Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11751) krystman válasza Frozzy (#11741) üzenetére


krystman
őstag

És ezt hogy lehet feltenni?

(#11752) Indiant válasza krystman (#11722) üzenetére


Indiant
addikt

Mert nyugdíjba ment az sms. :K

(#11754) GRomeo válasza krystman (#11751) üzenetére


GRomeo
tag

Recovery-ből :K

Az élet attól szép,hogy bármi megtörténhet,de attól sz.r,hogy meg is történik!

(#11755) bacsi2 válasza krystman (#11751) üzenetére


bacsi2
csendes tag

Írják többen is, hogy nem megy. Amúgy az xda topikot sem nyitja meg (nálam legalábbis).

(#11756) GRomeo válasza krystman (#11751) üzenetére


GRomeo
tag

Nyugdíjas sms :O
http://itcafe.hu/hir/joyn_rcs_gsma_2012_mwc.html

Az élet attól szép,hogy bármi megtörténhet,de attól sz.r,hogy meg is történik!

(#11757) Frozzy válasza krystman (#11751) üzenetére


Frozzy
őstag

fel kel flashelni cwm-el wipe nélkül (mint pl a romot)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#11758) kelzsoca válasza joestone (#11749) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én meg azt hittem az off topicban vagyunk 1:1 :DDD

(#11759) macilacus


macilacus
senior tag

Sziasztok!

Megvan a telefonom :DD :)) :DD
tudtok ajánlani egy olyan felvevőt ami felveszi a másik fél hangját is?

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#11760) giigz válasza macilacus (#11759) üzenetére


giigz
veterán

Üdv. :C

Ilyen felvevő engem is érdekel! :K

(#11762) aldebaran


aldebaran
őstag

Srácok, itt próbáltátok már? Hang felvevő

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#11763) giigz válasza #40993792 (#11761) üzenetére


giigz
veterán

És IA III-ra ilyen? Mert a "Callrecorder" csak az én hangomat veszi, de másik fél alig hallható, nyilván azt nem tudja rögzíteni...

(#11764) gabe96


gabe96
aktív tag

bocsi, lehet nem itt kène feltennem ezt a kèrdèst, de nem tudtok mondani nekem egy olyan programot, amivel látom wifin a mèdia szervereket? (Tp-Link wr1043, usb-s külsô hdd)
elôre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#11765) macilacus


macilacus
senior tag

Bocsánat most látom, hogy hívás közben a menü gomb megnyomása után választható a felvétel funkció.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#11766) Csocsó111 válasza okoska74 (#11635) üzenetére


Csocsó111
csendes tag

Köszi! És hogyan kell beállítani?, és hol? Mi az a statusbar?

[ Szerkesztve ]

(#11767) callvote válasza Csocsó111 (#11766) üzenetére


callvote
senior tag

az a felső "csík" ahol az óra,térerő,akksikijelzés van.
beállitani meg a menüben tudod,gmail,email....

Redmi :)

(#11768) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

bocs ha hülyeséget kérdezek de a SkaTe_v2 támogatja az a2SD-t :B :W

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#11769) kelzsoca válasza skidrowkill (#11768) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha megnézted volna a rom topicban a felsorolt módosításokat, akkor ezt láttad volna:

- A2SD
- Ext fájlrendszer támogatás

(#11770) skidrowkill válasza kelzsoca (#11769) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

okéss
bocs :W :W

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#11771) Timyyy


Timyyy
őstag

Sziasztok!

Tegnap került a birokomba a "kis" Skate telefon, nagy örömmel állítgatom, testre szabom, és beleütköztem a háttérkép problémába. Jól meg is néztem, hogy 480*800 pixel a kijelző, le is mentettem pár db ilyen képet, hogy majd válogatok. Beállítanám az egyiket háttérnek, és akkor megjelenik egy keret a képen, amit huzogatni kell, de csak úgy tudom, hogy mind a 4 irányba egyszerre nagyítom vagy kicsinyítem a keretet.
Na most én azért szedtem le pixelre pontos képet, hogy tökéletesen kitöltse a hátteret. Hogyan tudom ezt beállítani? Ja és a keret szélesebb, nem magas, amikor a telefon pedig függőleges irányba nagyobb...
Továbbá nekem az sem kell, hogy 4-5 háttérre pakoljak ikonokat, nekem bőven elég 1, fixen, nem akarok köztük lapozni, és erre az egyre kell nekem egy fix kép, teljes kitöltésben, úgy, ahogy azt letöltöttem. Mit csináljak azzal az istenverte kerettel?

Van egy Samsung Galaxy Mini is a családban, ugyanígy android, és ott is van keret a háttérkép választásnál, de ott át lehet kapcsolni függőlegesre, és ki lehet nagyítani a keretet a kép teljes méretére, magyarul az úgy néz ki, ahogy az ember eltervezte.

Én ezt hogyan tudom elérni?

(#11772) ^Clown válasza Timyyy (#11771) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Háttérképnek 960x800 -as felbontású képet tegyél be :)

(#11773) Timyyy válasza ^Clown (#11772) üzenetére


Timyyy
őstag

Kösziii :))
És az nem megoldható, hogy csak 1 alapképernyő legyen? Nekem nemkell 4...

(#11774) Tobika1


Tobika1
senior tag

Valaki találkozott már vírussal a telefonon? Nekem mostanában érdekes hirdetések jelennek meg és ikonok... Érdemes vírusirtót használni? és ha igen akkor milyet ?

(#11775) krystman válasza Tobika1 (#11774) üzenetére


krystman
őstag

Milyen hirdetésekre gondolsz? Nekem is van hirdetés, pár letöltött programba, amit a Marketról szedtem le! De engem is érdekelne, hogy tényleg kelle vírusirtó.

(#11776) Tobika1 válasza krystman (#11775) üzenetére


Tobika1
senior tag

pl a státuszbárban megjelenik hogy ezt meg azt nyertem és hogy klikkeljek oda stb stb.

(#11777) aldebaran válasza Timyyy (#11773) üzenetére


aldebaran
őstag

Ha törölsz az "asztalokból", akkor szerintem elég lehet az 1 képernyőnyi méret is. De ez csak tipp.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#11778) #46129152


#46129152
törölt tag

Sziasztok, Igo MyWay van a telómon, skint keresek hozzá,mert nem mutatja a házszámokat. Köszi.
Reborn skin az van rajta.

(#11779) callvote


callvote
senior tag

nekem eset mobile security van fent...EZ
virusirto,antispam,lopás elleni védelem..stbstb...
de reklámok ellen nektek valami reklámblokkoló alkalmazás kell.

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#11781) Tobika1 válasza #40993792 (#11780) üzenetére


Tobika1
senior tag

és tapasztalat szerint hogyan tudom megszüntetni? :):)

(#11782) kelzsoca válasza Tobika1 (#11781) üzenetére


kelzsoca
félisten

Újrahúzod a romot, és csak megbízható forrásból szerzed be az alkalmazásokat, ami nem ingyenes azért fizetsz :)

(#11783) maxim01


maxim01
aktív tag

Reklám blokkoló a marketen keress rá az AdFree-re.
Vírusirtó ráadásul magyar fejlesztés ugyancsak marketen Zoner AntiVirus

[ Szerkesztve ]

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#11784) mrskatejoe válasza Tobika1 (#11781) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

Vírus ? mint olyan Windows gondolkodásos megnevezés szerint nincs ;] , de vannak rossz indulatú programok. (na jó azokat is lehet vírusnak nevezni. Ezek nem "settenkednek " be a telefonodra, hanem Te saját magad telepíted fel ...mondjuk egy warezolt programmal. ;] Mint ahogy Zsoca is leírta már.
Minden programnál fontos, hogy megnézd azt mihez férhet hozzá.
Mit is akarnak ezek a programok ? emelt díjas sms-t küldeni, no meg emelt díjas számot hívni.
Ezt kiküszöbölheted ( ha nincs igazam majd kijavítanak ) azzal, hogy Hívásbeállítás / internetes hívás használata menüben beállítod vagy kiválasztod ezt " mindig rákérdez "

ilyenkor híváskezdeményezésnél felugrik egy kis ablak és megkérdezi miről menjen a hívás. Így ha program akarja indítani kifele a hívást rögtön lefüleled.

Egyszerű és jól kontrollálható.

A reklámok ellen ott az adfree

Viszont egy jó tűzfal sem árt akkor ha esetleg olyan neted van ami számol túlforgalmazást ;] ezzel nem fognak a programjaid a tudtodon kívűl kolbászolni ;]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#11786) Tobika1 válasza mrskatejoe (#11784) üzenetére


Tobika1
senior tag

okés köszi!

leszedegettem pár appot amiről úgy gondolom hogy "gonosz" lehet :):)

(#11787) mrskatejoe válasza Tobika1 (#11786) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

Nincs mit.

Azért ;) nem kell mindet leszedni ami hozzáférhet a híváshoz, vagy sms-hez, de eltudod dönteni.
Olvasatom szerint a facebookon is terjed rendesen az sms " vírus" okos telefonra. Nálunk még azért nincs mert ugye a facebookon nincs ilyen "szolgáltatás " kis hazánkban.

(#11788) Caps96

nálatok ruter beállítási gond lesz. Érdemes lenne megnézni a beállításokat a ruteren.

Első kőrben huzzátok ki a rutert, 1-2 percet vártok majd újra indítod. Ha ez nem jön be akkor Kelzsoca ajánlata következik ;)

[ Szerkesztve ]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#11788) Caps96


Caps96
csendes tag

Üdv. mindenki!
Csütörtökön lettem boldog tulajdonosa egy ilyen okos téglának.
Minden jó és minden szép csak nem tudok fellépni a itthoni wi-fire :(( így van ezzel nővérem is az ő xperiájával. Nos szerintetek mi lehet a baj? :F TP-linkes routerünk van beírjuk a jelszót neki áll csatlakozni majd kiírja hogy "kapcsolat bontva".
Válaszotokat elöre is köszönöm :)

Bocs kezdő és szűz vagyok androidon.

(#11789) kelzsoca válasza #40993792 (#11785) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nyilván senki nem fog rámhallgatni, hiszen az Android egyik nagy előnye éppen a warez tartalom egyszerű elérése :)

(#11788) Caps96

Esetleg egy router reset?

[ Szerkesztve ]

(#11790) Caps96


Caps96
csendes tag

Sajnos nem használ a reset se. Most azt írja hogy nincs kapcsolat. Egy ismerősünk szerint lekel tölteni valamit a mobilra, ehhez van ötletetek?

Bocs kezdő és szűz vagyok androidon.

(#11791) scyllarus válasza #46129152 (#11778) üzenetére


scyllarus
veterán

Két eset lehetséges:
1. Galaxy Spicád van. Akkor mit keresel a Skate topicban?
2. Skate-d van. Ebben az esetben az iGo-d warez, és mint ilyen tiltott a téma.
Tehát nem tudunk segíteni.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11792) callvote válasza Caps96 (#11790) üzenetére


callvote
senior tag

nem kell semmi hozzá...
lehet hogy a titkositással van gond(wpa2 tkip/aes stbstb)
vagy ha van mac szűrés....
vagy a dhcp kiosztás van korlátozva X számú eszközre...
pl 101-103ig és lehet beragadt az előző csatlakozás és azért nem kapcsolodik uj eszköz,mert nem enged dhcp-t kiosztani(mondjuk ez a resetnél kiderült volna)
több lehetőség is van,végig kell zongorázni...

Redmi :)

(#11793) Caps96


Caps96
csendes tag

Callvote köszönöm a választ holnap megmutatom egy szakinak írásod aztán csak megoldja valahogy.
Scyllarus honét gondoltad hogy gaxym van? Csak a növérem sony-járol beszéltem még, mert neki is ez a baja. Mellesleg teljesen új a teló és csak az alap szoftverek meg pár androidmáketes játék van rajta semmi warezzes iGo.
u.i. köszönöm midnki segítőkészségét. :R

Bocs kezdő és szűz vagyok androidon.

(#11794) callvote válasza Caps96 (#11793) üzenetére


callvote
senior tag

Scyllarus irása nem neked ment :DDD

Redmi :)

(#11795) aldebaran


aldebaran
őstag

Ha nincs internet előfizetésem, akkor a gps nem is fog menni offline térképpel sem?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#11796) callvote válasza aldebaran (#11795) üzenetére


callvote
senior tag

offline navigáciohoz nem kell net :)

Redmi :)

(#11798) krystman


krystman
őstag

Én a marketről szedtem minden cuccot, de pl a Vplayerben is felugrik egy Telenoros hirdetés. Máshol ezt nem veszem észre, pl.böngészés. De van pár program, ahol felugrik ez a hirdetés.

(#11799) Tobika1 válasza krystman (#11798) üzenetére


Tobika1
senior tag

a programokból el lehet távolítani az adfree-vel de nekem a statusbarból ugranak elő a hirdetések...

(#11800) macilacus válasza Tobika1 (#11774) üzenetére


macilacus
senior tag

Én EZT nagyon tudom ajánlani.
Magyar nyelvű, ingyenes és nagyon sokrétű.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.