Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13751) nRu3 válasza ftc (#13750) üzenetére


nRu3
addikt

ott simán nem lesz semmi.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#13752) lvnt válasza nRu3 (#13749) üzenetére


lvnt
őstag

Azért azt megnézném, hogy melyik csapat szurkolói férnének be a Széktói Stadionba "több tízezren". :U

(#13753) nRu3 válasza lvnt (#13752) üzenetére


nRu3
addikt

de legalább lettek volna ott , csináltak volna a stadionál kivetitő félét vagy akkármi. csak megint az álitolagus nagy közönség debrecenböl sehol ami állitolag pesten meg volt..

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#13754) forceberg válasza ftc (#13750) üzenetére


forceberg
veterán

0Ft.
Ilyenért csak a pénzverdével szembe megy a számla! :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#13755) lvnt válasza nRu3 (#13753) üzenetére


lvnt
őstag

"A meccset a debreceni szurkolók a főtéren felállított kivetítőn is megnézhetik, ahová 16.30-tól mindenkit szeretettel várnak a szervezők." :U

(#13756) athomi válasza nRu3 (#13749) üzenetére


athomi
veterán

Egyáltalán hogy fértek volna be több tízezren a kecskeméti Stadionba? :DDD
Pestre azért mentek sokan, mert egy BL meccs kicsit komolyabb, mint egy magyar bajnoki. ;) Kecskemétre meg nem fognak felutazni tízezrek csak azért, hogy a csapattal ünnepelhessenek. :)

[ Szerkesztve ]

(#13757) HaliAdi


HaliAdi
tag

Ez a BL döntő..... ritka k*la volt szerintem...

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#13758) Creative997 válasza HaliAdi (#13757) üzenetére


Creative997
őstag

Lényegesen jobb volt mint pl a 2003-as Milan-Juve, de persze fényévekkel gyengébb a 2005-ös Liverpool-Milan-nál. Csak viszonyítás kérdése de kifejthetnéd :)

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13759) venember83 válasza Creative997 (#13758) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem a Milan-Juve sokkal jobb volt. :DDD

(#13760) HaliAdi válasza Creative997 (#13758) üzenetére


HaliAdi
tag

most komolyan.... első félidő miről szólT? kb semmiről... a 2. félidőt tudtam ,h a bayern meghajtja, de nem mentek vele így se sokra.... esküszöm.. én végig untam az egészet...alig vártam h vége legyen. :D
mért, szerinted izgalmas volt?

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#13761) Creative997 válasza HaliAdi (#13760) üzenetére


Creative997
őstag

Nem mondom azt hogy felvillanyozódtam és a legjobb meccs volt amit valaha láttam. Igaz, hogy a Bayern ötlettelensége (úgy adogatták körbe a labdát az Inter 16-osa előtt mint egy kézilabdameccsen) és tehetetlensége az Inter deffenzitása ellen nem a legizgalmasabb egy mérkőzésen és nem azt mondom hogy élveztem az egész mérkőzést, de nekem mint Inter szurkolónak azért volt részben "izgalmas" hogy kivédekezze a Bayern-támadásokat és a kontrák minél jobban és gyorsabban sikert érjenek célt, hogy a pontrugásoknál ne legyenek veszélyesek Cesarra, de Sneijder lőjön gólt 30 méterről :D, vagy hogy Robben be tud e törni újra Chivu ellen, akinek már amúgy is volt sárgája, stb. Tudom hogy a taktikai csata nem olyan látványos, de én szeretem. :)

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13762) HaliAdi válasza Creative997 (#13761) üzenetére


HaliAdi
tag

Ha inter szurkoló vagy akkor megértelek:)

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#13763) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

este végignéztem ujra a madridi döntőt, immáron normális minőségű 720p-ben
kicsit elszomorító, milyen körítésben - és mindezt milyen minőségben tekinthetik meg és élvezhetik Angliában, és hogyan itt nálunk, a balkánon..
1.5-órás felvezetés előtte, igényes, saját gyártású videoszkeccsek, interjuk, beszélgetések, poénok a pálya széléről 2 angol játékossal meg Gullit-tal, mutatják a csapatok megérkezését a stadionba, már a busz érkeztétől kezdve..áá..
aztán, ahogy megy az nyitány, azalatt mutatják a játékoskijároban az arcokat, ultraközelről, mutatják Mourinhot, baromi jo.. ahogy viselkedik mindegyik játékossal

ócska kis tv2.. itt meg van egy studio, kis okoskodás két beépítet hazánkfia-szakértővel, aztán kapcsolják a helyszint, még jo hogy éppen nem a kezdőrugástól..másabb így azért
Angliában már 3D-ben is tolták, itt még a HD is álom csak....

és tök jó volt a meccs is. megnéztem újra. az a kezezés, amire most a bajorok hőzöngnek, semmi nem volt. vétlen volt, befujni lett volna szánalmas.
ha erre fogják a bajorok az egészet, az elég gyenge. ez az én véleményem

(#13764) L|zsidoboz válasza Tibiajax (#13763) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ja, és szerinted melyiknek lenne nagyobb nézettsége idehaza, ennek a "felvezető shownak" vagy az IHM-nek?
(engem spec. nem érdekelnek az ilyen dolgok, ha nem magyar játékosokról van szó)

Másrészt Angliában megéri fenntartani egy ilyen technikai stábot, mert náluk minden héten van jó meccs, nálunk meg évente 2-3. :DDD

Good to be good, but better to be lucky.

(#13765) Tibiajax válasza L|zsidoboz (#13764) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mi az az IHM?

tény, sportcsatornáról van szó, tehát volt müsoridejük...
de akkor is, náluk van ilyen szintű tematikus csatorna, ahol ilyen szinvonalban tudnak leadni egy bajnokok ligája-döntőt Madridból..
erről próbáltam írni

(#13766) venember83 válasza Tibiajax (#13765) üzenetére


venember83
nagyúr

Írigy hónaljmirigy? :F

(#13767) L|zsidoboz válasza Tibiajax (#13765) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

IHM = Irigy HónaljMirigy, az ment a BL döntő előtt.

Értem, hogy mire akartál célozni, de nekünk még annak is örülni kellett, hogy TV2 is adta a meccset és nem a Digisport "mágusait" kellett hallgatni. :)

Good to be good, but better to be lucky.

(#13768) peterszky válasza Tibiajax (#13763) üzenetére


peterszky
őstag

Ok, hogy nyert az Inter, de szerinted ez tényleg egy JÓ meccs volt?

What else you gonna do on a Saturday?

(#13769) Creative997 válasza L|zsidoboz (#13767) üzenetére


Creative997
őstag

Naigen, nálunk Digisport sincs (legalábbis az albérletben), így nem neten kellett néznem valami kínai, orosz vagy hadaró olasz, spanyol hablatyot; elmenni meg nem tudtam sehova mert senki sem ért rá vagy akart jönni :W Bezzeg én elmentem ha ők akartak valamit nézni, na de ez egyéni problem

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13770) Tibiajax válasza peterszky (#13768) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem teccett.....

:D :D

(#13771) safran


safran
csendes tag

[link] Torres új haja :K Édes... :DDD

(#13772) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Most megy a magyar kupadöntő. Mi az a Magazinyar? Google sem tud ilyesmiről.

(#13773) venember83 válasza VINIKOR (#13772) üzenetére


venember83
nagyúr

Meg a román is. A KVSC játszik a Vaslui csapatával.

(#13774) venember83 válasza venember83 (#13773) üzenetére


venember83
nagyúr

És meg is nyerték ezt a bajnokság mellé a kolozsváriak. :)) A bukarestiek most biztos qrva boldogok. ;]

(#13775) Boxer001 válasza venember83 (#13774) üzenetére


Boxer001
veterán

Na jó ne kerteljünk...őszintén ki a faxt érdekel a magyar, és a román kupa...ha jól sejtem ez a lényeg. ;] :DDD
Ja most esett le, hogy van közöd a témához, elnézést. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13776) L|zsidoboz válasza Boxer001 (#13775) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Az adatlapjára a "gyengébbek kedvéért" tuti miattad került fel. ;] :DD

Good to be good, but better to be lucky.

(#13777) Boxer001 válasza L|zsidoboz (#13776) üzenetére


Boxer001
veterán

Mé honnan kellett volna tudnom így első "ránézésre" :F :D Mindegy, a véleményem maradt mindkét kupáról. :D

(#13778) Kicker válasza safran (#13771) üzenetére


Kicker
senior tag

:N Kicsit buziSSS..

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#13779) venember83 válasza L|zsidoboz (#13776) üzenetére


venember83
nagyúr

Tudtam én, hogy egyszer valaki hasznát fogja látni, ha kiírom. :)) Amúgy annyira nem érdekel a román kupa, csak éppen annyira, hogy a nagy bukaresti csapatokat egye a fene, hogy ezt se ők hódították el idén, újabb pofon számukra, újabb öröm számomra.

(#13780) lvnt válasza Kicker (#13778) üzenetére


lvnt
őstag

Hát, nem tudom. Szerintem, az előző, szőkére melírozott, hosszú haja picit b*zisabb volt...
Én egyébként, még ezt a Torrest bírtam:

(#13781) Tibiajax válasza lvnt (#13780) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

te frizurától függően bírsz egy futballistát?..

(#13782) McKane


McKane
senior tag

hihi :DD

a BL döntőn..

(#13783) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Csak véletlen hallottam egy félmondatban, hogy a Debrecen felkerült a BL főtáblájára. Ez mit jelent? Nem kell selejtezőket játszania?

(#13784) VINIKOR válasza McKane (#13782) üzenetére


VINIKOR
senior tag

Ez Mourinho hátsója? :D

(#13785) Tibiajax válasza McKane (#13782) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

belefér.....
amit elért..meg amilyen helyzetben ma ő van... bőven belefér

#13783. a magyar bajnok egyből főtáblás?.. vicces
két kör selejtezőt kell most is játszania..[link]

(#13786) Creative997 válasza VINIKOR (#13783) üzenetére


Creative997
őstag

Max rosszul mondták, azt érthettétek félre hogy a Debrecen kiemelt lesz. A selejtező(kö)n :)

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13787) lvnt válasza Tibiajax (#13781) üzenetére


lvnt
őstag

Dehogyis, csak akkoriban az egyik kedvencem volt. (Nem a haja miatt.) Tetszett a stílusa, egy alázatos, amolyan fenegyerek volt, ha jól emlékszem volt olyan meccs, amikor az Atleti csapatkapitánya volt 22-23(!) évesen. Valahogy megváltozott Liverpoolban, persze még mindig a világ egyik legjobb csatára, és szívesen látnám az Arsenalban, bár tudom, hogy erre semmi esély, sajnos. Szerintem, idén egyébként, ha nincs jelentős változás a 'Pool keretében, akkor lelép.

A Debrecennek egyébként 3 selejtezőkört kell megnyernie a BL főtáblához. Ebből az utolsó egy playoff kör, amely arról dönt, hogy BL vagy EL főtáblán indulhat a csapat. Értelemszerűen, itt a vesztes indul az Európa Ligában.

[ Szerkesztve ]

(#13788) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hú, de krva sokan vannak kinn a stadionban.....

(#13789) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Vajon hova tud még süllyedni a magyar foci?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#13790) Csabee. válasza Motion_Blur (#13789) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Tovább tovább tovább :DD

Üdv: Csabee.

(#13791) Creative997


Creative997
őstag

Ez kiábrándító volt! De Király azért király volt :)

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13792) ^Clown


^Clown
veterán

Leírtam a véleményem a mai rettenetről...

(#13793) forceberg válasza ^Clown (#13792) üzenetére


forceberg
veterán

Még jó, hogy nem néztem...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#13794) Csabee. válasza Creative997 (#13791) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Királlyá tették.. belé lőtték a labdát:D

Üdv: Csabee.

(#13795) lvnt válasza Csabee. (#13794) üzenetére


lvnt
őstag

Azért, nem úgy van az... :U Leszámítva az egy hibáját, szerintem fantasztikusan védett, és senki nem várta tőle. A hibájánál is szerintem, a legjobb megoldást választotta, amit lehetett, csak sajnos, Gomez gyorsabb volt.

(#13796) Csabee. válasza lvnt (#13795) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jó persze, ő volt a csapat legjobbja ez tény :)

Üdv: Csabee.

(#13797) ^Clown válasza forceberg (#13793) üzenetére


^Clown
veterán

Én is jobban tettem volna... Gyalázatos volt. Mondjuk nagyjából erre számítottam: nagy német fölény, gyorsabbak lesznek, stb., de arra nem, hogy így felforgatja Qman a csapatot. Juhász Roli védekező középpályás, sírhatnékom támadt!

1 hét múlva meg a hollandok fognak megalázni.

[ Szerkesztve ]

(#13798) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Gyerekek mi lesz velünk a hollandok ellen,ha ettől a német csapattól kaptunk 3-at,talán 5 vagy 6 lesz a vége,mert a hollandok még pörgősebb focit játszanak mint a németek,gondolok itt Van Persie-re,Sneijder-re vagy Robben-re.Sztem átgázolnak rajtunk.

(#13799) Tomics válasza Dark KillerX (#13798) üzenetére


Tomics
addikt

remélem ezt a koemant menesztik a 3,14csába
a meccs utáni interjú alatt mindenre figyelt csak a riporterre nem, mosolygott össze vissza(de mire) nézett jobbra balra hátra :(((

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#13800) Dark KillerX válasza Tomics (#13799) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Remélem :K
Sztem amúgy nagyon is jó szakemberek vannak az országban,akik legalább a nyelvükön tudnák biztatni a játékosokat,és emellett nem ezt a szerencsétlen rombusz alakzatot erőltetnék.Rá kellene jönnie Koeman úrnak,hogy ennek a válogatottnak,ez a játékrendszer nem fekszik,mert ami az alapja lenne ennek a játékrendszernek(2 jó középső védő+2 gyors szélső védő a kontrákhoz+ 2 jó védekező középpályás ) nem adott.Persze azért ezt a stílust sok csapatnál alkalmazzák,csak hát nekünk nem megy,gondolok itt az Interre,Milanra,Chelsea-re. :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.