Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csigavair


Csigavair
tag

Nevetséges. Már egy éve meg kellett volna jelennie. Értem én, hogy háború meg minden, de ez is olyan lesz mint az első...mire megjelenik eljár felette az idő.

(#2) B.Á.L.!.N.T


B.Á.L.!.N.T
senior tag

... mint ahogy számítottam is rá ...

(A gamescomra vitt "demo" is vérzik pár sebből)

[ Szerkesztve ]

(#3) oriic válasza B.Á.L.!.N.T (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Olasz újságírók kezdtek erről beszélni először, aztán többen is megerősítették, hogy bugos a build.

Live-Die-Respawn

(#4) flexxx2 válasza Csigavair (#1) üzenetére


flexxx2
őstag

Nem csak ezt a gamet halasztgatják, és nem fog ez elavulni, én ettől nem félek.
Szóval "csigavér" Csigavair :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Ry0K3N válasza Csigavair (#1) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

És az elsővel a mai napig játszanak bizonyítva hogy jéé a grafika nem minden.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#6) Kaiku


Kaiku
senior tag

Az összes eddig megjelent rész is bugos-an jelent meg és soha nem lett tökéletesen kijavítva, szóval most sem lehet javulásra számítani. A baj szerintem az, hogy unalmas lesz.

(#7) flexxx2 válasza Ry0K3N (#5) üzenetére


flexxx2
őstag

És az a grafika - nem is tudom - vagy 5 évig jól bírta nálam.

(#8) Timer


Timer
veterán

Lehet, hogy tévedek, de az első teaserben ez a játék szerintem szebb volt. Várom már a megjelenését, mert az előző részeket is végigtoltam, de valahogy ez a videó most nem fogott meg, sőt.

(#9) batman91 válasza Timer (#8) üzenetére


batman91
őstag

Engem sem nyűgözött le egyáltalán. De még korai lenne ítéletet mondani felette. Az előző részei nagy kedvenceim a mai napig. Remélem hozni fogja azt a szintet.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#10) Ry0K3N válasza Timer (#8) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Nem te vagy az első.
[link]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#11) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Csak sikerült ezt is elhalasztani... :W :W :W

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#12) Fred23


Fred23
nagyúr

Várható volt. A hangulata és a grafika pedig nekem továbbra is bejön.

(#13) Timer válasza Ry0K3N (#10) üzenetére


Timer
veterán

Na, akkor még nem őrültem meg. Az tűnt fel, hogy alig néz ki jobban (ha egyáltalán), mint a Chernobylite, vagy a Tarkov.

(#14) kicsako válasza Ry0K3N (#10) üzenetére


kicsako
őstag

Ezt a videót megnézve eléggé szembetűnő a különbség :Y :W

(#15) negro válasza Timer (#8) üzenetére


negro
őstag

A tobbsegnek igy is uj gep kell majd hozza, nem olyan nagy baj ha cizellaltak a grafikan picit. De ugy gondolom kelloen jol nez ez ki igy is es ennel a jateknal amugy is az atmosfera lenne lenyeg nem a grafika. Viszont nekem ezek a scriptelt jelenetek es jatekmenet nem jon be egy stalkernel. Nyomogasd majd gyorsan X-et, hogy lerugd a mutanst magadrol... Jo jatek a Metro is de egy Stlaker ne akarjon mar ahoz hasonlo jatekmenetet.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#16) TESCO-Zsömle válasza negro (#15) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Atmoszférában nem tudom, fogyja-e tudni hozni a Chernobylite szintjét. Az azért elég erősre sikeredett ahhoz képest, hogy indi...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Én várom XSX-re :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Lesz ez még 25 eleje is. :(

(#19) BoneDragon válasza Ry0K3N (#10) üzenetére


BoneDragon
veterán

Várható volt. Szerintem még irtam is anno valahol, hogy tuti nem igy fog kinézni. :DDD

(#20) Create.


Create.
addikt

egy kis elírás:
“hogy csak 2021. első negyedévében kapjuk meg a végső kiadást.”

(#21) oriic válasza Create. (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ebből hogy lett 1? :D Thx, átírtam.

Live-Die-Respawn

(#22) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Annyira tudtam hogy a legutóbbi megjelenési dátumot se lehet elhinni. :( Szerintem az újat se, lesz abból még 2024 karácsony, majd 2028 karácsony is...

(#23) L.Edit


L.Edit
tag

Nem erre számítottam, és én kifejezetten örülök annak, hogy végül nem baszták el azt az jó kis depis hangulatot, amit a low res textúrák és az igazán "buta" effektek eddig hoztak.

Szerintem így vagyunk rendben. :)

szerk: nem is tudom hogy miért, de nekem a HL2 jut eszembe erről a videóról.

[ Szerkesztve ]

Csíramentes, mosott-szárított belsőség eladó.

(#24) Timer válasza L.Edit (#23) üzenetére


Timer
veterán

Mondjuk az egy majdnem 20 éves játék, és grafikában lehet ,hogy nincs meg köztük ez a differencia. Nekem inkább Metro érzésem támadt tőle, és ezt nem dicséretnek szánom.

(#25) hajbel válasza Timer (#24) üzenetére


hajbel
addikt

Szerintem még az új traileren is rohadtul jól néz ki a játék, csak a lument vették ki, meg a 2 mutáns textúrája ocsmány. Ezeket remélem még javítják megjelenésig. Szvsz azért van a downgrade, hogy xboxhoz képest ne nézzen ki szembetűnően jobban. A PC-s verzióban lesz lumen, legrosszabb esetben mod formájában, de még az xboxos verzión is tekerhetnek egyet az FSR3-nak köszönhetően. A történet a leakek szerint mestermű lesz, azzal állítólag nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#26) negro válasza hajbel (#25) üzenetére


negro
őstag

[link] 4k-as videot nezve nem olyan rosz ez igy se. Nekem is be kell szereznem egy hasznalt FX8350-et, 16Giga azert van es kerdeses az jo oreg 8 gigas Nitro RX580 elboldogul e vele 1080p mediumon? Mivel jo par eve gepre nem koltottem nekem ennel tobbet nem er fejleszteni egy jatekert, hiszen komplett platform cseret kene ezkozolonom. Hasznaltban nem gondolkozom. Szoval csak remelem kelloen jol optomizalt lesz mert 2 evig biztos nem akarok uj gepre kolteni.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#27) hajbel válasza negro (#26) üzenetére


hajbel
addikt

Szerintem elég lesz, mivel nemsoká jön az amd frame generation az fsr 3.0-val. Legrosszabb esetben be kell majd kapcsolni.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.