Hirdetés

2024. július 6., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) venember83 válasza greatchaos (#3049) üzenetére


venember83
nagyúr

s mindketto kikapott otthon az utolso meccsen :)

(#3052) Drizzt válasza greatchaos (#3049) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hát, őszintén szólva jobban örültem így a mai meccsnek, mintha 1-gyel győztünk volna valami undorító bekkelős játékkal...

Én a formációval nem vagyok teljesen elégedett, amúgy a csapat tetszene.

I am having fun staying poor.

(#3053) AMD Power


AMD Power
titán

Nem Hiszem el ,hogy kikaptak az angolok!!!! Nem lesz miért néznem az EB-t jövőre. :O :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#3054) nemcso


nemcso
senior tag

Szép volt horvátok !

Az angol középpályás sor üdülni lehetett, mivel pillanatok alatt az ellenfelük tizenhatosánál voltak a déli szomszédaink.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#3055) Kicker


Kicker
senior tag

Tegnap megint úgy kaptunk ki, hogy sok ziccert kihagytunk, de nem adtuk fel egy percig se és ez példaértékű, jó úton vagyunk. A Buzsáky pedig remélem nem száll el, és odaér egy sztárklubhoz...

Angol barátaink megkapták amit érdemeltek. Remélem majd a VB-n összekapják magukat.

mod: greatchaos: :( :( :(

[ Szerkesztve ]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#3056) snecy


snecy
senior tag

Ez alapvetően egy tehetséges gárda, de sajnos ilyen csapnivaló helyzetkihasználással és gyermekded kapushibákkal (mondanom sem kell, hogy Fülöp megint benne volt 1-2 gólban, akárcsak a Moldávok ellen..), persze összességében elmondható hogy jóval több helyzetünk volt a görögöknél, ennek ellenére mégiscsak egy talált gólra futotta, na mindegy.
Várhidit meg hülyeség lenne elzavarni, magyar edzők közül csak a bejáratott és leszerepelt nevek vannak, külföldről meg minek is kéne vagyonokért idehozatni egy kapitányt aki jó eséllyel a fél csapatot kirakná, és újra nulláról elkezdődne a csapatépítgetés, majd az ezzel járó sokéves eredménytelenség..

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#3057) tothm


tothm
őstag

2-1?Sztem az nem olyan rossz egy EB győztes csapattól!

(#3058) néha


néha
aktív tag

Hát..... annyira nem is jó de mondjuk ahoz képest hogy hogy szerepeltünk az eb selejtezőkön.... ahoz képest jó ez az eredmény :D

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#3059) Kicker válasza snecy (#3056) üzenetére


Kicker
senior tag

állítólag a kapus a volt MTK tulajnak a fia, Fülöp Úrnak... ezért vanennyire nyomva...

Ezek a gyermekded hibák lassan eltűnnek, és nem csak lelkes, ügyes válogatottunk lesz, hanem eredményes is.

VP-t nem szabad elküldeni!

/McLaren az angoloknál, na őt el kell zavarni.../

[ Szerkesztve ]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#3060) néha


néha
aktív tag

Hát mondjuk a magyarok a tétmetcseken kikaptak még a Máltától is :D, de akko barátságoson hogy vertük meg az Olszokat(igaz gyenge csapattal jöttek) de azé nemk rossz ez :D

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#3061) tothm


tothm
őstag

A csapat egyébként sztem egyre jobb ez köszönhető Várhidi Péternekm is!Na meg Gera Zoltánnank aki az én kedvencem!Olaszok?!Áhh egy kis szerencse!

[ Szerkesztve ]

(#3062) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Anglia nem lesz ott az Eb-n :O McCLaren helyére meg ültessenek valaki mást,mondjuk Murinhot.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#3063) bagyulajuve válasza manutdzoli (#3062) üzenetére


bagyulajuve
addikt

most láttam hogy elzavarják, amúgy még maradna. tiszta szégyen

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#3064) venember83 válasza nemcso (#3054) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, a cserepadon voltak. Lasd mennyire megvaltozott a jatekkep Spice-boy beallasa utan. Ezt McLaren qrta el, nem csodalkoznek ha karoba huznak s felnegyelnek. Vedosor is vicces volt, Wayne Bridge egyedul sikeresen elintezte a meccset, kapusrol nem is beszelek... Csatar meg ugye nem is volt :( Igy, bar nem birom a sracot, de egyedul Beckham teljesitmenye ertekelheto, a tobbiek arcat bele lehet nyomni a wc kagyloba.

[ Szerkesztve ]

(#3065) brownus


brownus
veterán

nem lennék a helyében...

Former Real Madrid coach Fabio Capello has said he would be interested in the job.
itten írják tuti siker lenne sztem, őt nem lehetne a magyar 11 élére?:) ja, nincs az a pénz, pedig a kihívás meg lenne:D

[ Szerkesztve ]

(#3066) tothm


tothm
őstag

Most akko ki lesz a szövetségi kapitány?Hajrá England!

(#3067) tothm


tothm
őstag

Most akko ki lesz a szövetségi kapitány?Hajrá England!

(#3068) venember83 válasza brownus (#3065) üzenetére


venember83
nagyúr

Jol latom az egyik ujsagban, h Capello neve szerepel a jeloltek kozt? :DDD

"We have let the fans down, and I apologise for that"

FA chief executive Brian Barwick

Ilyet mikor tett barki is a magyar szovetseg reszerol? :F

[ Szerkesztve ]

(#3069) L|zsidoboz válasza venember83 (#3068) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ezt hogy érted? :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#3070) venember83 válasza L|zsidoboz (#3069) üzenetére


venember83
nagyúr

Mikor kert utoljara bocsanatot a szovetseg az eredmenytelensegert?

(#3071) bagyulajuve válasza venember83 (#3070) üzenetére


bagyulajuve
addikt

késő bánat, már az elejétől fogva nem ment fényesen az angoloknak. mondjuk nem értem miért Mclaren lett a szöv kap., amikor olyan sok mindent azért nem ért el :U

a magyar válogatotthoz meg jöhetne Kapáló és akkor 1-0-ra nyernénk mindig :D

Resistencia eterna

(#3072) L|zsidoboz válasza venember83 (#3070) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Mi azért jobban hozzá vagyunk szokva az eredménytelenséghez, mint az angolok.

Good to be good, but better to be lucky.

(#3073) venember83 válasza bagyulajuve (#3071) üzenetére


venember83
nagyúr

Capellonak nagyon unalmas lehet otthon, folyton ahogy felszabadul vmi jobb hely, o mar rogton jelentkezik, biztos ez a helyes taktika? :U

L|zsidoboz: ertem en, csak az eredmenytelenseg a szovetseg hibaja is. Vagy nagy reszben az oveke? Fene tudja, mindenesetre jo lenne ha neha pozitiv s emberi arcukat is latnank es nem csak a folytonos igergetesek meg a botranyok szurodjenek ki a szekhazbol.

[ Szerkesztve ]

(#3074) AMD Power válasza Kicker (#3055) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon szomorú vagyok gondolhatod. :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#3075) Kicker válasza AMD Power (#3074) üzenetére


Kicker
senior tag

én is... de a remény nyugtat, hogy tanulnak ebből a blamából...

anno 2004-ben kellett volna nyerni, a protugálok ellen...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#3076) néha válasza manutdzoli (#3062) üzenetére


néha
aktív tag

Hát elég ciki hogy az angol válogatott nem jut ki az eb-re :Y

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#3077) Majstor válasza brownus (#3065) üzenetére


Majstor
senior tag

Nagyon szépek ezek a címlapok!!! :DD

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#3078) Majstor válasza AMD Power (#3053) üzenetére


Majstor
senior tag

Akkor inkább drukkolj kivételesen, 2008-as EB-én a horvátoknak.
Akármennyire nem tetszik ez a végeredmény, akkor is jobbak voltak...számodra legalább ezért érdemes lesz majd nézni azt, hogy meddig jutnak. :K

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#3079) peterszky válasza brownus (#3065) üzenetére


peterszky
őstag

EURO 2008 kvízjáték

1. kérdés:

Melyik ország válogatottja nem nyerheti meg biztosan a 2008-as Labdarúgó-Eb-t az alábbiak közül?

a) Anglia
b) Anglia
c) Anglia
d) ezek közül egyik sem

2. kérdés:

Ki az a játékos, aki nem hagyhat ki tizenegyest a jövő évi kontinensviadalon?

a) David Beckham
b) David Beckham
c) David Beckham
d) Egyikük sem

3. kérdés:

Az alábbi játékosok közül ki nem lehet az Eb legjobb játékosa?

a) Frank Lampard
b) Steven Gerrard
c) Wayne Rooney
d) Egyikük sem

4. kérdés:

Melyik angol válogatott kapus nem kaphat potyagólt a jövő évi tornán?

a) Paul Robinson
b) Scott Carson
c) Paul Robinson
d) Scott carson

5. kérdés:

Melyik McLaren népszerűbb Angliában?

a) Steve
b) Mercedes
c) Steve miatt mindent utálnak ami McLaren

What else you gonna do on a Saturday?

(#3080) L|zsidoboz válasza peterszky (#3079) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Az 5. nagyon ott van. :DDD

Good to be good, but better to be lucky.

(#3081) S-one válasza peterszky (#3079) üzenetére


S-one
csendes tag

Hello. Na ez a legnehezebb kvízjáté, amit valaha láttam. Naz az 5 -ös odabasz. :DD

A pénznek nincs szaga, csak annak, akinek nincs pénze.

(#3082) lesaux


lesaux
veterán

Ja. Főleg mert McClaren. De amúgy tényleg jó. :)

(#3083) venember83 válasza lesaux (#3082) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor oralis kviz, tessek.

(#3084) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Hogyha kiszórakoztátok magatokat peterszky kvízén, szeretném ajánlani figyelmetekbe - és mindenki figyelmébe - Matthäus szavait.

"..két évvel ezelőtt megmondtam, hogy a magyar szövetség új vezetése Kisteleki István elnökkel és az elnökséggel nem a futballért dolgozik, nem hozzátesz, hanem kivenni akar belőle. Törvényszerű volt a nemzeti csapat kudarca és az sem véletlen, hogy a magyar-horvát Európa-bajnoki pályázat egyetlen szavazatot sem kapott..."

"..A futball nem egy bonyolult dolog. Aki sokat és jól dolgozik, az élvezheti annak a megérdemelt gyümölcsét, aki csak beszél és nem csinál semmit, az pedig megkapja méltó büntetését."

"..Nálam nem fordulhatott volna elő, hogy 3-0-ra kikapunk Moldovában. Ha mégis megesett volna ez a szégyen, akkor én gyalog küldtem volna haza a játékosokat.."

Emberek. Vessetek meg, de én itt és most elismerem Matthäus szavait, és be kell lássuk, szomorúan, mennyire igaza van. Kisteleki te, és az egész brancsod, takarodj.

ps. én már akkor eltakarítottam volna, amikor Matthäus-t menersztették..

[ Szerkesztve ]

(#3085) L|zsidoboz válasza Tibiajax (#3084) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

A magyar labdarúgás vezetői egy szűk baráti társaság. Nekik az a céljuk, hogy egymást a mézes bödön közelében tartsák.
Lásd Mészöly ügy, máshol kirúgdosták volna, itt vezető maradt más titulussal.
Lásd Mezey ügy, máshol elrúgdosták volna, továbbra is tömi a zsebét.

De mondjuk ezt eddig is tudta mindenki, nem kell ehhez Lothar. :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#3086) Tibiajax válasza Tibiajax (#3084) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Emlékszem, nemsokkal azután, hogy Matthäus elvállalta a kapitányságot, Magyarország szövetségi kapitányi posztját, elhívták (nem, nem meghívták) a napkeltébe, ahol is az a kellemetlenül *fej Gyárfás Tamás és kompániája olyan szinten esett neki a németnek, hogy na-majd-most-nézzük-már-meg-ugyan-mit-akarsz-te-itt-csinálni-velünk-meg-a-csapatunkkal, azzal a mocskos, felsőbbrendűnek látszani akaró, pökhendi, flegma stílusban, ami alatt -ahogy a beszélgetés zajlott- már engem kezdett a undor hatalmába keríteni. Emlékszem, milyen szánalmas volt látni Gyárfást, ahogy kérdezgeti, unott, flegma fejjel, és Matthäus-on azt láttam, h probálja nem felvenni ezt a stílust, nyugodt akart maradni. Nem is csodálkozom, neki ez idegen lehetett, hiszen, nem magyar. Szégyelltem magam Gyárfásék helyett, hogy ilyen faszán mutatkozunk be előtte, és hogy ilyen nagyarcú majmok probálják köszönteni és a maguk módján sok sikert kívánni a munkájához..
Nemhogy örültünk volna akkor is, hogy egy ilyen szintű emberke kezdi el dirigálni a csoze csapatunkat, neem, a magyar mentalitás itt is jött menetrendszerüen. Komolyan mondom, egy reménytelen ország vagyunk.

(#3087) Tibiajax válasza L|zsidoboz (#3085) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Igen, csak tudod mi a krva nagy gáz ebben az egészben most? Hogy amíg eddig csak egy belteljes kis probléma volt ez az egész, és csak egy kis nyomorult balkáni ország nyomorultan kevés lakosságának még kevesebb fociszeretője beszélt erről, mostmár Lothar Matthäus is elmondta, és ezzel együtt kinyomta az országában, a teljes baráti/ismerősi/szakmabeli/stb-körében, és ezek után az egész világ már nem is röhög rajtunk, hanem egyszerüen csak szánalkozva néz a magyar futballválagotatottra, köszönhetően Kistelekiéknek. De nem baj, Matthäus-t el kellett zavarni, hiszen ő megmondta a frankót..
És megtette most is.
De én bízom benne, nem is a magyar fociban, mert az már sztem nem.., hanem abban legalább, hogy ezek a nyavalyások előbb utóbb eltünnek, v valaki/vkik eltüntetik őket..
Majd utánna, talán..

(#3088) Chili7 válasza Tibiajax (#3087) üzenetére


Chili7
őstag

Nem látom a közvetlen összefüggést kisteleki és brancsa, meg a magyar válogatott teljesítménye közt. Persze egyetértek, hogy ezek egymást védik minden oldalról, és nem hozzáadnak, hanem elvesznek.
A válogatottal kapcsolatban meg szerintem túl pesszimista vagy és türelmetlen. Tök mindegy, hogy ki csinálja Várhidi vagy nam Várhidi, de most össze lett szedve egy tehetséges fiatal csapat. Van bennük jövő bőven, ha ezeket 2-3évig együtt hagyják, meg lesz az eredménye. Nem tudom, hogy vb, eb szereplés, vagy csak 3ik hely, esetleg marad az, hogy meccsek után megállapítjuk, hogy jobbak voltunk, és hogy lehetett volna fordítva is, stb... .

(#3089) S-one válasza Tibiajax (#3084) üzenetére


S-one
csendes tag

Egy részt igaza van, mert a magyar foci télleg a béka segge alatt van már napjainkban...
Matthaus -t meg télleg elkéne zavarni a p***ába. :(

[ Szerkesztve ]

A pénznek nincs szaga, csak annak, akinek nincs pénze.

(#3090) venember83 válasza S-one (#3089) üzenetére


venember83
nagyúr

Miert kene Matthaeust elzavarni hova? :F

(#3091) kicsitomi88 válasza venember83 (#3090) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Mert igaza van, és az rossz, az mindig rossz. ;]

90 87.5 87.8 87.5

(#3092) S-one válasza venember83 (#3090) üzenetére


S-one
csendes tag

Olvasd el Tibiajax hsz. -ét...

A pénznek nincs szaga, csak annak, akinek nincs pénze.

(#3093) venember83 válasza S-one (#3092) üzenetére


venember83
nagyúr

Elolvastam, de az Kisteleki kidobasarol szol, nem Matthaeuserol. Matthaeusnak mar semmi koze a magyar valogatotthoz, miert kene elzavarni a *csaba?

(#3094) ftc válasza Chili7 (#3088) üzenetére


ftc
nagyúr

Beleszólok egy kicsit

Várhidi alatt eme csapat sose hajtott....Matyi alatt a fiatalkok legalább hajtottak....s sokkal keményebb csoportban szedtünk össze több pontot mint a mostan leggyengébben

(#3095) venember83 válasza ftc (#3094) üzenetére


venember83
nagyúr

Igaz, de szerencsere lehet okolni Bozsik edzoseget, van mire fogni az ujabb szegyent. Meg szerencsere majd mindig lesz is mire fogni. Sosem a vezetoseg <ertsd MLSz> vagy a jatekosok lesznek a hibasak. S az sem zavar senkit, hogy a magyar bajnoksag kb egyenerteku a... hu de nehez hasonlot kapni... Horvat, bulgar siman erosebb, roman, ukran, sved, dan, norveg, szo se rola, messze vannak, b+, nem jut eszembe semmi hasonloan gyenge bajnoksag. Max olyan orszagok jutnak eszembe mint Liechtenstein, Andorra, Moldavia, Ciprus, stb.

(#3096) S-one válasza venember83 (#3093) üzenetére


S-one
csendes tag

Akkor félreolvastam... De hülye vagyok. :B

A pénznek nincs szaga, csak annak, akinek nincs pénze.

(#3097) bagyulajuve válasza L|zsidoboz (#3085) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Hát így van tiszta beltenyésztés van. Egymás s*ggét nyalják, bratyiznak, aki próbál(t) változtatni azt simán kitúrják. És ezek ki se akarnak halni. :(

Resistencia eterna

(#3098) Drizzt válasza ftc (#3094) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ez szerintem abszolút nem igaz, azt mondani, hogy a csapat sose hajtott badarság. Ha nem hajtunk a görögök, vagy törökök ellen, akkor simán elvertek volna minket, az akarattal nem láttam problémát, inkább az a baj, hogy pl.: Hajnal kifejezetten nagyon szarul játszik a válogatottban, holott klubjában állítólag egy isten. A taktika szerintem nem a legjobb, 1 csatárral játszani elég nevetséges dolog, legeslegalább 2 kéne. De az, hogy nem hajtanának, az szerintem semmiképp nem igaz.
Matthaus válogatottja szerintem a játékot illetően kifejezetten gyengébb volt, habár lett volna értelme megtartani, s hagyni dolgozni anno.
Attól függetlenül én nem leszek morcos, ha mást neveznek ki Várhidi helyett, taktikája nem tetszik, viszont a keret most a legjobb az utóbbi években. Igaz, hogy tényleg volt néhány kerettag már Matyi idején is, de azért vannak új alapember is: Vass.

I am having fun staying poor.

(#3099) Chili7 válasza ftc (#3094) üzenetére


Chili7
őstag

Szerintem hajtanak rendesen. Nem is értem, hogy miért mondod hogy nem.

Drizzttel vagyok 100%-ig egy véleményen!

[ Szerkesztve ]

(#3100) L|zsidoboz válasza Drizzt (#3098) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Azért nem két csatárral játszunk, mert még 1 normális sincs.
Minden poszton van normális játékosunk, de csatárunk valahogy nincs. Priskin mellé hirtelen nem tudnék másik csatárt. Talán Bajzát, Oláh vagy Waltner, de ők valahogy a válogatott közelébe se kerülnek. Feczesin meg a többi cserecsatár meg sztem harmatgyenge jelenleg.

Bagyulajuve: Nálam akkor borult ki a bili, mikor rájöttem, hogy miért erőltetik annyira az edzői liszensz dolgot idehaza is. Nem azért, mert nyugaton annyira elengedhetetlen... :(

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.