Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [amne]


[amne]
senior tag

Ahogy a ccím is mutatja ide kéretik a legrosszabb/undorítobb/logikailag nem megfelelő reklámokat írni. Nem kell márka név csak rövid leírás vagy egyértelmű utalás, nehogy má' még mi reklámozzuk a gagyi raklámjaikat! :)

(#2) The_Tom válasza [amne] (#1) üzenetére


The_Tom
senior tag

a mai reklamok 95%-a nem reklam hanem egy nagy sz*r. inkabb azt erdemes gyujteni amelyik jo...

pl: - Geraappaaaa!
- a 20%-os lejtos autos reklam is otletes...

Üdv.

Szerintem.

(#3) MaTT válasza [amne] (#1) üzenetére


MaTT
aktív tag

Ez a sárga ugrálós lila tüskés sün K idegesítő tud lenni. Nem tom hogy ugyanaz az ember találta e ki azt a tarajos sünös izét, de az is kegyetlen béna.
Szerencsére nem tvzek sokat. :)
Jók közül most csak egy ugrik be.Foci VB alatt nyomta az egyik kóla gyártó a Robi Carlos vs. Japán sorfalas reklámot.Az teccett :))

Keep the rubber side down!!

(#4) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Amikor bokszkesztyűben nagybőgőzik a csaj az elég durva, nem? Gyors zene, ő meg egyenletesen húzza a vonót ... ja és fel is emeli, közben persze szól a zene :)

Ja és rühellem vacsi közben a ''kisbaba_popsiját_simogatom_hú_de_jó'' reklámokat is... :(( Kifejtve a sárga karikás topicban.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#5) Ironskin


Ironskin
csendes tag

Számomra a leg****abb reklám mostanában a **colino sünis reklámja, nem tudom ki hogy van vele, de nekem a süni sokkal szinpatikusabb, mint az a *uzi maci.

SA Nata A NA.....

(#6) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Én a hardver reklámokat hiányolom. Persze tudom, hogy talán nem is érné nekik meg, de mondjuk egy Intel, AMD, Nvidia, vagy Ati reklám jó lehet! A zsugkáklátványosak is. Vagy a monitorok! Persze tv reklámok vannak.

Amiket nem bírok: ''sok friss gyümölcs!!!'' refrénnel ultragagyi. Ugyanolyan, mint a ''gyümölcsös-rostos ital, egészséges, tele vitaminnal''- kissé primitív!

A mosópor reklámoktól meg kifordul a gyomrom, az öblítőreklámok halványrózsaszín gyennyes szövegeitől meg tényleg kihányom a belem... undoirítóak! -nem is nézem őket, és nincsenek rám hatással. -nem szabad, hogy a tudatalattinkba hatoljon. Ezért jobb inkább tudatosan figyelni őket, akkor kevesebb kárt okoznak.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#7) Dalai Láma válasza Ironskin (#5) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Ez igaz. De az nem sün, hanem sül. Tarajos sül. Ez a hivatalos neve. Ha valamit rosszul tudnék, javítsatok ki.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#8) Ironskin


Ironskin
csendes tag

Ez így igaz, de akkor is aranyos. :DD

SA Nata A NA.....

(#9) [amne] válasza Panther (#4) üzenetére


[amne]
senior tag

''Ja és rühellem vacsi közben a ''kisbaba_popsiját_simogatom_hú_de_jó'' reklámokat is... Kifejtve a sárga karikás topicban.'' annak a hozzászólásnak a következménye lett ez a topic :)

(#10) szekreny


szekreny
tag

**colino reklam buzi maciját én is rühellem, a tarajos sokkal aranyosabb.A másik amin legutoljára kiakadtam meg valami mosóporreklám, ül a csávó a moziba, és lespannol vmi csajszival, hogy de király a fekete pulcsija.Mit ad isten a csajnak pont ott van a táskája legtetején egy doboz bontatlan mosópor..Ez vmi hülye szokás,amit nem ismerek?Ti is mosóporral jártok moziba(minden eshetőségre felkészülve)?
:)

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#11) Manta


Manta
tag

Sünös Coccolino reklám yó! :)
Ami még jobb: Vilmos reklám, amikor a nyúl repül. Azon fetrengek. :)) Ha undorító akarnék lenni azt mondanám: ''nagyon fless'' :)
Viszont rühellem a következő reklámokat:
1. valami puding vagy mi a szar, a végén a debil kiscsaj magyaráz valamit a ''vacsojájól'', nem lehet elviselni a hangját.
2. szintén irritáló reklám (tehát valahol marketinges szempontból jó reklám), kinder pingvin benyögi a végén, hogy szeretem, mert olyan hűűűűűűűűűűűűűss. Szeretem az állatokat, de azt a pingvint ha élne és itt lenne, nos akkor állcsúcson rúgnám.
Hát így hirtelen ennyi.

(#12) Plumpy


Plumpy
aktív tag

Danon danonííínóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó. Na ettől mászok a falra. Gondolom a kitlálója ugyan az az ízlésfizcamos ember volt aki a ''Sok nagy Gyümöööööölcs'' -öt alkotta. Atyaisten, hogy az mennyire undorító.
A coccolino SÜL télleg sokkal jobb mint a medve, és ez nem csak az én véleményem.... :) A NIKE reklámok azok istenek, meg a ''hé öreg ! Dobj meg egy sörrel...'' is... :) Az halál. Na ennyi. Ja még annyi, hogy: Danon danonííííííííííííííííííííííííííííííínóóóóóóóóóóóóóóóóóó! Nagynak lenni jó!!! Broáf.

Plumpy - A kultúrbölény

(#13) twollah


twollah
nagyúr

ellemesen fel tudom hergelni magam a reklámok által idealizált családi és
magán életen...
Például:
- az X vagy Y levest az anyuka elkészíti a hodály méretű konyhában, és utánna
az egész család (papa, mama, báty, hug, stb.) vidáman befalja azt...
- a legboldogabb kiskölök az X kiskölök, lehet, hogy a Z már nem is annyira?
- a legjobb borotva az X borotva, utánna jön az Y borotva ami az X-nél is
jobb, mert nem vágja el az ember arcát és szőrét... ...vagy valami hasonló!
- a legjobb intimbetét az X, és ezt egy istenien kikevert rózsaszín vagy kék
temperás vízzel be is bizonyítják, hogy tényleg nem csöpög, szivárog, még
akkor sem ha az ember hófehér kesztyűben bokszolgatja azt!
A hülye kurva meg már alig várja, hogy mensizzen!
Ez a reklám vacsoraidőben a legütősebb, főleg akkor, ha az embernek egy
kicsit élénkebb a fantáziája!
- az X mosópor mos a legjobban... ellentétben a hagyományos mosóporokkal...
és kérdezem én kezit csókolom, mit értenek hagyományos mosópor alatt?
- és még sorolhatnám tovább a végtelenségig...
Mindenesetre a reklámok nagytöbbsége teljes ellentmondásokkal van tele!
Csak az X mosópor a rulez mosópor, pár pillanattal később az Y állítja
ugyanezt magáról, akár tudományos tényekkel is alátámasztva...
Akkor melyiket érdemes venni?
Talán találomra le a polcról?
És ha nem vált be akkor már tudjuk, hogy az volt a hagyományos mosópor amitől
a reklámban burkoltan ugyan de óva intenek minket?

(#14) twollah válasza Dalai Láma (#6) üzenetére


twollah
nagyúr

Gondolom azért nincsenek hardware reklámok mert kicsi a piac, és az emberek többsége másnap reggel nem egy új hardwaret akar venni hanem egy Nemzeti Sportot vagy mi a halált, és 3 kb kiflit, hazafelé menet meg egy 2dekás kommersz piát.

(#15) twollah


twollah
nagyúr

Bocsi az előző lehangoló hozzászólásért, de masszív alkoholista környéken lakok, és ezt látom. :(

(#16) [amne]


[amne]
senior tag

Ami számomra idegesítő az alábbiakan kívül még az a Gyerek Pingvin amikor a nagymama kiveszi a hűtőböl a hozzot ganéját és mondja a kosrálabdázó kölköknek hogy hoztam nektek valamit, azok szarnak rá de amikor a hűtőből kiveszi az anjuk akkor már megállnak mint a mátrixban. Az egészben az über gagyi hogy a nagyi rákérdez hogy A HŰTŐBŐŐŐL?? gondolom ezzel arra utal hogy a kölkök semmit nem esznek meg a hűtőből de hiszen ős is onnan vette ki. Szal trágya ez is.

Ami még nagyon irritáló az a vizelettartásos néni aki már teljes embernek érzi magát, oké hogy ez valós probléma de még a BB-ben se mutatják ahogy pisál valaki pedig azok még nem is a saját gatyájukba teszik.

(#17) baroczp válasza [amne] (#16) üzenetére


baroczp
tag

Apropó, HŰTŐ... És mit szóltok Delmához, a családtaghoz? :O

(#18) baroczp válasza baroczp (#17) üzenetére


baroczp
tag

Na, meg amikor 22 éves tyúkok reklámozzák a ránctalanító krémet...

(#19) Egon válasza baroczp (#17) üzenetére


Egon
nagyúr

Ha már itt tartunk: ''A férjem szereti Szilviát...!'' Brrrrrrr...:((

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#20) baroczp válasza Egon (#19) üzenetére


baroczp
tag

S*cret dezodor reklámok? Tanítónéni nem izzad meg, amikor a kölök fejjel lefelé lóg ki a tizedikről? Hoppá!! :)

(#21) dts


dts
csendes tag

Nálam a negatív csúcs az volt, amikor kis család körbeüli az asztalt, virslit falatoz és evés közben énekel, hogy: ''Jumbolí, jumbolí, jumbolájó...'', mármint a virsli nevét...
Aszittem, belebombázom a távirányítót a TV-be. Nem hiszem el, hogy a készítője utána egyszer is megnézte volna a végtermékét.

Viszont ami nagyon tetszett: az A*DI reklám az Elvis imitátorral meg a tapadókorongos Elvis babával...:-)))))

Kirúgtak a Microsoft-tól debian-s viselkedés miatt...

(#22) tothjozsef válasza dts (#21) üzenetére


tothjozsef
aktív tag

Akkor is a tampon-WC-papír-babapopsi reklámok a legdurvábbak. A víz is kiver tőlük! Amúgy meg: Müszi! :)

(#23) baroczp


baroczp
tag

Jogobella - jogobella... :)

(#24) amdk7


amdk7
aktív tag

Az se volt gyenge, mikor azt énekelték:
'' a lehelleted '' és kicsit felvitték a hangot. :)) :DD :))

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#25) baroczp válasza amdk7 (#24) üzenetére


baroczp
tag

és friss, és friss, és friss... :D

(#26) amdk7 válasza baroczp (#25) üzenetére


amdk7
aktív tag

Sejtettem, hogy másnak is emlékezetes marad. :)

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#27) fügike


fügike
senior tag

Mostanában, ami nagyon bejött, az a Golf reklám az idétlen sofőrrel, meg az IKEA, a kutyával.:DD:DD:DD Hogy valami jót is mondjunk.:))

Boci-boci tarka!:D

(#28) Egon válasza baroczp (#23) üzenetére


Egon
nagyúr

Ne is emlékeztess ilyen szörnyűségekre...:D

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#29) The_Tom válasza Dalai Láma (#6) üzenetére


The_Tom
senior tag

Sok Intel reklam van a TV-ben, csak nem a magyar adokon. A pentium sorozat minden tagjanak kiadasa elott nagyon nyomultak.

Üdv.

Szerintem.

(#30) Jester válasza The_Tom (#29) üzenetére


Jester
aktív tag

De azok az Intel reklámok is elég gagyik voltak...

Pl: idejön E.T. és Intel procival milyen frankón muzsikál a ''csúcsszuperszámítógépe'' ami képes volt idáig röpíteni, de egy nyavalyás hangot nem tudott kiadni eddig....:))

Mehr Licht!

(#31) Matr x


Matr x
aktív tag

Mindenkinek igaza van, hogy marhák a reklámok. Most nézem meg egy ócska, 5-6 éves filmet, mert kellett. Mi volt ott? motyóporlekrám. És mi volt benne? sima kokainszinű kis por, ami minden ganét kimosott a pulóverből, büdöszokniból, akármiból. MOST? hiperkicsi ződgombóc, ami kiszed ami minden ganét kimosott a pulóverből, büdöszokniból, akármiból. Tehát frankó.

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#32) amdk7 válasza Matr x (#31) üzenetére


amdk7
aktív tag

ÉS NE HAGYD KI, HOGY A SZÍNÉT IS MEGŐRZI MINDENNEK!!!!

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#33) rog


rog
addikt

azt mar eszrevettetek, hogy a film kozben megy a reklam 10 percig, es mindenki aki a szobaban van ul, es mereven bamulja. :)
egyszer erdemes kiprobalni, hogy ilyenkor leveszitek a hangot es csak a kepet nezitek. nagyon vicces.
bar tobbnyire reklamalni kezdenek azok akik meg veletek egyutt teveznek. (ez a reklam-hang elvonasi tunet :), az emberek 80%-anal igen erossen jelentkezik)

(#34) amdk7


amdk7
aktív tag

És még azt is észre lehet venni, hogy a reklámok sokkal hangosabbak, mint a többi müsor. Hogyha netán valaki már elaludt volna, az tuti feláébredjen a reklámra.
No meg azt is bírom, hogy a műsorújságban ki van írva, hogy 5 perc reklám, ás min.8-12 percesre nyújtódik. :(

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#35) Den válasza Dalai Láma (#6) üzenetére


Den
veterán

Vannak hardverreklámok, csak a külföldi adókon. A pentium 2-nek például kegyetlen jó reklámjai voltak, most csak az egyik jut eszembe, a fazon kiugrik a repülőből, zuhan ezerrel, majd meghúzza az ejtrőernyő zsinórját. Erre az ernyő nem kinyílik hanem megjelenik egy tipikus windows panel, loading... felirattal, meg alatta a szokásos kék csík elkezd iszonyú lassan menni, és közben az ejtőernyő baromi lassan elkezd soronként kirajzolódni. A csávó meg kétségbesett pofával zuhan az ernyője meg kb félig rajzolódott még csak ki (a zsinórok meg a kupola alja), ekkor megjelenik egy másik panel, váltson gyorsabbra új p2..... vagy valami ilyen dumával.

A másik jó egy 3dfx reklám volt, mikor egy laborban fehér ruhás emberek mindenféle tudományos dolgot csinálnak, majd megjelenik a főnök és mondja, elég a szórakozásból vissza dolgozni. Következő kép a fehérköppenyes csávók egy pc előtt űlnek és ezerrel nyomulnak egy autós szimulátorral.


A kokkolínó g.c.től én is kikészülök. Mikor ugrik le a szekrény tetejéről, akkorát bele lehetne rúgni, hogy a holdig szálna...

www.simson4t.hu

(#36) rog válasza Den (#35) üzenetére


rog
addikt

az is jo 3dfx volt, amibenr fejtegetik, hogy hany millio szamitast csinal mp-kent, es ezert alkalmas arra, hogy jobba tegye az eletet, meg bla-bal. kozben mutatnak egy oreget aki elfujja a tortajan a gyertyakat, korbeveszi a csaladja. ilyesmi.
aztan elveszik a laborbol a chipet, azzal a felkijaltassal, hogy ha ilyen jo, miert ne hasznalnank inkabb jatekra. es az oreg ficko lefejeli a tortat, egy masik meg lerepul a futopadrol. es a vegen az operalo olrvos kezeben szikevel, veres kezzel, mutat a monitorra, hogy ez a jatek tul veres az en izlesemhez.
vagy ilyesmi... :)

nem semmi! egy reklamot meselek.. :)
megvan avi-ban is a 3dfx.com-on volt talan fenn egy darabig..

(#37) badbrother


badbrother
aktív tag

Volt Eddy Murphy-nek egy filmje, amiben reklámszakembergeci volt, abban volt egy fenomenális parfümreklám, emlékszik rá valaki?

(#38) ArchElf válasza rog (#36) üzenetére


ArchElf
addikt

rulz, el tudod küldeni?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#39) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Hát, legszarabb címre szerintem a virslis éneklés pályázhat, legalábbis nálam, de az összes többi nyálas hülyeség szintén. Amúgy szerintem jobb lett volna úgy feltenni a kérdést, hogy melyek a jó reklámok? Azt könnyebb lenne megválaszolni, mert abból eléggé kevés van. Pl. Sportcsokis, amikor a néger meg a szakállas muksó szívatják egymást...

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#40) CsendPenge válasza rog (#36) üzenetére


CsendPenge
őstag

Hozzá lehetne jutni valahogy?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#41) Vertic


Vertic
aktív tag

Azt nem tudom elképzelni, hogy mi motivál embereket reklámzene írásra. Bazeg, ki tudnának üldözni a világból a legtöbb ilyen ultragagyi szarral. Ha én valaha ilyen zenét írnék bármennyit is fizetnek tuti, hogy utána min. felkötném magam. Bocs, de nem tudok napirendre térni a dolog felett. Aki csinálja nem érzi, mennyire fájdalmasan szar? Miért kell mindenhez valami idióta ''dalt'' írni? Broáááf.

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#42) Den


Den
veterán

Attól tudok még kiakadni, mikor a nőci, egy akkora fűrdőszobában mint sok embernek az egész lakása, cirka 2-3 milliós fűrdőszobafölszereléssel, 100k+ értékű ruciban, azon sopánkodik, hogy megint bennmaradt a folt a ruhában, most akkor vehetek _drága_ mosóport...

www.simson4t.hu

(#43) rog válasza CsendPenge (#40) üzenetére


rog
addikt

(#44) CsendPenge válasza Den (#42) üzenetére


CsendPenge
őstag

Hehe, nagyon találóan megfogalmaztál valamit :DD

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#45) CsendPenge válasza rog (#43) üzenetére


CsendPenge
őstag

Oké, köszi :) Ha esetleg tudsz még forrásokat, akkor gyűrd be nyugodtan, mert letölteni csak este tudom (otthonról).

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#46) Vertic válasza rog (#43) üzenetére


Vertic
aktív tag

it rules! :)

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#47) FaBatka


FaBatka
aktív tag

Hali!

A mosóporról eszembe jut egy régi Maksa paródia.
Maksa a hipermarketben kezében két póló, egyik fekete a másik már egy megfakult feket darab. Odamegy a csajszihoz, megkérdezi:
- Na melyiket mostuk 40-szer???
- Csaj rámutat a fakóra.
Maksa:
- Nemm, azt 100x mostuk :))

Hát ennyit erről

Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#48) Petya


Petya
tag

A legjobb reklám az volt mikor a pankrátor kirepült a ringből a műanyagribancra! :DDD

(#49) szekreny


szekreny
tag

Emlékeztek még arra az Am*tel reklámra, amikor a csajszi engedi lefelé az ablakból egy zsinóron az üveg piát, a végén meg a faszi elkapja, és a csajszi ekkor csönget nála?Sztem az elég ötletes volt...

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#50) amdk7 válasza szekreny (#49) üzenetére


amdk7
aktív tag

Télleg!!! Az nekem is tecccett!!! :))

Na de amit most nem díjazok, az az energizi reklama, amikor kondiznak. :(

A rendőrös se valami rossz, amelyikben mutatja az autosnak, hogy tekerje le az ablakot. De neki elektromos ablakemelője van. -micsoda fordulat- :DD

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.