Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13501) ftc válasza venember83 (#13499) üzenetére


ftc
nagyúr

keleti? Adnan olcsón megszámítjuk

(#13502) peterszky válasza Tibiajax (#13500) üzenetére


peterszky
őstag

Ha (persze nincsen ha a sportban) nem lett volna a sérülése Portóban, akkor állítom, hogy az egyik bálványod lenne :))

What else you gonna do on a Saturday?

(#13503) Tibiajax válasza peterszky (#13502) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:K :K :B
:DDD

(#13504) HaliAdi


HaliAdi
tag

Chelsea mekkorát aratott xD

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#13505) pohár


pohár
félisten

Boca Juniors meccs magyarul

Hát behalok ezeken a stúdióban, beszarás :DDD :DDD
Amilyen poénokat ezek szórnak meg ahogy beszélnek, bekulázok ezeken :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13506) Kicker válasza HaliAdi (#13504) üzenetére


Kicker
senior tag

GO CHELSEA! :C :R

Jövőre még jobb lesz a csapat!

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#13507) venember83 válasza Kicker (#13506) üzenetére


venember83
nagyúr

Hát, a Juve tuti, hogy csak jobb lehet. Parma ellen otthon kikapni... Szégyen. :(((

(#13508) pohár válasza venember83 (#13507) üzenetére


pohár
félisten

És mennek a Milanhoz is hétvégén :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13509) Tibiajax válasza venember83 (#13507) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem bántani a Parma-t... alternativ kedvenc olasz csapatom
:(((

(#13510) Kicker


Kicker
senior tag

CHELSEA THE CHAMPION

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#13511) Tibiajax válasza Kicker (#13510) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fúj cselszi..

:D

(#13512) Kicker válasza Tibiajax (#13511) üzenetére


Kicker
senior tag

Terry

Jó kezekben a trófea

[ Szerkesztve ]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#13513) Bencus88 válasza Tibiajax (#13511) üzenetére


Bencus88
nagyúr

respect

(#13514) Tibiajax válasza Kicker (#13512) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

milyen térde van már Terrynek...
összekaccannék velük, játék közben, asszem én maradnék a földön...

(#13515) safran válasza Kicker (#13512) üzenetére


safran
csendes tag

Törvényszerű volt, hogy behúzza a Chelsea, a címre két-három meccs után is csak maximum az Arsenal-nak és a Man. United-nek volt esélye, de Ronaldo távozása azért visszavetette a lendületet. Az Arsenal fiataljai meg a végére elfáradtak. Megérdemelten nyerte meg a trófeát a Chelsea. :K

(#13516) Kicker válasza safran (#13515) üzenetére


Kicker
senior tag

Ahhoz képest elég nyögvenyelős volt, és az MU 1 ponttal mard csak le, de tény, hogy nagyobb csoda lett volna ha nem a Chelsea végez az élen...

Jövőre szerintem az Arsenal, és az MU lejjebb csúszik és a Tottenham, Manchester City beelőzi...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#13517) Tibiajax válasza Kicker (#13516) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

miért csúszna lejjebb?.. abba a két kirakatcsapatba ölhetik a lóvét, az idei év is mutatta, mire lesz max képes. pár meccsen brillírozás, főleg kisebb/közép csapatok ellen, de a tartósan nem lesz sosem nagycsapat, egyik sem. a gagyi Tottenhamet ismerjük már, a City meg szintén max pár meccsen fog mutatni valami nagyobb dolgot, hiába igazolnak le megint egy v két nagyobb nevet
Az idiota sejkeknek fingjuk nincs a focihoz, lovéval meg ennyit fognak elérni csak. Az ágyúsok lofaszt nem költöttek, nem szoktak máskor se nagyon, mégis ott van már hány évtizede az elitbe...
baromság
Wenge, Ferguson. ennyi a sztori, meg most a kékek is kaptak -a baromi erős keretükhöz- egy jobb edzőt.. meg is nyerték.
jövöre ugyanigy ez a három fog menni.
ha valaki beleszol majd még, az a Liverpool lehet. többi játék

[ Szerkesztve ]

(#13518) Bencus88 válasza Kicker (#13516) üzenetére


Bencus88
nagyúr

tejfölös a szád, hogy megnyerte a bajnokságot a Chelsea mi?:D

(#13519) Kicker válasza Tibiajax (#13517) üzenetére


Kicker
senior tag

Liverpool teljesen szétesett, semmi köze nem lesz a dobogóhoz, Tottenham-et ha nem vásárolják szét nagyobb klubok, akkor tarthatja az idei szintet, a City-nél nagy kérdés mi lesz, de Mancini edző szerintem van olyan jó, hogy megoldja a feladatot, és hogy ennek mi az oka, hogy az Arsenal és a MU nem fog érdemi erősítést eszközölni, és az előbb említett 2 csapat motiváltabb lesz. Persze ez csak az én agyam szüleménye. ;]

Ripper: a bőr hűljön a pöcsödre.

[ Szerkesztve ]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#13520) venember83 válasza Tibiajax (#13509) üzenetére


venember83
nagyúr

Azért mert kedvenc alternatív olasz csapatod, attól még azért meglepő, hogy egy középszerű csapattól is kikap otthon a Juventus... Vagyis idén már nem meglepő. Sajnos.

pohár: Ők is kikaptak most, egyik csapat se lehet elégedett ezzel a fordulóval.

(#13521) Bencus88 válasza Kicker (#13519) üzenetére


Bencus88
nagyúr

És képzeld a következő Chelsea meccsen a chelsea-nek fogok drukkolni.De nem azért mert kedvelem őket csupán csak megtettem a tippmixen őket ;]

(#13522) Tibiajax válasza Kicker (#13519) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

amit meg én írtam, az meg az enyém....:D
de, attól még persze igaz.
:K
:DDD
venember. Juvet tessék elfelejteni idei évre a jó drukkereknek, szeptembertől new era kezdődik. sokminden fog itt még történni, ott lesz Benitez, a végén ott köt ki még lehet Torres is, meg még pár nevecske, a mostani léhűtőkből, gagyikbol párat kiszórnak ,aztán hajrá. Sztem fel fogják tudni venni az Interrel a versenyt.
dehát sosem lehet ezt tudni.. ott volt ez év legeleje is.. sose felejtem el, komolyan, volt a juve-roma derbi, kurva jó kis meccs volt. mit mondtam/gondltam? ez a juve baszki erős lesz idén, Amauri, Diego baromi jo vétel, tök jók.
Aztán meg mi lett...
Kicker véleményénél is ezért csóválom a fejem. az az együttható még egy dolog, hogy nem nem lehet sose tudni mi lesz, de azért egy szintén megújulo Liverpoolt ne írjunk már le. Meg a ManU-t se..
:D

(#13523) venember83 válasza Tibiajax (#13522) üzenetére


venember83
nagyúr

A Liverpoolnál ott a komoly adósságállomány, úgy azért nehéz megújulni. A Juventusnál legalább stabil a helyzet, az új stadion miatt se kerül gazdasági mélypontra a klub. Épp ma olvastam, hogy akár maradna is Benitez, ha megtartják a kulcsfontosságú játékosokat, meg gondolom melléjük még jönnek fiatalok.

Inter: Ha megnyeri a BL-t az Inter, akkor szerintem Mourinho megy a Reálhoz, nagy kihívás, jó játékosok, meg érdekesebb is, mint ismét elindulni egy bajnokságban azzal a csapattal, amivel már mindent megnyert.

(#13524) lvnt válasza venember83 (#13523) üzenetére


lvnt
őstag

Van egy olyan érzésem, ha nem nyeri meg a BL-t az Inter, Mourinho akkor is Madridban köt ki.
Tottanham pedig remélem bejut a BL főtáblára, de csak azért, hogy ott az igazi nagycsapatok lealázhassák őket.

(#13525) venember83 válasza lvnt (#13524) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha viszont megnyeri, akkor tuti. Lásd, hogy a Chelseanél is meddig maradt és próbálkozott a BL trófea elhódításával.

(#13526) Tibiajax válasza lvnt (#13524) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de gonosz....

;]

(#13527) lvnt válasza venember83 (#13525) üzenetére


lvnt
őstag

Igaz, de ott más volt a helyzet. Nem tudom, mennyi a valóság az olasz fociról tett kijelentéseiből, de több oldalon, több cikk is megjelent, úgyhogy lehet benne valami. Nem hiszem, hogy nagy jövője van a Serie A-ban.

(#13528) Kicker válasza venember83 (#13525) üzenetére


Kicker
senior tag

Mourinhonak nem lehet még egy szezona a kutyütő olasz bajnokságban. kizárt dolog, 99 % hogy a real kispadja fog neki pár évig a hely lenni.

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#13529) bagyulajuve válasza Tibiajax (#13522) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Sajnos én nem vagyok túl optimista az elkövetkező 2-3 évet tekintve, de a vb után meglátjuk. Az biztos, hogy komoly erősítésre van szükség elsősorban az edzőposzton, a hátvéd, a középpályás és csatárposzton. Azt hiszem csak ennyi, ja és még nem ártana a rengeteg sérüléssel is kezdeni valamit, mert lehetne itt Mourinho vagy Kapáló, ha a játékosok egyfolytában sérültek, akkor nem nagyon lehet komoly eredményt elérni. Természetesen a sok sérülés semmilyen módon nem lehet magyarázat erre a gyalázatos szezonra, mert a BL helyre oda kellett volna érnie a csapatnak.

Resistencia eterna

(#13530) lvnt válasza bagyulajuve (#13529) üzenetére


lvnt
őstag

Hát igen, szerintem is a kapusposzt az egyetlen, ahol nem kell erősíteni, feltéve hogy Buffon marad, és én nem tagyon tudok más eshetőséget elképzelni. Manninger pedig az egyik legmegbízhatóbb/legjobb cserekapus Európában.

(#13531) venember83 válasza bagyulajuve (#13529) üzenetére


venember83
nagyúr

A vezetőséget kihagytad, minden bizonnyal ők is elég komolyan ludasak a történtekben... :U

(#13532) bagyulajuve válasza venember83 (#13531) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Tényleg, igazad van, de ott már folyamatban van a váltás: Andrea Agnelli lesz az új az új elnök és Blanc pedig gazdasági igazgató lesz, ha jól tudom, amiben viszont verhetetlen. Secco a végét rúgja, valami Moggi kéne vissza a helyére. :K

Resistencia eterna

(#13533) venember83 válasza bagyulajuve (#13532) üzenetére


venember83
nagyúr

A gond, hogy nem látom, hogy Secco a végét rúgná, meg Benitez sem akar annyira a Juventushoz jönni, nem túl elkötelezett, leginkább maradna. De legyen igazad, mert Secco nagyon idegesítő egy balfék.

(#13534) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

helló urak!

a szombati Debrecen-Újpest meccsre ki jön debreceni színekben Bp.-ről? (van egy barátom, aki csatlakozna, de egyedül érthető módon elég parás)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13535) L|zsidoboz válasza Mr.Csizmás (#13534) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Omg, van budapesti Loki szurkoló? :Y

Good to be good, but better to be lucky.

(#13536) Mr.Csizmás válasza L|zsidoboz (#13535) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

debreceni, de előtte Bp.-n van dolga, és utána menne meccselni :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13537) Tibiajax válasza L|zsidoboz (#13535) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

miért, van budapesti Roma-szurkoló?...

[ Szerkesztve ]

(#13538) venember83 válasza Tibiajax (#13537) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne már, másszál ki a fejemből.... :(((

(#13539) venember83 válasza Tibiajax (#13537) üzenetére


venember83
nagyúr

Különben L|zsidoboz szegedi. Tudtommal.

(#13540) safran válasza Tibiajax (#13537) üzenetére


safran
csendes tag

Kettőt nem lehet összehasonlítani. Azért ha valaki a fővárosból más csapatnak (vidékinek) szurkol azért az elég furcsa. Szerintem.

(#13541) bagyulajuve válasza safran (#13540) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Nekem van több ismerősöm is, aki a pesti és a Debrecenért szorít, igaz ők idevalósiak.

Resistencia eterna

(#13542) safran válasza bagyulajuve (#13541) üzenetére


safran
csendes tag

Úgy rendben van. Nem sikerült kifejezni magam. Úgy értettem, annak a csapatnak szurkoljon valaki, ahova valósi. A szurkoló és egy rajongó között is van különbség. A szurkoló meccsre jár, a rajongó pedig itthon megnézi a TV-ben a Róma, a Chelsea meccsét, adj' Isten még ki is jut egyre.

(#13543) Tibiajax válasza safran (#13540) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez hülyeség.. annak szurkol mindenki akinek akar, ez lakóhelytől totál független. a szimpatizáns érzelmeket nem lehet vezérelni.. volt kollegám, imádta a fradit, tényleg, mesélt nekem róla, miért imádja őket(kispesti létére), nem igazán hatott meg engem
én sem azért vagyok Ajax drukker, mert szimpatikusak, vagy mert amszterdamban születtem, hanem, mert fater révén örökölhettem... szóval attól még h valaki főváros, lazán lehet nem bp-i csapat drukkere.
venember. ja, akkor van szegedi Roma-szurkoló?...
:D ;]

(#13544) L|zsidoboz válasza Mr.Csizmás (#13536) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ja, úgy más. :D

Tibiajax: én olyan szurkolóra gondoltam, aki ki is jár a meccsekre.
Pestiként pl. hazai Loki meccsekre elég körülményes kimenni...

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#13545) venember83 válasza Tibiajax (#13522) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezek szerint nem lesz ott. :(

(#13546) Tibiajax válasza venember83 (#13545) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:U

a találgatás akkor folytatódhat tovább...

(#13547) peterszky


peterszky
őstag

Vivaaa Gera!
Vivaaa Gera!
Running down the wing,
Hear the Fulham sing:
Vivaaa Gera!
Vivaaa Gera!

He’s the famous Zoltan Gera and he comes from Hungary – Hungaaaarryyyyyy Hungaaarrryyyyyyy!!!!!

[link]

What else you gonna do on a Saturday?

(#13548) Integra válasza peterszky (#13547) üzenetére


Integra
titán

drukkolok én is ezerrel, de sajnos csak tv elől.
200 euros jegyet nem volt kedvem megvenni.. :( :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13549) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Remélem 4-4 lesz, majd hosszabbítás után 5-5 és végül az Atleti legyen a győzte a 11-esekkel. Gera pedig vágjon 3-5 gólt és ő legyen a mérkőzés legjobbja! :D

Resistencia eterna

(#13550) Integra válasza bagyulajuve (#13549) üzenetére


Integra
titán

BÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.