Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) Danex


Danex
addikt

Vki nézte már az új rom-ot?

IA3 és MIUI keveréke, elvileg minden lényeges dolog működik benne, én most teszem fel éppen megvizslatni milyen is :)

(#11652) Indiant válasza Danex (#11651) üzenetére


Indiant
addikt

Annyira jó a SkaTe v2, hogy nem kell másik rom.

(#11653) kelzsoca válasza Danex (#11651) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azt hittem csak elírtad, de tényleg az IA3-at használta fel a srác. (most látom először én is)

Mondjuk ez két kész romból összerakott verzió, a macska rom ráadásul beta is :)

(#11654) apeelme válasza kelzsoca (#11653) üzenetére


apeelme
addikt

hmm...

(#11655) Regiee válasza Danex (#11651) üzenetére


Regiee
aktív tag

Szia!
Majd egy rövid beszámolót írnál légyszíves hogy milyen, használható-e mindennapokra? :R

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#11656) Danex válasza Regiee (#11655) üzenetére


Danex
addikt

Eddig elég jó, launcher igaz nem az a 100%-ig smooth de szerintem még simán benne van a használható kategóriában, vannak benne jó alapdolgok (fájkezelő része, értesitőbár is jól néz ki)

kamera az új, vannak benne okosságok

ugyanott vannak alkalmazások amik nyomokban kínait tartalmaznak :D, de ezeket ikonok alapján lehet érteni

témázás úgy nézem megy, wifi is rendben, proxymity is ment de ugye ez alapjában véve az IA3 :U

Szóval én azt mondom aki szereti a customizálást annak jó lesz majd ez a vonal, mivel beállitások terén az IA3 része van benne, kinézetileg meg MIUI

(#11657) Regiee válasza Danex (#11656) üzenetére


Regiee
aktív tag

Köszönöm szépen, akkor fel is telepítem. :R

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#11658) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Üdv!

Nem tudja valaki, hogy Skate-re Tmobilnál kapható védőfólia?
Mert neten a Tmobilnál nem látok, a boltban meg akkora sor volt ma, hogy ott hagytam a túróba :(
...meg egyáltalán milyen kell rá ha ott nincs, meg, hogyan kell rá felhelyezni, stb?

[ Szerkesztve ]

(#11659) bacsi2 válasza bluobluo75 (#11658) üzenetére


bacsi2
csendes tag

eBay, ~3-4 nap alatt háznál van (ha UK-ből rendeled), és sokkal olcsóbb, mint Mo.-on bárhol is.

A felhelyezés elég trükkös, ha még nem csináltál ilyet, nézz róla pár youtube videót, mert annyira nem egyértelmű.

A lényege:

- Le kell pucolni mikroszálas kendővel a kijelzőt. Nagyon!(!!!!) A legkisebb szennyeződéstől is buborékos lesz.
- Én meg szoktam mosni előtte a kezem alaposan mosogatószerrel (zsíroldó, ha véletlenül megérintem a fóliát felhelyezés közben, nem lesz zsíros)
- 3 réteg egyik felét elkezded lehúzni óvatosan, közben bankkártyával simítod rá, ügyelve, nehogy bubis maradjon.
- Ha rajt van, akkor még simítgatás a kártyával (még rajt van ugye a felső réteg, így nem lesz karcos addig, ha már leszedted, utána nem lehet).

Kb. ennyi, nekem így elsőre sikerült tökéletesen felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#11660) DessertFox válasza bacsi2 (#11659) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Én innen vettem, korrekt, gyors, a fólia kiváló minőségű:
[link]

(#11661) bacsi2 válasza DessertFox (#11660) üzenetére


bacsi2
csendes tag

Nem akarom senki üzletét rontani, de ennél van olcsóbban is, ha picit körülnézel.

(#11662) DessertFox válasza bacsi2 (#11661) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Már megvettem régebben és igazándiból elégedett vagyok. Persze ha pár nullával nagyobb összegről lenne szó... De így korrekt üzlet volt.

(#11663) joestone


joestone
addikt

Néhány szó a gpu overclockról :
Megcsináltam próbaképpen a kernelmódosításokat a gpu oc -hez . A neocore szerint kb ugyanannyit tud a berendezés mint gpu oc nélkül.Az akkustátuszt nézegetve viszont látható , hogy a fogyasztást megemeli . Bekapcsolt kijelző mellett usb -re dugva nemhogy töltődött volna az akku hanem inkább kis mértékben de merült. 200 MHz -re van húzva ami igazándiból nem húzás , mert az msm7x27 200MHz -et tudja , de akkukímélés szempontjából le van korlátozva 160MHz-re .
A telefon 800MHz -en minimálisan alulfeszelve fut smartassV2 governort használva .
Az egyik idevonatkozó forráskód a kernelből .
#ifdef CONFIG_ARCH_MSM7X27
/* This value has been set to 160000 for power savings. */
/* OEMs may modify the value at their discretion for performance */
/* The appropriate maximum replacement for 160000 is: */
/* clk_get_max_axi_khz() */
kgsl_pdata.high_axi_3d = clk_get_max_axi_khz() ;


[ Szerkesztve ]

(#11664) pusihusi válasza Danex (#11656) üzenetére


pusihusi
addikt

S csak miui nyelven tud, magyar angol? :C

Üdv. Feri!!

(#11665) kelzsoca válasza joestone (#11663) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mondtam hogy felesleges módosítás (ami ráadásul az üzemidőre is negatív hatással van) csak már nem tudnak mit kitalálni a külföldi modder társak, és ilyen dolgokkal próbálnak valami újat behozni.

El kell fogadni hogy ebben a SoC-ban nincs több lehetőség, amit ki lehetett hozni, már ki lett sajtolva ebből a vasból. :)

(#11666) Takilandbau


Takilandbau
csendes tag

Sziasztok!
Találtam most egy ilyet, lehet hogy tényleg javít a képen... :U
Bravia Engine For Zte Skate
Érdekesen hangzik azért... :DDD IA3-on tesztelve, és lehet, hogy működik...
Tesztképek: (a fotó egy időben készültek, csak felraktam a kiegészítő csomagot, ma reggel ágyból...)
Kép (gyári no Bravia)
Kép ("Bravia engine")
A képeken található tárgyak nem képeznek beszédtémát! :N

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#11667) joestone válasza kelzsoca (#11665) üzenetére


joestone
addikt

Itt a fórumon több kolléga is kifejtette igényét a gpu oc iránt . Nem nagy változtatás a kernel forrásában , tettem egy próbát hátha ettől tegra3 teljesítménye lesz az adreno200 -nak :DDD . Szépen látható mit lehet nyerni vele és mit lehet veszteni .

(#11668) callvote válasza kelzsoca (#11665) üzenetére


callvote
senior tag

feltettem egyik nap a launcher2mifavort,de ugye nem csinál semmit,mert mint irtad is a lib nincs meg hozzá.
ellenben minden inditás után keresi a hozzá tartozo dolgait.
indulásnál mindig jön egy empty felirat.
hogy lehetne visszacserélni a rendes launchert,ami a romban volt?(V2)

Redmi :)

(#11669) bacsi2 válasza Takilandbau (#11666) üzenetére


bacsi2
csendes tag

A bravia engine-nek elvileg a fényképekhez semmi köze. Csak a kijelző dinamikatartományát/szaturációját/zaját módosítja. Szóval ha átmásolod pc-re a képeket, akkor azok az eredeti módon jelennek meg, nem destruktív folyamat (szerencsére).

(#11670) Takilandbau válasza bacsi2 (#11669) üzenetére


Takilandbau
csendes tag

Van benne valami.. :DDD Pedig jobb képe lett... :DD
Én szerintem összekevertem az exmore vagy mi a franccal... Bocsánat, ezt csúnyán benéztem... :P

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#11671) Danex válasza Danex (#11656) üzenetére


Danex
addikt

Néha magától elszáll a rendszer, "soft restart" mármint újra kéri a pinkódot... szóval megy vissza a natur IA3, majd ha már kiforr a cucc akkor jó lesz :)

(#11672) bluobluo75 válasza bacsi2 (#11659) üzenetére


bluobluo75
őstag

ok, akkor T-nél nincs?

(#11673) bacsi2 válasza bluobluo75 (#11672) üzenetére


bacsi2
csendes tag

Fogalmam nincs.

(#11674) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Még egy kérdés:
Az itt található tv csatornákat csak silver light beépülővel lehet megnézni vagy más kell?
mert a silver light-et marketen nem találom :(

(#11675) Frozzy válasza Takilandbau (#11666) üzenetére


Frozzy
őstag

semmi változást nem veszek észre.. ugyan olyan a kép -.-'

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#11676) callvote válasza bluobluo75 (#11674) üzenetére


callvote
senior tag

silverlight egyenlőre még nincs androidra,van egy hasonló nevű alternativa,vagyis olvastam régebben csak nem tudom mennyire működöképes.

moonlight a neve.
ja és azon az oldalon a tv-k 90%-hoz elég a flash player.

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#11677) Takilandbau válasza Frozzy (#11675) üzenetére


Takilandbau
csendes tag

Lehet akkor nekem nem remegett anyira a kezem a második képnél...egyébként mint irtam elöbb összkevertem a exmor r technológiával...a kettő nem ugyan az, elnézést mindenkitől akit félre vezettem, elvileg a Bravia Engine a kijelzőn szűri/élesíti a képet...a fotóhoz semmi köze! (ELVILEG)

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#11678) Takilandbau válasza bluobluo75 (#11674) üzenetére


Takilandbau
csendes tag

Szia! Nekem azokat játszotta flash playerrel (11-es verzió)...de egyébként nagyon sok csatorna már nem működik az oldalon, és én azért is hanyagolom... :(

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#11679) scyllarus


scyllarus
veterán

Aggódom picit... Tegnapig minden oké volt, a ma készített fényképeimnek kb harmada van meg. A többi nem látszik sem a számítógépen, sem a telefonon. A filekezelő volt, hogy látta, de megnyitni nem tudta "a file nem található" üzenettel. Most már az sem látja. Haldoklik a kártyám?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11680) callvote válasza scyllarus (#11679) üzenetére


callvote
senior tag

nekem is volt ilyen miután elkezdtem használni az ext particiot a kártyán,a win jelezte a hibát,ki is javitotta,ujrainditás és azota nincs baj vele.

Redmi :)

(#11681) mrskatejoe válasza Takilandbau (#11666) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

LOL pedig jól mutat az a 2 boxer, ;] ;] csak az a baj , hogy a barnának van vágva a füle ;] ;] ;]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#11682) scyllarus válasza callvote (#11680) üzenetére


scyllarus
veterán

Akkor megpróbálom. Én is két hete használom az ext-et :) Akkor majd otthon a Win7-re rádugom, az majd kijavítja. Köszi a tippet!

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11683) Takilandbau válasza mrskatejoe (#11681) üzenetére


Takilandbau
csendes tag

:C Köszi! :DDD ezt bóknak veszem... :DD

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#11684) Gorky01


Gorky01
tag

Üdv!

IA III. patch-ben nem lehetne ránézni a mobilnet/wifi közötti átváltásokra? Nálam néha nem kapcsol be a mobilnet ha átváltok. Csak egy restart segít rajta. Illetve néha telefonálgatás közben szaraxik a teló. (értem ez alatt, hogy megszakad a kapcsolat vagy egyszerűen nem hallok semmit vagy engem nem hallanak (jah és nem fogom le a mikrofon nyílását)) és szintés egy restart vagy rosszabb esetben aksi ki-be oldja meg a gondot.

Valakinél jelentkeztek ezek a hibák?

ZTE Skate with ICE ARMOR III. HUN Custom ROM by kelzsoca & apeelme

(#11685) Takilandbau válasza Danex (#11651) üzenetére


Takilandbau
csendes tag

Hello! Én most felraktam, és egyenlőre nincsen olyan hiba, hogy kilépegetne stb...azt ext-et nem kezeli, elég érdekes egy ötvözet...a statuszbár nagyon fain, a menü nekem hiányzik, de szokás kérdése, a luncher szerintem kicsit lassú... de tényleg elfogadható verzió, bár a képernyő zár sokkal jobb volt a sima IA3-ban, ezt véletlenül is ki lehet szerintem nyitni a zsebben. De így első körben nem vésze, rosszabbra számítottam...de visszatérek az eredeti IA3-hoz... :) Jah és a beállytások az még tetszik olvasható és szép, jah a kis kinai ikonok elég érdekesek. Ami zavaró hogy nem lehet őket eltüntetni... :( vagyis nekem még nem sikerült, tesztelésre hibátlan napi használatra még nem ajánlott...szerintem :P

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#11686) bluobluo75 válasza callvote (#11676) üzenetére


bluobluo75
őstag

ok köszi

(#11687) bluobluo75 válasza kelzsoca (#11665) üzenetére


bluobluo75
őstag

Te sem tudol sehol védőfóliát Skatera?
Nem nagyon látni a neten, meg a T-nél sem :(
Még a gyári van rajta, elég maszatos, úgy gondoltam, ha találnák fóliát ezt leszedném és rögtön rá, hogy ne nagyon kelljen takarítani.
Egyáltalán van értelme rá tenni fóliát? pláne, hogy alig lehet hozzájutni :F

(#11689) aldebaran


aldebaran
őstag

Tisztelt uraim, megjött a vadi új skate-em. ;]

Azon gondolkodám, hogy lakjam be az original rendszert, vagy tegyem fel az IA3-at? Tudom, mi fán terem az android, csak vacilálok. Mit ajánlotok?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#11690) kelzsoca válasza #40993792 (#11688) üzenetére


kelzsoca
félisten

Már ők is megkapták=>Ice Armor III+ :)

(#11692) TOLEDOO


TOLEDOO
tag

Van 1 ZTE Skate telóm v2 rommal.
Azt vettem észre hogy a neten a videókat nem lehet lejátszani.
Azt írja ki "a videót nem lehet lejátszani"
Beállítás kérdése,v. más?
Wifivel csatlakozom.
Tud valaki segíteni?
Előre is köszönöm.

(#11694) bluobluo75 válasza #40993792 (#11688) üzenetére


bluobluo75
őstag

ok majd meggondolom

(#11695) callvote válasza kelzsoca (#11690) üzenetére


callvote
senior tag

kelzsoca help! :) -->[link]

(#11689) aldebaran
ha normális romot akarsz,amire szinte soha nincs panasz akkor a : SkaTe V2-őt tedd fel :)

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#11696) aldebaran válasza callvote (#11695) üzenetére


aldebaran
őstag

Az IA3-ra van? :F

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#11697) callvote válasza aldebaran (#11696) üzenetére


callvote
senior tag

ha itt olvasgatsz nap mint nap akkor látod hogy akad 1-2,de érkezik hozzá patch majd.
neked kell eldönteni mi a jó.én visszatértem a V2-re,azzal nincs gond.
jobban mondva az IA2-őt használtam,és arról tértem vissza a V2-re,számomra megfelel és sosincs vele semmi gondom.
rajtad áll mire akarod használni.
ez is húzható mint az ia3 ha kell,a játékok ugyanugy futnak rajta mint az ia3 alatt,ellenben ennek jobb a wifije,többek közt ezért is tértem vissza rá.
az IA sorozat jobban testreszabható,több beállítási lehetőség van,amit szerintem egy átlag felhasználó úgy sem használ ki :)

(#11692) TOLEDOO
felteszel egy flash player 11-et és máris megszűnnek a panaszok ;)

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#11699) mrskatejoe válasza #40993792 (#11698) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

mééé nem vesztek egy normális telefont ??? Az enyémmel semmi gond nincs , olcsón vettem, és stabil ROM van rajta. Mindent lejátszik és mindent visz mint a piros 7-es.

...jahhh nekem is ZTE Skate van :B ...de SkaTe V2-es ROM-al ;)

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#11700) callvote válasza mrskatejoe (#11699) üzenetére


callvote
senior tag

+1 :K :DDD

Redmi :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.