Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Strottler


Strottler
tag

A Schwinn landrider-ről mi a véleményetek? Érdemes egy kezdőnek ilyenbe beruházni? Asszem kb. 40ezer ft. körül van, de mégsem tescos.

Gigabyte GA-7N400E; 2500+ (Barton); AeroCool Glacier

(#102) Sipi válasza Strottler (#101) üzenetére


Sipi
addikt

Nekem egy bringás haverom azt mondta, amikor bicajt néztem, hogy ha már Schwinn, akkor inkább Magellán. Egy kicsivel jobba a Magellánok váza (nem törik annyira a kerékfelfüggesztés), a cuccok is egy picivel jobbak rajta, árban pedig kb. ugyanott van. Amolyan belépő-szintű bicaj.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#103) #25954560


#25954560
törölt tag

na, mindenkinek a montik a biciklik :) pedig az orszagutinak is megvan a maga szepsege. nem akkora szabadsagfoku, de messzebre visz :) sajnos iden nekem is el kell adnom a sajatomat : cannondale R600-as vaz, shimano600/dura-ace szett, Campagnolo Atlanta 28 lyukas felnik. A vaz 4 eves, a szett rajta 4-5, a kerekek 3. Look-szeru :D pedal, Vittoria gumak.
Na, kerekre fel! :)

[Szerkesztve]

(#104) zsborbas válasza #25954560 (#103) üzenetére


zsborbas
aktív tag

szép kis summát kapsz érte :)

Régebben én is bicajoztam, versenyeztem is. Még ma is megvan az akkori bicajom. A poén, hogy igazából nem sok cuccot cseréltem még le rajta, majdnem minden az eredeti. Még a gumik is. Ja hogy a márkája? Specialized :) Első telós, LX, XT Alivio keverékkel. De sajna nincs időm hogy rendszeresen tekerjek. :( Pedig most már jön a jó idő. Tudjátok mit? Megígérem hogy mostantól min. heti 2x elmegyek bringázni egy jót. És erre buzdítok mindenkit! Hajrá fiúk és lányok!!! :))

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#105) TheVeryGuest válasza Den (#89) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Stílusjegyek ;] (én a dokumentációba is mindig paraszt-ot írok user helyett, de végül mindig kihúzatják)
Attól szoktam eldobni az agyamat, aki flancból vesz részletre brand bringát, aztán a hegyen meg az első vízmosásnál leszáll és átemeli rajta. Meg amikor a DH-s front shock absorber-rel a jáccótéren nyomulnak a cool arcok. Vagy amikor a paraszt elindul a Majális-parkból (Miskolc) biciklis-cipő, biciklis-szemüveg, biciklis-nadrág, biciklis-kesztyű, bukósisak kombóban és nagy nehezen felkínlódja magát a Lillafüredi lángossütőig.

Mondjuk a TESCO bike igazából arra van kitalálva, hogy elmenjen a kocsmáig, onnan meg hazataláljon. A fék télleg gyenge, inkább csak lassításra jó. A Keravillba' viszont már lehet találni egész ócsón (40-60k) türhető bringákat. Mondjuk eddig ahányat láttam mindnek volt valami baja, a Schwinn-eken szar ráf volt, a többinek meg az a csantra újfajta váza volt, amitől hülyét kapok. Néha ki lehet fogni egész jó példányokat, mert gondolom mindig azzal szerelik őket a gyárban, amihez épp hozzá tudnak jutni. Szerintem érdemes beruházni egy ilyenbe, aztán ha az embernek van pénze vehet új gumit, ráfot, féket, agyat. Akinek nincs rá pénze az akár egy TESCO-s bringát is felpiszkálhat, bár a gyári fékeket elég nehéz rendesen megcsinálni. Ha rendesen terheli az ember elég sok meló van vele, időnként szét kell szedni az egészet, megnézni nincs-e elrepedve a tengely. Nem deformálódtak-e el a golyóskosárban a golyók meg egyebek. Ja és havonta érdemes ellátogatni centíroztatni. ;]

De hogy jót is mondjak semmi sem ér fel azzal az érzéssel, mikor TESCO-s bringával lecsengeted az útról a brand-bringás mazsolát. Bár én városban inkább azt játszom, hogy keresek valami izom-parasztot, beállok mögé kb 20cm-re és megvárom, hogy észrevegyen. Ekkor az igazi izom-paraszt hajtani kezd, mint a veszett. Különösen ellenszélben érdemes csinálni sík úton. Az ember halvány mosollyal az arcán megy a szélárnyékban és figyeli akilométerórát és az izom-parasztot, ahogy izzad. Egy idő után teljesen elfárad, ekkor kell keresni egy másik izom-parasztot. Tök jó játék, csak sajnos már nincs meg hozzá a formám. :(

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#106) Sipi válasza TheVeryGuest (#105) üzenetére


Sipi
addikt

OFF

Banyek, akkor a múltkor Te lihegtél mögöttem végig a budai rakparton! :D
Nem baj, én nem gyorsítottam, alapból repeszteni szoktam. :)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#107) rdi


rdi
veterán

Off: vegyél használt szobakerékpárt használt szgéppel :))

Fej! Tor! Potroh!

(#108) glett válasza Dalai Láma (#29) üzenetére


glett
tag

Háááát, max itthon, de azért országúton és kicsit nyugatabbra:
Bővebben: link Nem hiszem, hogy a shimano tudna hasonlót...
Ciao

glett

...try walking in my shoes...

(#109) Latissimus Dorsi válasza Sipi (#102) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Hát amikor én megvettem 99-ben az alu Schwin-Csepel Cobra vázam nekem is mindenki ezt mondta. Azóta semmi baja a hátsó 3szögnek pedig vagyok vagy 85 kiló:) Jah és nem tolom át a vízmosáson sem:))

TheVeryGuest: az 1 szép teljesítmény:) 2perc 38 mperc alatt:DD
Monnyuk visszafelé nem válalnék be Tecsós binyóval 1 ösvényt sem:))

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#110) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

eldöntöttem:
Gépet veszek mármint biciklit:DDD
elmondom még 1x mim van:
egy bicikli amibül hiányoznak a kerekek és a fékek
ehez kell vennem:
2db felni (nemtom hogy elöre vagy hátra mit kéne rakni)/illetve hogy érdemese az alesánál erösebbet venni/

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#111) Sipi válasza TexT-BoY (#110) üzenetére


Sipi
addikt

És persze a sisakot se felejtsd el...:D

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#112) Latissimus Dorsi válasza TexT-BoY (#110) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Ha még megvan az Alesa Expolerer felnid azt rakd hátra! Annál erősebbet felesleges venni!

fogsor megvan? 7-8-as? Mert ez erősen behatárolja az agy választást.

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#113) Latissimus Dorsi válasza Sipi (#111) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

:))

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#114) TexT-BoY válasza Latissimus Dorsi (#112) üzenetére


TexT-BoY
addikt

7es

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#115) TheVeryGuest válasza TexT-BoY (#110) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Fontos, hogy mi(k)re akarod használni.

Nálam mondjuk hátul Xplorer van 2.05-ös Panaracer-rel, elöl meg valami olcsó lengyel vagy szlovák duplafalú ráf 1.75-ös gagyi slick-kel. :D Fő a kompromisszumkészség. Így most nem tapad (surrog) olyan veszettül aszfalton (25km-re van a hegy és az erdő), cserébe sárban és murván szinte lehetetlen gyorsan kanyarodni. Estem vele aszfaltról murvára kanyarodáskor akkorát, hogy egy hétig nem tudtam hason fekve aludni. :)) Agyból is vehetsz hátra erősebbet előre gyengébbet szerintem. Ezzel a felállással lehet aszfalton nyomulni, meg túrázni.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#116) #25954560 válasza zsborbas (#104) üzenetére


#25954560
törölt tag

November vege ota jarok rendszeresen futni, az is jo fogadalomnak? :)
Szerencsere a bringara is meg a gepre is keveset koltok, ha mar egyszer ossze van rakva. Neha egy-egy darab cserelodik, de az belefer.
Tavaly felvetodott vmelyik topikban, hogy lehetne a ph!-s lanparty, talalkozo, akarmi melle bringaturat is szervezni. A hardver itt most a vas, amin tekerunk es valami atlagos ut kene, ahol minden binyigli elmegy.

(#117) Latissimus Dorsi válasza #25954560 (#116) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Az ötlet kiválló!

Lehetne például a Bükk csodálatos útjain. A legszebb környék Mo.-n (meg ez nekem elég közel lenne:)) )

Az út lehet aszfalt, azon minden binyó elmegy, legfejjebb a rider nem bírja:D

[Szerkesztve]

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#118) TexT-BoY válasza Latissimus Dorsi (#117) üzenetére


TexT-BoY
addikt

akkor kérek a talira 2.5ös kendákat:DDD

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#119) Mákosmetélt


Mákosmetélt
aktív tag

Ehe én fejlesztettem a binyiglit egy motorra! Éljen a szabadság! De azért bicózni is szeretek. Az azért jó, mert egészséges. A motorozás meg azért jó mert jó:)

Éljenek a nyulak!

(#120) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Egy újabb szavazat a biciklire. Sokkal jobb mint a szgép előtt görnyedni. (programozó leszek hehe)

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#121) Damage válasza Sipi (#68) üzenetére


Damage
senior tag

A Magellan bringák nagyon jók! Itt az élő példa: Bővebben: link
Egyébként a képen látható bringa a matricázással ellentétben nem Illmatic gyártmány. Magellan Vega 2003, Marzocchi Junior-T átütőtengelyes, duplavállas(170mm), DNM hátsó rugóstag, Deore hidraulikus, Avid mechanikus tárcsafékek. A hajtókar már cserélve lett Truativ-ra.
Ezelőtt Merida Dual Matts volt. Azt is csíptem. A Polar X-el volt kb egy kategóriában. Mind a két váz a DS-re volt tervezve. Előnye: erős, megbízható váz, olcsó ár. Ezek a DH gépek a hegyen való közlekedésre (kizárólag lejtőn lefele :D) nagyszerűek, városban való tekerésre kevésbé kényelmesek a nagy súlyuk és a pogózásra hajlamos full telós vázuk miatt. Egyébként a bringa az öcsémé, így szerencsére meg van oldva a problémám. PC + bringa :)

Amikor tehetem én is néha nyeregbe pattanok. Szvsz egy bringára annyit érdemes költeni, amennyire komolyan foglalkozik vele egy ember. Hobbi szinten való tekerésre bőven elegendő a Hydra. A célnek tökéletesen megfelel, eljutsz vele oda, ahova szeretnéd. Sőt, sík terepen biztos, hogy sokkal gyorsabban, mint a linken szereplő bringával :) Szerintem totál nem gáz az a bringa.

TheVeryGuest:
''Szerintem nem rossz a TESCO gazdaságos bringa.''
Ebbe azért bele lehetne kötni. Egy 40 ezer ft-os bringa (ami nem olyan hatalmas összeg) túl fog élni 3-4 Tesco-s bringát. Azonkívül a váltás is pontosabb lesz (pl egy alsó kategóriás Shimano Acera-val). Nem fog váltásnál a hásó váltód felcsavarodni a küllőkre, vagy jobb esetben kattogni, nyekeregni. Egy 40 ezres bringára már lehet vmi olcsóbb V féket is tenni, és így talán idejébe meg is fogsz tudni állni. Akkor melyik is éri meg jobban?

Dalai Láma:
''Az én Suntourom sem extrém DH-ra lett tervezve. De azért kibírja a DH-t is.''
Itt a Suntour. Ez ha nem is DH-ra, de extrém felhasználásra lett tervezve. 130mm-t mozgott. 1 hónapon át, amíg el nem tört a teló válla :DD (Ez volt a Magellan Vega előtt, előtte két RST teló volt benne, mind a kettő eltört) Itt van róla kép:
http://kep.tar.hu/damage/index.phtml?aid=27620112&pid=4491849&beginnum=24
és a másik:
http://kep.tar.hu/damage/index.phtml?aid=27620112&pid=4491850&beginnum=24
Azt hiszem nem kell elmondanom a véleményem a Suntour-ról és az RST-ről. Dísznek szép, de úgy kell velük bánni, mint a hímes tojással, különben törnek (a vázon egy karcolás sem lett)!

1 szónak is száz a vége, ha van testvéred: szerettesd meg vele vagy a bringát vagy a számítógépet. Amennyiben a bringa jön be neki, vetessél vele egyet magának (és te használd), te meg vegyél magadnak számgépet. Vagy fordítva.
Tesó nélkülieknek: tessék sokat dolgozni, vagy ha tanulsz, akkor sokat tanulni, hogy később jól fizető állásod legyen és megveheted mind a kettőt magadnak :DD

[Szerkesztve]

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#122) TexT-BoY válasza Damage (#121) üzenetére


TexT-BoY
addikt

dolgozom IS + tanulok is! 13vagyok szoval egy ennyire komoly gép felösleges

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#123) Strottler válasza Damage (#121) üzenetére


Strottler
tag


Konkrétan milyen bicikliket tudnál javasolni 40 ezerért? Kb. ennyit szánnék rá én is.

Gigabyte GA-7N400E; 2500+ (Barton); AeroCool Glacier

(#124) Damage válasza TexT-BoY (#122) üzenetére


Damage
senior tag

Nem azt mondtam, hogy vegyen mindneki ilyen gépet. Igazad van abban, hogy teljesen felesleges lenne, ezen kívül ki sem használnák az emberek. Írtam az előbb, hogy városi közlekedésre még előnytelenebb is lenne sokszáz ezer Ft-al olcsóbb társainál (nagy súly, pogózásra hajlamosság stb). Először mindenkinek el kell döntenie, hogy mire szeretné használni (városi használat eljutni A pontból B-be, könnyű terepen való tekerés, trialozás, városi ugrálás, dirt jump, DS, DH, CC, országúti, túrázásra stb). Utána azt, hogy milyen követelményei lennének a bringával kapcsolatban (legyen-e elől rugósvilla, vázméret stb). Természetesen bizonyos felhasználási területeken vannak alapkövetelmények, pl egy DH gépen alap a minőségi, kifejezetten erre a felhasználásra gyártott teló és hátsó rugóstag meg a tárcsafék a jobb fékhatás miatt, mint ahogy a trialhoz is inkább a kisebb és könnyű vázakat használják. Próbáljon meg valaki egy nagy nehéz vázzal helyből ugrálni :DD A Tesco, Auchan bringákat azoban ajánlatos kerülni. Sajnos csak olyan bringákat lehet kapni, ami tényleg noname cuccokból lett összerakva, és senki ne próbálja megmagyarázni, hogy azok is ugyanolyan jól működnek, mert nem igaz. 20 ezer Ft-ért valóban megkaphatsz ott egy bringát, 40 ezer Ft-ért meg vehetsz egy normálisat egy bringás boltban, aminek garantáltan sokkal hosszabb lesz az élete. Azon kívül a váltó nem csak dísznek lesz a bringán, és az agyak sem fogják felmondani a szolgálatot a harmadik utcában.

Strottler:
Sipi fórumtársunk által említett Magellan Hydra elég jó választás. Újonan 35-45 ezer Ft között mozog az ára felszereltségtől függően. Sajnos a váz acélból készült. Ennyi pénzből nem igen lehet jobbat venni. Mivel egy céget sem akarok reklámozni: www.google.hu
Itt bárki rákereshet a Magellan Hydra-ra, a legtöbb helyen fel van tűntetve az ár és a felszereltség, néha kép is van róla.
Érdemes még megnézni a ''Merida Kalahari'' sorozatot. 40 ezer Ft-tól kezdődnek.
Caprine Cherokee 7.0 35 ezer körül mozog újonan
Kelly's Radius 43 ezer körül mozog
Giant GSR 40 ezertől kezdődnek
Ezek a bringák már mind többé-kevésbé márkás alkatrészekből vannak összerakva, érdemes több helyen is megnézni őket, mert forgalmazótól függően más alkatrészekből állnak.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#125) Strottler válasza Damage (#124) üzenetére


Strottler
tag

Tényleg nagyon klassz a Hydra. Így ránézésre. Nem sokat értek hozzá. Nekem mekkora váz méret kell? Csak 173 cm vagyok. Ugye collban a vázméretet adják meg? De pontosan mit? A felső cső hosszát? Mi az a TY18? Meg kell nekem a MOZO? Ez a teleszkopos első villa, ugye? Bocs a sok kérdésért, de sok az új fogalom.... :)

Gigabyte GA-7N400E; 2500+ (Barton); AeroCool Glacier

(#126) Strottler


Strottler
tag

Most már szinte biztos, hogy hydra-t veszek. csak még azt nem tudom, hogy melyik alkatrészt érdemes még a vásárlás előtt kicseréltetni.

Gigabyte GA-7N400E; 2500+ (Barton); AeroCool Glacier

(#127) TexT-BoY válasza Strottler (#125) üzenetére


TexT-BoY
addikt

noss a mozo egy viszonylag jó villa !
szerintem 19col a max amit vegyél mert azt jól tudod majd kezelni.
A TY18 egy shimano család de ez nem DH cucc:))


na amugy elmondanám a közérdekünke hogy lett egy LX hátsó és egy Deore első váltóm

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#128) Strottler válasza TexT-BoY (#127) üzenetére


Strottler
tag

DH=DownHill? És mi a CC?

Gigabyte GA-7N400E; 2500+ (Barton); AeroCool Glacier

(#129) GP-Sz válasza Strottler (#128) üzenetére


GP-Sz
senior tag

CC=Cross Country

(#130) TexT-BoY válasza Strottler (#128) üzenetére


TexT-BoY
addikt

meg az XC is

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#131) xcbiker válasza Damage (#121) üzenetére


xcbiker
addikt

Na igen... Én is Magellan Pixys Team 2002-vel tekerek.

Na de nem ez a lényeg... Hajrá Bringások!

és a IV. Bükk Hegyikerékpár Maratonra meg tessék minél többen jönni!!!
Bővebben: link


ja és van két kerekem eladó sorban: http://kep.tar.hu/xc-biker/index.phtml?aid=27627201&pid=4497469

és van még 1 pár Ritchey patentpedál is.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#132) TexT-BoY válasza xcbiker (#131) üzenetére


TexT-BoY
addikt

én jövök ha lessz mire rárakni az LX/Deore/stx rc szettet:)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#133) TexT-BoY válasza xcbiker (#131) üzenetére


TexT-BoY
addikt

a két kerék lehet hogy érdekelne de leirhatnád hogy pontosan mivan rajta/Benne

Van egy Deore első váltom Alivio hajtókarral szerintetek müködik a két cucc eggyütt? és egyébként rá tudom tenni egy Nauzer Mistral vázra a cuccokat?
a hátsó váltó pedig egy LX lessz ha felemgy:)

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#134) Jancsi válasza Strottler (#126) üzenetére


Jancsi
aktív tag

Hi!
Nekem Hydra-m van lassan 3 éve, nagyon meg vagyok vele elégedve nem volt meg vele semmi baj, ezt meg RST 321CL teloval árultak ugy volt 54E, ezzel a teloval mar nem áruljak áttértek helyette a MOZO telókra.
Több mint 2000km benne van már de jol állja a sarat, eddig csak egy hatso felnit kellett cserélni mert felütöttem, :)) de 4-5E-ért fűznek egy kereket acélküllőkkel és Bike positive ZERO felnivel.
Ugy egészébevéve nekem nagyon bejött, előtte volt TESCO-s birngam is de a kettőt nem lehet egy lapon említeni.
Azthiszem vázbol a legnagyobb 19,5-ös szerintem azt vedd meg, nekem 18''-os de igy nagyon ki van huzva a nyeregcső (kb. 175cm vagyok).
Jahh még a váltó, nekem Simano marokválto van rajta, ami kicsit zavaro, de meglepően pontos csak takaritani kell rendszeresen főleg ha homokos uton mész.
A gyári pedált el sem hoztam a bolbol hanem tetettem rá fémet igy arrol nem tudok mit irni.
Így hirtelenjébe több dolog nem jut szembe. :)

Jancsi

(#135) Strottler válasza Jancsi (#134) üzenetére


Strottler
tag

Érdekes, más fórumokon inkább azt lehetett olvasni, hogy a 17x cm magas emberkéknek bőven elég a 18''-os váz. Félnék megvenni a 19,5-est. Mit veszítek, ha nem rugós villával veszem? Úgy azért jóval kevesebbe kerülne. Amugy is alföldi vagyok... :)

Gigabyte GA-7N400E; 2500+ (Barton); AeroCool Glacier

(#136) TexT-BoY válasza Strottler (#135) üzenetére


TexT-BoY
addikt

a rugós villa nem rugós:)) hanem elasztó méteres:)

amugy szerintem sokat!! nme tudod belinkelni vagy leirni pontosan milyet szeretnél venni?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#137) Jancsi válasza Strottler (#135) üzenetére


Jancsi
aktív tag

Hát nem tudom nekem jolesik ez az 6cm rugóút, én is alföldi vagyok de amilyen utak vanna itt... :D
Jahh nekem a telo + 8 vagy 9E volt bele

[Szerkesztve]

(#138) TexT-BoY válasza Jancsi (#137) üzenetére


TexT-BoY
addikt

de lehet hogy szar mozót rakna be neki és akkor meg csak szivott:)

és lehet hogy jobban jár ha külön vesz egy RST-t

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#139) Strottler


Strottler
tag

Amugy van 21''-os Hydra is....
Nem tudjátok, hogy Kecskeméten van valahol korrekt kerékpár szaküzlet?

Gigabyte GA-7N400E; 2500+ (Barton); AeroCool Glacier

(#140) Dirtyz válasza TexT-BoY (#136) üzenetére


Dirtyz
őstag

Az nem elasztó méter, hanem elasztomer, és van olyan teló, amiben rugó van!:DDD

Védd a fákat, egyél hódot!

(#141) Dirtyz válasza Strottler (#139) üzenetére


Dirtyz
őstag

Van egy, talán a Kisfaludi utcában, a pályaudvar környékén. Régen vásároltam ott, de most nem tudom milyen.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#142) TexT-BoY válasza Dirtyz (#140) üzenetére


TexT-BoY
addikt

joh:DDD
amugy azé a montain blackekbe is csak elasztós van:))
és a jobb telók amiket már érdemes venni azokba van elasztomer

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#143) Strottler válasza TexT-BoY (#136) üzenetére


Strottler
tag

Egyelőre csak annyit tudok, hogy egy 18 vagy 19,5''-os alap Hydra-t, esetleg kisebb módosításokkal. Még az üzletet sem találtam meg sajnos... :(

Gigabyte GA-7N400E; 2500+ (Barton); AeroCool Glacier

(#144) GP-Sz válasza Strottler (#143) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Nemtom én 180 felett vagyok vmivel, de nekem egy 18''os Magellan Cruxom van és vígan elvagyok vele. Szóval szerintem az a legegyszerűbb, ha kipróbálod.

(#145) Strottler


Strottler
tag

Gyártják még egyébként ezt a típust? Vagy még a 2003-as kifutó darabjai kaphatóak?

Gigabyte GA-7N400E; 2500+ (Barton); AeroCool Glacier

(#146) TexT-BoY válasza Strottler (#145) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ööö

Bővebben: link

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#147) Dirtyz válasza Strottler (#143) üzenetére


Dirtyz
őstag

Én 185 vagyok és 18,5''-19'' körülit használok. Nem tudom pontosan nincs ráírva és én régen mértem:B

Védd a fákat, egyél hódot!

(#148) Jancsi válasza Strottler (#135) üzenetére


Jancsi
aktív tag

Szerintem nyugondtan megveheted a 19,5-öst most lemértem nekem 5-5,5'' van kint a nyeregcsőböl most. Egyebkent nincs baj a magas nyereggel ha kényelmes:)) , ha aszfalton mész akkor még nem is olyan fáraszto mint ha lent lenne. Mondjuk célszerű patkánál már kellementlen lehet :))

(#149) TexT-BoY válasza Jancsi (#148) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Bővebben: link én ha tehetném bizti ilyet vennék és amim van azt cserélném

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#150) Jancsi válasza TexT-BoY (#149) üzenetére


Jancsi
aktív tag

Végülis csak több másfeélszer annyi mint a Hydrám volt :))
De tényleg szép bringa.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.