Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#433) mityku válasza td (#432) üzenetére


mityku
aktív tag

Igen ezt már elismertem, hogy tévedtem egy elég nagyot, kevertem a két fegyvert!
:(((

Ilyen sorozatgyártási adatokat nem tudok. Illetve van egy könyvem A gépkarabély használata és története,abban lehet, hogy van róla adat. Majd megnézem!

Na akkor Moriarty! Nem emlékeztem rá tisztán, régen láttam a filmet, de tényleg a negatív hullámai voltak a legjobbak!!!! :DD
Vaskereszt: tényleg elég dúrva volt az a kép!
A befejezés tényleg olyan semilyen lett! de az tetszett mikor azt a faszi, hogy megmutatja, hol is terem a vaskereszt! Az a szerencsétlen pedig (remélem jól írom a típus számot) az MP 40-et nem tudta betárazni a végén! :D

A játékokra visszatérve, az STG-hez baromi kevés lőszert lehetett találni, pedig nagyon pöpec fegyver volt! Ezzel a típussal a német mérnökök nagyot alkottak! Nem ide tartozik, de megemlítem, hogy ők gyártottak előszőr sorozatgyártásban sugárhajtóműveket is! :))

Stalingrad-ot és a Das Boot-ot láttad? Állítólag mindkettő nagyon jó! A Boot-ot megkéne vennem karácsonyra elvileg a dvd-n most csak olyan 3500-4000 Ft között mozog!

[Szerkesztve]

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.