel:P/: meló be és vissza. Gyengeség meg megvan, de úgy tekerek ahogy bírom.:))

De nyugodtan erősíts, mert úgyis vontató embereket keresünk az elgyengült bringás társasághoz! :DD

(#452) jerry311 válasza Mennyi? (#451) üzenetére


jerry311
nagyúr

nem vontató kell oda hanem egy pitbull a nyomotokba :DDD

(#453) Damage válasza jerry311 (#452) üzenetére


Damage
senior tag

Majd veszek fel sípcsont-térdvédőt.....mit nekem egy pitbull? :D
Útvonal és találka terv: nekem teljesen mindegy, hogy hol találkozunk, csak lehetőleg ne tekerjünk lejtőn felfele, az én bringámmal egy komolytalan emelkedő is kihívás, főleg ilyen punnyadtan... általában a 7végén vagyok szabad (akkor se mindig), 7köznapontként kb 5órától...

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#454) Mennyi? válasza Damage (#453) üzenetére


Mennyi?
aktív tag

Nocsak-nocsak! Damage kollégát is látni errefelé?! :))

Ha sík terepet akarsz: Akkor irány az Alföld!!!


Komolyan: kinek kihívás neked vagy a bringának?:)

[Szerkesztve]

(#455) Damage válasza Mennyi? (#454) üzenetére


Damage
senior tag

Nem kell feltétlenül sík terep. Lejtőn lefele még rendben, csak emelkedőn felmenni problémás. Kicsit nehéz emelkedőn közlekedni 20kg feletti bringával ami elől 17cm-t hátul 20-21 cm-t mozog :(

Nekem lenne kihívás.....de inkább szenvedés, haldoklás :D

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#456) Mennyi? válasza Damage (#455) üzenetére


Mennyi?
aktív tag

Nekem példálózol 20kg feletti bringával!? :DD :DD :DD
/nekem itt a jó kis acélvázas;]/

Max. feltoljuk! Mivel ahhoz, hogy legurulhass valahonnan, fel is kell oda menni/jóesetben, ha nem hegyre születtél:))/

[Szerkesztve]

(#457) Latissimus Dorsi


Latissimus Dorsi
senior tag

Tergnap voltam a C*rában, és lesesett az állam.
Gazdaságos bicaj mechanikus tárcsafékkel! Hát az eszem megáll:DD
A legjobb a ''diszkes'' felni volt, normál fékes változathoz készült aero csoda, aminek a fékfelülete (és az egész) szép pirosra le volt festve. még indikátorcsík is volt a felnin:))). Természetesen a gép igazi lejtőzőmasina volt, elöl hátul mozgó.
mindez 40k-ért.

Remélem senki nem fog pofára esni ezek miatt a szarok miatt!

[Szerkesztve]

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#458) Latissimus Dorsi válasza Latissimus Dorsi (#457) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Hmmmm...

Senkit nem keserít el, hogy fék néven milyen sz@arokat pakolnak ezekre az egyábként sem túl biztonságos bringákra?

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#459) emvy válasza Latissimus Dorsi (#457) üzenetére


emvy
nagyúr

hehe. :)

A tecsóban itt mellettünk tárcsafékes bicót lehet kapni 26000 forintért.


Egyébként a húsvét utáni hétvégére, mondjuk szombatra lehetne szervezni egy rövidebb tekerést, pl. egy Hármashatár-hegyi kiruccanást. Az egész megvan egy délelőtt alatt.

while (!sleep) sheep++;

(#460) Mennyi? válasza emvy (#459) üzenetére


Mennyi?
aktív tag

Április 17. ?!

(#461) B.Kox válasza Latissimus Dorsi (#458) üzenetére


B.Kox
tag

Engem az keserít el hogy a 190K-s(teló nélkül) magellán crux-om gyári ritchey fékei ugy fognak (vagy mégrosszabbul):(( mint egy 20K-s T***** gazdaságos montembáááj fékjei.
Felháborító...:(((

[Szerkesztve]

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#462) Latissimus Dorsi válasza B.Kox (#461) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Állitsd be rendesen:))

De komolyan, ha garis vidd vissza fékpofa cserére! Ha gyári szerelésü a gép akkor stimmelnie kellene a felni fékpofa kombinak, pláne 1 magellánon:F

[Szerkesztve]

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#463) B.Kox válasza Latissimus Dorsi (#462) üzenetére


B.Kox
tag

02' -es ugyhogy már nem garis, és a pofacsere nem garanciális probléma mert kopó alkatrész, asszem.
Egyébként meg jól beállítottam és ugy se fogott, talán mert gyárilag kék(tehát kemény anyagú) pofa van rajta.
Aztán lecseréltem egy puhábbra de azzal is sz*r, talán mert a legóccsóbbat vettem.:DD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#464) gery03


gery03
senior tag

Hi!
Nekem is ez a kérdés volt vagy 2 hónapja de én keró mellet döntöttem, mert a gép most volt fejlesztve fél éve. Igazán csak videókártya kéne, de azt én 50 alatt nem vennék, annyi meg nincs.
Én triálozni szeretnék. Már megyeget. Amúgy nekem egy Caprine Cherokee van.
Már olyan 15-öt tudok pattogni hátsó keréken.
A tesco, és cora kerókhoz meg annyit, hogy haverom most vett egy hete egy cora kerót 14e-ért , és az első körben elszakad a lánc. Szal a megbízhatóság látszik.
:))

(#465) emvy


emvy
nagyúr

A fékkel kapcsolatban: most talán tudok szerezni Magura hidraulikus fékeket, azok biztosan megfognak. :)

while (!sleep) sheep++;

(#466) gery03 válasza emvy (#465) üzenetére


gery03
senior tag

Ezt kinek írtad?
Amúgy mennyiért? Nem mintha most arra lenne pénzem, de kíváncsi vagyok.

(#467) emvy válasza gery03 (#466) üzenetére


emvy
nagyúr

B. Koxnak írtam. Hát, az ár még kérdéses, de mindenképpen olcsón - kicsit lehasznált, de új fékpofákkal. Úgy volt, h nekem kell, de úgy néz ki, egy FIRMTECHes magurám lesz, tehát nem kell a másik.

while (!sleep) sheep++;

(#468) gery03 válasza emvy (#467) üzenetére


gery03
senior tag

Te is triálozol?
Vagy milyen vázra való még magura?

(#469) emvy válasza gery03 (#468) üzenetére


emvy
nagyúr

Bármire :). Nem triálozom, CC-zek, de oda is kell a jó fék. Ez nem tárcsa, hanem abroncsfék.

while (!sleep) sheep++;

(#470) gery03 válasza emvy (#469) üzenetére


gery03
senior tag

Nem tudom minek a megnevezése az abroncsfék, de hidd el tudom, hogy milyen a magura. Amúgy 23e a boltban. Olajos, és kicsit fog jobban egy jó v-féknél, tehát ezt is kártányozni kell.
Amúgy debreceni vagy?


[Szerkesztve]

(#471) emvy válasza gery03 (#470) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem, de véletlenül hétvégén megyek debrecenbe (rokonaim laknak ott..)

Kátrányozni? :F

while (!sleep) sheep++;

(#472) gery03 válasza emvy (#471) üzenetére


gery03
senior tag

Tudod az a fekete anyag, amivel lerakják a parkettát. Hamar megolvad. Szal azzal a kemény annyaggal kell végighúzni a felni, és akkor az is kátrányos lesz. Másnéven szurok. Nagyon hatásos fékhatásnövelőszer. Minden triálos használ, kivétel azok, akik ezt az új Monty fékspray-t használják.

[Szerkesztve]

(#473) emvy válasza gery03 (#472) üzenetére


emvy
nagyúr

Jó, tudom, mit jelent a kátrány szó, csak még nem hallottam erről az eljárásról. :)

while (!sleep) sheep++;

(#474) gery03 válasza emvy (#473) üzenetére


gery03
senior tag

Amúgy azért kérdeztem, hogy debreceni vagy-e, mert írtad a Hármashatárhegyi kiruccanást, és tudtommal van valami ilyesmi debrecentől nem messze.

(#475) Damage válasza gery03 (#470) üzenetére


Damage
senior tag

Abroncsfék: magyarul nem tárcsafék. A fékpofa a felnivel érintkezik mind a két oldalon. Nem kicsit fog jobban a V féknél, hanem sokkal. Nem kell kátrányozni, anélkül is nagyszerű fékereje van. Egyébként én sem hallottam még olyanról, hogy normálisabb fékeknél kátránnyal kennék be a felnit. Minek? Tök felesleges, anélkül is nagyszerűen fog. A másik: gondolom, ha bekátrányozod, akkor nem tudod egyenletesen adni a fékerőt, hanem egyből blokkol, amíg le nem kopik a felniről a kátrány. Szvsz ez egy nagy hülyeség egy normális féknél!
Most nézem, hogy trialozol....igazad van, itt nem fontos az adagolható fékerő, hanem jó, ha egyből blokkol...
A magura fékek széles skálán mozognak 20 ezertől a sokkal drágább fékekig. A trial/CC-től a hardcore DH-ig.
Bp-n is van Hármashatárhegy...szerintem Emvy erre gondolt...

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#476) emvy válasza Damage (#475) üzenetére


emvy
nagyúr

Az említett Magura fék kicsit lehasznált, de nem szivárog, stb. Mivel nemsokára megjön a firmteches első magurám, emiatt az első részét oda tudom adni valakinek, valami olcsó áron ( 7000 forint?)

while (!sleep) sheep++;

(#477) Latissimus Dorsi válasza gery03 (#474) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Hármashatárhegy van 1 pár az országban. Pl. a Bükkben is van:)

De szerintem a budairól beszélt emvy...

Az meg sajna nekem is messze van, de sebaj majd tekerek 1et a bükkben:)), és gondolok rátok:))

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#478) Mennyi? válasza Mennyi? (#460) üzenetére


Mennyi?
aktív tag

Mégsem 100-as! :( Pénteken Hooligans koncert => szédülés => másnap/aznap/ :DD

(#479) Mennyi?


Mennyi?
aktív tag

Gondoltam felhozom. :))

Mentek holnap tekerni? Állítólag elég ramaty idő lesz!

(#480) Latissimus Dorsi


Latissimus Dorsi
senior tag

Tegnap lett 5 éves a binyiglim:DD

Mondjuk a váz és a nyeregcső mellett már csak én vagyok rajta eredeti. Sok szép kalandban, és nagy bukásban voltunk egymás mellett (alatt/felett).

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#481) Mennyi? válasza Latissimus Dorsi (#480) üzenetére


Mennyi?
aktív tag

Akkor: Boldog Szülinapot A Brinyódnak!!! :C :DD :C

(#482) Latissimus Dorsi válasza Mennyi? (#481) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Köff, átadom:)

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#483) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Nem jön valaki vasárnap tekerni egyet?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#484) Mennyi? válasza Dirtyz (#483) üzenetére


Mennyi?
aktív tag

Rég láttalak Dirtyz! Mizu'!
Mostanában olyan biztonságban érzem magam a tétényin! :DDD :DDD

Necces dolgok ezek a hétvégi tekerések: most is ''kiscsajozok'' :) :(

(#485) Dirtyz válasza Mennyi? (#484) üzenetére


Dirtyz
őstag

Elköltöztünk és nincs netem, most a melóhelyről írok, itt csak reggel tudok netezni:(
Akkó egyedül megyek a hétvégén bicajozni.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#486) Mennyi? válasza Dirtyz (#485) üzenetére


Mennyi?
aktív tag

Tudom. Erre még emlékszem, hogy mondtad.:)
Akkor a te elméáletedet levezetve: nekem minden nap hétvége, mert tekerek naponta. :D

És lesz neted valamikor, vagy reménytelen?

(#487) Dirtyz válasza Mennyi? (#486) üzenetére


Dirtyz
őstag

Reménytelen, Monornet szolgáltat csak és horror árakon. Nem fogok nekik annyit fizetni:(

Védd a fákat, egyél hódot!

(#488) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Valaki, hétvégén 1 tekerésre?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#489) emvy


emvy
nagyúr

Szombaton lesz valami, feltéve, ha sikerül elintéznem, hogy menjen a bicajom. A magurás kör nem jött be, rossz a teló, most szervezem vissza a pénzt. (

while (!sleep) sheep++;

(#490) Dirtyz válasza emvy (#489) üzenetére


Dirtyz
őstag

Merre gondoltátok?
De csak öregesen, ugye?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#491) Damage válasza emvy (#489) üzenetére


Damage
senior tag

''A magurás kör nem jött be, rossz a teló''

Nah?! Mi történt? Mesélj! Ennyire sz*r telót gyárt, vagy csak kifogtál egy hibás darabot? Kíváncsi vagyok a tapasztalataidra...

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#492) Fade_Away


Fade_Away
őstag

1

[Szerkesztve]

(#493) emvy válasza Damage (#491) üzenetére


emvy
nagyúr

Nagyon frankó lenne, ha működne; brutál merev, könnyű, nagyon jó a firmteches hs33..csak a srác úgy tűnik, egy hibás darabot akart eladni (sikerült is neki), és most van a pénzvisszakérős kör. Egyébként ''ránézésre'' mindenkinek melegen ajánlom, nagyon igényes darab.

while (!sleep) sheep++;

(#494) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Újra feldobom a témát, hátha valaki... :)

Védd a fákat, egyél hódot!

(#495) emvy


emvy
nagyúr

Mondom, semmi akadálya, ha készen lesz a biciklim akkorra...

while (!sleep) sheep++;

(#496) Mennyi? válasza Dirtyz (#494) üzenetére


Mennyi?
aktív tag

ÚÚÚtálom a hétvégéket, mert olyan rövidek...:(((

:DDD

(#498) Dirtyz válasza emvy (#495) üzenetére


Dirtyz
őstag

Ha jó, holnap délután hívlak, most sajna csak reggel tudok netezni:(((
A számod él, ami itt van?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#500) emvy válasza Dirtyz (#498) üzenetére


emvy
nagyúr

Él, de most le vagyok merülve egy ideje.... a hvége nem lesz jó, nem lesz kész a bicajom addigra.

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.